Ekstra Bilgiler

KOVA BURCU 2019

KOVA BURCU 2019
Bu yazıyı paylaşın;

ÇEVREYLE  İLERLEME ZAMANI!

2019 yılında çevreniz değişebilir! Yeni insanlarla tanışacak, onlarla işbirliği içinde olacak, sosyal ortamlarınızdaki kişilerden istediğiniz destek ve yardımı bulacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar! Çevrenizin varlığı ve buradan gelecek iş fırsatları yüzünüzü güldürebilir. Arkadaş ortamlarınızda umut dolu, iyimser, cömert, dürüst ve bilge yönlerinizle aranılacaksınız. Yine organizasyon veya etkinlik içerikli bir işle uğraşıyorsanız cesur ve atak yönlerinizle göz doldurabilirsiniz. Fırsatlar birçok alandan karşınıza çıkabilir. Bir yandan da birden fazla işten elde edilen gelirleriniz artabilir ve geleceğinize yönelik planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Fiziki anlamda bazı zorlanmalarınız olsa bile, evde durmayın, kalabalıklar içinde olun, çağrıldığınız bir davet veya organizasyonda  herkesten önce orada bulunun, topluluklarla ilerleyin, ne sorun yaşarsanız yaşayın, arkadaşlarınızla ve çevrenizle bağlantılarınızı kesmeyin. İş anlamında değişik fırsatlar, bulunacağınız yerlerde tanışacağınız insanlar sayesinde oluşacak.

Bu yılda  olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Bu süreçte kontrolsüzlüğü deneyimleyecek, kontrol etmemenin, kendinizi akışa bırakmanın da bazen güzel olacağını yaşayacağınız çeşitli olaylarla öğreneceksiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar!

Bunu  bir tamamlanma, bir temizlik süreci olarak görmelisiniz. Bırakın hayatınıza hizmet etmeyen kişiler, olaylar, konular gitsin! Aslında mistik konulara, gizemli alanlara ve ruhsal öğretilere olan merakınız ve isteğinizle gelişime yıl boyunca fazlasıyla açık olacaksınız. Bir yandan da unutmayın bu yıl görünürlüğünüzle, çevrenizden göreceğiniz desteklerle ilerliyorsunuz.  Dikkat etmeniz gereken en önemli konu, bakıç açınızdaki negatiflik ve kaygılar olmalı. Kaygıları, endişeleri, üzüntü ve kederleri kapının dışına koymanın zamanı geldi! Değişimleri önce kendi içinizde başlatmalı ve değişiminizin karşınıza getireceği sonuçlarla döngünüzü kırmalısınız. Bunu yaptığınızda özgür bir kelebek gibi hayatın her alanının tadını çıkarabilirsiniz.

06 Ocak’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde disiplinle, sabırla ilerlemeli, bazı zor ve kötü alışkanlıklarınızdan bu tutulmayla beraber kurtulmalısınız.

21 Ocak’ta oluşan Tam ay tutulması, özel hayatınızı, ikili ilişkilerinizi,  tetikliyor. Bu alanlarda önemli kararlar alabilir, karşınıza gelecek olan olaylarla istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Eşinizin  hayatındaki gelişmeler, hızlı adımlar sizin hayatınızıda değiştirebilir. Önemli bir taşınma olayına girişebilirsiniz. Yine 21 Ocak’taki tutulma ortaklaşa işlerinizde adımlarınızı tetikliyor. Bu alanlarda önemli kararlar alabilir, karşınıza gelecek olan olaylarla istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklı bir takım projeler, hukuki konular önem kazanıyor.

05 Mart’ta Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Parasal konularda kararsızlıklarınız oluşabilir. 28 Mart’ a kadar parasal konularda önemli kararlar almayın. Daha önceden iş yaptığınız insanlara yönelin. Yeni insanlarla yapılacak işlerinizde sorunlara, istikrarsızlıklara açık olabilirsiniz.

06 Mart itibarıyla Uranüs aile alanlarınıza giriyor. Özellikle 20-21-22-23-24-25-26 Ocak’ta  doğan Kovalar bu etkiyi daha fazla hissedecekler. Aileniz, ilişkileriniz ve çevrenizde önemli değişikliklere açık olmalı, ailenizle olan sürtüşmelerinize, tansiyonlu durumlara dikkat etmelisiniz. Eğer yükseleniniz ilk 05 Derece Kovaysa, aile ve yuva alanlarınızda beklenmedik ani değişimler, sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir.

26 Mart itibarıyla maddi kazanımlarınız artmaya başlıyor. Paranızı kazanacak, yatırımlarda bulunacak, diğer insanlara yardım etmek isteyecek ve paranızı harcamaktan da çekinmeyeceksiniz. 28 Mart’ta Merkür düzeliyor. Parasal işlerinizde rahat işler ve çözümler oluşacak.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. Çevreniz, idealleriniz, işten elde edilen gelirleriniz alanında bazı konuları yeniden gözden geçireceksiniz. Bu alanlarda elde edindiğiniz şansları ve fırsatları doğru kullanıp kullanmadığınızı göreceksiniz.

15 Mayıs’ta evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Dekorasyona kalkışmak için harika bir dönem. Boya, badana, tamirat işlerinizi de aradan çıkarabilirsiniz. Evinize, bahçenize harcamalarınız artabilir. Misafir ağırlamak, evde tembellik yapmak diğer alternatifler.

16 Mayıs itibarıyla enerjinizi iş hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Gündelik hayatınızın koşturmaları artabilir. İş yaptığınız yerlerde alıngan ve defansif tutumlardan uzak durun, herşeyi üzerinize almayın. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olarak sürtüşmelere ve kavgalara açık olacaksınız.

18 Mayıs’taki dolunay kariyer ve iş alanlarınızda hassas bir takım sonuçları karşınıza getirebilir. Duyacaklarınız sizi hassas kılabilir, aniden ekstra bir durum ve işle uğraşabilirsiniz.

04 Hazirandan sonra sağlığınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. Alından ve duygusal konuşmalar mide sıkıntılarınızı tetikleyebilir. Cilt sıkıntılarına, ürtiker, egzama gibi hastalıklar çok duygusal tepkiler vermenizle, herşeyi içinize atmanızla alakalı olabilir. 09-17-21 Haziran’da zorlanabilirsiniz. Sağlık alanlarınızda sorunları karşınıza çıkabilir.

02 Temmuz’da oluşan tam Güneş tutulması, iş hayatınızda, günlük hayat düzeninizde ve sağlığınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Yeni işler, açılımlar  altında olacaksınız. Güneş tutulması, sağlığınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bu sene tutulmalar sizin ağırlıklı olarak sağlık alanlarınızı tetikleyecek sevgili Kovalar.

08 Temmuz’da Merkür özel hayatınızda, evlilik ve ortaklık alanınızda gerilemeye başlayacak. Evliliğinizde ve birebir ilişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalara ve sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Daha önceki ilişkilerinizden haberler alabilirsiniz. Bu dönemde özel hayatınızda yeni başlangıçlardan kaçınmalısınız. Bu etki 19 Temmuz’a kadar sürecek.

Bu ay gerçekten sizi sınayacak ve test edecek. 16 temmuz’da oluşan Parçalı Ay tutulması kadersel alanınızda gerçekleşecek. İş hayatınızda, günlük düzeninizde bir olayla karşılaşabilir ve sizi değiştirecek, dönüştürecek kadersel bir kriz ve sorunla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde şartları çok fazla zorlamamalı, gizli saklı işlerdeyseniz bu işlerin sorumluluğuyla ve sorunlarıyla yüzleşmelisiniz.

19 Temmuz- 01 Ağustos’a kadar iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda merkür gerileyecek. İşlerinizi yeniden ele almak, tamamlamak, bitirmek için uygun günler. İş değişimlerinden uzak durun, başlangıçlardan kaçının.

Ağustos ayında özel hayatınıza, ilişkilerinize kendinizi vereceksiniz. İş alanlarınızda yaşadığınız yorgunluklar sizi yormuş olabilir. Ağustos başında merkür düzeliyor rahatlayacaksınız.

11 Ağustos’ta Jüpiter düzeliyor. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan şanslar görmeye kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Sizin yönetici gezegeniniz Uranüs 12 Ağustos’ta geriliyor. Ailevi konularda, evle ilgili konularda olaylarla etkin bir şekilde uğraşmak, kendinizi ortaya koymak kolay olmayabilir.

21 Eylül’de bir arkadaşınız parasal konularda sizi kandırabilir veya beraber girdiğiniz bir işte yanlış ve iyimser adımlar atabilirsiniz. İnançlarınızı, fikirlerinizi bu dönem sorgulayacaksınız. Riskli adımlardan kaçının.

28 Eylül’de oluşan yeniay yeni açılım gibi. Sorun yaşanan alanlarda sorunlar oluşsa bile bu yeniayla beraber güzel şanslar karşınıza gelecek ve siz de yeni adımlar atacaksınız. Gelecek planlarınız hızlanıyor. 29 Eylül şahane güzel bir teklifle ayaklarınız yerden kesilebilir.

31 Ekim’de merkür geriliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda dikkatli adımlar atmalısınız. 20 Kasım a kadar büyük iş değişimlerinden, sözlerden, anlaşmalardan kaçının. Yapmak zorunda kalırsanız şartları birkaç kez gözden geçirin, daha önceden tanıdıklarınızla işlerinizi devreye sokun.

02 Aralık’ta jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönem sonrasında 1 yıl boyunca korunacaksınız. Ruhsal çalışmalarda, yurtdışı bağlantılı işlerinizde çalışarak, disiplinli olarak ilerleyeceksiniz.

12 Aralık civarında aşka, keyfe, eğlenceye, çocuklarla ilgili konulara kendinizi vereceksiniz. Bekarsanız aşk kapınızı çalabilir. Evliyseniz çocuk sahibi olacağınızın haberi bu dolunayda ortaya çıkabilir.,

26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik olaylara maruz kalabilir, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmada olayları iyi kontrol etmelisiniz. Diğer taraftan kendinizi ve ruhunuzu geliştirecek konular bu tutulmayla beraber hızlanabilir. Sizi rahatlatacak ritüeller, disiplinlere yer açacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın