Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

5 – 11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya aile konularınız veya ev hayatınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Bu haftabaşı iş alanlarınızda önemli konuşmalar gündeme gelebilir. Düşünceleriniz çözüme yönelik çalışacak.

Salı günü, iş alanlarınızda titiz ve eleştirel davranabilirsiniz. Patronlarınızla girişilecek güç çekişmeleri sizi zorlayabilir. Kalabalık ortamlarda sürtüşmeleri ve çekişmeleri tetikleyecek davranışlardan uzak durun.

Çarşamba günü atacağınız yeni adımlarda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz . En iyisi siz, önemli işlere hemen başlamayın. Biraz kendinize odaklanın ve sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Perşembe günü itibarıyla, iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü venüs bu alanlarınızda dolaşıyor olacak. Mantıklı yönleriniz ön planda olabilir. Yeme, içme gibi etkileriniz artabilir, kilo alımına dikkat edin. Yeni işler gündeme gelebilir.

Nihayet Cuma günü Merkür ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda düzeliyor, bu tarihten sonra partneriniz veya ortağınızla iletişiminizde rahatlamalar görülebilir. Ortaklaşa atacağınız adımlar için konuşmalarınızı bu tarihten sonra hızlandırabilirsiniz.

Pazar günü, beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde bozulmalara açık olun ve insanlarla aranıza bir duvar örmemeye çalışın. Zorlandığınız konuları kendi lehinize çevirecek güce sahipsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevre konularınız, iletişime dayalı işleriniz daha ön planda olabilir sevgili Boğalar. Üretken olacağınız işlerde, sanat alanlarınızda keyfinize diyecek olmayabilir. Beklenmedik olaylar karşısında bu hafta ani tepkilerden kaçının.

Salı günü, iş hayatınızda yabancı insanlarla anlaşmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Bir seyahatin ertelenmesi ya da bir işin bozulması ihtimaline hazırlıklı olun. İş ve sağlık alanlarınız zorlanıyor.

Çarşamba günü, etrafınızdakilerin yapacağı yorumlar, aşk hayatınızda ya da eğlenceye dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirebilir. Şu sıralar, onlara fazla kulak asmadan kendi yolunuzda ilerlemeye ihtiyacınız var.

Perşembe günü itibarıyla Venüs 3 hafta boyunca aşkla , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. İlişkileriniz konusunda soğuk, ilgisiz davranışlardan mümkün olduğunca kaçının. İlişkilerinize iş gibi bakmayın ve daha sıcak tavırlar sergileyin.

Cuma günü Merkür düzeliyor. İş alanlarınızda yaşadığınız aksilik ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Bu tarihten sonra iş iletişiminizi istediğiniz şekilde daha etkili ve verimli bir yolla kullanmaya başlayacaksınız.

Pazar günü, duygularınızı etkileyecek kararlar almanız mümkün. Sevdiğiniz insanla tartışmalara açık olacaksınız. Para sorumluluklarınız yüzünden sevdiğiniz insana duygularınızı ifade edememek, aranıza bir set çekebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı sosyal ortamlarınızda, kalabalık alanlarda para konularında ani tepkiler verebilirsiniz sevgili İkizler. Ev ve aile hayatınızda herşeyi siz düşünüyorsunuz ve onlarla yine de keyfiniz yerinde olacak.

Salı günü, aşk hayatınızda tutkularınızdan kaynaklı olarak bazı zorlanmalarınız ve güç çekişmeleriniz olabilir. Bir çocuğunuz varsa, otorite sağlama konusunda anlaşmazlıklar yaşamaya hazırlıklı olun.

Çarşamba günü, göz önünde olacağınız yerlerde yanılgılar meydana gelebilir. İş alanlarınızdaki belirsizlikler, aile hayatınızda yanıltıcı davranmanıza neden olabilir. Enerjinizin düzgün çalışmama ihtimaline karşı dikkatli olun.

Perşembe günü itibarıyla Venüs, ev, aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Yine evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek için uğraşılarınız ve sorumluluklarınız artabilir.

Cuma günü itibarıyla merkür düzeliyor. Aşk hayatınızda ve varsa çocuğunuzla olan iletişiminizde yaşadığınız yanlış anlaşılmalar, sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Bu dönemde yakaladığınız sorun ve açıkları artık tamir etme zamanı.

Pazar günü, fikirlerinizde huzursuz olabilirsiniz. Duygusal hayatınızda, ailevi konularda kopmalar, zorlanmalar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmemeye çalışın.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya kişisel istekleriniz ve beklentileriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili yengeçler. İş alanlarınızda bazı stresleriniz gün içinde sizi yorabilir. Yakın çevrenizdeki insanların yardımına koşabilirsiniz.

Salı günü, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ve aile büyükleriyle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bunun beraberinde bir eşyanın ya da bir ilişkinizin bozulması ihtimaline karşı dikkatli olun.

Çarşamba günü, daha az tanıdığınız insanlar, fikirleriyle sizi yanıltabilirler. Kafanız bulanabilir ve bazı çelişkili düşünceler sizi yorabilir. Bu yüzden sizin için önemli olan kararları almaktan kaçının.

Perşembe günü, Venüs sizin yakın çevre alanınızı etkilemeye başlayacak. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle akraba veya kardeşlerinizin hayatına karşı daha anlayışlı yaklaşımlar sergilemelisiniz.

Bu Cuma merkür ev ve aile hayatınızda düzeliyor. Onlarla olan sıkıntılar ve 3 haftadır yaşadığınız iletişim problemleri geride kalmaya başlayacak. Gözden geçirdiğiniz konularda harekete geçebilirsiniz.

Pazar günü, yakın çevrenizle veya iş alanlarınızda bazı kopmalar, sorunlar oluşabilir. İş alanında yapılması gerekenlere verdiğiniz önem sonucunda, beraber çalıştığınız insanları anlamakta zorlanabilir ve onlardan fazla bir karşılık bekleyebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı derinden giden, biraz isteksiz yapınızla olayları dışarıdan izlemek daha hoşunuza gidebilir sevgili Aslanlar. Seyahat, eğitim alanlarınızda beklenmedik olaylara kafanız takılmasın.

Salı günü, İletişim halinde olacağınız insanlarla sürtüşmeler yaşanabilir. Yakın akraba veya kardeşlerinizle, iş alanında ve yapılması gerekenler konusunda anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmaya çalışın.

Çarşamba günü maddi konularda yanılmaya ve kandırılmalara açıksınız. Bu yüzden, alışveriş yaparken dikkatli olun ve sevdiğiniz insanla parasal planlamalar yaparken gözünüzü dört açın.

Perşembe günü para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Malınıza ve paranıza sahip çıkın ve ekonomik adımlar atmaya özen gösterin, ileriyi düşünmeye özen gösterin.

Cuma günü Merkür düzeliyor. Cuma itibarıyla iletişim sorunlarınız geride kalmaya başlayacak. Artık rahatlıyorsunuz. Yakın çevrenizde bozulan iletişiminizi etkili bir dille, nazik yaklaşımlarla lehinize çevirebilirsiniz. Önemli anlaşmalar için harekete geçme döneminiz başlıyor.

Pazar günü özel hayatınıza ve iş sorumluluklarınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek önemli olsa bile aşk hayatınızda ve risk içeren işlerinizde sorunlar oluşacak. Özellikle yeni gelen haftada borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olun.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı hayatınızla ilgili konularda konuşmalar ve görüşmeler ön planda olabilir sevgili başaklar. Sosyal ortamlarda kendinizi göstermeyi seveceksiniz. Parasal meselelere biraz sakinlikle yaklaşmalısınız.

Salı günü, aşk, eğlence ve çocuk alanlarına yapılacak harcamalar sebebiyle, maddi zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Parasal anlamda bir işin bozulmasına, sorunlar yaşanmasına karşı hazırlıklı olun. Riskten kaçının.

Çarşamba günü özel hayatınızda aldatıcı ve yanıltıcı etkilere karşı dikkat edin. Partneriniz, kişisel kararlarınızda, zihninizi bulandırabilir. Bu tarihte kendinize olan güveninizin, her zamankinden daha düşük olabilir.

Perşembe günü Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Bir aydır, geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak.

Cuma günü merkür düzeliyor, maddi konularda yaşadığınız bazı zorlanmaların geride kaldığını göreceksiniz. Bozulan ticari hayatınızı veya bu alanlardaki bazı gözlemlerinizi aynı hatalara düşmeden telafi etme şansınız başlıyor.

Bu Pazar, aile hayatınızda zorlanmalara, sürtüşmelere açık bir gün. Sadece kendinizi düşünmeniz, ailevi sorumluluklarınızın üzerinize gelmesine ve ailenizdekilere karşı soğuk ve mesafeli davranmanız neden olabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya iş ve kariyer alanlarınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Ortaklı işlerinizde bazı düzenlsizlikler oluşabilir. Kafanızda oluşturduğunuz fikir ve düşünceleriniz için bazı planlar ve gözden geçirmeler yapabilirsiniz.

Salı günü, aile büyükleriyle, ev hayatındaki insanlarla çatışmalar yaşayabilir, ego sürtüşmeleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ailede baskın bir insanla ters düşme ihtimaline karşı kendinizi hazrılayın.

Çarşamba günü, sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışabilir ve bu yüzden kolay hastalanabilirsiniz. Ani ateşlenmeler, planlarınızı bozabilir. Enfeksiyonel hastalıklara karşı zayıf bir gündesiniz.

Perşembe günü itibarıyla, ilişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde soğuk ve duygusuz hareket edebilir, İlişkilerinizde ve sosyalliğiniz de biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Hayatın anlamını sorgulayacaksınız.

Cuma günü merkürün düzelmesiyle birlikte artık kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacaksınız. Aksilikler, sıkıntı ve sorunlar geride kalırken, konuştuklarınızı uygulamanız için bir istek içinde olabilirsiniz.

Pazar günü, yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Herşeyi kendi içinde fazla sorgulayabilir, çevrenizin yaşadıklarını boş bulabilirsiniz. Beklenmedik olaylara açık olun.

 


AkrepAkrep Burcu:

Arkadaşlarınız ve sosyal çevre ortamlarınızda önemli konuşma ve görüşmeler bu haftabaşı gündeme gelebilir sevgili Akrepler. Bu Pazartesi dış ortamlar, yerler daha fazla ilginizi çekecek ama iş alanlarınızda bazı tepkiler vermeye müsaitsiniz.

Salı günü, arkadaşlarınızla ve gruplarla geçirilecek enerji dolu bir gün olabilir. İletişim halinde olacağınız insanlarla dialoglarınızda dikkat olun; sürtüşmeler ve güç çekişmeleri meydana gelebilir.

Çarşamba günü, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kolay yönlendirilmelere açık olacaksınız. Kafanızı net tutun ve planlarınızda karışıklıklar olabileceği ihtimalini aklınızda bulundurarak hareket etmeye çalışın.

 Perşembe günü Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, kalabalık yerler içinde olacaksınız.

Cuma günü Merkür düzeliyor, iletişim alanında daha rahat bir soluk almaya başlıyorsunuz. Hem ortaklaşa parasal, hem de arkadaşlık alanlarınızda gözden geçirdiğiniz konuları artık hayatınızda daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bazı işlerinizin parasal karşılığını almakta bu pazar, zorlanabilirsiniz. Sosyal ortamlarda donuk ve mesafeli hareket etme isteğiniz size iş kaybettirebilir. Arkadaş ilişkilerinizde para konularında dikkatli olmalısınız.


YayYay Burcu:

Bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda önemli konuşma ve anlaşmalar gündeme gelebilir sevgili yaylar.. Kendinizi fazlasıyla hareketli ortamların içinde bulacaksınız. Ortaklaşa para konularında beklenmedik tepkilerden kaçının.

Salı günü, kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaş meclislerinde parasal sorunlara ve sürtüşmelere karşı dikkatli olun. Bir borç almayın veya vermeyin. Paranın dostluklarınız arasına girmesine müsade etmeyin.

Çarşamba günü, aile hayatınızda belirsizlikler meydana gelebilir; ya da aile büyüklerinizin düşünceleri sizi yanıltabilir. Herkesin söylediklerine hemen inanmayın ve iş alanlarında kendi bildiğiniz yoldan sapmayın.

Perşembe günü itibarıyla Venüs, sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olacaksınız. Yine 3 haftalık dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Cuma günü merkür düzeliyor. Arkadaşlarınızla aranızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Sosyal çevrenizle yaşadığınız sıkıntıları gözlemlediniz ve artık aynı hatalara düşmemeye hazırsınız.

İş ilişkilerinize özellikle bu Pazar ve yeni gelen haftabaşı dikkat edin. Patronlarınızla veya iş yaptığınız insanlarla olan ilişkileriniz zora girebilir. Sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.

 Oglak
Oğlak Burcu

Değişik yerlerde bulunmak, seyahat planları bu aralar daha fazla ilginizi çekiyor. Haftanıza özel hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Özel yaşantınızda gün içinde ufak tefek anlaşmazlıklar olsa bile, sevdiğiniz insanın isteklerine önem vereceksiniz.

Salı günü, dış ortamlarda her zamankinden daha fazla vakit harcayacaksınız. İş yaptığınız insanlarla, patronlar ve üst pozisyonda çalışanlarla sorunlar baş gösterebilir. Olası sürtüşmelere ve çatışmalarına karşı dikkatli olun.

Düşünceleriniz, bu çarşamba biraz bulanık ve dağınık olmaya yatkın olabilir. Yakın çevrenizdekiler sizi yanıtabilirler. Net olmayan koşullar sizi zorlayacak. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Perşembe günü itibarıyla, Venüs, sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Az tanıdığınız, daha az samimi olduğunuz veya tanımadığınız insanlarla ilişkileriniz gelişebilir.

Cuma günü merkür terazi burcunda düzeliyor. İş ve kariyer alanlarınızda yaşadığınız sıkıntılar ve iletişim problemleri geride kalmaya başlayacak. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar için artık kolları sıvayın..

Bu Pazar , daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde sorunlar ve ilişki bozulmaları görülebilir. Seyahatteyseniz gün içinde zorlanmalar ve beklenmedik olaylar yaşamaya müsait olacaksınız.


KovaKova Burcu

İletişime dayalı iş alanlarınızda bugün bazı anlaşmazlıklarla ve günlük işlerinizle haftanıza başlıyorsunuz sevgili Kovalar… Ortaklaşa para alanlarınızda önemli gelişmeler ve konuşmalar yaşayabilirsiniz.

Salı günü, günlük işleriniz ön planda olacak. Bir iş projeniz, planladığınız bir seyahat ertelenebilir ya da bozulabilir. Beklenmedik olaylara karşı açık olmanız süreci kolaylaştıracaktır.

Çarşamba günü, parasal konularda yanıltıcı etkiler altındasınız. Yüksek bütçeli alışverişlere kalkışmamalı ve borç alıp vermemeye özen göstermelisiniz. Mantığınızdan daha çok sezgilerinizi devreye sokmaya çalışın.

Perşembe günü venüs başak burcuna geçecek. Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda mükemmeliyetçi ve pratik yanlarınızı ön plana çıkartacak. Yine kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa sıcak ve içten davranmak zor olabilir.

Cuma günü merkür düzeliyor. Hayatınızdaki iletişim sıkıntılarının geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Ertelenen, sıkıntı yaşanan bir seyahat, bir iş, hukuki konular sizi çok fazla rahatsız etmeyebilir.

Bu Pazar İş alanlarınızda parasal bir sorun ortaya çıkabilir. Ortaklaşa ödemelerde sorunlar, borç alma, verme işlerinde problemler yaşayabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınız sizin hissettiklerinizi anlamayabilirler.


BalikBalık Burcu

Bu haftabaşı özel hayatınızdaki konuşmalar, görüşmeler sizin için önemli olacak sevgili Balıklar. Sevdiğinizle paylaşımlarınız keyfinizi arttıracak. Bu pazartesi, keyfiniz için yapacağınız harcamalarınız fazla olabilir.

Salı günü, sosyal ortamlardaki ilişkilerinizde, arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda sorunlar ve kırgınlıklar ortaya çıkabilir. İşin içinde para olan, ortaklaşa yapılacak işlerde çatışmalara karşı hazırlıklı olun.

Çarşamba günü, özel hayatınızda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanı, yapacaklarınız konusunda kandırmamanız çok önemli. İlişkinize ve ilişkide olduğunuz kişiye hak ettiği özeni bu dönem gösterin.

Perşembe günü itibarıyla Venüs özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir. İlişkinizde sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız.Yine özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde insanlara karşı anlayışlı ve sıcak yaklaşımlar geliştirmeniz gerekecek.

Cuma günü merkür düzeliyor. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Ayrıca ev, aile ve özel hayatınızda karşılaştığınız aksilikler ve sorunlarda bitiyor. Aynı hatalara düşmeden artık bu alanlarda rahat adımlar atabilirsiniz.

Pazar günü oluşacak açılarla sağlığınıza ve iş alanlarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Özel hayatınız, işiniz yüzünden zorlanmalara bugün, açık olacak. Yine göz önünde, toplum içinde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla tartışmalar yaşayabilir, ilişkinizi zora sokabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın