Ekstra Bilgiler

YAY BURCU 2019

YAY BURCU 2019 - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

CESARET, BÜYÜME VE FIRSATLAR ZAMANI!

 

2019 Yılında parayı, değerini, ederinizi, sahip olduğunuz herşeyi sorgulayacaksınız. Bu dönemde çok önemli bilgiler elde edeceksiniz. Çok çalıştığınız ve çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız bu dönemde gelen parayı tutmak, biriktirmek ve doğru yatırımlarda bulunmak sizin için önemli olacak.

Bu dönemde içinizden geldiği gibi para harcayamamak,  alışverişlerinizi sadece ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmak sizi yorabilir. Bu süreçte ne kadar çalışırsanız çalışın sahip olduklarınız size yeterli gelmeyebilir. Öğrenmeniz gereken maddi konularda gerçekçi davranmak, sorumluluk alabileceğinizi kendinize ispat etmek, disiplinli ve sistemli olmayı deneyimlemek sevgili Yükselen Yaylar.

Diğer taraftan bu yıl  Jüpiter size inanılmaz şanslar verecek. Kim ve ne olduğunuzu görecek, kendinizi iyi tanıyacak, neler başarabileceğinizi  anlayacaksınız. Bu yıl kendinize olan güveniniz tam olacak. İnsanları kolaylıkla etkilemeyi başaracaksınız. Öğrenme ve deneyim kazanmanın bir parçası olan bu süreçte, insanlardan ve kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. 12 yılda bir gelen ve önünüzdeki 12 yılın konu ve olaylarını belirleyecek olan bu dönemde, şansın ayağınıza gelmesini beklemeyin. Kafanızda kurduğunuz, oluşturduğunuz plan ve projeleriniz varsa harekete geçin, uğraşın, yeni insanlarla tanışın, farklı yerlerde bulunun. Ya da eğitiminize önem vererek, kendinizi geliştirin. Eksik olduğunuz bir alan varsa onu tamamlayın. Siz kendiniz için bir şeyler yaptıkça hayat da size karşılığını en güzel şekilde verecek sevgili Yay ve özellikle yükselen Yaylar…

Bu sene Jüpiter’den alacağınız etkilerle kolay kilo almaya meyilli olabilirsiniz. Sporu, hareketi hayatınızdan çıkarmayın sevgili Yaylar.  02 Şubat’ta enerjinizi doğru kullanmak kolay olmayabilir. Spor yaparken dikkatli olun, enerjinizi daha yaratıcı ve size iyi gelen alanlarda kullanın.

06 Ocak’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması maddi konularda hızlı gelişmeleri ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Bu hızlı gelişmelerde sorumluluklarınızla ve bilinçle ilerlerseniz güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Hayatınızdan alacağınız keyif, tat biraz azalsa bile maddi konularda işlerinizi toparlamanın yollarını bulacaksınız.

21 Ocak’ta oluşan Tam Ay tutulması, seyahatlerinizi, dış koşullara, yabancılara bağlı işlerinizi, eğitim alanlarınızı, ticari konuları ve hukuksal meseleleri hayatınıza taşıyabilir. Bu alanlarda beklenmedik duygusal sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

04 Şubat’ta oluşan Yeniay girişimci yönlerinize iyi gelecek. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya işleri, yayıncılık, ulaşım, bilişim sektörlerinden birinde bir işiniz varsa iş hayatınızdaki hızlı gelişmeleri, yeniliklerle bu yeniayda süsleyebilirsiniz.

05 Mart’ta Merkür geriliyor. Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. 28 Mart’a kadar ev değiştirme, alma, satma, kiralama, bu konularda kontrat yapma konularında size sıkıntı ve sorunlar çıkartabilir. Aynı zamanda aile büyüklerinizle, sevdiklerinizle olan iletişiminizde dikkatli olun. 05 Mart civarlarında durum ve olayları fazlasıyla abartabilir, depresif etkiler altında olabilirsiniz.

21 Mart Dolunayında sosyal çevrenizde ve arkadaş ilişkilerinizde hassas durumlar oluşabilir. Bir arkadaşınızla ters düşebilir, iş hayatınızdaki bir olayın yankılarıyla uğraşabilirsiniz. Gelgitler oluşsa bile arkadaşlarınızdan ve çevrenizden fayda görecek, yeni teklifler edineceksiniz.

10 Nisan’da Jüpiter gerilemeye başlıyor. Size fırsat ve şans veren Jüpiter gerilemesi bazı işlerinizi, şanslarınızı azaltabilir ama şimdiye kadar aldığınız yolun, karşılaştığınız fırsatların doğruluğunu Jüpiter gerilerken göreceksiniz.  Eğer kişisel haritanızda Jüpiter’iniz geriliyorsa bu dönem size şanslı gelebilir.

30 Nisan itibarıyla parasal konularda üstlendiğiniz sorumluluklarda geri çekilmeler oluşabilir. Birkaç ay boyunca Satürn gerilerken tüm bu konuları gözden geçirecek vakti bulacaksınız.

18 Mayıs’ta oluşan Dolunayda bir olayın içyüzüyle karşılaşabilirsiniz. Kadersel etkilerle bu Dolunayda olaylar gözünüzde büyüyebilir.  Sakin davranmaya çalışmalısınız. Ani ve beklenmedik iş oluşumları önem kazanıyor.

21 Mayıs ve sonrasında özel hayatınıza kanalize olacaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket edebilir, karşı taraftan onay bekleyebilirsiniz. Ortaklı yapılacak işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğinizle iletişiminiz hızlanırken, ilişki sorunlarınıza mantıklı çözümler bulabilirsiniz.

04 Haziranla beraber ortak parasal konulara ilginiz artacak. Gelir gider dengenizin üzerine düşeceksiniz. Yine evliliğinize dair aldığınız önemli kararların sonucunda eşinizin parasal durumu, ortak kazançlarınız veya ayrılık durumunda nafaka gibi işlemler üzerine konuşabilirsiniz.

Temmuz ayında tutulmaların etkisini en çok parasal alanlarda yaşayacaksınız sevgili Yaylar. 02 Temmuz’da oluşan tam Güneş Tutulması partnerinizin, ortağınızın parasal durumunda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyacak. Banka işleri, parasal konular, vergi, stopaj, miras, nakafa işleri bir anda karşınıza gelebilir. Hızlı olaylarla bu tutulma hayatınızı şekillendirecek. Parasal konularda planlarınızla bazı işler birbirini tutmasa bile, iyimserliğinizi geride bırakmayın.

08 Temmuz’da Merkür geriliyor. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde, seyahatlerinizde, ticari bağlantılarınızda bazı sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde dikkatli olmalı, yeni iş bağlantılarından 19 Temmuz’a kadar kaçınmalısınız. 19 Temmuz- ağustos başına kadar bu sefer parasal konularda önemli adımlar atmayın. Eski bir para mevzusu karşınıza gelebilir. Borç almayın, vermeyin.

16 Temmuz’da oluşan Parçalı Ay tutulması, para alanlarınızda gerçekleşiyor. Önemli bir para mevzusu karşınıza gelebilir. Bir krizle uğraşabilir veya maddi olarak elinize geçmesi gereken işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Bazı ilişkileriniz parasal konular yüzünden kopma noktasına gelebilir.

11 Ağustos’ta Jüpiter düzelecek, hayatınıza birçok yönden şansın sihirli değneği dokunabilir. Girişimleriniz için yılsonuna kadar fırsatlı olacaksınız.

18 Eylül’den sonra Satürn düzeliyor. Maddi alanda parasal sorumluluklarınız artabilir. Bu sefer yapmanız gerekenleri bilecek ve ona göre daha disiplinli ve istikrarlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

21 Eylül civarında aşırı iyimserlikle atacağınız adımlar, saçma riskler almanıza neden olacak. Bazı gerçekliklerle karşılaşabilirsiniz. Ev, aile ortamlarınızda sürtüşmeler ve çekişmeler oluşabilir, bu süreçte bana bir şey olmaz tavrıyla olayları büyütmeyin veya hiç yokmuş gibi davranmayın. Ailevi konularda gerçekliğinizle, hayalleriniz çatışabilir.

31 Ekim’de Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Kariyer hayatınızda, ortaklı işlerinizde eski konuları, hataları düzeltmekle uğraşabilir, aksiliklere açık olabilirsiniz.

19 Kasım itibarıyla sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Cinsel hastalıklar, boğaz, üriner sistem hastalıkları bu dönemde nüksedebilir. Kazalara, hastalıklara 24 Kasım’da çok dikkat edin.

 

 

02 Aralık’ta Jüpiter burç değiştiriyor. Para alanlarınıza geçiyor. Maddi konularda sıkı ve disiplinli çalışarak ektiğiniz tohumların karşılığını almanızı sağlayacak.

26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, parasal konularda hızlı, ani ve beklenmedik olayları tetikleyecek. Önemli kararlar alabilir, maddi uygulamalara geçebilirsiniz. İş alanlarınızdaki değişimleri artık bu tarihle ve yaşayacaklarınızla beraber kabulleniyorsunuz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın