Ekstra Bilgiler

BALIK BURCU 2019

Balık Burcu 2019
Bu yazıyı paylaşın;

KARİYERLE BÜTÜNLEŞME ZAMANI!

2019 yılında da çevrenizi, arkadaşlarınızı gözden geçireceğiniz bir dönem sizi bekliyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Dostlarınızın ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın iç yüzünü göreceksiniz, bazılarıyla dostluklarınız daha sağlama binerken, bazılarına bu dönem veda etmek durumunda kalabilirsiniz. Ya da sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızın önemli bir sorumluluğuyla yüzyüze gelebilirsiniz. Bu dönem sizin gelecek planlarınızı, hayat yolunda kimlerle ilerleyeceğinizi belirlediğinden hayatınızdan bir şekilde çıkan, aranız bozulan insanlar sizi üzmesin. Giden insanların artık sizin hayatınıza o veya bu şekilde hizmet etmediğini, bu kişilerin sizin hayat kalitenizi düşürdüğünü  ilerleyen zamanlarda göreceksiniz. Geleceğinizi ilgilendiren önemli işlerinizde bu sene büyük sorumluluklar alacaksınız.

Herşeyi gözden geçirirken bu yıl büyümenizi ve gelişiminizi en çok kariyer ve iş hayatınızda gerçekleştirebilirsiniz.  Bu yıl kariyerinizde çok güzel şanslar yakalayacak, işinizi en güzel şekilde sunmak isteyeceksiniz. Kariyerinizde dürüst, açık, iyimser ve öğrenmeye hevesli yönlerinizle, iş hayatınızda çok konuşulacağınız, kuracağınız ilişkilerle göz boyayacağınız bir yıl geçireceksiniz. Yurtdışında kendinizi ve yapacaklarınızı ortaya koyabilirsiniz. Kariyer hayatınızda gelişiminiz çok yüksek olacak. Uluslararası ilişkiler, ticaret, turizm, yüksek eğitim, hukuk, danışmanlık, politika, felsefe, farklı kültürlerle girişilecek işler, ithalat, ihracat,  yayıncılık , medya, haberleşme alanlarında fark yaratabilirsiniz! Jüpiter’den alacağınız etkilerle ve tutulmaların hayatınız üzerindeki değişimleriyle bu yıl bekarsanız statünüzü değiştirebilir, evliliğe adım atabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesiyle olan ilişkileriniz sizi yukarılara taşıyabilir. Bir yandan da tutulmalarla beraber özel hayatınızda önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız.

06 Ocak’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması gelecek planlarınızı, vizyonunuzu, ideallerinizi ve çevrenizi tetikleyecek. Bu dönemde önemli bir işin yükümlülüğü omuzlarınıza binebilir. Sosyal ortamlarda önemli bir konuyu tamamlayabilir ve yeni açılımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Bu dönemde karşınıza gelecek olan işlerde çok çalışacak ve disiplinle ilerlemek zorunda kalacaksınız.

21 Ocak’ta oluşan Tam Ay tutulması, iş, hizmet alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. İşinizle ilgili konularda duygusal kararlar karşınıza gelebilir. Bir sonlanma veya yeni bir haber oluşabilir. Günlük hayatınızın akışında da beklenmedik olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz.

05 Mart’ta Merkür geriliyor. Sizin burcunuzda gerileyecek olan Merkür 28 Mart’a kadar yanlış ifadeleri, anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Önemli girişimlerinizi bekletmeli, daha önceden başladığınız işlerin üzerine düşmeli ve onları tamamlamalısınız. 05 Mart civarı depresif etkilere dikkat edin.

06 Mart itibarıyla teknolojiyi iletişime dayalı işlerinizde daha fazla kullanabilir, teknoloji, bilim, elektrik, elektronik işlerden fayda sağlayabilirsiniz. İletişiminizde elektrikli ve farklı tavırlarınız ortaya çıkabilir. 06 Mart itibarıyla yakın çevrenizle bağlarınız değişmeye başlıyor. Akraba, kardeşlerinizin hayatında ani ve sürpriz gelişmeler oluşabilir.

21 Mart’ta oluşan Dolunay ortak parasal alanlarınızda hassas birkaç günü hayatınıza getirebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal konularıyla ilgili olacaksınız. Banka işleri, ödemeler, kazançlar çözüm üretmeniz gereken alanlar. Yeni bir karar alabilirsiniz ama Merkür’ün düzelmesine az kaldı 28 mart’ı bekleyin.

30 Nisan’da sosyal çevre alanlarınızı teste tabii tutan Satürn geriliyor. Organizasyon işlerinizde üstlendiğiniz sorumluluklarınız bu tarihten sonra sizi zorlayabilir. Daha kontrollü ve disiplinli olmak istemeyebilir, geleceğinizi şekillendirecek işlerinizde sorumsuz davranabilirsiniz.

16 Haziran civarında kariyer ve iş alanlarınızda daha gerçekçi adımlar atmalısınız. İnançlarınızla karşılaştığınız olaylar ve gerçekler örtüşmeyebilir. Bazı önemli adımlarınızda hayal kırıklıklarına ve skandallara açık olabilirsiniz. Yanlış iyimserlikler hızlı gelişmeleri, aşırı riskleri karşınıza getirebilir.

21 Haziran’dan sonra artık daha fazla, eğlenceli konu ve olaylar içinde kendinizi tanımlamak isteyeceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artacak, aşk hayatınız önem kazanacak. Flörtleriniz, hoşlandığınız insan devreye girmeye başlıyor. Eğer evliyseniz sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız organizasyonlar ve planlara daha fazla vaktinizi ayıracaksınız.

17 Haziran’da oluşan Dolunay, kariyerinizde önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Bu dönemde iş ve kariyer alanlarınızda istediğiniz çıkışları sağlayacaksınız.

02 Temmuz’da oluşan tam Güneş tutulması, aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Bu tarihlerde yeni bebeğin hayatınıza katılması, çocuğunuz varsa onunla ilgili konular, bir bebek haberi gündeme bomba gibi düşebilir. Bu zaman kadar aşk hayatınızda aradığınızı bulamadıysanız bu tarih ve sonrasında aşk karşınıza gelebilir. Bu dönemde sosyal çevre ilişkilerinizin, gelecek sorumluluklarınızın sizi bunaltacağını eklemek sanırım daha doğru olacak.

08 Temmuz’da Merkür iş, hizmet alanlarınızda geriliyor. 19 Temmuz’a kadar yeni bir işe başlamayın. İş değiştirmeyin, yeni projeleri hayata geçirmeyin, imza atmayın. Sağlık alanlarınızda gerilemeye başlayan Merkür 19 Temmuz’a kadar eski sağlık sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Bu dönemde aciliyeti yoksa ameliyat olmamaya çalışın.

16 Temmuz’da oluşan parçalı Ay tutulması topluluklarda, sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerde, gelecek planlarınızda hızlı ve ani olayları karşınıza getirebilir. Bu dönemde bir arkadaşınızla papaz olabilirsiniz ya da arkadaşlarınızdan birinin hayatında önemli bir durum veya kriz oluşabilir. Çevrenizi ve olayları sorgulayacağınız bir dönem içindesiniz.

19 Temmuz’dan- 01 Ağustos’a kadar bu sefer aşk ilişkilerinize, varsa çocuğunuzla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yanlış anlaşılmalara ve sorunlara açık olabilirsiniz.

11 Ağustos’tan sonra iş alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Tamamen iş kollarınıza ve günlük hayatınızın akışına odaklandığınız bir dönem içindesiniz. Yine bu tarihte kariyer ve iş alanlarınızda fırsatların karşınıza daha rahat geleceği bir dönem başlıyor. Jüpiter yeniden devrede.

Eylül ayında özel ilişkilerinizde şans ve fırsatlar sizinle sevgili Balıklar. Bir taşınma işiniz varsa 01-02-05-06 Eylül’de yapabilirsiniz.

Evlilikle ilgili gün almak, formaliteleri tamamlamak için 01-02-05-06-09-13 Eylül tarihlerini kullanabilirsiniz. 02-06-08 Eylül’de evlilik veya çıkma teklifi alabilirsiniz.

13 Ekim’de oluşan Dolunay, elinize para geçirebilir sevgili Balıklar. Bu dolunayda kendi cebinize giren parayla ilgilenecek, alacak verecek dengesini sağlamaya çalışacaksınız.

31 Ekim’de gerilemeye başlayan Merkür seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, yayıncılık, ticaret ve hukuk alanlarınızda iletişim sıkıntılarını ve sorunlarını karşınıza getirebilir. Önemli bir işe başlamayın, şartların üstünden iki kere geçin.

22 Kasım’dan sonra kendinizi kariyerinizde ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Daha önceden konuşulmuş ve yarım kalmış konularla bu dönemde ilgilenebilirsiniz.

Aralık başında 02 Aralık’ta Jüpiter sosyal çevre alanlarınıza girecek. 1 yıl boyunca çevre değişimlerine, önemli toplumsal, gruplara dair sorumluluklara hazır olacaksınız. İş alanlarınızdaki veriminiz artarken, yeni tanışacağınız insanlarla iş bağlantıları kurabilirsiniz.

26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş tutulması önemli çevre olaylarını, takım çalışmalarını, organizasyonları, sorumlulukları karşınıza getirecek. İş yapmayı sevdiğinizi görebilir, çok uğraşarak, çalışarak elde ettiklerinizi ölçebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın