Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Eylül 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Eylül ayı bir yandan çalıştığınız, diğer yandan özel hayatınıza odaklanacağınız bir ay olabilir sevgili koçlar.
02 Eylül ve sonrası evliliğiniz ve ikili ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla sorunlarınızı çözmek için harika bir dönem olacak. Yine ortaklaşa işleriniz bu tarih ve sonrası devreye girebilir.

09 Eylül deki dolunay, bir olayın gizli kalmış yönlerini hayatınıza taşıyabilir. İşiniz, sağlığınız veya özel hayatınızla ilgili bir olayın iç yüzüyle karşılaşacaksınız. Ama bu sizin güçlenmenize ve kendinizi daha iyi ortaya koymanıza neden olacak.

10-11 Eylül aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla keyfinize diyecek olmayacak ama ortaklaşa iş alanlarınızda bazı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

13 Eylül aşk hayatınızda kolay tepki vermeye ve sıkılganlıklara açık olacaksınız.

23 Eylül ve sonrası artık tam anlamıyla özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yine taşınma, yer değiştirme gibi olaylar gündeminizde olabilir.

24 Eylül deki yeniayda, özel hayatınızla ilgili konularda yeni kararlarınızı uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Taşınma işleriniz varsa bu tarihten sonra yapmak faydalı olabilir.
Sevdiğiniz insanla romantik etkileşimler içinde bulunmak, ilişkinizi tazelemek, olaylara karşı tarafın gözünden bakmak için 29 Eylül ve sonrası gayet uygun olacak.

Boga1Boğa Burcu:

Eylül ayı sevmek ve sevilmek arzunuz yüksek çalışacak sevgili boğalar. Bir yandan eğlenceli konu ve olaylar içinde olacaksınız diğer yandan iş görüşmeleri ve konuşmalarınız artmaya başlayacak.

09 Eylüldeki dolunay sosyal çevre alanlarınızı ve arkadaşlık ilişkilerinizi mercek altına yatırabilir. Bu dönem sosyal ortamlarda aşk hayatınızda dengeyi iyi sağlamaya çalışın.

10 Eylül de aşk hayatınızda sosyal çevreniz sizi yanıltabilir. Aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Yine bu birkaç gün borsada yatırım yapmayın ve riskli işlere bulaşmayın. Bir yandan da aile hayatınızda yapılması gerekenler adına şanslı olacaksınız. Rutin günlük işlerinizin peşinden gidin.

11-14-21 Eylül özel hayatınızda kalıcı, sağlam ilişkileriniz sizi mutlu edebilir. Sevdiğiniz insanla rahat anlaşacaksınız.

22 Eylül de arkadaşlarınız özel hayatınıza ve parasal işlerinize dâhil olmak isteyebilir ve sizi yanlış yönlendirebilirler. Ortaklaşa para işlerinizde yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmalısınız.

İş alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınız için 24 Eylül ve sonrası harekete geçmekte fayda olacak.
29 Eylül den sonra iş yapmayı, hizmet etmeyi, çalışmayı seveceksiniz. İş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz güçlenecek ve birbirinize faydalı olacaksınız.

Boga1İkizler Burcu:

Eylül ayında eviniz, aileniz ve yuvanıza daha fazla ağırlık vereceksiniz. Yakın çevrenizle vaktinizi harcayacak, yuvanız için elinizden geleni ardına koymayacaksınız. Yalnız sağlığınıza ve yakınlarınız sağlıklarına bu ay her zamankinden daha fazla dikkat etmeli sevgili ikizler.

02 Eylül itibarıyla kalbiniz boşsa aşkı konuşmak, istemek, aşkı paylaşmak etkili olacak. Yine çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizi hızlandıracak, riskli adımlardan korkmayacaksınız.

05 Eylül den sonra evinizi değiştirmek, dekorasyona başlamak, tadilat, boya, badana işlerine girişmek önem kazanabilir. Yine bu 3 haftalık süreçte evinizde misafir ağırlamak isteyebilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili önemli konu ve olaylar 09 Eylül ve civari günler gündeminize yerleşebilir. Bu dönemde aile hayatınız ve iş ilişkilerinizi dengede tutmaya çalışın.

10 Eylül de yakın çevrenizden bir insanla kalbiniz boşsa aşka yelken açabilirsiniz. Kalbinizde cıvıltılar duyacak ve çok mutlu olacaksınız. Evliyseniz, yakın iletişimle sevdiğiniz insanla aranızdan su sızmayacak.
13 Eylül den sonra enerjinizi özel hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Aranızda bazı kavgalar ve huzursuzluklar olsa bile herşeyi karşı taraf için yapmayı isteyeceksiniz.
14-21 Eylül ev ve aile hayatınızda şanslı günleriniz. 22 Eylül de toplum önünde, kalabalık yerlerde aldanma ihtimaline karşı dikkatli olun.
Aşk hayatınızda vereceğiniz her tür karar için, çocuk konuları ve yeni bebek kararları için 24 Eylül de oluşacak yeniayı beklemelisiniz.
24 Eylül ve sonrası sanata, yaratıcılığa, borsaya dayalı işleri olanlar için güzel bir dönem başlıyor. Eylül sonu aşkı kalbinizde hissedecek, çocuğunuz varsa onunla ilişkinizde güzellikler yaşayacaksınız.

Yengec1Yengeç Burcu:

Eylül ayı iletişiminiz yüksek olacak sevgili yengeçler. İletişime dayalı işlerinizde kendinizi göstereceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

02 Eylül itibarıyla, ev ve aile hayatınızda konuşmalarınız artabilir. Aile büyüklerinizle yapacağınız güzel ve dengeli sohbetler, ailenizle olan bağınızı daha da güçlendirebilir. Bir yandan da ev alım, satım işlerinize kafa patlatabilirsiniz.

05 Eylül ve sonrası yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle olan bağınız güçlenmeye başlayacak. Onları çok eleştirmeyin ve sevginizi daha fazla göstermeye çalışın.

09 Eylül deki dolunay, seyahat, eğitim veya yabancılarla yapılacak işlerinizle ilgili önemli konu ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir.

10 Eylül civari özellikle eğitim ve yapacağınız işler konusunda çok tanımadığınız insanların söyleyeceği sözlere itibar etmeyin sizi yanıltabilirler, bu dönemde kararlarınızı kendiniz almaya çalışın.

13 Eylül den sonra çalışmak ve kendinizi daha fazla üretken hissetme ihtiyacınız öne çıkmaya başlayacak. Bu dönem sonrası işinize ateşle sarılacaksınız ama bu da bünyenizi zayıf düşürmenize neden olabilir.
14-21 Eylül yakın çevrenizle yapacağınız güzel planlar hayatı size daha zevkli kılabilir. 22 Eylül de iş alanlarınızda daha az tanıdığınız insanlarla bazı hayal kırıklıkları gündeminizde olacak. Eylül başında artık konuşmalarınız daha çok aile hayatınıza ve ev konularına kaymaya başlayacak.
24 Eylül den sonra artık daha çok aile hayatınıza yönelecek ve onlar için alacağınız kararlarınızı gündeme getireceksiniz. Ev alım, satım, kiralama işlerinizi bu tarihten sonra yapmaya çalışın.
29 Eylül den sonra evinizde misafir ağırlayabilir, evinizde değişiklik yapmak için dekorasyon, badana, tadilat gibi işlere kalkışabilirsiniz.

Aslan1Aslan Burcu:

Eylül ayında parasal konularda konuşma ve görüşmeleriniz devam ediyor olacak. Mükemmeliyetçi yapınızla kılı kırk yararak hareket edeceksiniz. Bir yandan da iletişime dayalı konular hayatınızda daha çok öne çıkabilir.

02 Eylül itibarıylayakın çevre konularınızda iletişiminiz artıyor. Satış, pazarlama, ticaret alanınızda becerileriniz, konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Akraba veya kardeşlerinizin sorunlarına çözümler bulabilirsiniz.

05 Eylül den sonra para kazançlarınız artmaya başlayacak. Para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem.

09 Eylül deki dolunay ortaklaşa para konularınızı harekete geçirecek. Bir borç veya ödeme gündeme gelebilir ve maddi konularda dengeyi iyi sağlamanız gerekebilir.

10 Eylül de satış, reklam, bilgisayar, yazım, pazarlama işlerinizde şans yüzünüze gülecek, bu fırsat karşısında parasal konuşmalarınızı bugün yapmayın başka bir güne bırakın.

13 Eylül den sonra enerjinizi aşk hayatınıza ve varsa çocuğunuzla ilgili konulara kaydıracaksınız. Spora başlamak için uygun bir dönem.
14-21-25 Eylül şanslı günleriniz.
22 Eylül de parasal konularda yanıltıcı etkiler altındasınız. Borsada yatırım yapıyorsanız dikkat edin. Bir de aşk hayatınız tutkularınız konusunda sizi yanıltabilir.
24 Eylül den sonra iletişime dayalı konular ve yakın çevrenizle ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Sevdiklerinizle olan güçlü ilişkiler 29 Eylül den sonra devreye girmeye başlayacak.

Basak1Başak Burcu:

Eylül ayı sizin ayınız sevgili başaklar. Her tür girişimleriniz için uygun bir ay olabilir. Hemen Eylül başında para konularında görüşmeleriniz hızlanacak, önemli ticari anlaşmalarınız devreye girebilir.

02 Eylül itibarıyla maddi alanda kafanız iyi çalışacak, para ile ilgili konularda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilir, bu alanda becerinizi kullanabilirsiniz. Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Ticaretle uğraşanlar için olumlu bir dönem.

05 Eylül den sonra artık daha çok kendinize düşecek ve görüntünüzü daha güzelleştirmek için uğraşacaksınız.

09 Eylül de oluşan dolunay, özel hayatınızı aktifleştirecek. Bu süreçte daha çok özel hayatınıza vakit ayırmanız gerekebilir. Kendi hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız.

10 Eylül de beklenmedik yerlerden göreceğiniz parasal destekler ve fırsatlar sizi mutlu edebilir. Yine bu tarihte ikili ilişkilerinize gereğinden fazla önem göstermeye dikkat edin. Bazı sorunlara açık olacaksınız.

11 Eylül de hayat sizi destekliyor. Otorite figürleri ve samimi olduğunuz insanlardan beklediğiniz desteği ve yardımı alabileceksiniz. 14-21 Eylül yine şanslı tarihleriniz.
23 Eylül den sonra parasal işleriniz daha da önem kazanmaya başlayacak. Bu alandaki yeni kararlarınız için 24 Eylül den sonra harekete geçmelisiniz. 24 Eylül deki yeni ay parasal kazançlarınızı arttırmanız açısından son derece önemli olacak.

28 Eylül de yakın çevrenizle olan iletişiminiz, konuşmalarınız hızlanmaya başlıyor.

Terazi1Terazi Burcu:

Eylül başı diğer burçların aksine siz önemli kararlar ve uygulamalardan kaçının lütfen. Planlarınızı kurmak, hazırlamak sizin için faydalı olacak. Bir sürü kadersel olayla karşılaşabilirsiniz. Yine geri plandan yürüteceğiniz işleriniz için rahat ortalar yakalayabilirsiniz. Bu süreçte şansınız hala devam ediyor olacak ama şartları iki kez kontrol edin ve biraz düşünmeye vakit ayırın.

2 Eylülden sonra artık ifade de rahatlayacaksınız. Kendinizi rahat ifade etmeye başlıyorsunuz, zihinsel konular, fiziksel oluşumlardan daha önde olacak. Özel yaşantınızda sizi zorlayan durumları gözden geçirebilirsiniz.

05 Eylül ve sonrasında içerisinde soğuk ve duygusuz hareket edebilir, ilişkilerinizde ve sosyalliğiniz de biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Yalnızlığı ve hayatı sorgulamayı seveceksiniz.

09 Eylül’de oluşan dolunay iş, hizmet alanlarınızda önemli ve hassas birkaç gün geçirmenize neden olacak. Sağlığınızla ilgili konularda bu dönem önem kazanabilir. Biraz dikkat.

10-11 Eylül iş fırsatlarınız çok yüksek. Arkadaşlarınızla konuşulan bir iş gündeme gelebilir.
13 Eylül den sonra enerjinizi yakın çevrenize kaydıracaksınız. Özel hayatınızdaki gergin durumları onlarla paylaşmak ve iletişim halinde olmak önemli olacak.
14-21 Eylül ev ve aile hayatınız için olumlu günler.
22 Eylül de iş arkadaşlarınız iletişime dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirebilirler. Önemli anlaşmalardan kaçının.
23 Eylül den sonra enerjiniz yükselmeye başlayacak. Artık plan ve projelerinizi dillendirebilirsiniz. Şimdiye kadar oluşturduğunuz ve başlatmak istediğiniz her tür işi 24 Eylül den sonraki yeniay devreye koyabilirsiniz.
29 Eylül itibarıyla artık görüntünüze, kılığınıza ve kıyafetinize daha çok önem vermeye başlayacaksınız.

Akrep1Akrep Burcu:

Eylül ayında sosyal ortamlarınızda daha fazla vakit harcayacaksınız. Hala işleriniz yoğun olacak, bir yandan da hala güzel teklifler devrede olacak.
02 Eylül ve sonrası geçmişi anabilir, fikren yaptıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek ön planda olacak. Sır saklamayı ve biraz gizemli davranmayı benimseyeceksiniz. Dedikodulara dikkat. 2 Eylül den sonra biraz plan yapmalı ve yaşadığınız her şeyi ulu orta anlatmamalısınız. Ağzınızı bu süreçte sıkı tutun.

05 Eylül den sonra Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Organizasyonlar, davetler, kalabalık yerler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkiler sizi bir adım ileriye taşıyabilir.

09 Eylül ve birkaç gün boyunca aşk hayatınızda bazı sonuçlar ve gelişmeler yaşanabilir. Bu dolunay bu alanlarda hassas olacaksınız. Sevdiğiniz insan sosyal ortamlarda davranışlarıyla 10 Eylül de sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

11 Eylül de dış ortamlara ve gruplara bağlı işlerinizde güvenilirliğinizde her tür sorumluluğun üstesinden gelebilirsiniz. Keza 14-21 Eylül ilişkileriniz sizi doğru yönlendirecek.
13 Eylül den sonra enerjinizi parasal konulara akıtabilirsiniz. Bu alandaki mücadeleleriniz öne çıkacak.
22 Eylül de maddi konularda yanılabilirsiniz. Sevdiğiniz insan sizi kandırabilir ya da yanıltabilir. Para alışverişlerinden kaçının.
28 Eylül itibarıyla kendinizi ifade etmek önem kazanacak. Kafanızdaki düşünceleri dillendirmekten çekinmeyebilirsiniz.
29 Eylül den sonra artık sosyalliğiniz geride kalmaya başlayacak. Yalnız olmayı seveceksiniz. Yazma işleriniz için şanslı etkiler altındasınız.

Yay1Yay Burcu:

Eylül ayı sosyal ortamlardaki yeni işler ve kariyeri hayatınızdaki güzel gelişmelerle sizi bekliyor.
02 Eylül ve sonrası geleceğinize yönelik konular, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili paylaşımlarınız artacak. Toplum içinde kendinizden bahsetmek öne çıkabilir. Arkadaşlarınız bu dönem sizden özel bir ilgi bekleyebilir.

05 Eylül itibarıyla Venüs, bugün itibarıyla sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olacaksınız. Bu dönemde kariyerinizin parladığını görebilirsiniz.

09 Eylül ve civarındaki günler aile hayatınıza dikkatinizi yöneltmelisiniz. Bu dönem daha çok işinize yöneldiğiniz için aile ilişkileriniz sıkıntıda olabilir.

10 Eylül de şanslı etkileriniz devrede olacak ama aile hayatınız girişimleriniz konusunda sizi yanıltabilir veya aile hayatınızdan istediğiniz desteği göremeyebilirsiniz.
13 Eylül den sonra artık enerjinizi tam anlamıyla ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu dönem sabırsız ve aktif enerjiler altında olacağınızdan çarpmalar, ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun.
14-21 Eylül de parasal olarak önemli işler başarabilirsiniz. Hayat sizi destekliyor olacak, kendinize ve kurduğunuz ilişkilere güvenebilirsiniz.
Ay sonuna doğru grupsal işler, davetiyeler, organizasyonlar daha çok vaktinizi alabilir. Bu alanlardaki başlangıç ve kararlarınızı 24 Eylül ve sonrasında yapmaya çalışın.

28 Eylül den sonra plan yapma dönemine giriyorsunuz, bir anlamda arkanızdan konuşan insanlar artabilir, dedikodu çarkına bu dönemde dikkat edin ve siz sadece kendi işlerinize yoğunlaşın.
Oglak1Oğlak Burcu:

Eylül ayına geldiğimizde dış ilişkiler, seyahat, eğitim, medya ve yabancı ortaklı yapılacak işleriniz ön planda olacak, bir yandan da iş hayatınızdaki konuşma ve görüşmelerinizi yapabilecek uygun ortamları bulacaksınız.

05 Eylül den sonra seyahat etmek, tatil yapmak ve değişik yerlerde bulunmak isteyeceksiniz. Ayrıca uzaktaki akrabalarınızı ziyaret etmek, onlarla ilişkinizi sağlamlaştırmak için adım atabilirsiniz.

09 Eylül ve birkaç gün boyunca yakın çevre konularınıza odaklanacaksınız. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler sizi zorlayabilir.

10-11 Eylül iş alanlarınızda inatçılığınız devrede olabilir. Yine bu tarihte maddi konularda kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.

13 Eylül den sonra enerjinizde geri çekilmeler oluşabilir. Aile hayatınızda enerjiniz istediğiniz gibi çalışmayacak.

14-21 Eylül istediğiniz grupsal işler, eğitim fırsatları yüzünüzü güldürebilir.

23 Eylül den sonra artık kariyer ve işle ilgili alanlarınız aktif hale gelmeye başlıyor. Bu alanda patronlarınız, üstlerinizle ilgili veya siz patronsanız çalıştığınız insanlarla konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Yeni dönem için projelerinizi daha fazla gündeme getireceksiniz. Bu dönem oldukça adil ve anlayışlı bir dönem içinde olacaksınız. O yüzden bütün anlaşmazlık veya kafanızdaki sorunlarını cevaplarını çözüme yönelik alacaksınız. Bu alandaki önemli kararlarınızı birkaç gün sonra 24 Eylül de oluşan yeniay zamanı almaya özen gösterin. Patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkileriniz 29 Eylül de güzelleşmeye başlayacak

Kova1Kova Burcu:

Eylül ayında ortaklaşa para alanlarınız aktif olacak. Bir yandan da özel hayatınızda hala güzel gelişmeler altında olacaksınız. Eylül başında seyahat, eğitim konuşmalarınız artabilir. Daha az tanıdığınız insanlarla ve yabancılarla yapılacak ortak projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

03 Eylül den sonra artık sosyal çevrenize ve arkadaşlık ilişkilerinize vaktinizi ayıracaksınız. Grupsal işlerde şans sizden yana olacak. Özgür yanlarınızı grubunuzu iyi yönlendirebilirsiniz.

05 Eylül den sonra kredi, borç almak için uygun bir döneme giriş yapacaksınız. Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda mükemmeliyetçi ve pratik yanlarınız 3 hafta boyunca ön planda olmaya başlayacak. Partnerinizin parasal konuları öne çıkmaya başlayacak.

09 Eylül deki dolunay, maddi konularınıza dikkat çekmeniz gerektiğinin altını çizmekte. Bu birkaç gün boyunca parasal dengelerinizi iyi oturtmaya çalışın.
14-21 Eylül iş alanlarınızda maddi konularda önemli fırsatlar altındasınız.
22 Eylül de sosyal ortamlarınız için harcanacak veya ödenecek bir para da kandırılma ihtimaline karşı uyanık olun. Dolandırılma etkiniz yüksek.
23 Eylül den sonra uzak diyarlar, yabancı kültürler daha fazla ilginizi çekmeye başlıyor. Ayrıca eğitimle ilgili konulara daha fazla odaklanacaksınız. Bu alandaki başlangıçlarınızı 24 Eylül den sonra almaya özen gösterin.
28 Eylül de kariyer görüşmelerinizi yapmak, iletişiminizi toplumsal olaylarda göstermek önem kazanabilir

Balik1Balık Burcu:

Eylül ayında iş fırsatlarınız devam ediyor, bir yandan da özel hayatınıza daha fazla zaman ayıracaksınız.

02 Eylül den sonra para ödemeleri, banka, alacak, verecek dengesini oluşturacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde ortak para alanlarınızda kafanız dengeli ve çözüme yönelik çalışacak.

05 Eylül den sonra evlilik ve özel hayatınızda sevdiğini insanla aranızdaki ilişki güzelleşecek ama bu süreçte karşı tarafı çok eleştirmemeye özen gösterin.

10-11 Eylül grupsal işlerinizde çevreniz sizi destekleyecek.

13 Eylül den sonra artık enerjinizi ve gücünüzü kariyerinize yönelteceksiniz. Bu alanda mücadeleleriniz artabilir. Bir yandan da kendinizi işinizde göstermek isteyeceksiniz. Bu süreçte çok ateşli davranarak bazı sorunları hayatınıza taşımamaya çalışın.
14-21 Eylül de özel hayatınızda önemli konuşmalar, kararlar gündeme gelebilir. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi destekleyecek tatil ve seyahat planlarınız devrede olacak.
24 Eylül de oluşan yeniayla birlikte banka, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda güzel gelişmelere ve yeni oluşumlara açık olacaksınız.

28 Eylül den sonra yabancılarla yapılacak işler, konuşma ve görüşmeler ön plana geçecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın