Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

6 – 12 Kasım Haftalık Gezegen Faaliyetleri

6 - 12 Kasım Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay ikizler burcundayken yakın çevremizle iletişime odaklanarak başlıyoruz. Bilgi alışverişleri hızlı olabilir.

Salı günü venüs Akrep burcuna geçiyor. 3 haftalık bu süreçte ilişkilerimizde daha kıskanç, baskıcı ve tutucu olabiliriz. Venüs Akrep burcunda zararlı bir yerleşimde olduğundan ilişkilerimize daha keyifli ve esnek yaklaşmaya çalışalım. Ya hep, ya hiç tavırlarından kaçınalım. Müdanasız hareketler bizleri zorlayabilir. Parasal konularda da istediklerimizi yapmakta zorlanabiliriz.

Perşembe günü etkili olacak güneş- plüton olumlu açısıyla, etkili ve güçlü insanlardan hayatımızın her alanında önemli destekler görebiliriz. Gücümüzü ortaya koymaktan çekinmeyeceğiz. Paraya dayalı işlerimizi ve bütçemizi planlamak ve çoğaltmak için uygun bir gün olabilir. Duygusal konularda da gücümüzü konuşturabiliriz.

Cuma günü üzermizde stres yaratacak enerjiler devrede. Enerjimizi istediğimiz gibi ortaya koymak kolay olmayacak. Başka insanların bizi kullanmasına, iyi yönlerimizin suistimal edilmesine izin vermemeliyiz. Kendi girişimlerimizden emin olalım.

Cumartesi günü ve önümüzdeki hafta boyunca yapılandırmak istediğimiz değişiklikleri hayatımıza katabiliriz. Eski ve yeni olanı birleştirebilir, değişim ihtiyacımızı giderebillir, uzun vadeli ve disiplinli işler peşine düşebiliriz.

 

Kısaca Türkiye Haritası üzerinden değerlendirecek olursak, bu haftabaşı geri plandan işleyen konular toplum olarak iç huzurumuzu bozabilir. Bazı düşmanlıklarla karşılaşabiliriz. Topraklarımıza, sınırlarımıza ve güvenliğimize daha fazla önem vermeliyiz. Salı gününden sonra ordu ve savunma sistemimizle olan iletişim hızlanabilir. Yine iç meselelerde, sağlık, iş ve hizmet alanları daha fazla konuşulacak. Önemli askeri operasyonlar düzenlenebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olmakta fayda var. Önümüzdeki haftasonundan sonra işverenlerin, işçilerin kanunları, yeni düzenlemeleri üzerine eğilmek önem kazanıyor.

Herkese güzel bir hafta dilerim…

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın