Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

5 – 11 Eylül 2016 Haftası Gezegen Faaliyetleri

17 - 23 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Terazi burcunda ilişkilerimize, ortaklı işlerimize odaklanarak başlıyoruz, öğleden sonra 15:38’e kadar ay boşlukta olacağı için bu Pazartesi tamamlamamız gereken, çok önem arz etmeyen işlerimizin peşine düşebiliriz. Öğleden sonraysa ortak parasal işlerimiz, hesap kitap işlerine birkaç gün boyunca ağırlık verebiliriz.

Çarşamba günü güçlü ve etkili insanlardan göreceğimiz destekler yüksek. İlişkilerimizde kalıcı adımlar atabilir, düşünceli, ağırbaşlı tavırlarla hareket edebiliriz. Her tür iş, özel ve para ilişkilerimiz destekleniyor.

 

Cuma günü yaklaşık 1 yıldan beri Başak burcunda bulunan neşe, zenginlik ve bolluk gezegeni Jüpiter Terazi burcuna geçiyor. 1 yıl boyunca ilişkilerimiz, ortaklaşa işlerimiz, sosyalliğimiz öne çıkmaya başlayacak.  Terazi ve Yükselen Teraziler için yenilenme zamanı gelmiş bulunuyor! Aynı zamanda hava grubu burçlar İkizler ve Kova da bu güzel canlanmadan ve gelişimlerden nasibini alacak ve elbette ki jüpiter’in yönetimindeki Yay’lar, Jüpiter’in Başak burcundayken yaşadığı sıkıntıları geride bırakmaya hazırlanıyor.  Bu konuyla ilgili yazımı Jüpiter Terazi Burcunda yazımda birkaç gün içinde ayrıntılarıyla sizinle paylaşacağım.

 

Cumartesi günü Haziran ayında devrede olan Satürn- Neptün karesi yeniden sahneye çıkıyor.

 

HAYALLERİMİZ VE ELDE ETTİĞİMİZ GERÇEKLERİMİZ!

 

10 Eylül öncesi bir hafta ve sonrası bir hafta olmak üzere, yaklaşık 2 hafta boyunca hayatımızda bazı karmaşalar, çözülmeler, hayat akışında sıkıntı ve problemler bizi cesaretsizliklere ve hayalkırıklıklarına sürükleyebilir.

 

Gerçeklerimiz hayallerimizle çakışabilir. Hayallerimizin karşılığında elde ettiklerimizi gördüğümüzdeki memnuniyetsizliğimiz ruh halimize yansıyabilir. Yolunda gitmeyen konularla ilgili vereceğimiz kararlar için panikle, suçlulukla, tatminsizlikle hareket edebiliriz. Depresyonik etkilere, negatif karmalara, anksiyeteye, suçluluk korkularına karşı dikkatli olalım. Bizi en fazla zorlayacak duygular, kontrolü kaybetme korkusu olacak.  Sorumluluklarımız çözülebilir, dağılabilir. Endişelerimiz, korkularımız kendimize olan güvenimizi kısıtlar. Biz güvenimizi kaybettikçe, daha da açmaz durumlar içinde kendimizi bulabiliriz.

 

Yağlar, madenler, boğulmalar, hava koşullarının ekstrem olması, intihar bombaları, suikastler ve katliamlar artabilir. Petrol fiyatları, taşımacılık, deniz taşımacılığı, yurtdışı bağlantılı işler, ithalat, ihracat, uluslararası ticaret, hukuk ve piyasalar anlamında da sıkıntılar oluşabilir. Din ve haklar, geleneksellik ve liberallik  arasındaki çatışmalar çoğalabilir. Garip sağlık semptomlarına açık olacağız. Nefes alamamak, yaşama arzumuzu yitimek, kendimizi değersiz görmek, 40 yaş üzerindeysek bazı fiziksel sıkıntılarla karşılaşmak bizi zorlayabilir.

 

DEĞİŞİM İÇİN UYGUN BİR DÖNEM DEĞİL!

 

Satürn bir yandan bizi şekillendirmeye çalışacak ama  hayatın  sadece siyah veya beyaz olmadığını Neptün sayesinde göreceğiz. Kutuplaştığımız noktaları çözmekte üstüne olmayan Neptün, aslında yanlış veya doğru birşeyin olmadığını, herkesin herkesle teması olduğunu bizlere öğretecek. Eğer bu noktayı iyi kavrarsak bu etkiden ve yaşayacağımız psikolojik dramalardan daha doğru bir şekilde kurtulabiliriz. Değişim için uygun bir dönem değil. Bu süreçte sabretmek, temeldeki soruna odaklanmak, müzik, dans gibi kreatif alanlara yönelmek, bilincimizi kuvvetlendirmek işimize yarayabilir. Defansif ve düşük bir ruh halinde olacağımızdan büyük başarılar ve ilerlemeler beklememeliyiz.

 

 

Pazar günü oluşan Venüs- Plüton dik açısı, ilişkilerimizde kıskançlık, baskı, kontrol, manipüle etme gibi durumları tetikleyebilir. İlişkilerimize şüpheyle yaklaşabilir ve kendimizi zorlayacak durum ve koşullar içinde olabiliriz. Bu etkiye karşı dikkatli olalım.

 

Herkese iyi haftalar diliyorum….

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın