Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

Merkür Gerilemesi 2015

merkur-gerilemesi-2015
Bu yazıyı paylaşın;

Perşembe günü merkür terazi burcunda gerilemesine başlıyor. Ortaklaşa işlerimizde, ilişkilerimizde, hayatımızda denge sağlamamız gereken alanlarda iletişim sorunlarına açık olacağız. Bu gerilemeden en fazla Teraziler, Oğlaklar, Koçlar ve yengeçler etkilenecekler. Elbette merkür tarafından yönetilen İkizler ve Başak burçlarınında bu dönemde dikkatli adımlar atması gerekebilir.

Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir.

Yine bu Perşembe günü jüpiter- neptün karşıtlığı devreye giriyor. Etkilerini ay başından itibaren hissetmeye başlıyoruz. İdeallerimizi, umutlarımızı temsil eden Jüpiter’in- neptün den alacağı karşıt açıyla beraber realiteye geçmeyen yüksek ideallerimiz bizleri hayalkırıklığına uğratabilir. Hayali konularla uğraşlarımızı arttırabilir, gereksiz bir iyimserlikle gerçekleri farklı bir şekilde algılayabiliriz. Ekonomik anlamda da fazla açılmak, aşırı iyimser olmak, risk almak bu süreçte uygun olmayabilir. Risk alacaksak kendi sularımızda yüzdüğümüzden çok emin olmadan derinlere dalmayalım yoksa sonuçları felaket olabilir.

Cuma günü Satürn tekrardan Yay burcuna geçiyor. Yay burcu tarafından yönetilen 9. ev konularına bakarsak, önümüzdeki dönem seyahat, eğitim, yüksek eğitim, akademik konular, profesörler, felsefe konuları, uluslararası ticaret, yabancılar, yabancılarla yapılacak işler, din ve din adamları, medya sektörü ve patronları, yayıncılık ve matbaa sahipleri, ticaret, deniz aşırı ülkelerle yapılacak olan ticaret, ithalat, ihracat, hukuki konular, legal anlaşmalar, davaların önem kazanacağını, Satürn ün bu alanlarda dolaşması sonucunda, yukarıda saydığım konularda yeni düzenlemeler, yeni adımlar, kısıtlamalar ve daralmalar oluşabileceğini görüyoruz. Bu oluşumdan ilk önce 23 kasım ve civarında doğan Yaylar etkileniyor olacaklar.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

8 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Erdoğan Güler
  11:27'de Eylül 17, 2015

  Bilgileriniz için Teşekkürler.

 • Cevaplamak
  Sevil
  13:45'de Eylül 17, 2015

  Bana dönme ihtimalinizin az olduğunu bilsem de yazıyorum. Sizi takipteyim genel uyarılarınızı dikkate alıyorum ama yine de lütfen kısa ve öz bişeyler söyleyin 🙂 10 nisan 1968 kastamonu 17.30 da doğdum. olmazsa da canınız sağolsun sizi seviyorum çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. sevgiler

 • Cevaplamak
  KADRİYE
  15:38'de Eylül 17, 2015

  EMEĞİNİZE SAGLIK ASLAN OLDUGM İÇİN ..OKUYORUM AMA ASLAN GEÇİNCE DOGAL OLARAK DAHA DİKKAT 🙂

 • Cevaplamak
  Özlem
  07:09'de Eylül 18, 2015

  ????begendimm

 • Cevaplamak
  muge genc
  08:06'de Eylül 18, 2015

  Merhaba Hande hn,
  akrep- yukselen yengec burcu yakınım iş teklıfı aldı şu donem merkur gerı gıderken teklıfı kabul etmelımı…
  İş hayatı cok zor donem gecırdı sımdı arkaka arkay teklıf gelınce bu donem de ne yapabılır?
  Saglıkla kalın..müge genç

 • Cevaplamak
  Özlem
  21:05'de Eylül 19, 2015

  Sevgilimden ayrıldımm çook mutsuzum iki gündürr?‼️?ahhh merkürrr yaktın benii neysee?

 • Cevaplamak
  Şirin
  11:36'de Eylül 20, 2015

  1sürekli takipteyim ve malesef yıldızlar doğruyu söylüyor başak burcuyum yükselenim de başak büyük anlaşma alım satım yapmayın dediniz 18 eylülde ev alıcaktım bankada aksilik tapuda elektrik kesintisi sonuç alamadık evi?neyseki bunların olacağını zaten bildiğimden kızmadım üzülmedim çok

 • Cevaplamak
  Lemanozertanlar
  11:05'de Eylül 23, 2015

  9.4.1957.saat 13.30 Balıkesir. Başıma buyil meteor düştü. Nezaman kurtulacağım.

Bir Cevap bırakın