Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

9 – 15 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta başı seyahat, eğitim, medya ve ticaret evinizin yöneticisi jüpiter düzeliyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar . Hem bu alanlarda, hem de işiniz ve sağlığınızla ilgili konularda zorlandığınız herşeyin geride kalmaya başladığını göreceksiniz. İşinizde ve sağlığınızda yeni fırsatlar, güzellikler ve şanslar karşınıza gelmeye başlayacak.

 

Salı günü maddi açıdan sizi doyuran güzel bir iş başlayabilir, bir şans karşınıza gelebilir. Bir işinizin sonucuyla karşılaşabilir veya güzel ilişkilerin iş hayatınıza olumlu yansımalarını görebilirsiniz.

 

Cuma günü, iş ilişkileriniz ve bu konuda alacağınız destekler sizi adeta uçurabilir. Güçlü insanların maddi konularda arkanızda olacağını göreceksiniz. Güzel ve etkili yöntemler ve iletişimler uzun vadeli, güçlü işbirliklerini ortaya çıkarabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı daha önceden düşündüğünüz, planladığınız ama bir şekilde hayata geçiremediğiniz yarım kalmış konu ve olaylar üzerine daha fazla düşünecek ve olayları toparlamasını bileceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Yine arkadaşlarınızla ve toplumsal konularda göreceğiniz destekler de yüksek olacak.

Yine bu Pazartesi Jüpiter’in düzelmesiyle beraber artık aşk hayatınızda ufak tefek takıldığınız, sıkıntı yaşadığınız sorunların da geride kaldığını görmeye başlıyorsunuz. Bu sorunlar, bu sıkıntılar, ortaklaşa para alanlarınızda da ortadan kalkmaya başlıyor.

Salı günü aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir, kendinizi mutlu, iyimser, keyifli, her tür konuda her şeyi başaracakmış gibi şanslı ve kuvvetli hissedebilirsiniz. Alacağınız bir evlilik veya beraberlik teklifi, sevdiğiniz insanla olan bağlarınızı kuvvetlendirecek. Sanatsal işlerle uğraşan Boğalar için atılacak imzalar oldukça şanslı ve yükselişi bol olacak.

Cuma günü medya sektöründe bulunan Boğalar için önemli görüşmeler, konuşmalar ve güçlü insanlardan görülecek destekler devreye girebilir. Uzaklardan, başka bir şehirden ya da ülkeden alacağınız bir teklif, Cuma ve Cumartesi günü karşınıza gelebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı eski sorun ve problemleri çözümlemek, gözden geçirmek, yeniden konuşmak, adına hayet olumlu sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Yine bu Pazartesi itibarıyla Jüpiter’in ev, aile, yuva alanlarınızda düzelmesiyle beraber, ailevi konularda, emlak ile ilgili konularda şanslı bir sürece adım atacaksınız. Bir yandan da işinizle ilgili konularda beklenmedik yerlerden göreceğiniz destek, sizi mutlu edebilir.

Salı günü ailevi ilişkileriniz kuvvetli olacak. Vaktinizi daha çok ailenizle geçirmek isteyecek ya da ev ortamlarınızda harcayacaksınız.

Cuma ve Cumartesi günleri gizli saklı ilişkilere olan meyliniz artabilir. Bu süreçte bir insanla tanışırsanız onunla beraber yapacağınız konuşmalarda birtakım konuları gözünüzde fazla büyütebilirsiniz ya da her şeyin daha iyi olabileceğini düşünerek adımlar atmak isteyebilirsiniz ama yine de bu süreçte beklemek faydalı olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı, eski arkadaşlarla görüşmek, onlarla daha önceden görüştüğünüz birtakım konuları konuşmak, iletişim halinde olmak önem kazanabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Grupsal işlerinizde şanslı etkiler altındasınız.

Salı günü, arkadaş ortamlarınızda, sosyal çevrenizde; iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar alanlarından birinde çalışıyorsanız bu alanlarda çok güzel teklifler alabilirsiniz ve güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir arkadaşınızla aranızdaki bağ kuvvetlenebilir ve ondan göreceğiniz şans ve fırsatlarla yolunuza devam edebilirsiniz.

Cuma günü, daha önceden konuşulmuş işlerin gündeme geldiği bir süreç olacak. Özellikle ortaklaşa işlerinizde yapacağınız konuşma ve görüşmeler, sizi uzun vadede güzel noktalara taşıyabilir. Aynı zamanda da ortağınızdan ve partnerinizden alacağınız destekle Cuma ve Cumartesi günleri, sosyal ortamlarda keyfinize diyecek olmayacak.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı işinizde daha önceden konuşulmuş ama olmamış bir görüşme, bir teklif gündeme gelebilir, bu teklifin üzerine düşebilirsiniz sevgili aslan ve yükselen aslanlar. Bir yandan da bu Pazartesi itibarıyla aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan bağlantılarınızda ve parasal konularda yaşadığınız birtakım sıkıntıların da geride kalmaya başladığını göreceksiniz.

Salı günü, inanılmaz güzel bir iş teklifi, iş birlikteliği, ortak atılacak bir adım, karşınıza gelebilir.

Cuma günü keza yine toplum önündeki konuşmalarınızda her konuda insanlar sizi çok beğenecekler, sevecekler. Onların hoşuna gideceksiniz çünkü doğru zamanda doğru şeyleri söyleyeceksiniz ve insanları etkileme yeteneğinizi doğru kullanacaksınız. Yine Cumartesi, işinizde ilişkilerinizi doğru kullanacağınız ve kendinizi de gösterebileceğiniz tarihlerden.


BasakBaşak Burcu:

Bu Pazartesi daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş ama tamamlanmamış bir iş yeniden gündeme gelebilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yaşadığınız iletişim sıkıntılarını ve sorunlarını bu tarih civarında çözme imkanına sahip olabilirsiniz. Bir yandan da özel hayatınızda oldukça romantik etkiler altındasınız. Yine Pazartesi itibarıyla Jüpiter düzeliyor. Bu yıl şansları ve fırsatları karşınıza getiren Jüpiter’in düzelmesiyle beraber artık, istediğiniz fırsatların daha fazla karşınıza geldiğini göreceksiniz.

 

Salı günü yurtdışında, seyahat ya da eğitim ortamlarında sizin kültürünüzden farklı bir insanla bir aşka yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan olabilir ve karşınıza bir seyahat fırsatı çıkabilir. İşte bu seyahatiniz, size çok büyük keyif ve çok büyük ilişkiler katacak ve bu ilişkilerinizden hem iş anlamında hem özel hayatınızda faydalanacaksınız.

Cuma ve Cumartesi günlerinde hem özel hayatınızda hem de kreatif ve sanatsal işlerinizde kendi gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabilir ve iş anlaşmalarının görüşmelerini yapabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı, parasal konuşmaların devreye girebilir ve siz ortaklaşa para alanlarınızda birtakım sıkıntı ve problemlerinizi çözümleyebilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. İlişkileriniz, özellikle başkalarıyla kurduğunuz ilişkiler, bu süreçte size faydalı olacak. Bu Pazartesi itibarıyla Jüpiter’in düzelmesiyle beraber artık daha fazla maneviyatınız önem kazanacak. Bir anlamda daha da korunduğunuzu hissedeceksiniz, adeta sırtınızda melek var gibi birtakım sıkıntı ve problemler geride kalacak.

Salı günü, kredi, vergi, sponsor gibi parayla ilgili alanlarda beklenmedik gelişme ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Cuma günü sevdiğiniz insanla konuşmalarınız artacak ve bu konuşmalar parasal konularda güzel gelişmeleri de beraberinde getirecek. Aile hayatınızdaki düşündüklerinizi, fikirlerinizi uygulamak için de Cuma ve Cumartesi uygun fırsatları yakalıyor ve kullanıyorsunuz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla eski konuları konuşabilir, sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Özellikle ikili ilişkilerde keyif, romantizm bu tarihte etkili olacak. Para evinizin yöneticisi Jüpiter, bu Pazartesi itibarıyla düzeliyor. Artık parasal konularda birkaç aydır yaşadığınız birtakım sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını göreceksiniz.

Salı günü sosyal çevrelerden özel hayatınızda çok güzel bir teklif alabilirsiniz. Sevdiğiniz insan, arkadaşlarınızla beraber güzel bir plan yapabilir ve bu plan sizin ayaklarınızı yerden uçurabilir sevgili Akrepler.

Cuma günü sevdiğinizle birbirinize karşı ağzınızdan bal başlayacak ve iletişimsel sorunlarınıza bir şekilde müsamahalı ve anlayışlı bir şekilde yaklaşacaksınız. Cuma ve Cumartesi günleri iletişimsel konularda, ortaklaşa atacağınız işlerde şans sizden yana olacak.


YayYay Burcu:

Bu hafta başında daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş bir projenin devreye girmesiyle beraber birtakım anlaşmalar karşınıza gelebilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Aynı zamanda aile hayatınızda yapılması gereken her tür konuda da bu hafta başı kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bu Pazartesi itibarıyla sizin yönetici gezegeniniz Jüpiter’in düzelmesiyle beraber, kariyer hayatınızda ve hayati konularınızda karşınıza çok daha düzgün, çok daha rahat işleyen fırsatlar çıkabilir.

Salı günü, kurduğunuz düzgün, iyi ilişkiler sonucunda güzel bir iş teklifi karşınıza gelebilir ve bu iş teklifi sayesinde kariyerinizi bir üst aşamaya ilerletebilirsiniz.

Cuma günü, iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla bazı anlaşmazlıkları gidermek, eski konuları konuşmak, bu konuları uygun bir zemine ve ortama bağlamak açısından şanslı bir gün olacak. Cuma ve Cumartesi günleri parasal konularda güzel görüşmeler, konuşmalar içine girebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla daha önceden konuşulmuş bir konu gündeme gelebilir. Sorunlar varsa bu sorunlara çözüm üretebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili daha önceden konuşulmuş, bir şekilde bittiğini zannettiğiniz ama bitmemiş konu ve olaylar yine bu tarih itibarıyla gündeminize gelecek. Bir yandan da özel hayatınızda oldukça romantik ve keyifli etkiler altında olacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar.

Salı günü büyük şans ve fırsatların karşınıza gelebilir. Sevdiğiniz insanla bulunacağınız ortamlarda, bir yurtdışı seyahatinde, tatilde ya da dış ortamlarda birbirinize sarf edeceğiniz sözler, gelecek adına sizi çok mutlu edecek ve ilişkilerinizden yana çok ciddi faydalar sağlayacaksınız. Bir sanat anlaşması, sanatsal bir işin devreye girmesiyle beraber bir anlaşma, bir teklif karşınıza gelebilir. Daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış, olmamış bir işse ya da daha önceden tanıdığınız insanlarla yapılacak bir işse bu gelecek olan teklifi kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri yine etkili ve keyifli günlerden. Bulunacağız çevrelerde ağzınızdan bal damlayacak. Güzel konular, daha önceden konuşulmuş konuların tatlıya bağlanması sizi mutlu kılabilir.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı daha önceden konuşulmuş bir mesele, yeniden karşınıza gelebilir. Bu meseleyi aile büyüklerinizle konuşmak, bir karara bağlamak önem kazanacak. Bir yandan da parasal konularda aileniz için birtakım harcamalarda bulunacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar.

Salı günü aile hayatınızda eşinizin ya da partnerinizin hayatındaki güzel gelişmelerden kaynaklı olarak çok güzel, etkili bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Bu teklifte parasal konuların güzelliği, bolluğu, bereketi şevkinizi arttıracak.

Cuma günü, ailenizde sıkıntı yaşadığınız büyüklerinizle aranızı düzeltmek, af dilemek, arabuluculuk yapmak için uygun günlerden. Ağzınızdan bal damlıyor. Sevdiklerinizle bir arada olacaksınız, sevdiğiniz insanları evinizde ağırlamak isteyeceksiniz. Yani, sosyalliğinizi daha fazla evinizde yaşayacaksınız.

Cumartesi günü yine beklenmedik yerlerden göreceğiniz etkili ve güçlü desteklerle ev ve aile hayatınızda istediğiniz düzene, şansa ve mutluluğa sahip olabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu Pazartesi, yakın çevrenizdeki bir insanla iletişim haline gireceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla konuşmak, varsa eski sorunları halletmek, önem kazanabilir sevgili Balık veya sevgili Balıklar. Kariyer evinizin yöneticisi, Jüpiter yine bu Pazartesi itibarıyla düzeliyor. Sonrasında kariyerinizde yaşadığınız bazı yavaşlamaların, gerilemelerin ardınızda kaldığını göreceksiniz.

Salı günü, çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızda kendinizi çok şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Yakın çevrenizdeki bir insanla ilişkiye başlayabilir, akraba ve kardeşlerinizle ilişkide olduğunuz, teklif aldığınız insanı tanıştırabilirsiniz. İletişimsel işlerinizdeki güzel ilişkiler, bu günlerde çok keyifli iş tekliflerini karşınıza getirecek.

Cuma günü, iletişimsel konularda aklınızla duygularınızın bir çalışabilir. Bir arada olduğunuz akrabalarınızla konuşmaktan, duygularınızı dile getirmekten, onlara içinizi dökmekten büyük keyif alacaksınız. Aynı zamanda etkili ve güçlü arkadaşlıklar, güçlü pozisyonlar Cuma ve Cumartesi günleri devrede olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Hakan Atabey
    08:17'de Mayıs 9, 2016

    Başaklarda yatırım için en uygun zamanı öğrenebilirmiyiz ??

Bir Cevap bırakın