Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Kasım Haftası Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Pazartesi oluşan dolunay parasal alanlarınızı etkiliyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Parayla bağlantılı işlerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bu tarihlerde elinize bir para geçebilir veya kendi para birikimlerinizi, sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz. Salı günü hırslı, girişken, hareketi seven yapınızla sosyal ortamlarda, grupsal işlerinizde girişimlerde bulunmak, konuşmak ve kendinizi ortaya koymak için uğraşacaksınız. Cuma günü yüksek düşüncelerinizde, idealist oluşumlarda yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk, yabancılarla girişilecek işlerinizde şartları iki kere kontrol edin ve gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın.


BogaBoğa Burcu:

Pazartesi oluşan Dolunay ile beraber hayatınızla ilgili önemli kararlara odaklanabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Özel hayatınıza vakit ayırmanız gereken dönemde, kendi istekleriniz ve kendi kişisel hayatınızla olan bağlantılarınızın devreye girmesiyle bu Dolunay’da her iki tarafı da iyi dengelemeniz çok önem kazanacak. Salı günü iş hayatınızda ve kariyerinizde güzel adımlar, cesur ve kendinizi gösteren girişimler sizi yukarılara taşıyabilir. Cuma günü arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Pazartesi oluşan Dolunay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Beklenmedik konu ve olaylar daha fazla gündeminizde yer edebilir. Kontrolünüzün dışında gelişecek olaylara karşı kendinizi hazırlamalı ve dikkatli olmalısınız. Hesapta olmayan birtakım gelişmeler ve durumlar sizi şaşırtabilir. Aynı zamanda bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Şartları çok zorlamamanız gereken bir süreç olacak. Salı günü sevdiğiniz insanla bir seyahat planı devreye girebilir veya ortaklaşa iş yapanlar, medya alanlarından yana güzel şansların olacağı bir sürece girebilir, güzel anlaşmalar yapabilirler ama bu anlaşmaların gerçekçiliğe dayalı olup olmadığını iyi kontrol etmeniz gerekiyor.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı oluşan Dolunay, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerçekleşecek sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınız arasında önemli konular cereyan edebilir. Onların hayatında meydana gelecek duygusal olaylar ve travmalar, sizin hayatınızı da etkileyebilir. Belki onlara yardım etmek durumunda kalabilirsiniz ya da arkadaşlarınızın sizin hayatınıza büyük bir etkisi olabilir. Yani sosyal çevrenizde işlerinizin karşılığını alacağınız bir Dolunay yaşayacaksınız. Bu hafta Cuma günü iş görüşmelerinde dikkat etmeniz gerekebilir, herhangi bir anlaşmaya imza atmayın. Gözden kaçırdığınız bazı detaylar ileride başınıza sıkıntı ve sorunlar açabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı oluşan Dolunay, kariyer hayatınızda önemli birkaç günü karşınıza getirebilir Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kariyerinizle ilgili konularda iniş-çıkışlar yaşamaya meyillisiniz. Bu da duygusal stresleri tetikleyebilir. Ev ve aile hayatınıza önem verdiğiniz bu süre içinde daha fazla ilginizi ve yoğunluğunuzu kariyer hayatınıza yönlendirmek durumunda kalabilirsiniz. Salı günü özellikle harekete geçilmesi gereken konularda sevdiğiniz insanla beraber ortak kararlar alabilir ve fikirlerinizi uygulamak için birtakım girişimlerde bulunabilirisiniz. Cuma günü ortaklaşa parasal konularda, eğlence hayatınız, aşk hayatınız ya da çocuğunuzla ilgili olan harcamalarınızda birtakım yanılgılar, aldanmalar ve kandırılmalar söz konusu olabilir. Özellikle de borsada yatırım yapıyorsanız yine bu süreçte parasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Bu pazartesi oluşan Dolunayda, yakın çevrenizdeki olup biten olaylara daha fazla odaklı olduğunuz için, uzak çevrenizdeki insanlarla uğraşmak sizi fazlasıyla hassas kılabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ortaya çıkacak bir iş seyahati, hiç beklenmedik bir eğitim fırsatı ya da beklenmedik bir iş teklifi yine onlarla olan ilişkilerinizi iyi bir şekilde dengeye oturtmanız gerektiğinin altını çiziyor. Bu süreçte özellikle iş hayatınızda, yabancılarla yapılacak işlerde, seyahat, eğitim ve medya alanlarınızda önemli sonuç ve kararlara ulaşıyor olacaksınız. Salı günü aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla fikirsel işbirlikleri devreye girecek. Sanatsal ve yaratıcı işlerinizde de iletişim ayağını kuvvetli bir şekilde devreye sokabileceksiniz. Cuma günü, özel hayatınızda birtakım yanılgılar, hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Bir ev almayı ya da ev değiştirmeyi düşünüyorsanız, arada bir aracı varsa, yanıltıcı etkilere karşı da dikkatli olun. Aile hayatınızda yine birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı oluşan Dolunay da partnerinizin ve sizin ortaklaşa para haneniz önem kazanacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Kazanımlarınızı değerlendirmenin, yatırıma dönüştürmenin yollarını bu Dolunay ile beraber arayabilirsiniz. Bir yandan da ortaya çıkacak bir borç ya da ödeme konusunda önemli çözümler karşınıza gelebilir. Beklemediğiniz, unuttuğunuz bir para ya da bir vergi konusu, bu Dolunay’da parasal konularda sizi hassas kılacak. Cuma günü yakın çevre ilişkilerinizde ve iletişimsel konularda görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa yapmamaya özen gösterin. Yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Kafanız dağınık olabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Pazartesi günü oluşan Dolunay, özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde gerçekleşecek sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kendi hayatınıza ve girişimlerinize bu kadar odaklandığınız bir dönemde özel hayatınızdaki insana daha fazla vakit ayırmalı ve bu Dolunay’da onun şartlarına göre hareket etmelisiniz. Salı günü fikirleriniz ve düşünceleriniz konusunda hırsınızı işinizde ortaya koymak isteyeceksiniz. Bir yandan da ev, aile, yuva konularında güzel bir şekilde organize olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla işlerinizi planlayabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Cuma günü, riski işlerle uğraşanlar, borsa, döviz konularında işi olanlar için biraz gerçekçilikten uzak davranacakları, gözden kaçıracakları detaylarla ileride sorun yaşayacakları bir dönem olabilir. Bu yüzden önemli adımlardan bu tarih civarı uzaklaşmakta fayda var.


YayYay Burcu:

Pazartesi oluşan Dolunay; iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyecek sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu Dolunay’da iş hayatınızda önemli stresler, önemli konu ve olayların ön plana çıktığını görme şansınız yüksek. Geri planda durduğunuz için olaylara çok fazla müdahale edemeyebilirsiniz. Oluşan olaylar karşısında dengenizi korumak, sağlığınıza özen göstermek yine çok önemli olacak. Cuma günü bazı konuşmalar gerçekçi olmayabilir. Özellikle ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda; emlak alım, satım, kiralama konuları gibi etkileriniz varsa bu tarihte harekete geçmemelisiniz. Yine ailenizle olan ifadelerinizde, konuşmalarınızda bir şeyleri gözden kaçırıyorsunuz çünkü ya siz onları yanlış yönlendireceksiniz ya da onlar sizi yanlış yönlendiriyor olacaklar. Bazı konuşmalarınızda hayal kırıklığı yaşayabilirler ya da siz onlardan yana hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta itibarıyla oluşan Dolunay, daha çok aşk hayatınızı tetikliyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu kadar sosyal çevrenize odaklı olduğunuz bir dönemde, aşk hayatınıza ve özel ilişkilerinize vakit ayırmalısınız. Çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar, bu dönemde stresli bir şekilde etrafınızda cereyan edebilir. Çok da olumsuz olmayan; aslında fikirlerinizi, konuşmalarınızı harekete geçirebilecek ve parasal konularda size güzel kazançlar sağlayacak bir Dolunay içindesiniz. Cuma günü yakın çevrenizle olan bağlantı ve ilişkilerinizde birtakım hayallere, yanılgılara ve aldanmalara açıksınız. Onlara yardım etmek isteyebilirsiniz ama bir yandan da gerçekçi düşünmemek, kararlarınızı net oluşturamama gibi etkilere karşı da dikkatli olmalısınız. Her halükarda yakın çevrenizde olup biten olaylar sizi yanlış yönlendirebilir.


KovaKova Burcu

Pazartesi oluşan Dolunay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Ailenize, yuvanıza, sevdiklerinize önem vermek bu Dolunay ile birlikte ön plana çıkacak. Hâlihazırda kariyerinizde çok önemli gelişmeler var ve siz tamamen hayatınıza bunu odaklamış durumundasınız ama ailenizde yaşanacak bir olay, bir duygusal mesele bu Dolunay’da ilginizi onlara yöneltmenize sebebiyet verebilir. Salı günü arkadaş çevrenizde beraber aynı idealleri paylaştığınız insanlarla girişilecek güzel işler devrede olmaya başlayacak. Bu işler zaman zaman parasal konularda sizi hayal kırıklığına da uğratabilir. Özellikle Cuma günü paraya dayalı işleriniz için harekete geçmemek önemli olsun çünkü yanıltıcı ve aldatıcı etkiler altındasınız.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı oluşan Dolunay’da, satış, reklam pazarlama, iletişim, yayıncılık, tanıtım ve bilgisayar alanlarınızda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz ya da yurtdışı bağlantılı işlerinizin sonuçlarını bu alanlarda etkili bir şekilde alabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yakın çevrenize de bu Dolunay daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Salı günü, beraber çalıştığınız insanlarla, grupsal enerjilerle özellikle kariyerinizde güçlü adımlar atabilirsiniz. Cuma günü dikkat etmelisiniz zira kariyerinizde bazı konuşmalar sizi yanlış yönlendirebilir. Kafa karışıklıkları ve birtakım konuların net olmaması, toplum önünde sizinle iş yapan insanlarla aranızda sıkıntı ve sorunların da oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu sürece denk gelen zamanda lütfen anlaşmalardan kaçının.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın