Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

7 – 13 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Burç Yorumları 7-13 Eylül
Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı, aile hayatınız için yapmanız gerekenler sizi harekete geçirecek sevgili Koçlar. İşlerinizi evinizden yönetebilir, kreatif düşünce yapınızla işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Salı günü, aşk hayatınızda şanslı etkileriniz olacak. Yine yaratıcılığa ve sanata dayalı işleri olanlar için harika şanslarla karşılaşılacak bir gün olabilir. Bu alandaki yeni işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Çarşamba günü özel hayatınızda her işin altında bir buzağı aramayın ve şüphelerinizle karşı tarafı boğmamaya çalışın. Ortaklı işlerinizde de kolay kolay ikna olmayacak, size söylenilenlerin altında farklı anlamlar ve gerçekler arayacaksınız.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması iş, hizmet alanlarınızda hızlı başlangıçları hayatınıza taşıyabilir sevgili Koçlar. Bu tarihten sonra iş değiştirme, yeni bir işe başlama gibi hızlı etkileriniz devrede görünüyor. Yine sağlığınızla ilgili gelişmeler ve olaylar da önünüzdeki dönem önem kazanacak.


BogaBoğa Burcu:

: Bu haftabaşı, yakın çevrenizle beraber keyifli olaylar yaşayabilirsiniz sevgili Boğalar. Duygularınızı onlara aktarmak kolay olacak. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla bazı anlaşmazlıklarınız olsa bile, anlayışlı yönlerinizle durumları toparlamasını bileceksiniz.

Salı günü, ailenizle ilgili konularda yeni oluşumlar gündeme gelebilir. Ailevi konularda harekete geçmek ve işlerinizi rahat organize etmek için uygun koşullar altında olabilirsiniz. Yine emlak alım, satımla ilgili konularda şansınız yüksek olacak.

Çarşamba günü, iş hayatınızda bazı konuşmalarınızda kolay ikna olamayacaksınız. Özellikle yabancılarla yapılacak işlerinizde fikirlerinizi ortaya koyarken zorlanabilirsiniz.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması aşk evinizde oluşuyor. Bu tarih ve sonrasında aşk hayatınızda yeni oluşumlara açık olabilir, çocuk istiyorsanız çocukla ilgili kararlar içinde olabilirsiniz. Bu tutulma ayrıca sanatsal ve yaratıcılık gerektiren iş alanlarınızı aktif hale getirebilir. Öğretmenlik, sportif faaliyetler, risk içeren konularda da önemli başlangıçlara hazır olun.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı, aşk hayatınıza veya çocuk oluşumlarınıza yönelik harcamalarınızda bazı anlaşmazlıklarınız olabilir sevgili İkizler. İş hayatınızda yaratıcılığınız yüksek çalışırken bir yandan da beraber iş yaptığınız insanlara duygusal olarak yardım etmek isteyebilirsiniz.

Salı günü, sosyal çevreniz ve yakın çevre konularında şanslı bir gün olacak. Geleceğe dair işleriniz için rahatlıkla harekete geçebilirsiniz. İletişimsel alanlarda güzel ve değişik fırsatlarınız devreye girebilir.

Çarşamba günü, aşk hayatınızdaki konuşmalarınızda şüpheleriniz devreye girebilir. Aşk hayatınızda herşeyi sorgulamaya meraklı olacaksınız. Tutkularınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması aile hayatınızda önemli kararları gündeme oturtacak. Bu tarih ve sonrası bir ev alımı, satımı gibi işleriniz hızlanabilir. Ya da ailenizde önemli kararlar alınabilir. Aile ve yuvanıza yönelik değiştirici ve dönüştürücü olaylar bu tutulma ve sonrasında devrede olacak.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı, akraba veya kardeşlerinizle ya da çevrenizde size yakın olan insanlarla planlar yapabilirsiniz. İletişim trafiğinizi kendi hayatınıza göre ayarlamasını iyi becereksiniz. Aile hayatınızda bazı fikir ayrılıklarını kafanıza çok takmayın.

Salı günü maddi konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilir, yeni yöntemleri devreye sokabilirsiniz. Bu tarihte, parasal konularda yeni oluşumlar için güzel etkiler altında olacaksınız. Parasal konularda her zamankinden farklı düşünmek ve davranmak size kazandırabilir.

Çarşamba günü, aile paylaşımlarınızda ve özel hayatınızda bazı fikirleriniz kolay kabul görmeyebilir veya siz konu ve olaylara şüpheli ve biraz da didikleyici bir tarzda yaklaşabilirsiniz.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması, iletişim, satış, reklam, pazarlama, ulaşım, bilgisayar alanlarınızdaki işlerinizi hızlandıracak. Bu işlerinizde beklenmedik hızlı olaylar ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu tutulma yakın çevrenizdeki olayları hızlandırarak karşınıza getirecek. Akraba veya kardeşlerinizin hayatında da bu tutulma sırasında önemli olaylar yaşanabilir, siz de bunlara şahit olabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı, para konularında kafanızdaki planları devreye sokmalısınız sevgili Aslanlar. Yakın çevrenizin işlerine ve sorumluluklarına akşam saatlerinde yetişmekte zorlanabilirsiniz. Olayları gözünüzde büyütmemeye çalışın.

Salı günü, seyahat, eğitim veya medyaya dayalı işleriniz için farklı yöntemlerle harekete geçebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek olacak ve hayata farklı gözlerden bakıyor olacaksınız. Girişimleriniz için gereken gücü ve farklı fırsatları yakalayacaksınız.

Çarşamba günü iletişime dayalı fikirlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Konuşmalarınızda ve görüşmelerinizde kolay ikna olmayabilir, şüpheli yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. 

Pazar günü parçalı güneş tutulması para evinizde oluşacak. Bu tarih ve sonrasında parasal konularda beklenmedik konuların hızlandığına, yeniliklerin karşınıza geldiğine şahit olabilirsiniz. Elinize para geçebilir veya güzel maddi anlaşmalar da gündeme gelebilir.

 


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı, kendi kişisel istekleriniz dışında, arkadaşlarınızla sevdiğiniz ortam ve çevrelerde bulunabilirsiniz sevgili Başaklar. Ya da ekstradan ortay çıkacak bir iş, sizi fazlasıyla memnun edebilir. Maddi konularda bazı fikir ayrılıkları oluşabilir. Özellikle Çarşamba günü riskli işlerden kaçınmalı ve harcamalarınızın arkasındaki ana nedenleri araştırmaktan geri durmamalısınız.

Salı günü, eşinizin veya sevdiğiniz insanın maddi hayatında beklenmedik gelişmeler sizi de heyecanlandıracak. Elinize bir miktar ortaklaşa kullanmak adına para geçebilir. Yine psikolojik adımlar, sizi dönüştürecek yeni hamleler içine girebilirsiniz.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması kişisel hayatınızda çok önemli ve beklenmedik olayları tetikleyebilir. Önemli kararlar alacak, hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız. Bu tutulma sizin hayatınızı derinden etkileyecek sevgili başaklar. Özellikle 13 eylül, 3 gün önce ve 3 gün sonra doğanların hayatında önemli değişimler yaşanabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı, iş alanlarınızda sessiz ama etkili bir gün geçirebilirsiniz sevgili Teraziler. Düşündüklerinizi, profesyonel alanlarınıza rahat aktaracasınız. Pazartesi Akşam saatlerinde, kafanızdaki planları uygulamak kolay olmayabilir.

Salı günü, ortaklı işlerinizde ve sosyal çevrenizde şans sizden yana gözüküyor. Her zamanki tavırlarınızdan farklı davranacak, yeni oluşumlar içinde yer alacaksınız. Özel hayatınızda da rahat ve esnek tavırlarınızla partnerinizle hem kendi, hem de onun isteklerine kulak vereceksiniz.

Çarşamba günü aile hayatınızda bazı konuşmalarınızda sıkıntılar ve gerilimler oluşabilir. Olayların derinine inmek ve biraz da kuşkucu bir tavırla yaklaşmak aile ilişkilerinizi zorlayabilir.

Pazar günü parçalı güneş tutulması sizin kadersel alanınızda oluşuyor. Beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. BU tutulma ve sonrasında kötü alışkanlıklarınızı geride bırakmak, hayatınızı ve ruhunuzu temizlemek önem kazanabilir. Kontrolünüzün dışında gelişen bu süreçte hayatın size göstermek istediği olaylara odaklanın ve ani kararlardan mümkün olduğunca kaçının.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı, uzak çevrelerde, ortamlarda arkadaşlarınızla gayet keyifli bir gün geçirebilirsiniz sevgili Akrepler. Geleceğinize yönelik işleriniz için uygun bir Pazartesi olabilir. Uzak yerlerden alacağınız haberler fikirlerinizi değiştirmenize neden olabilir.

Salı günü, işinizde yeni yöntem ve metotlarla hareket edebilirsiniz. Büyümek ve işinizi geliştirmek adına atılan adımlar bu tarihte kolay olacak. Görüşme ve anlaşmalarınız için güzel bir gün zira fırsatlarınız beklenmedik bir şekilde karşınıza gelebilir.

Çarşamba günü, takıntılı iletişiminiz devrede. Kafanıza takılan bazı konularda oldukça obsesif ve şüpheci davranabilirsiniz. Bu da yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı sıkıntılara sebep olabilir.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması sosyal çevrenizde yeni açılımları karşınıza getirebilir. Geleceğinize yönelik işleriniz hızlandırılmış bir şekilde karşınıza gelebilir. Organizatörlük yapıyorsanız, gruplarla olan işleriniz, davetleriniz, etkinlikleriniz varsa yeni şartların karşınıza geleceği ve büyüyen bir süreç olabilir. Yine arkadaşlarınızın hayatında da önemli değişimlere şahit olabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı, iş alanlarınızda parasal konularınızı rahat halledebileceksiniz sevgili Yaylar. Başkalarından destek almanız kolay olacak. Arkadaşlarınızla bazı fikirleriniz örtüşmeyebilir, maddi konularda akşam saatlerinde daha dikkatli olun.

Salı günü, dış ortamlara bağlı işlerinizde, seyahat, eğitim alanlarınızda özel ve sizi harekete geçiren farklı şanslara sahip olabilirsiniz. Günlük rutin işleriniz sizi tatmin etmeyebilir ve işinizde önemli değişimlerin ihtiyacını görüp karşılayabilirsiniz.

Çarşamba günü, sosyal ortamlarınızda maddi konularda kolay tatmin olmayacaksınız. Olyların ardındaki sebepleri araştırabilir ve sonuca ulaşmak için anlamsız bir istek duyabilirsiniz. Bazı işlerinizde bu tavır yüzünden sıkıntılar oluşabilir.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması kariyer hayatınızda oluşacak. Bu tarih ve sonrası kariyer ve iş alanlarınızda önemli açılımlarınız, sorumluluklarınız sizi bekliyor olacak. Önünüzdeki 6 ay boyunca kariyeriniz hep aktif olacak sevgili yaylar, hiç durmayacak ve devamlı göz önünde olacaksınız.OglakOğlak Burcu

Bu haftabaşı yabancı ortamlarda, seyahatlerde sevdiğiniz insanla kolay organize olabileceksiniz sevgili Oğlaklar. Fikirleriniz ve düşünceleriniz birbirini destekleyecek, aynı ideallerle hayata bakacaksınız.

Salı günü, ev ve aile hayatınızın ortaklaşa harcamalarında yeni yöntemler ortaya çıkabilir. Günlük rutin işlerden sıkılabilir, sizi harekete geçirecek alanlara yönelebilirsiniz. Değişik fırsatlar işinize yarayabilir.

Çarşamba günü, iş hayatınızdaki görüşme ve konuşmalarınızda takıntılardan uzak durun. Bazı konuşmaların derinine inmek isteyebilir ve alacağınız sonuçlardan kolay tatmin olmayabilirsiniz.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması, dış ilişkiler, seyahat, eğitim, medya ve yabancı ortaklı yapılacak işlerinizde hızlandırılmış konuları karşınıza getirebilir. Bu tutulmadan sonra bu alanlarınızda önemli kararlar içine girebilirsiniz. Bir seyahat hayatınızı değiştirebilir. Bir hukuki davanız sonuca ulaşabilir. Yabancılarla giriştiğiniz işleriniz hız kazanabilir.


KovaKova Burcu

Bu hafta, beraber hareket edeceğiniz ve çalışacağınız insanlarla olan ilişkileriniz gayet olumlu ve etkili olabilir sevgili Kovalar. Parasal konularda güzel gelişmeler olabilir. Bazı duyacaklarınızı çok da kafanıza takmamalısınız.

Salı günü, sevdiğiniz insanla iletişiminizde taze ve yeni alanlar ön plana çıkacak. Ortaklı işiniz varsa ortağınızla beraber hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. İş ve hizmet alanlarınız çok yoğun ve devamlı bir şeylerle uğraşma ihtiyacındasınız.

Çarşamba günü, dış ortamlarda, eğitim veya seyahat konularında bazı fikirler ve düşünceler kafanıza takılabilir. Şüpheci ve derine giden yanlarınızla derin araştırmalar yapmak ve ince eleyip sık dokumak isteyeceksiniz. Takıntılarınıza dikkat edin. Onlar yüzünden farklı tepkiler içinde olabilirsiniz.

Pazargünü oluşan parçalı güneş tutulması sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarihten sonra ortaklaşa para konularında değişim ve dönüşümlere açık olacaksınız. Partnerinizin parasal durumundaki değişimler sizi de etkileyebilir. Bir yandan bu alanlarda şanslı etkileşimler altındasınız. Eğer bir boşanmanız varsa nafaka ile ilgili konularda şans sizden yana olacak. Veya uzun zamandır uğraştığınız bir miras meselesi varsa bu tutulma ile beraber miras alanlarınızda da güzel açılımlar söz konusu olabilir. Yine kredi almak borç almak istiyorsanız bu dönemden sonra hızlı ve beklenmedik olayların etrafınızda cereyan ettiğini görebilirsiniz.


BalikBalık Burcu

Bu hafta aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla birbirinizi iyi anlayacak ve güzel etkileşimler altında olacaksınız sevgili balıklar. Maddi harcamalarınızı bu Pazartesi gün içinde kontrol altında tutmalısınız.

Salı günü, yaptığınız işlerin karşılığını farklı ve güzel bir şekilde almaya müsait olacaksınız. Oldukça yaratıcı, rahat ve keyifli geçecek olan gününüz, akşam saatlerinde yerini hareketli ve telaşlı koşturmalara bırakabilir. İlginç teklifler gündeminizde olacak.

Çarşamba günü, sosyal ortamlarınızda güçlü arkadaşlarınızla parasal konularda bazı sürtüşmelere ve sorunlara açık olacaksınız. Kolay ikna olmayacak ve olayların ardındaki nedenleri bulmak için şüpheci yapınızı devreye sokacaksınız.

Pazar günü oluşan parçalı güneş tutulması özel hayatınızda gerçekleşiyor. Bu güneş tutulması ile beraber evlilik, bir ilişkiye adım atma taşınma söz gibi güzel durumların oluşması söz konusu olacak. Evliliğinizle ilgili önemli kararların, bu tutulma sonrasında devreye girdiğini görüyor olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın