Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar

5 – 11 Haziran Haftalık Gezegen Faaliyetleri

9 - 15 Ekim Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ikili ilişkilerimiz veya ortaklaşa işlerimiz ön planda olarak başlıyoruz. Pazartesi sabah saatlerinde Ay boşlukta olacağından  öğlen 13:45’ten sonra daha rahat hareket edebiliriz.

Salı günü Venüs Boğa burcuna geçecek. 3 hafta boyunca  ilişkilerimizde istikrarlı, sanatsal, kalıcı yönler ortaya çıkabilir. Güzel olan herşeyi takdir edebilir, kendimizi güzelleştirmek için uğraşabiliriz.

Çarşamba günü merkür ikizler burcuna geçiyor. İletişimimiz hızlanabilir. 2 hafta boyunca iletişimimizde mantıklı, becerikli ve çözüme yönelik davranışlar sergileyebiliriz. Daha fazla sosyal olma ihtiyacımız artabilir. Konuşmak, kendimizi ifade etmek, farklı konulara odaklanmak önem kazanabilir.

Cuma günü öğleden sonra Yay Burcunda bir DOLUNAY oluşacak. Dolunay, din, felsefe, yüksek öğrenim, eğitim, akademik konular, seyahat, turizm, yabancılarla yapılacak olan işlerimizde, ticari hayatımızda önemli sonuçları karşımıza getirebilir. Elimizdeki bilgilerin gerçekliği ve derinliği bu dolunay zamanı sorgulanabilir. Bu Dolunay’da kadın, erkek ilişkilerimizden güzel faydalar sağlayabilir, karşı cinsle uyumu yakalamakta zorlanmayabiliriz.

Yine aynı gün jüpiter’in düzelmesiyle beraber daha şanslı bir döneme geçiş yapıyoruz. İlişkilerimiz ve ortaklı işlerimizde daha sorunsuz, rahat akan bir enerjiyle yolumuzda ilerleyeceğiz.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın