Aylık Yorumlar Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Nisan 2019 Aylık Burç Yorumları

Nisan 2019 Aylık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Nisan 2019 Aylık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Nisan Ayı sizin ayınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Zor ve biraz da içe dönük geçen bir ayın ardından kendi kanatlarınızla uçmaya hazırsınız. Bu ayın başında ortak ödemeler ve parasal konularda bazı kayıplar, istenmeyen olaylar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.  Hem kariyer hem de parasal konularda bu ay kadersel etkilerle bezeli olacaksınız. Kariyer ve iş hayatınızla ilgili konularda herşeyigözden geçireceğiniz ve yeniden yapılandıracağınız bir ay sizi bekliyor.

Hemen 05 Nisan’da oluşan Yeniay la birlikte yeni olasılıklar karşınıza gelebilir. Hayati kararlarınız için desteklenecek, adım atmaktan korkmayacaksınız. Hala bazı planlarınızı sağlam temellere oturtmaya ihtiyacınız olabilir. 10-13 Nisan tarihlerine dikkat edin. Zorlanabilirsiniz.

10 Nisan’da Jüpiter gerilemeye başlayacak. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk, medya, yayıncılık alanında şimdiye kadar karşınıza gelmiş olan fırsatları gözden geçireceğiniz bir döngüye gireceksiniz. Bu alanlarda bazı işlerinizde aksilikler, geriye çekilmeler, ertelemeler oluşabilir. Bu dönemde sıkıntıları bulmalı, Jüpiter yeniden düzeldiğinde bu sıkıntıları gidermeli ve yolunuzda ilerlemelisiniz.

17 Nisan’dan sonra ifadede rahatlıyorsunuz. Fikirlerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyecek, iş hayatınızda daha etkin olarak fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. İş alanlarınızdaki adımlarınız bu tarihten sonra hızlanabilir.

19 Nisan’da oluşan Dolunay bir kez daha ilginizi ilişkilerinize yönlendirecek. Bir mevzunun sonuna ulaşacaksınız. Bu ister ortaklı işiniz olsun, ister evliliğiniz, ilişkiniz olsun, önemli ve nihai kararlarınız devrede olacak. Adım atmakta hala tereddürleriniz varsa 20 Nisan’da Venüs’ün de kişisel alanınıza girmesiyle beraber net ve hızlı kararlar almaya yatkın olacaksınız.

Nisan ayının son haftalarına girerken Parasal konularda hızlı, ani, ve beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir. Jüpiter’den sonra 24 Nisan’da Plüton, 30 Nisan ‘da Satürn gerilemeye başlayacak. Daha sakin olmanız gereken bir sürece merhaba diyeceksiniz. Aksilikler, ertelenmeler, sorunlar sizi yıldırmasın yakın çevre ilişkilerinizde, girişimlerinizde 27 Nisan’da dikkatli olun.


BogaBoğa Burcu:

Nisan ayında arkadaşlarınıza yapacağınız fedakarlıklar yüksek olabilir. Diğer taraftan artık biraz plan yapmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.  Bu ay başında özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde oldukça kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Bazı ilişkileriniz bitebilir, bazılarının başka bir forma dönüştüğünü görebilirsiniz. 05 Nisan’da oluşan Yeniay’ı eski ve sizi zorlayan alışkanlıklarınızı bırakmak için kullanmalısınız. Bu yeniay yeni adımlarınızda ve girişimlerinizde sizi desteklemeyecek.

Yine çevrenizle beraber atacağınız önemli adımlarda 07-10 Nisan’da güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan 10 ve 13 Nisan tarihlerinde hayattan aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz. Güç çekişmelerine, ego savaşlarına açık görünüyorsunuz.

10 Nisan’da Jüpiter gerilemeye başlıyor. Ortak parasal işlerinizde şimdiye kadar yakaladığınız ve karşınıza çıkan fırsatlarda yavaşlamalar, ağır ilerlemeler görülebilir. Bu dönemde farkındalığınızı arttırmalısınız.

19 Nisan’da oluşan Dolunay iş koşullarınıza, günlük hayatınızın ritmine dikkat çekecek. Artık hayatınıza hizmet etmeyen insanlara, arkadaşlara, işlere bu Dolunayda veda edebilirsiniz. Aşırı kararsız ve başka insanları düşünen yapınızla yanınızda çalışan insanlara veya yanında çalıştığınız insanlara karşı fedakarlıklarınızın sonuçları karşınıza gelebilir.

23 Nisan’da ailevi konularda hızlı ve beklenmedik etkiler karşınıza gelebilir. Değişikliklere kalbinizi açın ve hayatın karşınıza getireceği farklı oluşumları esnek karşılayın. Ay sonunda girişimlerinize ve harcamalarınıza dikkat edin. Satürn’ün gerilemesi asıldığınız işlerinizde ve gelecek planlarınızda yavaşlamalara neden olabilir. Durum ve olayları iyi gözlemlemeli ve başınıza gelen olaylardan geleceğinizi yeniden şekillendirmek adına dersler çıkarmalısınız sevgili Boğalar.


İkizlerİkizler Burcu

Nisan başında iş ve kariyer alanlarınızda kararsızlıklarınız yüksek görünüyor sevgili İkizler. Kafanız karmaşık olabilir, önemli işleriniz varsa o işleri toparlamanız, üzerine düşmeniz önem kazanıyor. Nisan ayında arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz önemli işleriniz olabilir. Parasal konularda ay başında dikkatli adımlar atmalısınız. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanınızda çalıştığınız insanlarla olan ilişkileriniz oldukça kadersel etkilerle dolu olabilir.

05 Nisanla beraber sosyal çevrenizle alacağınız kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. İşten elde edilen gelirleriniz için yeni planlar içine girebilir ve önemli adımlarda bulunabilirsiniz.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. Özel ilişkilerinizde ve ortaklı adımlarınızda karşınıza gelen fırsatları ve şansları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte hızlı ilerleyen işlerinizde ve adımlarınızda yavaşlamalar görülebilir. Sakinlikle ve olayları iyice gözlemleyerek yolunuda ilerlemelisiniz.

10-13 Nisan parasal konularda güç çekişmelerine, sürtüşme ve sorunlara açık olun. Diğer taraftan 14 Nisan’da değişik bir fırsat karşınıza gelebilir. Bu dönem kararlarınızı tek başınıza almayın, unutmayın bu yıl ortaklıklar ve ilişkilerle büyüyeceksiniz. 12-16 Nisan’da abartıdan uzak durun, özel ilişkilerinizde tutamaycağınız sözler altına girmeyin.

20 Nisan’dan sonra sosyal çevrenizin gözbebeği haline gelebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelerde hoşça karşılanabilirsiniz. Girişimci ve farklı düşünen yönlerinizle sosyal ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Yine bu tarih itibarıyla sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem başlıyor. İsteksizliğiniz artabilir. Boğaz, tirot bezleri, ses tellerinize dikkat edin. Üşütmeye ve nezleye yakalanma olasılığınız yüksek görünüyor.

24 Nisan- 30 Nisan itibarıyla ortak parasal konularda üzerinizde baskı kuran 2 ağır gezegen Satürn- Plüton gerilemeye başlıyor. Yaşadıklarınızın üzerinden geçmenin, hatalarınızı farketmenin tam zamanı. Artık hayat sizi biraz da olsa yavaşlatacak ama bu yavaşlama bazı yönlerden size iyi gelecek. Borçlarınız, parasal konular, ortak adımlar ve iş alanlarınız mercek altına alınacak sevgili İkizler. Değişime, dönüşüme ve yeniden yapılandırmaya hazır olun.YengecYengeç Burcu
:

Nisan ayında iletişimsel işlerinizde oldukça yaratıcı ve verimli etkiler altındasınız ama bir yandan da fikir ve düşüncelerden kolay etkilenebilirsiniz. Kararsızlıklarınızın önünüzü kapatmasına ve sizi yavaşlatmasına izin vermeyin sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Hemen Nisan başında aşk hayatınız, çocuklarınız veya çocuğunuzla ilgili konularda, özel ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Özel ilişkilerinizde kadersel etkiler altında olacaksınız.

05 Nisan’dan sonraki 15 gün boyunca kariyerinizde güzel ilerlemeler elde edebilir, iş başlangıçlarınızı etkinleştirebilirsiniz. 07-12-14 Nisan’ı bir kenara not edin. Bu günlerden alacağınız doğru enerjiyle bu dönemlerde atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 10- 13 Nisan’ı girişimleriniz konusunda pas geçmenizi tavsiye ederim. Ortaklıklarda, işbirliklerinde aradığınızı bulamayacağınız gibi, sürtüşmelere açık olabilirsiniz.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. İş, hizmet alanlarınızda karşınıza gelen fırsatlarda yavaşlamalar ve gecikmeler oluşabilir. Bu dönemde  fırsatları ne yönden ele aldığınız ve neler yaptığınızı görecek ve buna göre kararlarınızda değişiklikler yapacaksınız.

19 Nisan Dolunayı yeniden ailevi konuları karşınıza getirebilir. Geçen ay karşılaştığınız, başlattığınız duygusal kararlarınızın sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz. Adalete saplanıp kalmak, karşı tarafı kendi ihtiyaçlarınızdan daha fazla önemsemek bu dolunayda sizi yorabilir. Aile ve ev hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz.

23 Nisan’da sosyal ortamlarınızda beklenmedik, sürpriz etkilere hazır olun. 24 Nisan’da Plüton’un, 30 Nisan’da Satürn’ün gerilemesi özel hayatınızı yeniden ele almanızı, sorunlarınızla yüzyüze gelmenizi sağlayacak. Bu ay kadersel etkileriniz bu alanlarda yüksek olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

 


AslanAslan Burcu:

Nisan ayına ortak ödenekler, maddi konularda fedakarlıklarınızla başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kafanızı parasal konularda daha gerçekçi ve net tutmalısınız zira karmaşalara açık olabilirsiniz. Bu ay seyahatleriniz ve öğrenme isteğiniz sizi harekete geçirebilir. İş ve sağlıkla ilgili konularda testlere ve sınanmalara ya da kadersel olaylara da hazırlıklı olmalısınız. Aile hayatınızda, aile büyüklerinizin sağlığı veya durumlarında bazı zorlanmalar oluşabilir.

05 Nisan’da gerçekleşen Yeniayla birlikte  gelecek planlarınız hızlanmaya başlıyor. Seyahatleriniz artabilir, yabancılarla önemli işlere başlayabilirsiniz. Diğer taraftan yayıncılık, öğrenim, medya alanlarınızda güzel adımlar devreye girebilir.

Yine öğrenciyseniz, oluşan yeniayla beraber eğitim alanlarınızda daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor. Kafanızda oluşturduğunuz planlarınızı eğitim alanlarınızda devreye sokabilirsiniz.

10 Nisan itibarıyla jüpiter gerilemeye başlıyor. Aşk, çocuk ve sanatsal işlerinizde karşınıza gelen şans ve fırsatlarda yavaşlamalar oluşabilir. Yine önemli işlerinizde bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz.

10 Nisan’da sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekebilir. 13 Nisan’da da sağlığınızı ve kendinizi çok fazla zorlamayın. İş alanlarınızda da sürtüşmelere ve sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Riskli işleriniz varsa 12-14-16 Nisan’da güzel ve değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz yine de parasal konularda çok fazla uçmayın ve aşırı iyimser davranmayın.

17 Nisan’da iletişiminiz rahatlıyor. Kendinizden daha rahat bahsedecek, sosyal çevrenizle beraber planladıklarınızı hayata geçireceksiniz. Geleceğe yönelik işlerinizde önemli konuşmalar ve görüşmeler devreye girebilir.

19 Nisan’da oluşan Dolunay, ilginizi yakın çevrenizde olup biten konulara çevirecek. Haksız durumlar ortaya çıkabilir ve siz dengeye ve adalete her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Karşınıza gelen durumlarda kararsızlıklara dikkat edin. Geçen ay aldığınız kararların sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz.

23 Nisan’da kariyer ve iş alanlarınızda beklenmedik durumlar oluşabilir. Sevdiğiniz insanla algınızı ailenize, işinize ve yapacaklarınıza yönelteceksiniz.

30 Nisan’da Satürn gerilemeye başlıyor. İş ve hizmet alanlarınızda üstlendiğiniz karşınıza gelen sorumluluklarda neler yaptığınızı, hangi alanlarda zorlandığınızı bu süreçte gözlemleyebilir, satürn düzeldikten sonra daha etkili ve sağlıklı bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz. İş ve hizmet alanlarınızda, yanınızda çalıştığınız veya çalıştırdığınız insanların hayatında önemli kadersel olaylar oluşabilir. Günlük hayatınızın ritminde ve sağlığınızda dikkatli olmalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Nisan ayında parasal durumunuza kendinizi verecek, diğer taraftan sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı önemseyeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu ay parasal konular, ödemeleriniz, alacak verecek dengeniz sizin için önemli olabilir. Partnerinizin para durumlarıyla da uğraşabilirsiniz. Ay başında aşk hayatınızda, çocuk konularında önemli kadersel olaylar ve değişimler altında olabilirsiniz.

05 Nisan’da oluşan yeniay ortak parasal işlerinizde, kredi, vergi, faiz ve parasal konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı oluştracağınız bir yeniay. Kredi alacaksınız bu yeniay ve sonrasında harekete geçmelisiniz.

10 Nisan’da  Jüpiter gerilemeye başlıyor. Ev, aile ve yuva alanlarınızda karşınıza gelen fırsatlarda durağanlıklar, yavaşlamalar oluşabilir. Bu dönemde adım attığınız olayların üzerinden geçmeli ve hatalarınız varsa bunları farketmelisiniz. 10-13 nisan’da parasal konularda bazı sıkışmalar ve sorunlar karşınıza gelebilir. Riskli işlerden bu tarihlerde kaçının.

12 Nisan’da ilişkileriniz sağlamlaşıyor. Sevdiğiniz insanla onun çevresiyle beraber atacağınız adımlara odaklanabilirsiniz. Aile hayatınızda da abartılar, aşırı iyimser atılacak adımlar devrede olacak.12-16 Nisan’da tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz.

Maddi konularda önemli konuşmalara 17 Nisan ve sonrasında kanalize oluyorsunuz. Parasal konuları konuşmak, sıkıntılarınıza çözümler üretmek önem kazanıyor. Kredi, vergi, borç almak, vermek bu dönemde konuşulan konuların başında gelecek. Kredi almak istiyorsanız 20 Nisan’dan sonra venüs bu alanlarınıza girince harekete geçmelisiniz.

19 Nisan civarında  parasal bir meselede dengeyi çok iyi oturtmalısınız. Haksızlıklarla karşılaşabilir veya kararsızlıklarınız yüzünden ayağınıza gelen bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Herkesi mutlu etmeye çalışmayın, biraz kendinizi düşünün.

23 Nisan beklenmedik bir para veya borç konusu hayatınızı etkileyebilir. Aniden hayatınızı etkileyen dönüştüren bir olayla karşılaşabilirsiniz.

27 Nisan’da özel hayatınıza veya ortaklı atılacak adımlarınıza dikkat edin. Hayalkırıklıkları, yanlış yönlendirilmeler veya yanlış adımlar sizi zorlayacak.

24 Nisan’da önce plüton, 30 Nisan’da Satürn gerilemeye başlıyor. Hayat sizi yavaşlatarak istekleriniz ve arzularınızı bu dönemde ne kadar istediğinizi görmenizi sağlayacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizin konuları ve aşk hayatınızda yaşanacaklar bu ay sizi büyütecek ve olayları çok farklı gözlerle görmenize neden olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Nisan ayında iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışlı ve fedakar tavırlarınız ön planda olacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. İş yapmaktan, başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız ama özel ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmanız gereken bir dönem sizi bekliyor olacak. Ay başında aile hayatınızla ilgili olarak para harcamalarınız kadersel olaylar devrede olabilir. Parasal işlerinize farklı gözlerle bakmayı öğrenmelisiniz.

05 Nisanla beraber ikili ilişkilerinizde, özel hayatınızda önemli kararlar ve başlangıçlar karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda bir ilişkiye başlayabilir, sevdiğiniz insanın hayatına dair alınacak kararları devreye koyabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa şimdi bu yeniayla beraber ortaklı işlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. İletişimsel işlerinizde ve yakın çevre bağlantılarınızda karşınıza gelmiş olan fırsatları gözden geçireceksiniz. Bazı işlerinizde yavaşlamalar oluşabilir.

10-13 Nisan’a dikkat etmenizi tavsiye ederim. Aile hayatınızın sorumlulukları özel hayatınızda sorunları tetikleyebilir. İlişkilerinizden yana sorunlara açık bir dönem. Yine bu döneme denk gelen bir taşınmanız varsa şartları çok fazla zorlamayın, aksilikler oluşabilir.

Günlük işlerinizin düzenini, aile hayatınızda yapılması gerekenleri 07-12 Nisan’da daha rahat halledeceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar oluşursa 14 Nisan’da yakın çevrenizdeki insanların yardımı imdadınıza yetişebilir.

17 Nisan’dan sonra özel ilişkilerinizde sorunlarınıza çözüm üretebileceksiniz. Sevdiğiniz insanla başabaşa verip ilişkinizi, yapacaklarınızı, geleceğinizi konuşmak önem kazanıyor. Eğer ayrılmaya karar verdiyseniz, bu dönemde hukuki işlemleri başlatabilirsiniz veya evliliğinizi, ilişkinizi kurtarmak için danışmanlık alabilirsiniz. Birkaç gün sonra venüs ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber daha rahatlayacaksınız ama şüpheleriniz veya karşı tarafın atak ve şüpheli yaklaşımları ilişkiyi zorlayabilir.

19 Nisan’da birkez daha kişisel alanınızda oluşan Dolunay, sonuçlar ve nihai kararlar için sizi zorlayacak. Bu dönemde kararsızlıklarınız had safhaya ulaşabilir. Zor olsa bile son noktayı, verdiğiniz kararları bu dolunayda yürürlüğe koymalısınız. Bu kararlar görüntünüz ve sağlığınızla ilgili kararları da kapsayabilir.

23 Nisan’da beklenmedik ani bir para oluşumu, harcaması  eşin hanesindeki parasal durumu değiştirebilir. Maddi konuların üzerine eğilecek, ortak parasal işlerinize vakit ayıracaksınız.

24 Nisan’da önce Plüton, 30 Nisan’da da Satürn gerilemeye başlıyor. Aile hayatınızda size dayatılan konular, uğraşmanız gerekenler üzerinde hayat sizi yavaşlatabilir. Bu dönemde disipline olmak, işlerinizi düzgün halletmek kolay olmayacak. Biraz derslerinizden muaf olmak isteyebilirsiniz. Aile hayatınız, parasal işlerinizde önemli dersler ve kadersel olaylarla karşılaşabilirsiniz sevgili Teraziler.


AkrepAkrep Burcu:

Nisan ayında kalıcı işler için destekleneceksiniz. Girişimleriniz aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda yüz güldürebilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Sevdiklerinizle bir bütün olmak isteyecek, onlar için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. 07-10-12-15 Nisan’da ilişkileriniz tavan yapabilir. Nisan başında yakın çevrenizle olan işlerinize, iletişiminize ve kendi girişimlerinize dikkat edin, bazı sorunlar ve değiştirilmesi gereken konularla boğuşabilirsiniz.

05 Nisan’da oluşan Yeniay, iş hayatınızı hareketlendirecek. Önemli işleriniz için işte şimdi bu yeniay zamanını ve sonraki dönemi kullanabilirsiniz. Yine bu Yeniay’la birlikte sağlığınızla ilgili önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Yeni bir hayat tarzı edinme, sağlıklı beslenmeye geçme, günlük egzersizlere başlama niyetiniz varsa bu yeniayı muhakkak kullanın.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. Para alanlarınızda size şans ve fırsat verecek olan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarınızda bazı sorunları tetikleyebilir. Parasal işleriniz yavaşlayabilir. Böyle bir durumda olayların üzerinden geçmeli, karşınıza çıkn fırsatların hangisinin sizin için daha iyi olduğunu yaşadıklarınızla farketmelisiniz.

10-13 Nisan’da iş alanlarınızda olumsuzluklardan, güç çekişmelerinden uzak durun, sizin dışınızda gelişen olaylar bazı işlerinizi zorlayabilir, bozabilir. Sorumluluklarınız üzerinize bir yük gibi binebilir.

17 Nisan itibarıyla sağlığınıza özen göstereceksiniz. Spora yazılma, protein ağırlıklı beslenerek yeni bir beslenme programı oluşturmak anlamında şanslı bir dönem. Bu döngüde kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Yine bu tarihten sonra elemen alımı, yanınızda çalıştırdığınız insanlarla beraber yapacağınız işler önemli olacak. İş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilir. İşlerinizle ilgili konuları hızlandırabilirsiniz.

19 Nisan’da oluşan Dolunay bir kez daha kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilir, sağlığınızda zorlanmalar altında olabilirsiniz. Bitirmeniz ve karar vermeniz gereken bir konuyla yüzleşebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde de önemli sonuçlar karşınıza gelebilir.

23 Nisan’da özel hayatınızda sürpriz ve beklenmedik gelişmeler oluşabilir. Aile büyüklerinizin hayatındaki hızlı gelişmelere siz de şahit olacaksınız.

24 Nisan’da yönetici gezegeniniz plüton gerilemeye başlıyor. Yakın çevre ilişkileriniz, girişimleriniz, eğitimsel konularda içe çekilmeler görülebilir, 30 Nisan’da Satürn gerilemesi hayatın size vereceği önemli sinyallerden. Hayat sizi biraz yavaşlamaya çağırıyor, ilk başta bu her ne kadar hoşunuza gitmese bile, yaşadıklarınızı ele aldıktan sonra bu dönemde yavaşlamanın ve işleri ağırdan almanın ne kadar işinize yaradığını göreceksiniz.


YayYay Burcu:

Nisan ayı düzelen merkür etkisiyle ev konularını önceliğinize yerleştiriyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Ailenizle iletişiminiz güzelleşiyor, diğer taraftan ev alım satım işleriniz ya da evinizde kalkıştığınız boya badana işleriniz hızlanabilir. Elbette bunun bir maliyeti olacak 10-13 nisan bu anlamda sizi zorlayabilir. Bu Nisan başında parasal maliyetlere ve harcamalarınıza ekstra dikkat edin. İstenmedik harcamalar sizi yorabilir.

05 Nisan’da oluşan Yeniay, aşk hayatınızda hızlı başlangıçları, kararları ve adımları hızlandırabilir. Aşkta, çocukla ilgili konularda adımlarınızı devreye sokabilirsiniz ama eğlence, aşk ve çocuk hayatınız için yapacağınız harcamalara dikkat edin. Riskli işlerden bu yeniay ve sonrasında kaçının.

Güzel işler ve bağlantılar için 07-12-15 Nisan’ı kullanın. Özel hayatınızdaki güzel gelişmeler, şanslı adımlar 14 Nisan’da karşınıza gelebilir.

10 Nisan’da Jüpiter gerilemeye başlıyor. Size fırsat ve şans veren jüpiter gerilemesi bazı işlerinizi, şanslarınızı azaltabilir ama şimdiye kadar aldığınız yolun, karşılaştığınız fırsatların doğruluğunu jüpiter gerilerken göreceksiniz.  Eğer kişisel haritanızda jüpiter’iniz geriliyorsa bu dönem size şanslı gelebilir.

19 Nisan’da oluşan Dolunay, sosyal çevre alanlarınıza, arkadaş ilişkilerinize bir kez daha vurgu yapacak. Haksızlığa uğradığınız veya haksızlık olduğunu düşündüğünüz bir meseleyle uğraşabilirsiniz. Kararsızlıklarınızın vermek zorunda olduğunuz kararlarınızda sizi etkilemesine izin vermeyin.

20 Nisanla beraber aşka, keyfe, eğlenceye, çocuğunuza düşkünlüğünüz artabilir. Hayatın keyfiniz çıkarmak isteyeceksiniz. Bu dönemde partiler, eğlenceli yer ve ortamlar ilginizi çekebilir.

27 Nisan’da özel hayatınızda önemli adımlarınızda yanılmalar, aldanmalar oluşabilir. Herşeyden önce bu dönemde kendinize dürüst olmalı, gerçeklikten uzaklaşmamalısınız.

30 Nisan itibarıyla parasal konularda üstlendiğiniz sorumluluklarda geri çekilmeler oluşabilir. Birkaç ay boyunca Satürn gerilerken tüm bu konuları gözden geçirecek vakti bulacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Nisan ayında yakın çevre iletişiminizde anlayışlı, kararsız ve sanatsal etkilerle dolu olacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bugünlere denk gelen bir anlaşmanız varsa sizi sunulan teklifleri net görmeniz kolay olmayabilir. İmza atacaksanız 12 Nisan tarihini kullanın. Nisan başında en çok kendi girişimlerinize, sağlığınıza, görüntünüze ve kişisel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizin sınanması, bazı kayıp ve sorunlar oluşabilir. İlişkilerinizde hayatınızı bloke eden sorunları çözmeye özen gösterin.

05 Nisan’da oluşan yeniay’da ailenizle ilgili kararlarınızı devreye sokacaksınız. Emlak alım, satım, yer değiştirme, aile bireylerinizin hayatıyla ilgili önemli kararlarınızı bu yeniay yapabilirsiniz.

10 Nisan’da ev ve aile hayatınızda abzı zorlanmalar oluşabilir, ev hayatınızdaki önemli işlerinizin sorumluluklarını taşımak, üstlenmek istemeyebilirsiniz. Aile ortamınızda sevdiklerinizden destek görmek kolay olmayacak.

07-10-12 Nisan’da girişimlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

17 Nisan itibarıyla aile hayatınızda iletişiminiz hızlanıyor. Bu dönemde emlak, alım, satım işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. 20 Nisan’da Venüs’ün de bu alanlarınıza girmesiyle beraber evinizde yapmak istediğiniz önemli işlerin üzerine eğilebilirsiniz. Tadilat, boya, badana işlerinizde hızlı aceleci kararlar almayın.

19 Nisan’da oluşan Dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda önemli bir konuya dikkat çekecek. Bu dönemde adaletli adımlar atmalı, kararsızlıklarınızın sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda önemli dalgalanmalar oluşabilir.

20 Nisan’dan sonra eğlenceye, keyfe, aşka, çocuklara daha fazla vaktinizi harcayacaksınız. Ailenizde sizi bunaltan alanları geride bırakmak, özelinize vakit ayırmak  önemli olacak.

27 Nisan’da yakın çevre işlerinizde yanlış adımlar atmamak için bugünün civarında önemli işlere kalkışmayın.

30 Nisan itibarıyla hayatınızı yeniden yapılandıran ve size ciddi yükler ve sorumluluklar bindiren Satürn sizin burcunuzda geriliyor. Birkaç ay boyunca sorumluluklarınızı taşımak size ağır gelebilir.


KovaKova Burcu

Nisan başında elinize bir para geçebilir veya paranızı başkalarına sizden yardım bekleyen insanlara harcayabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Nisan başında kariyer ve iş oluşumlarınıza dikkat etmelisiniz. Bazı olaylar ve krizlerle karşılaşabilir, sorunların korkularınızı büyüttüğüne şahit olabilirsiniz.

05 Nisan’daki yeniay girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına sizi mutlu edecek yeniaylardan. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar, network, ulaşıma dayalı işlerinizde önemli adımlarınızı uygulayabilirsiniz. Yeniay’da, eğitim ve öğrenim hayatınızda almak istediğiniz bir takım kararlar, yeni dersler, kurslar varsa bu tarihten sonra adım atabilirsiniz.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. Çevreniz, idealleriniz, işten elde edilen gelirleriniz alanında bazı konuları yeniden gözden geçireceksiniz. Bu alanlarda elde edindiğiniz şansları ve fırsatları doğru kullanıp kullanmadığınızı göreceksiniz.

10-13 Nisan’da bazı iş ilişkilerinizde, iletişimsel alanda tıkanmalarınız, zorlanmalarınız karşınıza gelebilir. Güç çekişmelerine girmeyin ve gelişen tabloda olaylar karşısında esnekliğinizi elden bırakmayın.

17 Nisan’dan sonra yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz artıyor. Abi, kardeş, ablanızla, kuzenleriniz ve akrabalarınızla görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Yine bu dönem sonrasında eğitim ve öğrenim hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. Derslerinize olan ilginiz artabilir. Sorunlarınız varsa bu sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Öğretmenlerinizle irtibata geçmek için uygun bir dönem.

19 Nisan’da oluşan Dolunayda yeniden seyahat, iş görüşmeleri, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili önemli sonuçlar karşınıza gelecek. Bu bir tamamlanma, haksızlıklarla uğraştığınız bir dolunay olabilir. Sizinle uğraşanlar varsa bir davanın sonuçlarını bu Dolunayda alabilirsiniz.

20 Nisan’dan sonra kendinizi ailenize adıyabilirsiniz. Aile büyüklerinizin yaşadıkları, deneyimleri sizi ilgilendirecek. Onlarla vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz. Yine eğitim ve öğrenim hayatınızda daha etkili işler çıkarabilirsiniz. Meraklı ve hızlı hareket eden yapınızla ilginizi çekecek konulara ve derslere odaklanacaksınız.

24 Nisan’da önce plüton, 30 Nisan’da Satürn gerilemeye başlayacak. Hem kariyerinizi, hem de sizi zorlayan konuları gözden geçirmeye hazır olacaksınız. Bazı işlerin, konuların yeniden yapılandırılması gerekebilir.


BalikBalık Burcu:

Nisan ayında kendi isteklerinizi yerine getirmek önem kazanırken, sevdiğinizle güzel vaktiler sizi bekliyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. 04 Nisan civarında sosyal çevre ilişkilerinize, arkadaşlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde bazı arkadaşlarınızla krizler ve sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek. Değişmesi ve dönüşmesi gereken konular üzerine odaklanın.

05 Nisan’da oluşan Yeniay parasal konularda güzel adımları ve başlangıçları destekleyecek. Kazançlarınızı yatırıma dönüştürmek, döviz almak, satmak, kazanç sağlamak anlamında bu yeniayı kullanın. Bazı ilişkilerinizin sorumlulukları zaman zaman sizi zorlasa bile bu yeniayda adımlarınızı hızlandırmalısınız.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda, toplum önü çalışmalarınızda size şans ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda geri çekilmeleri, yavaşlamaları karşınıza getirebilir ama bu dönemi bir gözden geçirme dönemi olarak kullanmalısınız.

10 Nisan’da sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde ve bu alandaki önemli işlerinizde bazı blokajlar oluşabilir. Bazı arkadaşlarınızın hayatındaki zorlanmalar işlerinize yansıyabilir.13 Nisan’da da bu etkiye dikkat edin.

Diğer taraftan 12-14-16 Nisan’da iş hayatınızda yeni şanslara ve fırsatlara yelken açabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Aşırı iyimserlikten kaçının, detayları atlamayın.

17 Nisan’da maddi konularda önemli işler peşine düşeceksiniz. Para kazanma becerilerinizde aktif, özgür, cesur adımlar size kazandıracak.

19 Nisan’da oluşan Dolunay parasal bir meseleyi karşınıza getirebilir. Şimdiye kadar karşınıza gelen bir borcun, ödemenin çözümünü bulamadıysanız, haksızlığa uğradıysanız, partnerinizin hayatında böyle bir durum oluştuysa bu dolunay bu haksızlıkla ilgili konuları çözüm için son kez karşınıza getirecek.

20 Nisan’dan sonra kendinizi eğitiminize vereceksiniz. Öğrenmekten mutluluk duyabilir, okulunuzda, derslerinizde kendinizi ortaya koymaktan mutluluk duyabilirsiniz. Kısa vadeli eğitimlerden bu dönem faydalanmalısınız sevgili balıklar.

30 Nisan’da sosyal çevre alanlarınızı teste tabii tutan Satürn geriliyor. Organziasyon işlerinizde üstlendiğiniz sorumluluklarınız bu tarihten sonra sizi zorlayabilir. Daha kontrollü ve disiplinli olmak istemeyebilir, geleceğinizi şekillendirecek işlerinizde sorumsuz davranabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın