Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Ekim 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Ekim ayında özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mutlu, romantik ve keyifli etkileşimler altında olacaksınız. 04 Ekimde gerilemesine başlayan Merkür eski bir borç, ödeme veya para konusunu gündeme getirebilir. 10 Ekime kadar para alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalar, yanlış para ödemeleri gibi durumlar oluşabilir.

07-11 Ekimde özel hayatınıza, sevdiğiniz insanla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Kolay parlamalara ve tepki vermelere açık olacaksınız.

08 Ekimdeki parçalı ay tutulması kişisel hayatınız ve özel ilişkileriniz açısından önemli sonuçları ve kararları hayatınıza taşıyacak.

08 Ekimdeki tam ay tutulması, iş alanlarınızda oluşacak. Özellikle ortaklı işi olanlar varsa bu süreçte gözlerini dört açmalılar.

10 Ekimden-25 Ekime kadar bu sefer özel hayatınızda yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Sevdiğini insanla birbirinizi yanlış anlayabilir, ilişkinizde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ya da eski bir ilişki yeniden gündeme gelebilir.

11-14-15-16-17-20 Ekim özel hayatınızda güzel konuşmalarla sevdiğiniz insanın gönlünü alabileceğiniz, beraber tatil planları yapacağınız, geleceğinizi şekillendireceğiniz ve varsa sorunlarınızın üstesinden geleceğiniz çok güzel günler olacak.

23 Ekimdeki parçalı güneş tutulması para alanlarınızdaki sorumluluklarınızı hızlandırabilir. Bazı şeyleri yapmak zorunluluğu sizi boğsa bile, aktif yapınızla işleri kendi lehinize çevirmesini başaracaksınız. Yine bu tarihten sonra ilgi alanlarınız ortaklaşa para alanlarınız olacak.

26 Ekimden sonra enerjinizi kariyer ve iş alanlarınıza kaydıracaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla mücadeleleriniz artacak ama birçok işi disiplin ve sorumlulukla bu dönemde kolay halledeceksiniz.

27-28 Ekim sezgileriniz sizi birçok konuda yönlendirebilir.

Boga1Boğa Burcu:

Ekim ayı iş alanlarınız fazlasıyla aktif olacak. Yerine getirilmesi gereken işler, tamamlanması gereken projelerin üzerine yoğunlaşacaksınız.
04 Ekim- 10 Ekim arası özel hayatınızdaki iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Eski bitmemiş ve tamamlanmamış ilişkiler devreye girebilir.08 Ekimde oluşan tam ay tutulması sizin kadersel alanınızda oluşacak. Bir olayın iç yüzünü öğreneceksiniz. Gizli saklı kalmış konu ve olayların ön plana çıktığını göreceksiniz. Beklenmedik hızlı gelişmelere ve değişimlere açık olun, kendinizi bu dönem akışa bırakın. 10 Ekim- 25 Ekim arası iş, hizmet alanlarınızda gerileyen merkür çalışma ortamlarınızda ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde aksilik ve sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Eski ama tamamlanmış bir proje gündeminize yerleşebilir.

11-14 -15-16-17-20 Ekim aile ve iş hayatınızda beş yıldızlı günleriniz. İşe başlamak, iş değiştirmek, yeni alanları keşfetmek için bu tarihlerin olumlu etkilerinden faydalanın.

23 Ekimdeki güneş tutulması özel hayatınızda oluşacak. Bu tarih ve sonrası özel hayatınızda yeni karar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Evlilikle ilgili kararlar alabilir ya da bazı zorunlulukların size dayatıldığını düşünebilirsiniz.

27-28 Ekim özel hayatınızı sosyal ortamlarda doyasıya büyük bir keyifle yaşayabilirsiniz.

ikizler1İkizler Burcu:

Ekim ayı bir yandan hayatın keyif veren yönlerine odaklanmak isterken, diğer yandan iş sorumluluklarınızda daha çok artış görülecek. Bir yandan da aşkı geldiği gibi karşılayacak, eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız.

04 Ekimde Merkür iş, hizmet, sağlık alanlarınızda gerilemeye başlayacak.

10 Ekime kadar işinize ve sağlığınıza çok dikkat etmeli, önemli kararlardan kaçınmalısınız. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminize bu dönem dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Yine yeni bir iş teklifiniz varsa bir kaç hafta ertelemekte fayda olabilir.

10 Ekim- 25 Ekim arasındaysa eski bir aşk mevzusu yeniden zihninizi kurcalayabilir. Ya da aşk hayatınızda bazı anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

07-11 Ekimde aşk ilişkilerinize, sosyal ortamlarda özen gösterin.

11-14-15-16-17 Ekimde sanatsal ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde önemli konuşmalar, görüşmeler oluşabilir. Yeni işlerin yerine var olan işlerinizi planlamalı ve devreye sokmalısınız. Yine bu tarihlerde aşk hayatınız ve keyfiniz sizi çok mutlu edecek.

23 Ekimdeki parçalı ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda daha önceden konuşulmuş ve düşünülmüş işleri gündeminize sokabilir. Hali hazırda Merkür ün gerilediğini düşünürsek, yanlış anlaşılmalara açık bir dönem de olabilir. Yine bugün itibarıyla artık iş konularına daha fazla önem göstermeniz gerekecek. İşinizi sevecek ve iş arkadaşlarınızla güzel ilişkiler geliştireceksiniz.

26 Ekim itibarıyla ortaklaşa para konularınıza enerjinizi harcamaya başlayacaksınız.

27-28 Ekim yine iş alanlarınızda yardımlarınızın ve olumlu konuşmalarınızın karşılığını kat ve kat alabilirsiniz.

Yengec1Yengeç Burcu:

Ekim ayı ilginizi daha çok ailevi konulara yönelttiğiniz bir ay olacak. 04 Ekimde Merkür aşk hayatınızda gerilemesine başlıyor. Geçmiş aşklar, flörtleriniz bu süreçte ortaya yeniden hortlayabilir. Yine var olan aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla olan iletişiminizde bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa 10 Ekime kadar onunla olan iletişiminize dikkat edin.

08 Ekimde oluşan tam ay tutulması, kariyer ve iş alanlarınızda gerçekleşecek. Uzun zamandır uğraştığınız ve oturtmak istediğiniz işlerinizin karşılığını bu süreçte alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konuların 6 ay boyunca hızlandığına şahit olacaksınız.

10 Ekim ve 25 Ekim arasındaysa ev ve aile hayatınızda iletişimde bazı aksilik ve sorunlara açık olacaksınız. Bu süreçte ev alımı yapmayın, satmak daha karlı olabilir. Geçmiş ve çözülmemiş ailevi meseleleri konuşmak ve çözüme ulaştırmak bu dönem önemli olacak.

14-15-16-17-20 Ekim ev ve aile hayatınızda maddi ve manevi olarak mutlu ve şanslı olacağınız günler. Fırsatları bu süreçte iyi değerlendirin.

23 Ekimde oluşan parçalı güneş tutulması aşk hayatınızda ve çocuk konularında, yine yaratıcılık ve sanat alanlarınızda hızlı olayları hayatınıza taşıyabilir. Artık daha çok aşk hayatınız hakkında konuşacaksınız. Çocuğunuzla olan ilişkiniz bu süreçte sizi çok mutlu edecek.

Ekim sonu evlilik, ilişki ve aşk hayatınızda mutluluk, anlayış ve huzur sizi bekliyor olacak.

Aslan1Aslan Burcu:

Ekim ayında yakın çevrenizde dönen olaylar, akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki detaylarla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Yine satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, iletişim yazım konularınız ön planda olacak.

08 Ekimdeki ay tutulması parçalı ay tutulması, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, medya, hukuk alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası bu alanlarda hızlı olayların gündeme geldiğine şahit olacaksınız.

10 Ekimden- 25 Ekime kadar yakın çevre ilişkilerinizde bazı aksiliklere ve yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Geçmişte çözülmemiş bir konu yeniden devreye girebilir. Aile büyüklerinizle olan iletişiminize her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz.

Ekim ortası 11-14-15-16-17-20 Ekim iletişime dayalı işlerinizde şans ve mutluluk sizinle olacak. Yine yakın çevrenizde bulunan insanlarla güzel işler çıkarabilir, enerjinizi onlara ve hayatlarındaki konulara yöneltebilirsiniz.

23 Ekimde oluşan güneş tutulması, sizin ev, aile ve yuva alanlarınızı etkileyecek. Bu tarih sonrası aile hayatınızda önemli gelişmeler, önemli kararlar devreye girebilir. Yerleşimle ilgili konuların arttığını göreceksiniz.

26 Ekimden sonra enerjinizi iş ve sağlık konularına döndüreceksiniz. Bu süreçte çok çalışmaktan kaynaklı olarak sağlığınızı ihmal etmeyin.

27-28 Ekim aile hayatınıza parasal yardımlarınız onların yüzünü güldürebilir.

04 Ekimde ev ve aile hayatınızda gerilemesine başlayan Merkür- 10 Ekime kadar aile hayatınızda yanlış anlaşılmaları gündeme getirebilir. Bu tarihler arasında ev almayın veya kiralamayın, sözleşme yapmayın, sözler vermeyin.

Basak1Başak Burcu:

Ekim ayında parasal anlaşmalar ve kazançlarınızın artması gibi durumlar söz konusu. Bir yandan da iletişim, satışa, reklama yönelik işlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Zira 04 Ekimde Merkür gerileyecek ve 10 ekime kadar ticari konularda, satış alanlarınızda bir takım sorunları hayatınıza taşıyabilir. Yakın çevrenizde dönen eski konu ve olayların hayatınıza yeniden girdiğine tanıklık edebilirsiniz.

08 Ekimde oluşan ay tutulması ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın para durumunda ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bir borç veya ödeme sizi sıkıştırabilir ya da elinize bu dönem sonrası miras geçebilir.

10 Ekimden sonra artık daha ticari düşünecek ve parasal konularda becerilerinizi sergilemek isteyeceksiniz. Daha önceden yapılmış işleriniz için 11-14-15-16-17-20 Ekimin güzel ve şanslı etkisinden faydalanın.

23 Ekimdeki parçalı güneş tutulması eğitim, yakın çevre, satış, pazarlama alanlarınızda oluşacak. Bu tutulma sizi birçok konuda harekete geçirecek sevgili başaklar

Güzel parasal anlaşmalar 25 Ekimde devrede olacak. 27-28 Ekimde de ortaklaşa işlerinizde ve özel hayatınızda şanslı olacaksınız.

Terazi1Terazi Burcu:

Her tür konuda ekim ayında acele etmelisiniz zira 4 Ekimde Merkür gerilemesine başlayacak sevgili teraziler. Merkür 04-10 Ekim arası sizin para evinizde gerilemeye başlayacak. Önemli parasal görüşme ve konuşmalarınızı bir kaç hafta ertelemeniz yararınıza olabilir. Bu ay para alanlarınız fazlasıyla devrede olacağından, bunu yapmak kolay olmasa bile, en azından her tür işinizi iki kere gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

08 Ekimdeki ay tutulması sizin evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda oluşacak. Bu dönem sonrası evlilik ve özel ilişkilerinizde bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Önemli kararlar devreye girebilir.

10 Ekim- 25 Ekim arası kişisel alanlarınızda kendinizi yanlış ifade etmeye meyilli olacaksınız. Bu yüzden önemli başlangıçlardan ay sonuna kadar kaçının.

11-14-15-16-17-20 Ekim çok güzel tekliflere, şanslara ve fırsatlara açık olacaksınız. Daha önceden konuşulmuş ama rafa kalkmış bir iş yeniden hayatınızın merkezine yerleşebilir, hem de tam istediğiniz şekilde.

23 Ekimdeki güneş tutulması para evinizde gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrası para alanlarınızda hızlı ve beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Beklenmedik destekleriniz olacak. Bu tarih ve sonrası artık daha çok parasal konuları konuşuyor olacaksınız. Bu alanda uğraşlarınız artacak.

26 Ekimden sonra enerjinizi evinize ve ailenize kaydıracaksınız. Bu süreçte onları eleştirmeye ve incelemeye meraklı olacağınızdan aranızda bir takım sürtüşmeler oluşabilir. Evinizin güvenliğini bu süreçte ihmal etmeyin.

27-28 Ekim iş hayatınızda inanılmaz keyifli destekleriniz olacak.

Akrep1Akrep Burcu:

Ekim ayında çok önemli işlere kalkışmamak ve biraz dinlenmek en doğrusu olabilir.

04 Ekimde gerilemesine başlayan Merkür hayatınızda tamamlanmamış, eski konu ve olayları gündeminize oturtacak. 10 Ekime kadar yanlış ifadelerden kaçının. Önemli ve hayatınızı bağlayacak anlaşmalardan uzak durun. Bazı aksiliklere bu dönem açık olmalısınız.

08 Ekimdeki ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda bazı sonuçları ve kararları hayatınıza taşıyabilir.

10 Ekim- 25 Ekim arasındaysa geçmiş konu ve olaylar daha fazla hayatınızda yer edecek. Hepsini tek tek ele almalı ve çözüme kavuşturmalısınız.

11-14-15-16-17-20 Ekim kariyer bağlantılarınız ve iş konularınız şanslı etkiler altında. Geri planda durduğunuz ve yürüttüğünüz işlerden kazançlarınız olacak.

23 Ekimdeki güneş tutulması hayatınızla ilgili başlangıç ve kararları hızlandıracak. Bu sizin burcunuzdaki son tutulma sevgili akrepler. Hayatınıza son dokunuşları yapmak ve kararlar almak için bu tutulmadan yararlanın.

26 Ekimde artık enerjinizi yakın çevre ve iletişim konularına yönelteceksiniz. Bu dönemde yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

27-28 Ekimde aşk hayatınızda romantizm had safhada olabilir. Keyfiniz yerinde olacak.

Yay1Yay Burcu:

Ekim ayı biraz düşünme ve plan yapma zamanı olarak görülmeli sevgili yaylar. Sosyal ortamlarınızdaki hareketlilik devam ederken, hayatı ve yaşadıklarınızı sorgulayabilirsiniz.

04 Ekim-10 Ekim arasında kadersel alanınızda gerileyen merkür, çözülmemiş geçmiş konu ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir olayın iç yüzüyle yüzleşmeniz gerekebilir. İfadenizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.

08 Ekimdeki ay tutulması aşk ve çocuk evinizde gerçekleşecek. Bu dönem özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki dengeyi iyi sağlamlısınız. Aşk hayatınız bu dönem sonrası hareketlenebilir veya çocukla ilgili konular beklenmedik bir şekilde hayatınızda yer edebilir.

10-25 Ekim arasındaysa merkür, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bazı zorlukları ve sorunları ortaya çıkarabilir. Yine bu tarihler arasında eski arkadaşlarınız ortaya çıkabilir ve kaldığınız yerden ilişkilerinize devam edebilirsiniz.

Bir kere ekim ayı size birçok açıdan fırsat sunacak. Yerinizde durmayın ve katılmanız gereken ortamlara ve organizasyonlara katılın faydasını göreceksiniz. 11-14-15-16-17-20 Ekim şanslı günleriniz.

23 Ekimden sonra artık biraz kabuğunuza çekilebilirsiniz. Yaptıklarınızı gözden geçirmek ve biraz kafanızı rahatlatmak isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde önemli işleriniz için harekete geçmekten kaçının.

26 Ekim itibarıyla enerjinizi para konularına harcamaya başlayacaksınız. Para mücadeleleriniz artabilir.

23 Ekimde oluşan parçalı güneş tutulması aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Ya da aşk hayatınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine bu dönem ve sonrası çocuk isteyen yaylar için uygun bir zaman olacak. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalar da bu dönem sonrası hızlanabilir.
Oglak1Oğlak Burcu:

Ekim ayının başında merkür gerilemesine başlayacak sevgili oğlaklar. 04-10 Ekim arasında Merkür sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerileyecek. Eski arkadaşlarınızla olan tamamlanmamış konu ve meseleler gündeminizde olacak. Yanlış anlaşılmalara yatkın bir dönem olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

08 Ekimde oluşan tam ay tutulması, ev ve aile hayatınızdaki kararları gündeme getirebilir. Bu tarih sonrası önemli olaylar yaşayabilirsiniz.

10- 25 Ekim arasındaysa kariyer evinizde bazı yanlış anlaşılmalar ve toplum önünde kendinizi yanlış ifade etmelere karşı dikkatli olun.

Aile hayatınızdaki dengeleri 07-11 Ekimde iyi kurmalısınız yoksa ya ev hayatınızda ya da iş alanlarınızda sinirli ve koparıcı etkileriniz devrede olacak.

Yine 11-14-15-16-17-20 Ekimde kariyerinizde inanılmaz şanslar ve fırsatlar sizi bekliyor olacak. Daha önceden konuşulmuş olan işlerinizi görüşün, konuşun, devreye koyun ama yeni işlerden uzak durun.

23 Ekimde oluşan parçalı güneş tutulması arkadaş alanlarınızda ve sosyal çevre konularınızda yeni kararlarınızı ve değişik olayları hayatınıza taşıyabilir. Önemli bir iş sorumluluğuyla karşılaşabilirsiniz.

26 Ekim itibarıyla artık enerjinizi tam olarak kullanmaya başlayacaksınız. Planlı ve programlı hareket etmek size çok şey kazandırabilir.

27-28 Ekim sosyal çevrenizle iletişiminiz yüksek olacağı, beraber planlar yapacağınız ve onlara yardım edeceğiniz bir dönem olacak.

Kova1Kova Burcu:

04 Ekimde kariyer evinizde gerileyecek olan merkür bu alanlarınızda bazı karışıklık ve aksiliklere 10 Ekime kadar neden olabilir. Yeni başlangıçlardan kaçının ve daha önceden gündeme gelmiş işlerinize kanalize olun.
08 Ekimdeki tam ay tutulmasıyla beraber iletişime dayalı işleriniz ve satışa yönelik alanlarınızda beklenmedik önemli gelişmeler yaşanabilir. Yine 08 Ekimde yakın çevrenizin hayatında da önemli olaylara şahit olabilirsiniz.
10 Ekim- 25 Ekim arasındaysa bu sefer eğitim, seyahat, ticaret alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. İletişiminize dikkat edin.

11-14-15-16-17-20 Ekimde gelecek işlerinizde ve grupsal çalışmalarınızda ayrıca eğitim alanlarınızda çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayacaksınız. Daha önceden konuşulmuş, düşünülmüş işlerinizi bu dönemde devreye sokabilirsiniz.
23 Ekimdeki parçalı güneş tutulması kariyer alanlarınızda oluşacak. Bu tarih ve sonrası kariyer ve iş alanlarınızda önemli açılımlarınız, sorumluluklarınız sizi bekliyor olacak. Önünüzdeki 6 ay boyunca kariyeriniz hep aktif olacak sevgili kovalar hiç durmayacak ve devamlı göz önünde olacaksınız.

Ekim sonunda kariyer oluşumlarınız giderek daha da hızlanmaya başlayacak. Zorlandığınız konular olursa kalbinize ve gönlünüze yakın işleri önceliğinize almak size kazandırabilir.

27-28 Ekim parasal bağlantılarınız güçlenecek ve keyifli anlaşmalar içinde olacaksınız.

Balik1Balık Burcu:

Ekim ayı seyahatleriniz ve belki de tatil planlarınız ön planda olacak. Daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işler daha önem kazanıyor. Ayrıca Ekim başı eğitim konularında önemli sorumluluklar ve fırsatlarda yakalayacaksınız.

04 Ekimde eğitim, seyahat, medya hukuk alanlarınızda gerileyen merkür yanlış anlaşılmaları, eski konuları gündeminize yerleştirebilir. Bu alanlarda 10 Ekime kadar önemli anlaşmalardan kaçının.

08 Ekimde oluşan parçalı ay tutulması para alanında önemli konuları hayatınıza taşıyacak. Bu tarih sonrası elinize para geçebilir veya para işleriniz hızlanabilir.

10 Ekim- 25 Ekim arasında Merkür bu sefer ortak para alanlarınızda gerileyecek. Bu süreçte borç almayın, kredi işine girmeyin, eskide kalmış ama çözülmemiş para sorunlarınızı çözmek için uygun bir dönem olacak.

11-14-15-16-17-20 Ekim parasal konularda çözümler ayağınıza gelebilir. Elinize geçecek bir miras veya sigorta parası size rahat nefes aldırabilir. Başkalarının kaynaklarından yararlanmasını bilecek, patronlarınızdan bu süreçte parasal destekler göreceksiniz.

23 Ekimde oluşan güneş tutulması eğitim, seyahat, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda yeni ve ani olayları ve oluşumları hayatınıza taşıyabilir. Bu tutulmada yeni ve bilinmedik bir alana kaymaktansa, bilindik bir alana yönelmek en doğrusu olacaktır.

26 Ekim itibarıyla sosyal çevreniz, organizasyonlar ve aktiviteler daha fazla enerjinizi alacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız işlerde onlara karşı anlayışı elden bırakmamalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın