Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

7 – 13 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları

7 - 13 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Haziran ayının hemen 10‘unda 19 derece İkizler burcunda halkalı bir Güneş tutulması Anüler (halkalı) Güneş tutulması gerçekleşecek ve bu yılın ilk Güneş tutulması olacak.
Aslında Güneş tutulmalarından korkmamamız gerektiğini biliyoruz. Modern astrolojide ve batı astrolojisinde Güneş tutulmaları aslında yeniliklerle, yeni girişimlerle, yeni adımlarla çok ama çok bağlantılı. Güneş tutulmasına dair çok daha güzel bilgiler vereceğim sizlere ama bunun için ayrı bir video hazırladık. Lütfen 10 Haziran 2021 19 derece İkizler burcu Güneş tutulması, halkalı Güneş tutulması videomu izlemenizi tavsiye ediyorum. Okumak isteyenler sitemden Salı günü tutulma yazımı okuyabilirler.
Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü enerji gezegeni Mars, burç değiştiriyor, Aslan burcuna geçiyor.

Aslan burcu patronlar, liderler, yöneticilerle ilgilidir. Aynı zamanda aşk hayatımız bize keyif veren konular, çocuklar, çocukların eğitimi, eğlence hayatı, eğlence sektörü şimdi artık enerjimizi bu konulara harcamaya başlıyoruz. Birazcık daha hareketleneceğiz, biraz daha yaşam enerjimizi toparlamaya çalışacağız. Diğer taraftan Mars’ın Aslan burcunda seyriyle beraber çocuğumuz varsa çocuğumuzla, aşkımız varsa aşkımızla, yöneticilerle, patronlarla, liderlerle zaman zaman kafa kafaya gelme, sürtüşmeler, kavgalar yaşamaya da meyilli olacağız.

Cumartesi günü Venüs ve Kiron dik açısı olacak, demek ki ilişkilerimizde şifalanması gereken konu ve olaylar hafta sonuna doğru ele alınabilir. Olaylara esnek bakış açısıyla yaklaşacağız, bu da ilişkilerde hızlı ilerlemeler kaydetmemizi sağlayacak. Keza Pazar günü Venüs ve Uranüs arasında da olumlu bir enerji bulunacak. Bu tutulmanın sonrasında ilişkilerle ilgili alandan yana şansımız yüksek akacak.
Herkese farkındalığı yüksek güzel haberlerin alınacağı bir tutulma diliyorum…

Hande Kazanova

 

7 – 13 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koçlar ve yükselen Koçlar maddi konular ön planda olarak haftanıza giriş yapacaksınız. Bu hafta parasal konularda dengeyi sağlamak önemli olacak. Sizin için iletişimin ön plana çıktığı dönemlerden bir tanesi. Hem yakın çevre bağlantılarınız hem iletişime yönelik her tür işinizde olayları ele aldığınız bir dönem. Merkür de bu alanlarınızda geriliyor. Demek ki yakın çevrenizdeki insanlarla konuşmalarınıza, görüşmelerinize, ifadelerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizde olur olmadık olayların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bu olaylar hem sizi bir yandan heyecanlandırabilir hem de bazen ucunun nereye gideceğini bilemeyebilirsiniz.

Bu hafta Perşembe günü bir tutulma gerçekleşecek. Bu tutulma satış, reklam, tanıtım, iletişim, bilgisayar, ulaşım, network alanında gerçekleşiyor. Yakın çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. Demek ki bu alanlarda herhangi bir işle uğraşıyorsanız kafanızda planladığınız, hareketlendirmek istediğiniz konuların hızlandığını göreceksiniz. Hatta bu alanlarda sıkışmalar, sorunlar, problemler yaşıyorsanız nerede hata yaptığımıza bir bakın. Merkür’ün gerilemesi belki de sizi yavaşlatarak bu konuları yeni baştan ele almanızı sağlayacak. Yakın çevreniz ve akrabalarla ilgili konularda da önemli olaylar yaşanabilir bu tutulmayla beraber. Eğitimle ilgili konularda önemli kararlar alabilirsiniz.

Cuma günü enerji gezegeni Mars, Aslan burcuna geçiyor. Aile hayatınızda yaşadığınız bazı zorlanmaları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Şimdi artık hayata daha fazla aşkla bakacaksınız. Enerjinizi aşka, çocuklara, keyfe, spora, hobilere harcayacaksınız. Eğlenceli konu ve olaylarla uğraşmak bu dönem size keyif verirken spor yapmak istiyorsanız bu konuda harekete geçebilirsiniz ama spor yaparken kaslarınızı ve kalbinizi çok fazla zorlamayın. Bu dönem en çok sırt bölgenizden, omurilikten ve boyun bölgesinden sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.

İlişkilerle ilgili güzel gelişmeler var. Aile hayatınızda huzuru bulacağınız, kavgaları, sürtüşmeleri geride bıraktığınız bir dönem başlıyor. Artık hayatınızda daha esnek gözlerle baktığınız için ilişkilere daha hızlı bir şekilde yol verebilirsiniz. Önemli insanları hayatınıza alabilir onlarla daha kalıcı adımlar atabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi başlıyor. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanacaksınız. Özellikle Pazartesi ve Salı günü akşam saatlerine kadar yerinizde duramayabilir, bulunduğunuz yerlerde çabuk sıkılabilir, önemli haberler alabilirsiniz.
Bu haftayı kendinize göre organize etmeyi unutmayın. Aynı zamanda yakın çevrenizde olup biten olaylara kulak kabarttığınız bir dönem. Merkür para evinizde geriliyor. Demek ki maddi konularda bazı başlıkları yeni baştan ele almak ve çözüme ulaştırmak üzere bu Merkür gerilemesini hayatınıza geçirebilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması maddi konularda atılması gereken önemli konuları karşınıza getirebilir. Bu konuların yeni konular olmasından ziyade daha önceden konuşulmuş ama bir türlü olmamış, yarım kalmış, tamamlanmamış konular olmasına özen gösterin.
Mars Aslan burcuna geçiyor ev, aile ve yuvanız için enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Cuma günü itibariyle yaklaşık 1,5 ay boyunca vaktinizi, enerjinizi, gücünüzü, uğraşılarınızı ailevi ortamlara aktaracaksınız. Bu dönem aile büyüklerinizle bazı konuları konuşabilirsiniz, bazı noktalarda onlara liderlik yapmak isteyebilirsiniz. Zaman zaman göstereceğiniz gururla, inatçılıkla onlarla kavga ya da sürtüşmeler yaşamanız da söz konusu olabilir. Ateşli bir şeylerle uğraşırken evinizde özellikle dikkatli olun. Balkonunuzda mangal yakıyorsunuzdur, bir yere gideceksinizdir tüpü açık bırakmışsınızdır, ocağın üzerinde yemeği unutmuşsunuzdur, bu tarz ateşe yönelik konulara evinizde lütfen dikkat edin.
İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insandan güzel haberler alabilirsiniz. Ondan gelecek birtakım fikirlere, tekliflere de gayet açık olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız da söz konusu. Yani bu hafta tutulmanın etkisi parasal konularda diğer taraftan hayatınızı geliştirecek güzel gelişmeler karşınıza gelebilir.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza biraz geri planda durarak başlıyorsunuz. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Sizin burcunuzda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Yükselen İkizler için bu tutulma tam birinci ev dediğimiz sağlık alanında, kişisel alanında oluşacak, hızlı, önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer 10 Haziran’a yakın bir tarihte, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Haziran tarihlerinden birinde doğduysanız hayatınızı yeni baştan ele alacağınız ya da hayatınızda önemli değişikliklere açık olmanız gereken önemli bir zaman dilimi olacak.
Bu Güneş tutulmasıyla beraber hem sağlığınız hem görüntünüz hem hayatınıza dair almak istediğiniz önemli kararları devreye sokabilirsiniz ama bu kararlar konusunda kafanız karışık ve karmaşık olabilir. Bu yüzden de plan yaptığınız düşündüğünüz ama bir türlü harekete geçemediğiniz yarım bıraktığınız konuları tamamlamak anlamında bu Güneş tutulmasını hayatınıza geçirebilirsiniz. Daha önceden yaşadığınız sağlıkla ilgili bir sorun ya da bir sıkıntı bu Güneş tutulmasında karşınıza gelebilir. Bunun çözümü için harekete geçmek, uğraşılarınızın karşılığını almak bu tutulmada önemli olacak.
Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor demek ki iletişiminizin hızlandığı bir dönem başlıyor. Yakın çevrenizde kim varsa akrabalar, kardeşler, kuzenler, komşular onlarla olan ilişkilerinizde her şeyi bir anlamda siz organize etmek isteyebilir, liderliğinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Organizasyonlara el atabilirsiniz ama bütün bunları yaparken bazen her şeyi ben biliyorum tavrıyla hareket etmeniz yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmanızı zorlaştırabilir. Eğer sosyal medyayı kullanıyorsanız bu dönem sosyal medyada güçlü insanlarla güç çekişmelerine dikkat etmekte fayda olacak.
Maddi konularda güzel gelişmeler var, beklenmedik yerlerden güzel haberler hafta sonuna doğru devreye girecek. Arkadaşlarınızla aranızda bir para mevzusu ya da geçmişte yaşanan bir konunun çözüme ulaşması için bu hafta harekete geçeceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, sosyal çevrenizle atacağınız önemli adımlar, arkadaşlarınızla yapacağınız önemli planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta önemli kararlar alma arifesinde olabilirsiniz ama bu kararları hayata geçirmekte sabırsız olmayın.
Perşembe günü halkalı Güneş tutulması yaşanacak. Bu tutulmayı siz kadersel alanınızda yaşayacaksınız. Beklenmedik konu ve olaylar bu dönem karşınıza gelebilir. Bu konu ve olaylar hem sizin hayatınızla ilgili olabilir hem de maddi durumunuzu ilgilendirebilir. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili ele alınması gereken konularla uğraşabilirsiniz. Uzaktan, yurtdışı bağlantılı işlerden ya da yakın çevrenizden beklediğiniz birtakım haberler varsa bu tutulma ile beraber bu haberlerin karşınıza gelmesi söz konusu olabilir. Ama önümüzdeki 6 ay boyunca büyük girişimlerden ziyade daha önceden planladığınız, harekete geçirmek istediğiniz, yarım bıraktığınız ama bir tür bir yapamadığınız işleri ele almaya özen gösterin. Bu işleri ele aldıkça, kafanızdaki problemleri çözdükçe, kendi ruhunuza daha fazla vakit ayırdıkça işlerin çok daha rahat aktığını göreceksiniz. Kendi ruh sağlığınızı sağlam tutmak anlamında algınızı biraz etrafınızdaki olaylardan kendini hayatınıza çevirmeniz daha doğru olabilir.
Mesela özel hayatınızı odaklanın. Çünkü bu dönem Venüs sizin burcunuzda ve aynı zamanda sosyal çevre bağlantılarınızın da kuvvetli olduğu haftalardan bir tanesi. Bu da demek oluyor ki hayatınızdaki insanla sosyalleşebilirsiniz, arkadaşlarınızla beraber birtakım planlar içerisine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik önemli hareketlenmeler içinde olabilirsiniz. İlişkilere dair güzel sonuçlar bu noktalarda gelecek.
İş hayatınızda hala kafanızı kurcalayan bazı sıkıntı ve sorunlar olabilir. Bu sıkıntı ve sorunları hafta sonuna doğru çözmek aklınızda bulunsun. Diğer taraftan Cuma günü Mars Aslan burcuna geçecek. Aşka, keyfe, spora, hobilere, sanatsal faaliyetlere, kreatif işlere daha fazla para harcayacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Bu dönem paraya dair mücadeleniz ve uğraşlarınız çok artacak. Harcamayı da seveceksiniz ama para geldiği gibi de gidebilir bu etkiye dikkat edin.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, kariyer ve iş bağlantılarınızın hareketli olduğu bir hafta başlıyor. Artık biraz daha kendinizi ortaya çıkaracağınız, biraz daha kendinize güveninizi kullanabileceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz.
Cuma günü itibariyle Mars sizin burcunuza geçecek ve sizin burcunuzda geçmesiyle beraber çok hareketleneceksiniz. Seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, hukuk, ticaret ya da başka insanlarla yapılacak olan işlerinizde gözle görülür gelişmeler Cuma günü ve sonrası karşınıza gelebilir.
Ama onun öncesinde ise Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri biraz daha hayata alıngan yaklaşımlar ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Bazı noktalarda içinize attıklarınız çok çabuk patlamalara neden olabilir o yüzden aile kavgalarına, anne tarafınızla kavgalara bu dönemde dikkat edin. Eşiniz çalışıyorsa onun iş hayatındaki bazı zorlanmalar karşınıza gelecektir.

Perşembe günü bir Güneş tutulması var bu tutulma sizin sosyal çevre alanlarınızda oluşacak. Çevre değişikliği için destekli olacaksınız Ama bu çevre değişikliği daha önceden gittiğiniz, bildiğiniz, tanıdığınız yerlerle bağlantılı olsun sevgili Aslanlar. Sıfırdan gittiğiniz, hiç bilmediğiniz çevre değişiklikleri bu dönem sizi zorlayabilir. Bazı arkadaşlarınızla aranızda bir takım sıkıntılar olduysa bu sıkıntıları yeniden gözden geçirmek bu sıkıntıları yeniden ele almak bu tutulma ile beraber önem kazanacak. Geleceğe dair atılacak adımlar önemli vizyonlar, düşünceler, amaçlar, hedefler ama bunların hepsi daha önceden konuşulmuş işler olmak üzere bu dönem hayatınızı hareketlendirecek. Patronlarınızla olan ilişkilerinizde biraz kendi köşenize çekildiğiniz bir dönem. Aynı zamanda diğer insanlardan alacağınız haberlerle zaman zaman “Ay ben bunu yapabilir miyim ya da ben iyi hissediyor muyum” diye düşündüğünüz bir dönem olacak. Ama ne olursa olsun iş hayatınızda bu dönem biraz kendinize vakit ayırdıkça biraz da istediğinizi anlamaya çalıştıkça çok daha güzel bir şekilde hareket edeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, uzaklardan alacağınız haberlerle haftanızı başlatacaksınız. Dış ortamlarda olmak isteyeceksiniz. Alıp başınızı gitmek, değişik insanlarla bir arada olmak ve farklı insanlardan alacağınız haberlerle beslenmek önemli olacak. Kariyer alanlarınız çok aktif ama Merkür de bu alanlarınızda geriliyor demek ki 23 Haziran’a kadar hızlı giden mesleki adımlarınızda bazı konuları tekrar tekrar gözden geçirmek durumunda kalacaksınız.
Tutulmayla birlikte kariyerle, iş hayatınızla ilgili önemli açılımlar karşınıza gelebilir. Önemli bir teklifle karşılaşabilirsiniz daha önceden konuştuğunuz, kulak arkasına attığınız hiç önemsemediğiniz bir işin bu dönem yeniden karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Daha önceden tanıdığınız bildiğiniz işlerin üzerine düşmek bu dönemde önemli olsun ama sıfırdan bir işe başlayacaksınız bu işin şartlarında eninde sonunda birtakım değişimler olacaktır. Evliyseniz eşinizin ailesinin hayatında verecekleri önemli kararlar devreye girerken aynı zamanda annenizin hayatında da önemli konu ve olayların bu tutulma ile beraber cereyan ettiğini göreceksiniz. Önemli açılımlar kariyerden gelecek ve 6 ay boyunca bu konularla ilgili olacaksınız.

Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile beraber parasal konularda biraz dikkatli olmanız gereken bir döngü içerisine giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanamayacaksınız. Aşırı gururdan ya da aşırı bilmekten kaynaklı olarak zaman zaman içinizde tuttuğunuz konuların hiç beklenmedik yerlerde patlaması devrede olabilir, o yüzden bu etkiye dikkat edin. Birine borç verirken, birinden borç alırken parasal konularda nasıl davranacağınız konusunda bu dönem dikkatli olmaya özen gösterin. Anlık çıkışlardan uzak durun. Arkanızdan iş çevrilme olasılığının daha yüksek olduğu bir süreçte olabilirsiniz. Enerjinizi de kuvvetli hissetmeyeceksiniz. Bu dönemde kalp sağlığınızı kuvvetlendirin. Tansiyonunuz varsa dikkat edin. Aynı zamanda sırt sağlığı, omurilik, karaciğer, dalakla bağlantılı konu ve olaylar önem kazanabilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı noktalarda değişmesi gereken konular var ya da birbirinizle olan bağlantılarınızda parasal olarak sıkışmalarınız olabilir.
Bütün bunları hafta sonuna doğru ele alabileceksiniz. Hayatınızda bir insan yoksa, yeni tanışacağız farklı kültürden bir insanla bu dönem aşka yelken açabilirsiniz ya da hayatınızda bir insan olabilir onunla hayata çok esnek çok keyifli çok özgür gözlerle baktınız görecek ve ilişkinizde bir üst basamağa, bir üst seviyeye hazır olduğunu fark edeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, parasal konularla haftanız başlıyor. Ödemeler dengesini odaklanmanız gerekecek. Diğer taraftan kendinizi bu alanlarda da sağlama almak isteyeceksiniz. Seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, medya alanlarınızda önemli açılımlar oluşabilir.

Perşembe günü bir Güneş tutulması yaşanacak bu alanlarda, yeniden eğitimle ilgili konularda bir konuyu yeni baştan ele almanız gerekebilir. Çok istediğiniz bir okul vardır bu okulu kazanmak ya da bu okulla ilgili bir girişimde bulunmak istiyorsunuzdur, bu tutulma ile beraber daha önceden bildiğiniz tanıdığınız eğitim alanlarında hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir.

Eski bir dava ile uğraşmak, eski bir eğitimin peşine düşmek ya da eski bir ticari faaliyetin yeniden alevlenmesi daha önceden çalıştığınız medya kuruluşu olabilir, eğitim sektöründen bir yer olabilir… Bu konuların hareketlenmesi bu tutulma ile beraber karşınıza gelebilir. Evliyseniz eşinizin kardeşlerini varsa onlarla yaşadığınız sıkıntı ve sorunları da ele almak anlamında bu tutulmayı kullanabilirsiniz.

Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkiler önem kazanmaya başlıyor. Enerjinizi daha fazla kalabalık ortamlarda harcamaya başlayacaksınız. Bu dönem içerisinde gelirlerinizin üzerine düşeceksiniz. Önemli organizasyonlar sizin başınıza kalabilir, bu organizasyonları ele almak isteyebilir enerjinizi buraya akıtabilirsiniz. Ama bazen fazla kendinize güvenli tavrınız, bazı arkadaşlarınızla aranızda sıkıntı ve sorunlar da oluşturabilir. Mars kavga demek, mücadele demek. Arkadaşlık evinize hareket ettiği için bu yaz döneminde zaman zaman arkadaşlarınızla kavgalara da açık olacaksınız. Kariyerinizde kendinizi göstermek anlamında, aile ilişkileri anlamında gayet güzel bir dönem. İlişkilerden yana zaman zaman ne yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Ama hafta sonuna doğru ilişkilerde tıkanık olduğunuz noktaları ele almak önemli olurken, hayata esnek gözlerle bakınca her şeyin çok daha rahat olduğunu göreceksiniz.

 


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve sevgili yükselen Akrepler ilişkiler ve ortaklı işler haftanız başlıyor. İlişki odaklı olacaksınız ve hayatınızda bir insan varsa onun vereceği kararlar doğrultusunda haftanızı şekillendireceksiniz. Bu hafta yalnız olmak istemeyebilirsiniz. İlişkilerde kendinizi güvene almak çok ama çok önemli olabilir.

Perşembe günkü tutulma sizin ortak para hanenizde gerçekleşiyor. Müşterek hesaplar, eşinizin, partnerinizin, ortağınızın, ailenizin müşterek parasal konuları bu tutulma ile beraber gündeminizde olacak. Önümüzdeki 6 ay boyunca parasal konularda alacak verecek dengesini iyi sağlamaya çalışmamız gerekiyor. Eskiden gözden kaçırdığınız bir para mevzusu, bir borç ya da bir ödeme ile uğraşabilirsiniz. Parasal konuları ele almak bu tutulmanın önemli konularından bir tanesi olacak. Diğer taraftan tanımadığınız insanlara borç vermemeniz gereken bir dönem.

Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor. Kariyer ve meslek alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Kariyerinizde, meslek hayatınızda tuttuğunuzu koparan, biraz kendinize güvenli ne istediğini bilen tavırlarla hareket edeceksiniz. Bu dönem meslek hayatınızda mücadeleleriniz artabilir iş alanlarınızda önemli bir takım görüşmelerle kendinize eğlendirebilirsiniz. Ama bu süreç içerisinde özellikle bir yerde uzun zamandır çalışıyorsanız, patronlarınız ve üstlerinizle takışmamaya ve sürtüşme içerisine girmemeye özen göstermeniz gerekiyor. Aile hayatınızda anneniz ile bu dönem sürtüşmeler devrede olabilir. Enerjinizi annenize verin, bir şey istiyorsa yapın ama bilmiş tavırlarla annenizi sıkmayın. Seyahatle, eğitimle ilgili konular da ön planda. İş hayatınızda hala kafanızda halledemediğiniz bir konu olabilir, bu konuda kendinizi eksik görüyor olabilirsiniz.
Hafta sonu öyle olaylar yaşayacaksınız ki aslında o eksikliğini hissettiğiniz, düzeltmeye çalıştığınız konu ve olayları düzeltebilecek koşulların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Hafta sonu sevdiğiniz insanla güzel bir tatil programına hazırlıklı olun. Gayet güzel olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

 

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, gündelik işleriniz, yapılması gerekenler, iş hayatınızda atmanız gereken adımlar bu hafta sizi fazlasıyla meşgul edecek. Burası sağlık alanı olduğu için bu hafta başında biraz “Boğazım ağrıyor, nezle mi oluyorum, biraz bademciklerim mi şişti” gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir.

Perşembe günü bir Güneş tutulması var siz bu Güneş tutulmasını ikili ilişkiler ve özel hayat alanında yaşayacaksınız. Yani ilişkiler önem kazanıyor. Hayatınızda bir insan varsa onunla beraber vereceğiniz önemli kararlar bu tutulma ile beraber karşınıza gelecek. Daha önceden evlenmeye karar verdiniz, bir tarih belirlediniz, bu tarihte bir şekilde olmadı, pandemiye takıldı bir türlü yapamadınız. Şimdi artık bu kararı tam netleştirmek, ne zaman evleneceğinize karar vermek anlamında bu tutulma sizi destekleyecek. İlişkiye dair bir türlü karar veremiyordunuz, kararsızlıklarınız vardı, tanıdığınız bir insan teklif etsem mi etmesem mi derken şimdi bununla ilgili olarak adım atabilirsiniz. Aynı zamanda ortaklı işler de karşınızda gelebilir. Daha önceden tanıdığınız bir insansa, iletişim halinde olduğunuz, birbirinizi bildiğiniz bir insansa bu ortaklı işe girmekte herhangi bir sıkıntı ve problem olmayacaktır.
Eğer hayatınızda bir insan varsa bu dönem o insanın kariyeri ile ilgili konularda bazı olayları gözden kaçırdığını ya da bazı noktalarda kendini yanılttığını, hayal kırıklıkları da yaşadığını fark edebilirsiniz. Taşınma ile ilgili işleriniz varsa bu 6 ay boyunca önem kazanacak. Burası, yazlık gibi daha önceden bildiğiniz bir yer olabilir.

Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor, seyahatler başlıyor. Önümüzdeki 1.5 ay boyunca seyahatler, medya işleri, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, aynı zamanda tanımadığınız insanlarla bir arada olmak, uzak yolculuklar bütün bunların hareketlendiği bir döngü içerisinde giriyorsunuz. Hayatı keşfetmekten aynı zamanda eğitimle ilgili konulara kendinizi vermekten mutluluk duyabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla zaman zaman tartışmalar, sürtüşmeler içerisine girme olasılığınız da var ama hayat size gülümseyecek, kendinizi böyle rahat hissedeceksiniz. Bu yüzden hayatınızdaki insanla yaz dönemi için planlar yapmak için de Haziran ayı uygun bir zaman dilimi olacak. Bu dönem parasal konularda neler yapabileceğinizi gayet iyi bileceksiniz ama bazı harcamalarınız hızlanmış olabilir. Bu noktalarda biraz daha çözüm üretmeniz gerekecek. Ama diğer taraftan beraber çalıştığınız insanlarla beraber yapacağız plan ve programlar hafta sonunuzu hareketlendirecek. Tadını çıkarın.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, bu hafta hem hobilerinize hem de hareketli bir hayat tarzına alışkın olacaksınız ya da bu alanlar aktif olacak. Aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla yer vereceksiniz. Hayattan aldığınız keyfin yüksek aktığını görebilirsiniz. Hızlı kararlar alabilirsiniz, çok değişik, ilginç haberler alabilirsiniz.

Perşembe günü bir Güneş tutulması var. Siz bu Güneş tutulmasını iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşıyorsunuz. Tutulma ile beraber iş hayatınızda hızlı birtakım olaylar devreye girebilir, daha önceden iş yaptığınız bir türlü olmamış , yarım kalmış engellenmiş ve hayata geçmemiş işlerin bu tutulma ile beraber yeniden hareketlendiğini görebilirsiniz. Bütün bunları yaparken gözünüzü açık tutun, fırsatlara kendinizi kapamayın, parasal konuları konuşurken de gerçekçilikten uzaklaşmayın. Diğer taraftan burası sağlık alanınız olduğu için sağlıkla ilgili konularda gözden geçirmeniz ve ele almamız gereken konular olabilir. Şimdiye kadar bunları umursamamış, geri plana atmış olabilirsiniz ama bu tutulma ile beraber ne yazık ki bunları ele almak durumunda kalacaksınız. Amcanız, halanız varsa onların hayatında hızlı gelişmeler devrede olabilir.

Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor. Ortak parasal konularda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Ortağınız, beraber iş yaptığınız kişiler varsa onlarla olan mücadeleleriniz bu dönem artabilir. Parasal konularda daha hırslı, kendinizi göstermek istiyor olabilirsiniz. Bu noktada bazen kafa kafaya gelme, çarpışma, sürtüşme ve kavgalara dikkat etmeniz gerekecek. Tehlikeli yerlerden durum ve olaylardan uzak durmaya çalışın. Çok çabuk alevlenebilir ve olur olmadık insanlar ya da ortamlar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Diğer taraftan maddi kazançlarınızın da artacağı bir dönem olacak. İşle ilgili konular Cuma günü size güzel sinyaller verebilir önemli bir işle ilgili bir mevzunun hayatınızda döndüğünü görebilirsiniz.
İlişkilere baktığımızda Venüs sizin ilişkiler alanınızda hareket ediyor. Demek ki ilişkilerden yana şansınızın kuvvetli olduğu bir dönem. Aile hayatınızda hala bazı insanlarla, bazı konuları çözememiş görünüyorsunuz. Hafta sonuna doğru bu konuları da çok rahat ele alacaksınız.
Pazar günü gerçekten sizin için çok keyifli bir zaman dilimi olacak. Uzun zamandan sonra sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız esnek, keyifli, güzel programlar hayatı keyifle algılamanızı sağlayabilir.

 


KovaKova Burcu

Kovalar ve yükselen Kovalar, ailevi konular eviniz, yuvanızla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta başında ev hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Pazartesi akşam saatlerinde bir misafir ağırlamak durumunda kalabilirsiniz. Sabah saatlerinde ise daha çok evle ilgili konular, eve alınması gerekenler, aile hayatınız için yapılması gereken konu ve olayların hızlı aktığını göreceksiniz.

Perşembe günü oluşan Güneş tutulması aşk evinizde gerçekleşiyor. Aşk, keyif, mutluluk, çocuklarla ilgili konu ve olaylar bu tutulma ile beraber hızlanabilir. Daha önceden hoşlandığınız bir insan varsa ya da bir insanla aranızda birtakım sıkıntılar olmuşsa, bu insanın size geri dönme arzusunun ya da geri dönme isteğinin devrede olduğunu görebilirsiniz. Enerjiyi kendi içinize döndürdüğünüz için sanatsal ve kreatif işlerde hızlı yol alabilirsiniz. Yarım kalan bir hobiniz varsa, sporu yarım bıraktıysanız bütün bunları yeni baştan ele almak bu tutulma ile beraber sizi hareketli kılacak. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü gözden kaçırdığınız bazı detaylar ya da hiç düşünmediğiniz harcamalar size pahalıya mal olabilir. Ekstra harcamalarınızın arttığını görebilirsiniz. Önümüzdeki 6 ay boyunca riskli yatırımlarınız varsa yanılma etkisine karşı dikkatli olun çünkü tutulma buraları tetikliyor.

Mars Aslan burcuna geçiyor, ilişkiler sizin için önemli olmaya başlıyor. Cuma gününden sonra enerjinizi, gücünüzü, uğraşlarınızı ilişkilerinize akıtacaksınız. Özel hayatınızdaki insanla bu dönem hızlı aktiviteler içerisine girebilirsiniz ya da onun hayatındaki hızlanma sizin hayatınıza sirayet edebilir. Egodan kaynaklı güç çekişmelerine, ego sürtüşmelerine dikkat etmekte fayda olacak. Bu dönem taşınacaksanız kolileri iyi yapın. Bir yerden bir yere gidecekseniz “Aman başına bir şey gelmez ne olacak canım” demeyin, işinizi sağlam tutmaya özen gösterin. İş konularından yana şansınız çok kuvvetli. Sağlıkla ilgili konularda herhangi bir sıkıntınız yok. Bir tek kilo problemini zaman zaman kafanıza takıyor olabilirsiniz. Yakın çevrenizin aile hayatında bazı zorlanmalar olabilir ya da yakın çevrenizdeki insanlarla iletişimde zorlanıyor olabilirsiniz. Bütün bunları çözecek ortamları da hafta sonuna doğru bulacaksınız. Ev, aile, yuvanızda yapılması gerekenler Pazar gününüzü verimli kılacak. Pazar günü kendinizi çok daha iyi, verimli ve üretken hissedeceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerle, yüksek telefon trafiğiyle haftanızı başlatıyorsunuz. Diğer taraftan hızlı, ani, beklenmedik olaylar pazartesi akşam saatleri karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan bir haber alabilirsiniz.

Perşembe günkü Güneş tutulmasını ev, aile, yuva alanlarınızda yaşayacaksınız. Ailevi konular önemli olurken evle ilgili bir mevzu, taşınma, yer değiştirme ya da arazi ile ilgili bir mevzu bu tutulmayla beraber gündeminize yerleşebilir. Önümüzdeki dönemler nerede yaşayacağınıza, nereye yerleşeceğinize, nereye taşınacağınıza belki de bu tutulma ile beraber karar vermiş olacaksınız. Yine de bildiğiniz deneyimlediğimiz yerler olmasına özen gösterin. Burası baba tarafı olduğu için babanızın hayatında da bazı konular yeni baştan ele alınabilir ve sağlıkla ilgili konular bu dönem önem kazanabilir.

Mars’ın Aslan burcuna geçmesiyle beraber Cuma gününden sonra iş hayatınızın hareketlendiğini göreceksiniz. Gücünüzü, uğraşlarınızı, mücadelenizi gündelik hayatınıza aktaracaksınız. Bu dönem oldukça enerjik olabilirsiniz, başkaları için çalışmaktan mutluluk duyabilirsiniz, hizmet etmek öne çıkabilir. Aynı zamanda sağlıkla ilgili konularda da kendinize önem vermeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Mesela sırt ağrıları, özellikle omurilik duruş bozuklukları, sırtınızda kilitlenmeler ya da sağlık sıkıntıları, asabi tansiyon ya da kalp çarpıntıları gibi etkilerle bazı sıkıntılar karşınıza gelebilir. Böyle durumlarla karşılaştığınızda şunu bilmeniz gerekiyor, çok yorulmuş olabilirsiniz ya da kendinizi bu dönem çok fazla işe kaptırmış olabilirsiniz. Biraz sakinleşmeye işleri biraz daha yavaştan ele alarak ilerlemeye özen gösterin. O zaman bu sıkıntıların geride kaldığını çok rahat bir şekilde göreceksiniz.
Aşk hayatınız çok keyifli, Venüs 5. evinizde hareket ediyor. Sevdiğiniz insanla bütünleşmek, sevginizi ona akıtmak, romantik rüzgarlar etkili olacak hafta sonunda. Kısa vadeli planlara odaklı olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla sevdiğinizi bir araya getirmek isteyeceksiniz ya da geleceğinize dair kısa vadeli planlar yapacaksınız. Parasal alanda çözülmesi gereken önemli konular olabilir, kafanızda bütün bunları oturtamıyor olabilirsiniz. Hafta sonu bunlarla ilgili konu ve olayları da çözmüş olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın