Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

SABRET GÖNÜL! – 5 – 11 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları

SABRET GÖNÜL! - 5 - 11 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Oğlak burcunda iken başlıyoruz. Biraz daha ciddi konularla ilgili olacağız. Finans, ekonomi bütçe yatırımları, iş toplantıları, iş koşturmaları önemli olabilir. Ama gün boyunca Ay boşlukta olacağı için çok büyük girişimleriniz varsa bunları yapmamanızı tavsiye ederim.

Neyse ki öğleden sonra Ay, Kova burcuna geçecek ve bu hafta toplumsal konulu olaylarla daha ilgili olacağız. Salı günü Venüs ve Mars arasında 60 derece olumlu açı dediğimiz sekstil açı devreye girecek. Yani kadın ve erkek enerjisi düzgün, uygun, keyifli rahat enerjilerle dolu olacak. O yüzden sevdiklerimize sevgimizi aktarmak, sevgimiz için harekete geçmek, sevdiklerimiz adına bir şeyler yapmak bu hafta önemli olabilir.

Bu haftanın bana kalırsa en zorlayıcı noktası, özellikle Cuma günü oluşacak Mars Neptün dik açısı. Neptün, salgın hastalıkların yönetici gezegeni. O yüzden yaşam enerjimizin bu dönemde düşük olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Önemli ameliyatlar, önemli birtakım girişimler varsa yanılmalara, aldanmalara, kandırılmalara açık olacağız. Ayrıca bağışıklık sistemimiz düşük çalışacak. Mars Neptün kontakları, alerjilerle, zehirlenmelerle, yiyecek ve ilaç intoleransları ile, ateşli ve enfeksiyonel hastalıklarla bağlantılıdır. O yüzden bu hafta, Cuma gününe doğru enerjimizde aşağıya doğru çekilme, zaman zaman zorlanma etkilerine karşı dikkat etmek gerekiyor. Yine politik, siyasi ve askeri alanda bazı zorlanmalar, karmaşa ve belirsizlikler devrede olabilir.

Hafta sonu gayet keyifli enerjilerle dolu. Cumartesi günü Venüs ve Jüpiter arasında, Satürn ve Merkür arasında çok olumlu açılar var. Yani Cumartesi günü hareketli bir gün bizi bekliyor olacak. Hem işlerimizde hem ilişkilerimizde kalıcı sağlam temelli adımlar atmak söz konusu olabilir. Şimdiden herkese şansı, bolluğu bereketi daim ve çok da yüksek olan bir hafta diliyorum.

 

5 – 11 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, kariyer, iş, güç koşturmaları ile haftanız başlıyor. Bu hafta sosyal çevrenize arkadaşlarınızla yapacağınız planlara daha fazla hayatınızda yer verebilirsiniz. Kadın- erkek prensiplerinin doğru çalıştığı bir hafta. Demek ki sizin ve sevdiğiniz insanla aranızdaki her konu bu hafta çok güzel ilerleyecek. İlişkinizde güzel adımlar atacaksınız. Ayrıca özel hayatınızdaki etkiler, iş hayatınıza da olumlu yansıyabilir. İşleriniz, girişimleriniz ile ilgili konularda sevdiğiniz insandan güzel destekler alabilirsiniz. Yakın çevrenizde olan herkesle gayet iyi anlaşacağınız bir hafta. Bu hafta çok fazla gezmekten, dolaşmaktan kaynaklı olarak hafta sonuna doğru biraz enerjiniz düşebilir. Yine yakın çevrenizdeki insanların sağlığı ile ilgili konularda zorlanmaları devrede olabilir ya da yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz bazı işlerinizde yanlış yönlenmelere ya da kandırılmalara, aldanmalara meyilli olabilirsiniz. Hafta sonu gökyüzünde gayet güzel enerjiler var. Gelecek planlarınızı hareketlendirmenizin tam zamanı ve hayatın da size birçok konuda size gülümsediğini hafta sonu itibariyle göreceksiniz. Zaten hayatınızla ilgili alanda da çok rahat hareket ettiğiniz bir döngü içerisine girmiş bulunuyorsunuz. Her tür konuşmalar, görüşmeler, anlaşmalar sevgi konuları adına bu hafta güzel etkileşimler devrede olacak.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, haftaya uzaklardan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz. Bu hafta hem uzak yerlerden alacak haberler hem dış ortamlarda bulunma hem de kariyerle ilgili konu ve olaylar daha fazla hayatınızın merkezinde olabilir. Kadın erkek ilişkilerinde bu hafta gökyüzünde güzel etkileşimler var. Sevdiğiniz insanla bir arada olmaktan, onunla hayatı paylaşmaktan ve beraber ilişkinizi daha da kuvvetlendirmekten geri durmayacaksınız. Her ne kadar kendi alanınızda olsanız da her ne kadar kendi köşenize çekilseniz de yine de karşı cinsle iyi anlaşacağınız bir hafta sizi bekliyor olacak.

Cuma günü gökyüzüne dikkat edin, maddi konularda bazı yanılgılar, yanlış adımlar devreye girebilir. Hayat enerjiniz doğru çalışmayacak. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmenizi tavsiye edeceğim. Yine arkadaşlarınızla girişeceğiniz işlerinizde, parasal ödemelerinizde yanlış adımlara açık olabilirsiniz. Hafta sonunda aile ortamlarında toplum önü duruşunuz ve işinizle ilgili konularda çok güzel haberler alacaksınız ve bu sizi bir sonraki haftaya güzel bir şekilde hazırlayacak.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta gökyüzünde kadın- erkek ilişkilerinde çok güzel etkileşimler var. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle, belki oradan tanıştığınız bir insanla aşka yelken açacaksınız. Hayata dair önemli girişimlerinizi başlatacaksınız. Sevgi ilişkilerinizde adeta hayatı doyasıya yaşamasını bileceksiniz.

Bu hafta, Cuma gününe dikkat edin derim. Bunun etkileri üç gün önceden kendini gösterebilir. Bağışıklık sisteminiz biraz düşük çalışacak. Mars sizin birinci evinizde hareket ediyor. O yüzden zaman zaman toplum önünde sıkıntı ve problemler yaşamaya açık olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekiyor bağışıklık sisteminizi lütfen kuvvetlendirin. Tanımadığınız yerlerde bulunuyorsanız yediğinize, içtiğinize dikkat edin. İlaç zehirlenmeleri aynı zamanda yemek intoleransları alerjiler bu dönemde artabilir. Öte yandan hayatımızda Korona var. Bu süreçte bulunduğunuz ortamlarda Korona virüse yakalanmamaya da özen göstermeniz gerekecek. Hafta sonu çok keyifli.  Yine arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden çok güzel haberler alacaksınız ve bir sonraki haftaya güzel planlarla başlayacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya ilişkilerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Ortaklı ve diğer insanlarla beraber yapılacak her tür işinizde bu hafta sizi destekliyor. Diğer taraftan maddi konularla ilgili konu ve olaylar hayatınızın merkezine yerleşecek. Ortak ödemeler, müşterek planlar bütün bunlar sizi hareketlendirecek ve keyfinizi yerine getirecek. Bu hafta kadın-erkek ilişkilerinde şans sizden yana. Göz önünde olacağınız ortamlarda karşı cinsle çok güzel anlaşabilirsiniz. Flörtleşmeler hayatınızda bir insan varsa onunla beraber yapacağınız birtakım planlar devreye girebilir.

Cuma gününe dikkat edin. Mars ve Neptün’ün dik açısı biraz bu hafta enerjinizi düşük çalıştıracak. Siz de enerjinizin iyice düştüğünü hafta sonuna doğru fark edebilirsiniz. Hiç beklenmedik yerlerde bulaşıcı birtakım hastalıklar ya da mikroplar kapmaya meyilli olabilirsiniz. Enfeksiyon riskine aynı zamanda bağışıklık sisteminizin düşüşü ile beraber alerjilere ve sorunlara açık olacağınız haftalardan bir tanesi. Bu yüzden kalabalık ortamlarda bulunuyorsanız, çok geziyorsanız bu hafta kendinize ve sağlığınıza iki kere dikkat etmeniz gerekecek.

Hafta sonu çok keyifli. Aile ortamlarında göz önünde olacağınız, uzun zamandır bir araya gelmediğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca gelecek planlarınız ya da hayatınızla ilgili konularda ne düşünüyorsanız bütün bunlarla ilgili konuları hareketlendirebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar, işiniz, gücünüz, koşturmanız gereken her tür konu ve gündelik hayatınızın ritmi bu hafta etkilerle başlıyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları bu Pazartesi öğleden sonra Salı ve Çarşamba günleri ağırlıklı olmak üzere hayatınızın merkezine yerleşecek. Bu hafta gökyüzünde adeta bir şölen olacak. Venüs ve Mars arasındaki olumlu açı kadın ve erkek arasındaki bağlantının kuvvetlenmesini sağlayacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki problemleri çözmek, sıkıntılarınızı masaya yatırmak ve bu sıkıntılardan kurtulmak anlamında desteklendiğiniz ve beslendiğiniz bir hafta olacak. Yine de daha az tanıdığınız insanlarla bir arada bulunduğunuz işlerde, grupsal faaliyetlerde toplumsal konu ve olaylarda ya da takım çalışmalarında bu hafta gayet güzel işler çıkaracaksınız. Arkadaş ortamlarında mücadelenizi sergilediğiniz bir dönem.

Ama bu hafta Cuma gününe doğru biraz dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Arkadaşlarınıza giriştiğiniz birtakım parasal işlerde kandırılma ihtimali ve manipüle edilme ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda var. Belki o an için size çok karlı ya da çok güzel gelecek bir işin aslında düşündüğünüz gibi olmadığını görebilirsiniz. Bu yüzden bir yere üye olacaksınız ya da arkadaşlarınızla bir iş yapacaksınız herhangi bir işi başlatacaksanız bu dönemde yanılma ihtimaline karşı gözünüzü dört açın. Neyse ki gökyüzü önemli fikirleriniz konusunda bizi destekliyor.

Hafta sonu şartları daha net görmeye başlayacaksınız. Bu yüzden Perşembe ve Cuma günü anlaşmalarınız ve görüşmeleriniz varsa bugünlerde yapmak yerine hafta sonunda olayları gördükten sonra hareket etmeye özen gösterin.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, aşk dolu, keyif dolu etkilerle haftanız başlıyor. Hemen akabinde Pazartesi öğleden sonra gayet keyifle başlayan gününüz yerini iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konu ve olaylara bırakabilir. Bu hafta daha çok işinizde gücünüzde olacak, hafta sonuna doğru birazcık daha kendinizi rahatlatarak ilginizi özel hayatınıza vereceksiniz. Sevdiğinizle güzel bir hafta sonu sizi bekliyor olacak. Bu hafta gökyüzünde Venüs ve Mars’ın dansı var. Venüs ve Mars açısındaki arasındaki olumlu açı aslında ilişkilere dair her konuda çok rahat hareket edeceğinizi gösteriyor. Siz de hem parasal konularda hem özel hayatınızda hem de aile ortamlarında çok keyifli etkileşimler altında olacaksınız. Hayatınızdaki insanla bazı konuları gözden geçirmek, beraber karar almak ilişkinizi kuvvetlendirmek anlamında gökyüzü sizi destekleyecek.

Bu hafta Cuma gününe dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Göz önünde bulunduğunuz ortamlarda yanlış hareket etmeye, aldanmalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Eşiniz, partneriniz varsa onun ailesiyle ilgili konularda bazı zorlanmalar yaşadığını görebilirsiniz. Hem kendi aileniz hem de partnerinizin ailesiyle bir araya gelecekseniz ilişkiler biraz sıkıntılı ve sorunlu olabilir. Bazı konuları gözünüzde büyüttüğünüzü görebilirsiniz. O yüzden Cuma günü hem bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin hem de önemli girişimlerde bulunmamaya çalışın.

Hafta sonu neyse ki gayet güzel etkileşimler var. Parasal işlerinizi hafta sonu halletmek, alışverişlerinizi hafta sonu yapmak önem kazanacak ya da paraya dair birtakım düşünceleriniz varsa bütün bunlarla ilgili neler yapabileceğinizi ne gibi adımlar atmanız gerektiği konusunda fikirlerinizi hafta sonunda bir kağıda dökün. Planınızı iyi oturtun çünkü hafta başı başladığında yeni Ay etkisiyle başlayacak hafta, işte o zaman gönül rahatlığıyla bu konuları hareketlendirebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, ev, aile ve yuvanızla ilgili konu ve olaylarla haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi günü evinizde, ailenizde yuvanıza daha fazla vaktinizi harcayabilirsiniz ama Salı ve Çarşamba günleri aşk hayatınızda ön plana geçecek ve hafta sonuna kadar bu alanlarınız hareketli olacak. Kaldı ki Venüs ve Mars arasında Salı günü gökyüzünde gayet olumlu bir açı devreye giriyor. Kadın-erkek prensiplerini uygun bir şekilde çalıştıran bu enerjide karşı cinsle iyi anlaşırız. Terazi burcu olarak karşı cinsle beraber yapacağınız planları hareketlendirebilirsiniz.  Geleceğe, yaz dönenime yönelik birtakım planlarınız varsa bu konuları konuşmak üzere bir araya gelebilirsiniz. Uzun zamandır birbirinizi görmüyorsanız ya da birbirinize sevdiğinizi söylemiyor, sevginizi ilan etmiyorsanız işte bu dönem sevginizi ilan edebilirsiniz ya da karşı taraftan böyle bir etki size gelebilir. İşte aşkı, keyfi, mutluluğu doyasıya yaşayacağınız bir hafta olacak.

Hafta sonuna doğru Mars ve Neptün dik açısı devrede. Neptün sağlık alanınızdan bir açı gerçekleştiriyor. Eğer seyahat halindeyseniz, eğitim konularında ya da eğitim için gittiğiniz bir yerler varsa, kalabalık ortamlarda bulunmak durumunda kaldıysanız bu hafta lütfen iki kere dikkat edin çünkü enerjiniz doğru çalışmayacak ve bağışıklık sisteminizin düştüğünü göreceksiniz. Yine eğitime ve seyahate ya da para ile bağlantılı işlere dayalı birtakım girişimleriniz varsa, bu dönem çok da gerçekçi adımlar atamayabilirsiniz. Hafta sonu neyse ki çok güzel. Yapılması ya da yapmanız gereken, uğraşmanız gereken ama şimdiye kadar bir türlü zaman ayıramadığımız işler hafta sonu devrede olacak ve siz de bunları teker teker tamamlamanın keyfine varacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor. Yakın çevrenizden aldığınız güçle bu hafta başında önemli planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Ama bu çok da uzun sürmeyecek çünkü Pazartesi öğleden sonra ve Salı günü daha çok ev, aile ve yuvanız ile ilgili konu ve olaylara odaklanacaksınız. Kendi yapabileceklerinizi göreceksiniz ya da ailenize daha fazla vakit ayıracaksınız. Hafta sonuysa aşk hayatınızın detayları ile uğraşmak sizi çok ama çok mutlu edecek. Sevdiğiniz insanla bazı konuları ele almak, sevdiğinizle bir araya gelmek mutluluğunuzu ilan etmek ya da aşkınızı doyasıya yaşamak anlamında bu hafta Salı günü sizi destekliyor. Sadece bu da değil, işle ilgili konularda eğer anlaşamadığınız bir insan varsa birileriyle çekişme halindeyseniz parasal konularda bazı şeyler kafanızda oturmuyorsa Salı günü bütün bu alanlarda rahatlamalar görülecek, işlerinizi çok net halledeceksiniz.

Diğer taraftan Cuma günü dikkatli olmayı ihmal etmeyin çünkü parasal konularda kandırılma riskiniz bulunuyor. Hem özel hayatınız eğer varsa çocuğunuzla ilgili konularda harcamalarda bazı şeyleri gözden kaçırabilirsiniz ve bu gözden kaçırmadan kaynaklı olarak bütçenizde büyük açıklarla da karşılaşma ihtimalimiz var. Harcamalarınıza, ödemelerinize, banka işlemlerine ve internetten alışveriş yapıyorsanız alışverişlerinize bu dönem lütfen dikkat edin. Önümüzdeki hafta çok önemli işleriniz, toplantılarınız olabilir. Bu toplantılarda neler yapacağınızı planlamak, neyi konuşacağınızı, karşı tarafa neyi aktaracağınızı bir kenara not etmek, aynı zamanda önemli işleriniz varsa bu işlerinizde sorumluluklarınızla ilerlemek hafta sonu devreye girebilir. Ciddi, önemli işleri bitirmek için Cumartesi gününü net bir şekilde hayatınızda kullanın. Diğer taraftan da hem sağlığını hem de işinizle ilgili konularda hafta sonu güzel haberler sizi bekliyor olacak.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar bu hafta ödemelerle başlıyor. Ama çok da büyük ödemeler gibi düşünmeyin. Yapılması gerekenleri hızlı bir şekilde halledecek, hemen evinize gelecek, ondan sonra da kısa vadeli planınız varsa o planları hareketlendireceksiniz. Belki kısa yolculuklar, bir arkadaşınızla buluşma, bir yerden bir yere gitme gibi etkiler de devrede olabilir. Öğleden sonra hayatınız daha da hareketlenecek ve tüm hafta boyunca aslında böyle gitmeli gelmeli kısa kısa planların devreye girdiğini göreceksiniz. Hafta sonu birazcık daha kendinizle kalmak ve biraz daha evinizde yuvanızda dinlenmek ön plana çıkabilir ama Pazar günü sizi kimse durduramaz. Pazar günü daha çok eğlenceli konu ve olaylarla ilgilenmek isteyeceksiniz. Bu hafta gökyüzünde çok güzel etkileşimler var Venüs ve Mars arasında bu da ne demek kadın enerjisiyle erkek enerjisinin uyumu demek. Gökyüzünde böyle bir tablo var. Bu da ilişkilerimizde sıkıntı ve problemlerimiz varsa bunu giderebileceğiniz haftalardan bir tanesi olduğunu söylüyor. Hiçbir sıkıntımız yoksa bile sevdiğiniz insana belki işinizle ilgili bir sıkıntı anlatmak, geleceğe dair kaygılardan bahsetmek anlamında bu enerjiyi kullanabiliriz. Özel hayatınızda güzel etkileşimler altında olacak aşkı doyasıya yaşayacaksınız ve çok mutlu olacaksınız.

Cuma günü dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Özel ilişkilerinizde, aile ortamlarında biraz hayal kırıklığı yaşama etkiniz var. Karşı tarafın bazı hareketleri, sözleri sizi gereğinden fazla yaralayabilir, bazı fikirlerinde çok kararsız olabilir ve sizi aşağı, dibe çekebilir. Bu etkiler özellikle yanıltıcı etkiler olacak. Hayatınızda bir insan varsa onun ailesiyle ya da kariyeri ile ilgili gerçekçi olamadığı ve size bahsetmediği bazı olaylar da devrede olabilir. O yüzden ilişkilerde karşı tarafı çok fazla gözünüzde büyütmeyin ve bu dönem olayları biraz daha akışına bırakmaya özen gösterin.

Hafta sonunu spor yaparak, gezerek, alışverişe giderek değerlendirebilirsiniz. Önemli, uzun zamandır beklediğiniz bazı işleriniz varsa bu işleriniz için çalışmak, plan yapmak, disiplinli olmak, işlerinizi sonuca ulaştırmak anlamında hafta sonu gayet güzel etkiler olacak, bunu değerlendirin.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, kişisel istek ve beklentilerinize göre haftanızı başlatıyorsunuz. Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Bu da demek oluyor ki sizin için hareketli, enerjili, güzel haberler alacağınız bir hafta olacak. İş alanlarınız çok aktif, koşturmalarınız devam ediyor.

Diğer taraftan eviniz, aileniz, yuvanız gereğinden fazla dikkat çekiyor. Eviniz için yapılması gereken konu ve olaylar bu hafta devrede olacak. Evinizde sevdiğiniz insanla gayet güzel anlaşacağınız, aranızda buzulların olmadığı, fıkır fıkır, sıcak suların kaynadığı bir hafta bekliyor sizi. Yani sıkıntı ve problemlerinizi çözüme ulaştırmak anlamında gökyüzü sizi destekliyor. İş ortamlarında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Beraber çalıştığınız insanların hayatında bazı zorlanmalar olabilir. Siz de onlara irtibat halindeyseniz enfeksiyonel bazı hastalıkları onlardan kapabilirsiniz. Yakın çevrenizin sağlığı ile ilgili konu ve olaylar hayatınızın merkezine yerleşecek ama benim gördüğüm en çok iş alanlarınızda bazı yanlış yönlendirmelere açık olacaksınız. Sağlıktan ziyade bu konuyla daha fazla eğilmenizi önerebilirim. Biri gelip size şu işi yapmak istiyorum diyebilir ama şartlar aslında o kadar gerçekçi olmayabilir ya da o gerçekçiliği yansıtmıyor olabilir. Bazı hayal kırıklıkları yaşamamak anlamında bugüne denk gelecek olan işlerinizde kendinizi garanti altına almayı unutmayın.

Hafta sonu çok keyifli. Eviniz, yuvanız, aileniz için ne yapılması gerekiyorsa, alışveriş yapmak istiyorsanız, evinizde bir şey değiştireceksiniz, bir şeyleri tamir edeceksiniz bunları yapmak ve verilen sözlerin tutulması anlamında Cumartesi günü değerlendirilebilir. Bu dönem karşınıza çıkacak olan fırsatlar ailenizdeki insanları çok sevindirecek. Hem onlardan maddi yönden destek alabilir hem de siz kendi kazançlarınızla ailenize maddi yönden de destek verebilirsiniz.


KovaKova Burcu:

Kova ve yükselen Kovalar, bu hafta başlarda sizi biraz zorlayacak gibi hissettirecek. Pazartesi öğleden sonra saatlerine kadar bu haftaya adapte olamadığınızı düşünebilirsiniz. Ama öğleden sonra Ay sizin burcunuza geçiyor ve sizi fazlasıyla hareketlendirecek. Çarşamba gece saatlerine kadar keyfinize diyecek olmayacak. Hayatınızın çok hızlandığı, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırdığınız, önemli haberler aldığınız bir dönem. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında da çok güzel oluşumlar devrede oluyor. Ama her şeyden önemlisi aşk hayatınızda bu hafta her şey tıkırında gidecek. Hayatınızda bir insan yoksa yakın çevrenizden bir insanla tanışabilirsiniz, biriyle aranızda bir çekim oluşabilir ya da birinden hoşlanıyorsanız size bir cesaret gelecek. Bunun sonucunda bir şekilde harekete geçeceksiniz. Karşı tarafla bir araya gelmemeniz için hiçbir neden yok. Karşı cinsle bu hafta ilişkilerin gayet güzel aktığı bir hafta.

Cuma günü kişisel girişimlerinizde ve para işlemlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Maddi konularda çabuk etki altında kalabilir, manipüle edilebilir, kandırılabilir, aldanabilirsiniz. O yüzden girişimleriniz konusunda özellikle de risk alacak ve almanız gereken alanlarınız varsa bu noktalarda Cuma günü dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Bu dönem yapacağınız harcamalar aldatıcı etkiler altında olacak. Bardağa ihtiyacınız vardır ama bu dönem bardak dışında başka bir şeye, başka bir lüks tüketime ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Televizyona ihtiyacınız yoktur ancak giderseniz televizyon alırsınız. Bu gibi aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Böyle alışverişlerden, harcamalardan uzak durmanız gereken bir dönem olabilir. İlişkiler çok güzel evet ama bazı noktalarda ilişkilerde kendinizi kandırdığınızı da görebilirsiniz.

Hafta sonu çalışmanız gerekiyorsa bitirmeniz gereken ödevleriniz, önemli birtakım kağıt, evrak işleri varsa bütün bunları toparlayacak güce sahip olacaksınız. Diğer taraftan eğer hiçbir işle uğraşmak istemiyorsanız yakın çevrenizde evinize devamlı giren giden bir insan varsa, onunla beraber yapacağınız bazı planlar keyfinize keyif katacak ve keyifli bir Cumartesi geçireceksiniz.

 


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, hemen bu Pazartesi sabah saatlerinde arkadaşlarla yapılacak birtakım görüşmeler devrede olabilir. Ama öğleden sonra itibariyle sabah saatlerinde ne konuştuysanız birkaç gün boyunca o hevesli olduğunuz noktalarda o kadar hevesli olmadığınızı görebilirsiniz. Perşembe gününe kadar biraz kendi halinizde olmak isteyeceksiniz. Perşembe gününden sonra Ay sizin burcunuza geçince oldukça hareketli haberler alacaksınız. Sürpriz konular, yapılacak önemli planlar, kararsız kaldığınız, yapayım mı yapmayayım mı diyerek tembellik ettiğiniz alanlar bütün bunlar bu haftayı sizin için keyifli kılacak. Maddi konulardan yana şansınızın yüksek olduğu bir dönem. Aile hayatınızda aile büyükleriniz özellikle karşı cinsten aile büyüklerinizden (eğer kadınsanız babanız, erkekseniz anneniz ya da erkekseniz kız kardeşiniz, kadınsanız erkek kardeşiniz gibi) gelecek güzel destekler devrede olacak. O yüzden uzun zamandır izin almak istediğiniz, ailenizden destek görmek istediğiniz bir konu varsa, maddi durumunuzla ilgili bazı konuları çıtlatmak istiyorsanız Salı gününü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ailenizden güzel destekler göreceksiniz. Aynı zamanda hayatınızda bir insan yoksa bu dönem hayatınıza yeni bir insanı alacaksınız. Salı ve Çarşamba bu anlamda sizi destekleyecek. Cuma günü dikkat, Cuma günü Mars ve Neptün karesi devrede olacak. Bu da şu anlama geliyor, aile ortamlarında bazı yanıltıcı, kararsız, aldatıcı durumlar devrede olabilir. Özellikle aile büyüklerinizden beklediğiniz bir hareketlilik, bir onay varsa, Cuma günü bunları almakta zorlanabilirsiniz. Yine aile büyükleriniz ve evinizde bazı salgın hastalıklar ateş, enfeksiyonel hastalıklara meyil devrede olabilir. Bunu sadece Korona virüs olarak düşünmemek gerekiyor. Tam da mikropların hareketli olduğu bir dönemdeyiz. Mevsimsel hastalıklar, grip, nezle olabilir. Bu dönem bağışıklık sisteminiz düşük olacağı için ailenizde özellikle yaşlılar varsa girip çıktığınız yerlere biraz daha özen göstermenizi tavsiye edebilirim. Evinizde, yuvanızda enerjinizin düştüğünü görebilirsiniz ya da zehirlenmeler ya da alerjiler gibi durumlar oluşabilir.

Hafta sonu biraz para harcamaya meyilli olacaksınız. Daha öncesinde gelen güzel haberler de size para harcattırabilir. Kafanızda geleceğe dair bazı planlar varsa, bu planlarla ilgili önemli birtakım haberler bekliyorsanız bir sonraki hafta bu haberlerin çok hızlı geleceğini şimdiden söylemek yanlış olmayacak. Bu haberleri aldığımızda doğru hareket edebilmek için hafta sonu eğlencenin dışında yapabileceklerinize, yapmanız gerekenlere vakit ayırmanız gerekebilir. Önümüzdeki hafta için önemli bir şekilde planlarınızı oluşturun sevgili Balık ve yükselen Balıklar.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın