Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

Merkür Gerilemesi 2015

merkur-gerilemesi-2015

Perşembe günü merkür terazi burcunda gerilemesine başlıyor. Ortaklaşa işlerimizde, ilişkilerimizde, hayatımızda denge sağlamamız gereken alanlarda iletişim sorunlarına açık olacağız. Bu gerilemeden en fazla Teraziler, Oğlaklar, Koçlar ve yengeçler etkilenecekler. Elbette merkür tarafından yönetilen İkizler ve Başak burçlarınında bu dönemde dikkatli adımlar atması gerekebilir.

Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir.

Yine bu Perşembe günü jüpiter- neptün karşıtlığı devreye giriyor. Etkilerini ay başından itibaren hissetmeye başlıyoruz. İdeallerimizi, umutlarımızı temsil eden Jüpiter’in- neptün den alacağı karşıt açıyla beraber realiteye geçmeyen yüksek ideallerimiz bizleri hayalkırıklığına uğratabilir. Hayali konularla uğraşlarımızı arttırabilir, gereksiz bir iyimserlikle gerçekleri farklı bir şekilde algılayabiliriz. Ekonomik anlamda da fazla açılmak, aşırı iyimser olmak, risk almak bu süreçte uygun olmayabilir. Risk alacaksak kendi sularımızda yüzdüğümüzden çok emin olmadan derinlere dalmayalım yoksa sonuçları felaket olabilir.

Cuma günü Satürn tekrardan Yay burcuna geçiyor. Yay burcu tarafından yönetilen 9. ev konularına bakarsak, önümüzdeki dönem seyahat, eğitim, yüksek eğitim, akademik konular, profesörler, felsefe konuları, uluslararası ticaret, yabancılar, yabancılarla yapılacak işler, din ve din adamları, medya sektörü ve patronları, yayıncılık ve matbaa sahipleri, ticaret, deniz aşırı ülkelerle yapılacak olan ticaret, ithalat, ihracat, hukuki konular, legal anlaşmalar, davaların önem kazanacağını, Satürn ün bu alanlarda dolaşması sonucunda, yukarıda saydığım konularda yeni düzenlemeler, yeni adımlar, kısıtlamalar ve daralmalar oluşabileceğini görüyoruz. Bu oluşumdan ilk önce 23 kasım ve civarında doğan Yaylar etkileniyor olacaklar.

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

8 Comments

 • Reply
  Erdoğan Güler
  Eylül 17, 2015 at 11:27

  Bilgileriniz için Teşekkürler.

 • Reply
  Sevil
  Eylül 17, 2015 at 13:45

  Bana dönme ihtimalinizin az olduğunu bilsem de yazıyorum. Sizi takipteyim genel uyarılarınızı dikkate alıyorum ama yine de lütfen kısa ve öz bişeyler söyleyin 🙂 10 nisan 1968 kastamonu 17.30 da doğdum. olmazsa da canınız sağolsun sizi seviyorum çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. sevgiler

 • Reply
  KADRİYE
  Eylül 17, 2015 at 15:38

  EMEĞİNİZE SAGLIK ASLAN OLDUGM İÇİN ..OKUYORUM AMA ASLAN GEÇİNCE DOGAL OLARAK DAHA DİKKAT 🙂

 • Reply
  Özlem
  Eylül 18, 2015 at 07:09

  ????begendimm

 • Reply
  muge genc
  Eylül 18, 2015 at 08:06

  Merhaba Hande hn,
  akrep- yukselen yengec burcu yakınım iş teklıfı aldı şu donem merkur gerı gıderken teklıfı kabul etmelımı…
  İş hayatı cok zor donem gecırdı sımdı arkaka arkay teklıf gelınce bu donem de ne yapabılır?
  Saglıkla kalın..müge genç

 • Reply
  Özlem
  Eylül 19, 2015 at 21:05

  Sevgilimden ayrıldımm çook mutsuzum iki gündürr?‼️?ahhh merkürrr yaktın benii neysee?

 • Reply
  Şirin
  Eylül 20, 2015 at 11:36

  1sürekli takipteyim ve malesef yıldızlar doğruyu söylüyor başak burcuyum yükselenim de başak büyük anlaşma alım satım yapmayın dediniz 18 eylülde ev alıcaktım bankada aksilik tapuda elektrik kesintisi sonuç alamadık evi?neyseki bunların olacağını zaten bildiğimden kızmadım üzülmedim çok

 • Reply
  Lemanozertanlar
  Eylül 23, 2015 at 11:05

  9.4.1957.saat 13.30 Balıkesir. Başıma buyil meteor düştü. Nezaman kurtulacağım.

Leave a Reply