Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

08-14 Temmuz 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya sabah saatlerinde yengeç burcunda oluşan yeniayla giriş yapıyoruz. Ev, aile, yuva, güvenlik, gayrimenkul alanlarımızdaki başlangıç ve kararlarımız bugünden sonra, 15 gün boyunca etkili olabilir yalnız hala merkürün gerilediğini gözden kaçırmayalım. Yeni başlangıçlardansa, daha önceden konuşulmuş, olmamış, ertelenmiş veya rafa kalkmış işlerimizin üzerine eğilebiliriz. Yine Türkiye haritasına baktığımızda bu yeniayın önemli bir yeniay olduğunu görüyoruz.

Halkın kararları, istek ve söylemleri ön planda olacak. Daha önceden konuşulmuş ve gündeme gelmiş konu ve olaylar mercek altında olabilir. Kendimizi, ruhumuzu ve bakış açımızı yenilemek için bu yeniaydan faydalanalım.

Bu Pazartesi özel hayatımızda esnek ve sıradışı davranmaya meyilli olacağız. Farklı ve sıradan olan herşey daha çok ilgimizi çekebilir. Özellikle ilişkilerimizde esnek ve rahat olmayı başarabiliriz.

Yaklaşık 5 aydır gerileyen Satürn, bu Pazartesi itibarıyla düzelmeye başlayacak. Satürnün yönettiği alanlarda yaşadığımız geri çekilmeler, aksilik ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Salı günü konuşmalarımız ve görüşmelerimiz devreye girebilir.

Olaylara tarafsız bakmaya çalışarak ilerleyelim. Yine çözüm bulmak, geçmişte yaşadığımız sorunlara mantık çerçevesinde yaklaşmak önem kazanacak.

Çarşamba ve Perşembe günleri ayın olumlu açılarıyla, hem iş, hem aşk hayatımızda keyif alacağımız günler olabilir.

Cuma günü, istikrarlı ve kalıcı adımlar atmak isteyebiliriz ama zaman zaman duygusal karmaşalara düşmek söz konusu olabilir. Yine Perşembe, Cuma günleri, halkın zorlanması, baskı altında olması, bir takım müdahaleler, mücadeleler çabuk ve kolay tepki verilmesine neden olabilir.

İçsel streslerimiz yüksek olacak. Cumartesi günü mars yengeç burcuna geçecek ve enerjimizi aile, yuva konularına harcamamıza neden olacak. Evimizin ve ailemizin güvenliğini bu dönem sonrası ihmal etmemeliyiz.

Pazar günüyse, bir yandan dengeli olmak, diğer yandan dengemizi koruyamamak adına gidip gelmeler söz konusu olabilir.

Her hafta Bloomberght’de 12:30 da ekranlara gelen YILDIZ ENDEKSİ programında, bu hafta tatilde olduğum için buluşamıyoruz. Haftaya yine aynı saatte ve aynı kanalda YILDIZ ENDEKSİ’nde buluşmak üzere, herkese güzel bir hafta ve hayırlı Ramazanlar diliyorum!

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın