Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

7 – 13 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınıza vaktinizin çoğunu ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla gün içinde yapılacak keyifli organizasyonlar devrede olabilir.

Çarşamba günü uzaklardan alacağınız sürpriz haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Hayata esnek yaklaştığınız her an sizi daha da yukarılara taşıyacak. Bir seyahat, eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir.

Perşembe günü günü merkürün iş ve kariyer alanlarınıza kaymasıyla beraber çözümcü, disiplinli yönleriniz ortaya çıkacak, 2 hafta boyunca daha fazla iş konularınıza kanalize olacaksınız.

Bu hafta sizi eğitim, seyahat alanlarınızda harekete geçirecek bir yeniay yaşayacaksınız. Cuma günü öğle saatlerinde oluşan yeniayla birlikte seyahat, eğitim, hukuk, ticaret, medya, yabancı ortaklı işler alanlarınızda karar ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Bu yeniay zamanı, Özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insan size karşı sabırsız olabilir veya siz ona karşı anlamsız tepkiler verebilirsiniz. Bu da zaman zaman aranızda gerginliklere ve sürtüşmelere neden olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı gün içinde yapacaklarınız ve günlük rutin işlerinizde öğlene kadar önemli kararlardan uzak durun. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca sevdiğinizle planlarınız devreye girebilir. Daha çok onun hayatına göre davranabilirsiniz.

Ortaklaşa para konularında beklenmedik yerlerden sürprizler söz konusu olabilir. Harekete geçmeniz sizin faydanıza olacak. Sezgileriniz bu Çarşamba sizin için çalışacak.

Perşembe günü itibarıyla seyahat, eğitim, hukuk, medya konularınızda konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak. Bu alanlarda yaşayacağınız sorunlara etkili ve pratik çözümler üretebilirsiniz.

Cuma günü oluşacak yeniay sizin ortaklaşa gelir ve giderler evinizde oluşuyor. Yeniay dönemlerinde verilen kararlar, atılan adımlar uzun soluklu olacağından, yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı 15 gün boyunca özellikle ortaklaşa giderler alanınızda, kredi, banka işlemleri, mortgage konuları, nafaka, prim ve vergi konularında gösterebilirsiniz. Başkalarının kaynakları önemli olmaya başlıyor.

Yine bu yeniay zamanı, iş hayatınızda beraber çalışacağınız insanlara karşı hırslı, hareketli ve sabırsız etkiler altındasınız. Bu yüzden beklenmedik olaylarla karşılaştığınızda çekişmeleriniz ve sürtüşmeleriniz yüksek olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Aşk hayatınızda veya çocuk alanlarınız aktif olarak haftanız başlıyor. Öğle saatlerine kadar canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyecek. Öğleden sonraysa keyfiniz yerine geliyor, tatlı tüketimi artabilir. Birkaç gün boyunca günlül işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

Çarşamba günü, özel ilişkilerinizde sosyal ortamlarda değişik, farklı ve sürprizlerle dolu bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarında bir insanla tanışabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla ortaklaşa para alanlarınızda çözüme yönelik hareket etmeye başlayacaksınız. Bir ödeme çizelgesi hazırlayabilir, banka işlerinizi istediğiniz düzene sokabilirsiniz. Bir yandan da gizemli konuları konuşmak hoşunuza gidecek.

Cuma günü itibarıyla evlilik, özel hayat, ikili ilişkiler ve ortaklı iş hayatınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı verebilirsiniz. Bu tarihten sonra yeni ilişkilere girebilir, yeni işler alabilir, gönül rahatlığıyla anlaşmalara imza atabilirsiniz. 15 gün boyunca bu alanlarınızda iyi etkilere sahipsiniz. Evlilik kararı, nişan, yer değiştirme, danışmanlık gündeme gelebilir. Bir yandan da bu tarihte hem hoşlandığınız insana , hem de varsa çocuğunuza karşı sabırsız ve anlayışsız tutumlardan uzak durun. Ayrıca sosyal ortamlardan göreceğiniz tepkiyle bazı sürtüşmeler gündeminizde olacak.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı gününüzü ev hayatınıza ve aile ortamlarınıza yönelik geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca aşk hayatınıza odaklanabilir, sevdiklerinizle keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınız da artacak.

Çarşamba günü, iş arkadaşlarınız sizin çok yönlü ve çözümcü tarafınızı çok sevecek. Yeni iş teklifleri, projeler, yapılacak işler devrede olabilir. Çalışma hayatınızdaki bu güzel gelişmeler, geleceğinizi daha da aydınlatacak.

Perşembe günü ve sonrasında özel hayatınızda yaşayacağınız sorunlara çözüm üretmek daha kolay görünüyor, sevdiğinizle konuşmayı ve olayları gerçeklikle incelemeyi denemelisiniz.

Cuma günü öğlen saatlerinde iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyen bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayla birlikte, yeni iş başvuruları, takipleri, görüşmeleri, şartların iyileştirilmesi yaşayacaklarınız arasında yer alacak. Yine sağlığınızı ilgilendiren alanlarda önemli kararlar alabilir, alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Yine bu yeniay zamanı, ev hayatınızda ve aile ortamlarınızda sabırsız, aceleci ve anlayışsız olmanız mümkün. Onlarla bir takım çekişmelere ve sürtüşmelere hazır olun.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı, iletişim alanlarınız veya yakın çevre konularınızda öğlen saatlerine kadar önemli işlerden uzak durun. Öğleden sonraysa aile hayatınızda sevdiğiniz birinden duyacaklarınız sizi mutlu edebilir. Birkaç gün boyunca aile konularına odaklı olacaksınız.

Çarşamba günü, sevdiğiniz insanla yapacağınız sürpriz bir seyahat ilişkinizi heyecanlandırabilir. Bu tatil programı, sosyalliğinizi yeniden hatırlatacak ve ilişkinize katkı sağlayacak.

Perşembe günü itibarıyla iş ve sağlık alanlarınızda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttırmaya başlayacaksınız. Kafanız hızlı, net, pratik ve gerçekçi çalışacak. Bir yandan da sağlık kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir döneme giriyorsunuz.

Cuma günü, aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, spekülasyon veya borsaya dayalı, yaratıcılığa dayalı işlerinizde yeniay oluşuyor. Bugünden sonra 15 gün boyunca bu alanlarda yeni kararlar alabilir, başlangıçlarınızı gündeme getirebilirsiniz. Alacağınız kararlar uzun soluklu ve faydalı kararlar olacağından bu döneme denk gelen işleriniz ve ilişkilerinizi ciddiye almalısınız. Bir yandan da bugün iletişime dayalı konularda, dış ortamlardan veya uzaklardan alacağınız haberler sizi sinirli kılabilir. Yakınlarınıza karşı anlayışı elden bırakmayın. Araba kullanıyorsanız kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olun.


BasakBaşak Burcu:

Eviniz, aileniz ve bütçe konuları bu haftabaşı sizin için önemli olabilir yalnız önemli adımlardan öğlen saatlerine kadar kaçının. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca iletişim trafiğiniz hızlanıyor, yakın çevrenizdekilerle güzel planlarınız devreye girecek.

Çarşamba günü, yakın çevrenize karşı derin ve tutkulu hareket edebilirsiniz. Aile hayatınızda parasal konularda sürpriz gelişmelere açık bir gün olacak. Para konularında her zamankinden daha esnek olacaksınız.

Perşembe günü itibarıyla aşkı daha fazla konuşabilir, sorgulayabilir veya varsa bu alanlarınızdaki sorunlara kesinlik ve netlik getirmek isteyebilirsiniz. Yine çocuğunuzla olan iletişiminiz artıyor. Öğrenmeye veya öğretmeye açık bir dönem.

 Eviniz ve ailenizle ilgili önemli konu ve kararları Cuma gününden sonra uygulayabilir, ailenizle ilgili istediğiniz başlangıçları yapabilirsiniz. Emlakçılıkla ilgili konularda harekete geçebileceğiniz gibi, ev alım, satım, kiralama gibi işlerinizde kolaylıkla imza atabilirsiniz. Yine bu Cuma oldukça sabırsız ve aceleci etkilerle hareket edebilirsiniz. Ödemeleriniz ve para dengeniz arasında dengeyi iyi sağlamalısınız. Fikir paylaşımlarınız gün içerisinde sizi rahatlatabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı fikir yoğunluklarınız bu sıralar fazla olduğundan, birden fazla iş alanına yayılmış durumdasınız. Yakın çevrenizdeki insanlardan destek sağlayabilirsiniz. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca biraz rahatlayabilirsiniz. Maddi konularda önemli konuşmalar gündeme gelebilir.

 Çarşamba günü, iş alanınızdan alacağınız güzel haberler para konusunda keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca yakın çevrenizle ve sevdiğiniz insanla beraber farklı planlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa sürprizlere açık olun.

Perşembe günü itibarıyla, ailevi meselelerin üzerine daha fazla düşecek ve onlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Bu alanlarda yaşadığınız sorunlara kesin ve net çözümler üretmek isteyebilirsiniz ve bunu yapacaksınız da. 

Önemli satış, pazarlama, yayıncılık ve reklam işleriniz varsa Cuma gününden sonra devreye sokmaya çalışın. Tüm hafta boyunca parasal konularda konuşmalarınız hızlı olabilir. Bir yandan da bugün, kendi hayatınıza harcamak istediğiniz vakit sizi mutsuz ve sinirli kılacak, partnerinizle aranızdaki diyaloglara dikkat etmeli ve anlayışsızlıklardan kaçınmalısınız. Birbirinizi çok zorlamayın.


AkrepAkrep Burcu:

Yapmanız gereken işleriniz dışında bir çok konuyu bu haftabaşı halledebilirsiniz. Dinlenmek ve gücünüzü toplamak iyi gelecek. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca enerjiniz yerine gelmeye başlıyor. Güzel görünmek, dolaşmak, hava almak isteyeceksiniz.

Maddi konularda bu Çarşamba değişik işlerden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Para kazancınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, buna hazırlıklı olun.

Perşembe günü itibarıyla yakın çevrenizle olan iletişiminiz artıyor. İfadenizde ve işlerinizde sorunlarınıza kesin ve net çözümler üretmek, kontrolcü davranmak önem kazanabilir.

 Cuma öğlen saatlerinde bir yeniay oluşuyor. Para evinizde oluşacak yeniay bu alanlarda yenilikleri ve şansları ayağınıza getirecek. Parasal alanlarda, ticaretle ilgili oluşumlarda önemli anlaşmalarınızı bu tarihten sonra yapmanız yararınıza olabilir. Bir yandan da bu tarihte çevrenizdekilerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sizi kimsenin anlamadığını düşünüyorsunuz. Kendinizi çok zorlamayın, kavgadan tehlikeden uzak durun.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenize ayıracağınız vakit fazla olacak. Canınız eve tıkılmak istemeyebilir. Kafanızda bir sürü plan ve proje dolaşıyor, bunları uygulamak için doğru zamanı kollayacaksınız.

 Çarşamba günü, aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere açık olun. Siz kalbinizi yeniliklere açtığınızda kalbinizi sıkan ve daraltan konular geride kalacak, buna emin olun.

Perşembe günü itibarıyla parasal konularda daha fazla düşünecek, konuşmalar içine gireceksiniz. Ticari hayatınız hareketlenebilir. Bu alandaki sorunlara disiplinli ve net tavırlarla yaklaşabilirsiniz.

Hayatınızı değiştirmek ve ilerletmek için atmanız gereken önemli adımlar varsa Perşembe günü sizin burcunuzda oluşan yeniayı bekleyin. Bu 2 hafta sizin için önemli çünkü bir yılın aktif konularını ve başlangıçlarını da belirliyorsunuz. Şimdi harekete geçme ve isteklerinizi gerçekleştirme zamanı. Bir yandan da bu tarihte arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sabırsız ve aceleci olabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki iniş çıkışlar, sosyal ortamlardaki davranışlarınızı etkileyecek. Sevdiğiniz insanla kavga etmeyin.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza iş ve kariyer hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız yalnız öğlene kadar önemli işlerden kaçının. Enerjinizi dış çevrelere harcadığınızdan, özel hayatınıza ayıracağınız vakit azalmış durumda. Bu hafta sevdiğinizle sosyalleşin.

Çarşamba günü, arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı yoğun isteklerle hareket edeceksiniz. Aile hayatınızda ne kadar esnek ve yenilikçi olursanız, özel hayatınız da o kadar rahat olacak.

Perşembe günü merkürün sizin burcunuza geçmesiyle beraber artık ifade de rahatlıyorsunuz. Kendiniz ve hayatınızla ilgili konuşmalarınız artabilir. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar içine girebilirsiniz.

Cuma günü oluşan yeniayla birlikte diğer burçların aksine önemli işleriniz ve planlarınız için harekete geçmemeli, gelişen olayların neye sebep olduğunu ve olacağını gözlemlemeli ve önünüzdeki dönem için hazırlık yapmalısınız. Yardıma dayalı işler, sahne arkası hizmetler alanlarınızda yeniliklere açık bir dönem olabilir. Yine bugün iş alanlarınızda inanılmaz aceleci ve sinirli davranabilirsiniz. Aile hayatınızdaki beklenmedik olaylar sizi iş alanlarınızda sinirli kılabilir. Dengeyi iyi sağlamaya çalışın.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı daha çok dış ortamlar ve daha farklı yerler içinde bulunacaksınız. Bu dönem beyninizi çok zorlamayın, şüphe mekanizması fazla işleyecek. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca iş hayatınız hareketleniyor, bir kadından göreceğiniz destek yüksek olabilir.

Bu aralar gözler sizin üzerinizde ve siz de kendi değerinizin farkındasınız. Gördüğünüz bu ilginin, iş ve özel hayatınıza pozitif etkileri var. Sürpriz eğlencelere ve olaylara bu Çarşamba sosyal ortamlarda açık olun.

Perşembe günü artık ifadenizde biraz zorlanacağınız, ruhsal konulara ve bilinçaltındaki düşüncelerinize odaklanacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Olayları gözden geçirebilir, planlarınızı bu süreçte oluşturabilirsiniz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, dedikodunuz yapılabilir. 

Cuma günü sosyal ortamlarınızda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayla birlikte işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilir, çevrenizden destek alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ön ayak olacağı yeni iş ve kararlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu tarihte bulunacağınız ortamlarda sinirli ve agresif tavırlarınız çevrenizi şaşırtabilir. Yakın çevrenizden alacağınız haberler gün içinde büyük tepkiler vermenize neden olabilir. Dengeyi iyi sağlamaya çalışın.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı, aileniz ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalar içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde parasal işlerinizi halledebilirsiniz. Öğleden sonra yaratıcılığınız artarken, daha çok dış ortamlarda vaktinizi harcamak isteyebilirsiniz. Birkaç gün boyunca dış ortamlar, seyahatler önem kazanabilir.

Çarşamba günü, iş ve kariyer hayatınızda sürprizlere açık olun. Beklenmedik para bağlantıları devrede olabilir ve önemli kazanç kapıları sizin için açılabilir.

Perşembe günü itibarıyla arkadalarınızla yapacağınız planlı ve net organizasyonlarınız devreye gireyebilir. Onlarla paylaşımlarınızı ve iletişiminizi arttıracaksınız.

Kariyer ve iş hayatınızdaki önemli başlangıçlarınız için Cuma günü oluşan yeniaydan faydalanmalısınız. Kafanız ticari konulara ve iş alanlarınızda iyi çalışacak. Toplumsal ve sosyal konular öne çıkmaya başlayacak. Bu şanslı dönem biraz sizi zorlasa da, iş hayatınızın bu kadar aktif olması, kafanızı meşgul edecek. Bir yandan da bu Cuma günü, para ödemeleriniz varsa oldukça sinirli ve aceleci tavırlar içinde olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla para tartışmalarına girmemeye özen gösterin. Arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlar sizi çok mutlu edebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın