Günün İpucu

Bu Haftabaşı 16 Mart Saat 13:13’e Kadar Ay Oğlak Burcunda Dolaşıyor.

Bu yazıyı paylaşın;

Bu haftabaşı 16 mart saat 13:13e kadar Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. İş hayatımıza ve yapabileceklerimize odaklanabiliriz.

16 mart Pazartesi öğleden sonra-17-18 mart öğlen 13:57’ye kadar Ay Kova Burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide, Kova burcu, dolaşım sistemi, baldır, bacak, ayak bileği, topukları temsil eder. Acil olmadıkça bu bir kaç gün hassas olan bu organlarımıza yüklenmemeli ve operasyonlarından kaçınmalıyız. Beslenmede Yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Ev işlerinde evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır. Ayrıca evcil hayvanların yaşam alanlarını temizlemek, elektronik ve teknolojik aletlerin temizlik ve bakımını yapmak olumludur.

Genel anlamda; yeni insanlarla tanışmak,kaynaşmak,arkadaşlıklar edinmek,sosyal olmak,kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak iş görüşmelerinde kendimizi rahat ifade etmek ve iyi intiba bırakmak için harika günler.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın