Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar

4 – 10 Mart Haftalık Burç Yorumları

4 - 10 Mart Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

4 – 10 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız sosyal çevre olaylarıyla, bilgi ve aksiyon yüklü başlayabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

Bu hafta önemli çünkü Salı günü itibarıyla bu yıl içinde ilk kez gerilemeye başlayacak olan Merkür sahneye çıkıyor. 28 Mart’a kadar iletişime dayalı konularda, işlerinizde ve günlük hayatınızın akışında sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Yine bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekecek. İş alanlarınızda, yakın çevrenizdeki insanlara gösterdiğiniz aşırı merhamet ve fedakarlıklar bu gerilemenin konusu olabilir. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözümler üretmeyi, yanlış giden noktaları farketmeyi unutmayın. Yeni bir işe kalkışmayın, imza atmayın. Bilinaçaltınızda tuttuğunuz geçmişten getirdiğiniz konu ve olayları bu merkür gerilemesinde çözmelisiniz. Sanatsal işleriniz varsa, yazmaya, çizmeye, sanatın derinliklerine dalmayı düşünüyorsanız işte bu gerileme tam zamanı. Bu süreci iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Çarşamba günü oluşan Yeniayda yenilikler ve başlangıçlardan ziyade, konuları tamamlamalı ve kurtulmak istediğiniz alışkanlıklarınız için yola koyulmalısınız.

Çarşamba günü Uranüs para alanlarınıza geçecek. Önünüzdeki 7 yıl boyunca Uranüs para kazanımlarınızı, yatırımlarınızı hareketlendirebilir. Elinize bu tarih sonrasında büyük paralar geçebilir veya anlık kayıplar yaşayabilirsiniz. Hobi olarak başlayan ana işinizin dışındaki uğraşılarınızdan, çevrenizden, takım çalışmalarından para kazanmanız mümkün.

Geri plandan yürüteceğiniz işlerinizde bu hafta hayat sizi destekleyecek ve karşınıza güzel şanslar getirecek. Hafta ortasından itibaren yapabileceklerinize odaklanın, sorumluluklarınızı disiplinle yerine getirin. İletişiminize dikkat edin ve olayları gereğinden fazla büyütmeyin, güzel bir hafta diliyorum.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza işlerinize, önemli konulara odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Bu hafta oldukça önemli haftalardan bir tanesi. Merkür bu yılın ilk gerilemesine başlıyor. Salı günü ve sonrasında, 28 Mart’a kadar arkadaşlarınızla, sosyal çevre iletişiminize dikkat etmelisiniz. Çevrenizle aranızda iletişim sıkıntıları oluşabilir. İşten elde edilen gelirlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceden tanıdığınız arkadaşlarınızla yapacağınız işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Zaten bu işlerin üzerine düşün, yeni sıfırdan başlayacağınız bir iş parasal anlamda sizi desteklemeyebilir, zorlanabilirsiniz. Organizasyon, aktiviteler veya davetlere dayalı işleriniz varsa  işlerinizi planlarken gerçekçi olmaya, yanlış kişilerin peşinden gitmemeye bu merkür gerilemesinde çok dikkat edin.

Çarşamba günü oluşan Yeniay’la birlikte çevrenizde değişimler oluşabilir. Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz ama dediğim gibi Merkür geriliyor, daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla Uranüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle birlikte 22-23-24-25 Nisan Doğumlu bir boğaysanız, değişimlere, sürpriz gelişmelere açık olmalısınız. Hayatınızda önemli değişimlere, sürpriz olaylara açık olacağınız, dış dünyayla olan ilişkilerinizde değişimler yaşayacağınız bir döneme merhaba diyorsunuz. Süregelen eski paternlerin değişeceği, eskisinden daha farklı davranacağınız, başkalarından sık sık sen değiştin sözleri duyacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Yeni maceralar, yeni keşifler yapmak için oldukça heyecanlı bir süreç. Beklenmedik olaylara ve durumlara açık olmalısınız.

Bu haftaortasından itibaren gelecek planlarınıza odaklanabilir, maddi konularda abartmadan, aşırı iyimserlikte bulunmadan yolunuzda sağlam ilerleyebilirsiniz. Gelecek planlarınızdaki sorumluluklardan kaçmayın, sosyal çevrenizdeki insanlara gereğinden fazla fedakarlıklarda bulunmadan yolunuzda ilerleyin. Arkadaşlarınızın söylediklerini kafanıza takmayın, olayları çok büyütmeyin sevgili Boğalar.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız değişik yerler ve insanlarla yapılacak planlarınızla başlıyor sevgili ikizler ve yükselen ikizler.

Bu hafta oldukça önemli haftalardan bir tanesi. Çünkü Salı günü itibarıyla Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Problematik bir derecede gerleyecek olan merkür kariyer ve iş alanlarınızda iletişiminizi bozabilir. 28 Mart’a kadar göz önünde olacağınız yerlerde kendinizi ifade ederken dikkatli olun. Önemli bir işe başlamak için desteklenmeyeceksiniz. Önemli iş değişimlerinden, imzalardan, büyük adımlardan uzak durun. Yine bu dönemde hiç beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan bir meseleye bakış açınız önemli olacak, duygusal istikrarınızı iyi koruyun, oluşan olaylar karşısında kurban rolüne bürünmemeye özen gösterin.

Çarşamba günü oluşan Yeniay, iş ve kariyer hayatınızda, toplum önü işlerinizde önemli kararları  karşınıza getirebilir. Birgün önce Merkür gerilemeye başladığı için bu alanlarda daha önceden iş yaptığınız kişilerle, yarım kalmış konularla, projelerle ilerleyebilirsiniz.

Çarşamba günü  Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Beklenmedik ani olaylar çevrenizi, sizi ve alışkanlıklarınızı birden değiştirmenize neden olabilir. Psikoterapi, psikoloji, yaşam koçluğu, değişik konu ve olaylar, astroloji ve davranış bilimi gibi konular kendinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Aniden hayatın bilinmeyen ve gizli alanlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilincinizin açıldığını, artık daha fazla maneviyatı hayatınızın içinde barındırmak istediğinizi farkedebilirsiniz. Siz farketmeseniz bile yaşayacağınız olaylar, bilinçaltınızı harekete geçirecek.

 

Bu hafta Perşembe ve Cumartesi günlerinde işlerinizde gereken desteği görebilir, işlerinizi tamamlayabilir ve yaptıklarınızın parasal karşılığını alabilirsiniz. Sezgilerinizden faydalının ve enerjinizi yükseltmeye çalışın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza değişik konu ve olayları araştırarak veya arkadaşlarınız arasındaki bir meseleyi içinizde tutarak başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Bu hafta önemli haftalardan birtanesi. Çünkü bu yılın ilk gerilemesine başlayan Merkür, geleceğinize yönelik işlerinizde, yabancılarla yapılacak olan işlerde, seyahat ve eğitim alanlarınızda bazı sıkıntı ve sorunları sü üstüne çıkartabilir. 28 Mart’a kadar büyük imzalardan ve anlaşmalardan kaçınmalısınız. Daha önceden gittiğiniz, yeniden gitmek istediğiniz ülkelere, şehirlere, yerlere yeniden gidebilirsiniz. Seyahat halindeyken sıkıntı ve sorun yaşamak istemiyoranız herşeyi iki kere gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Çarşamba günü oluşan Yeniay gelecek adımlarınızı hızlandırırken, Merkür’ün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Yeni adımlar ve girişimlerden ziyade tamamlanması gereken konulara odaklanmalısınız.

Çarşamba  günü Uranüs bir daha çıkmamak üzere sosyal çevre alanlarınıza geçiyor. Bu tarih sonrasında arkadaş ve sosyal çevreniz değişmeye başlayacak, yeni ve farklı ortamları sevecek, olayları farklı gözlerle görmeye başlayacaksınız. Daha önceden konuşulmuş bir kursa veya eğitim programına dahil olmak için bu tarihten sonra harekete geçin.

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber gelecek sorumluluklarınızın üzerine düşmek, seyahat planları haftanın 2. Yarısında hız kazanmaya başlıyor. Eğitim alanlarınızda enerjinizi yukarıda tutmaya çalışmalısınız. Parasal konularda kafa karışıklıkları bir seyahat veya gezi sırasında ortaya çıkabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanız ilişkilerinizde özgür davranma ve bireysel olma isteğiyle başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Grup çalışmaları, ortaklıklar, diğer insanlarla beraber atılacak adımlar önem kazanırken bu hafta dikkatinizi merkür gerilemesine vereceksiniz.

Salı günü itibarıyla merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Bu gerileme kritik bir noktada başlayacağı için 28 Mart’a kadar bir borcun altına girmeyin, önemli bir para işine başlamayın. Kimseye kefil olmamaya çalışın, borç almayın, vermeyin. Bu dönemde kredi çekmemeye, borcunuzu başka bir borçla kapamamaya özen gösterin. Bu dönemde kafanız karışık ve net olmayabilir, banka veya alışverişlerinizde aldanmalara açık olabilirsiniz. Yine eşinizin parasal alanında sıkışmalar oluşabilir. Eski bir borcu veya ödemeyi kapatmak için çaba gösterebilirsiniz.

Çarşamba günü parasal konularda bir yeniay devreye giriyor ama merkür 1 gün önce gerilemeye başladığı için büyük kararlardan ve adımlardan uzak durun, daha önceden başlamış işlerinizi tamamlayabilir ve bu işlerinizin peşine düşebilirsiniz.

Yine Çarşamba günü itibarıyla Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Uranüs kariyer alanlarınıza geçerek orada beklenmedik ve hızlı gelişmeleri tetikleyebilir. Kariyerinizde önemli değişimlere açık bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca eşinizin ailesinde, kendi anne ve anne tarafından akrabalarınızın hayatında da önemli değişimler oluşabilir. 22-23-24-25 Temmuz doğumlu bir aslansanız bu etkileri ilk siz hissetmeye başlayabilirsiniz.  İlk derecelerden aslan yükseleniniz varsa çabuk sıkılganlıklar, gerginlikler ve anlaşmazlıklar yaşama ihtimaliniz yüksek.

Para ve iş alanlarınızda bu kadar gezegen oluşumlarıyla bu ay güçlü insanlardan göreceğiniz destekleri iş alanlarınıza aktarabilir, kalıcı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İş sorumluluklarınızdan kaçmamalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Hisleriniz ve sezgileriniz kuvvetleniyor, kullanmaya çalışın.


BasakBaşak Burcu:

Günlük rutin işleriniz bu haftabaşı önem kazanırken, sağlığınızda dolaşım sisteninize gereken özeni göstermelisiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İş alanlarınızda insancıl ve karşı tarafı düşünen yönlerinizle takdir toplayabilirsiniz.

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi çünkü  Merkür bu yılın ilk gerilemesine başlıyor. Salı günü itibarıyla ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde bazı sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Daha önceden yaşanmış ve konuşulmuş bir konu devrede olabilir. Sevdiğiniz insana karşı alınganlıklarınız yoğun olacak. Birbirinizi anlamaktan ziyade bu dönemde fedakarlıklarınız ve onun için yaptıklarınız üzerinde daha çok durabilirsiniz. Geçmişte yaşanmış ama bitmemiş ilişkilerde iletişim trafiği hızlanabilir. Bu dönemde

Çarşamba günü oluşan yeniay ilişkilerinize dair alınacak yeni kararların habercisi olsa bile merkür gerilediği için yeni fikirlerinizi, kararlarınızı uygulamaktan ziyade daha önceden konuşulmuş ve tamamlanması gereken kararlarınızın üzerine eğilmelisiniz. Yine yeniayla beraber ortaklaşa atılacak adımlarınızda kararlarınızı uygulamak isteyebilirsiniz yalnız daha önceden iş yaptığınız insanlarla, yarım kalmış ve tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilmelisiniz. Anlaşmalardan ve sözleşmelerden 28 Mart’a kadar uzak durun.

Yine Çarşamba günü itibarıyla Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Seyahat, yabancılarla yapılacak olan işleriniz, eğitim alanlarınızda, hukuki konularda, medya işlerinizde önemli değişimler ve farklılıklar ortaya çıkabilir. Uranüs bu alanlarınızda ilerlerken önemli değişiklikler, reformlar, beklenmedik sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız.

Bu hafta özel hayatınız veya partnerinizin hayatındaki gelişmeler daha fazla vaktinizi alacak. Almanız gereken kararlarda daha temkinli ve dikkatli olacaksınız. Kalıcı sözler karşınıza gelebilir. Hayalci ve çok fazla fedakar yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Eğer dikkatli adımlar atarsanız hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta oldukça keyifli ve rahat bir şekilde haftanızı başlatacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler.

Diğer taraftan bu hafta önemli haftalardan bir tanesi çünkü Salı günü itibarıyla iletişim gezegeni Merkür Yılın ilk gerilemesine başlıyor. İş alanlarınızda, günlük hayatınızın düzeninde sıkıntı ve sorunlarla boğuşabilirsiniz. Bu dönemde günlük hayatınızın iletişiminde ve akışında istikrarı sağlamak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla iletişiminize dikkat edin. Yeni bir işe başlamayın, iş değiştirmeyin, anlaşmaya imza atmayın. Yapmak zorunda kalırsanız üstünden birkaç kez geçerek, şartların netliğinden emin olmaya çalışın. Bu dönemde sağlığınızda eski sorun ve sıkıntıların karşınıza gelmesi muhtemel görünüyor. 28 Mart’a kadar aciliyeti yoksa, hayati bir konu yoksa doktorunuza danışarak operasyonlardan uzak durmalısınız.

Çarşamba günü devrimlerin gezegeni  Uranüs ortak para alanlarınıza geçiyor. Bundan sonra eşinizin veya ortağınızın maddi durumundaki ani ve beklenmedik değişimler oluşabilir. Vergi, kredi, faiz, nakafa, ödemelerle ilgili alanlarda iniş çıkışlar, beklenmedik olaylar yaşamaya da meyilli olacaksınız. Bilinmeyene, gizemli konu ve olaylara bakış açınız değişebilir.

Yine Çarşamba günü oluşan yeniay, iş, hizmet ve günlük hayatınızın akışında yeni ve hızlı kararları karşınıza getirebilir. Yeniliklere kalkışmak isteyebilirsiniz ama merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini düşünürsek büyük adımlar yerine tamamlanması gereken konuları hızlandırın.

Bu hafta genel olarak iradeniz ve enerjiniz  zayıf olabilir. Enerjinizi yükseltmeli, alerjilere ve ilaç zehirlenmelerine karşı dikkatli olmalısınız. Aile hayatınız için yapmanız gerekenleri haftasonu ele alabilir, sorumluluklarınızı tamamlamaktan mutluluk duyabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta ailevi konularınız öne çıkarken, işlerinizi evinizden halletmek veya işlerinizi hemen tamamlayarak kendi köşenize çekilmek isteyebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Bu hafta önemli haftalardan birtanesi çünkü Salı günüyle beraber iletişim gezegeni Merkür geriliyor. Özel alanınızda gerilemeye başlayacak olan merkür, sevdiğiniz insanla, hoşlandığınız kişiyle, çocuğunuzla olan iletişiminizde zorlanmaları, sıkıntı ve aksilikleri karşınıza getirebilir. İstikrarı sağlamanız zor olabilir. Yakın çevrenizden duyacağınız bazı konuşmalar özel hayatınızdaki insanı zorlamanıza neden olabilir. Eski ilişkiler, konuşmalar ve sorunlar 28 Mart’a kadar uğraşacağınız konulardan olacak. Eski sorunları halletmeden yeni adımlar atmamalısınız.

Çarşamba günü oluşan Yeniay da, aşk, eğlence hayatı, çocuklarla ilgili konularda büyük yeniliklerden ziyade, daha önceden konuşulmuş tamamlanmış işlerinizin peşine düşmek için faydalı olabilir.

Yine Çarşamba günü itibarıyla Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz. Evliliğe ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilir, aniden evlilik kararı alabilir veya ilişkinizi bitirebilirsiniz. Bu etkiyi ilk derecelerden bir akrep yükselenseniz daha fazla hissedeceksiniz. Yine 22-23-24-25 Ekim doğumlu bir Akrepseniz otoritelerle anlaşmak bu dönem kolay olmayabilir. Sürtüşmelerden, ani tepkilerden kaçınmaya çalışın. Değişimlere açık olmalısınız.

Bu hafta  ilişki fedakarlıklarınız, yumuşak yapınızla, sevdiğinizle bütün olma isteğiniz artarken, sevdiğinizle önceden konuştuğunuz konularda kararlar alabilir, ilişkinizi gözden geçirmek ve daha iyi bir noktaya taşımak için uğraşabilirsiniz. Kreatif işlerinizde, eğitmenliğe dayalı konularda kafanızda yapmak istediğiniz ama ertelediğiniz konuları bu hafta finalize edebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız yakın çevrenizle olan iletişiminizle başlayacak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kısa vadeli planlarda daha etkili hareket edebilirsiniz.

Bu hafta önemli haftalardan birtanesi çünkü Salı günü iletişim gezegeni Merkür geriliyor. Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. 28 mart’a kadar ev değiştirme, alma, satma, kiralama, bu konularda kontrat yapma konularında size sıkıntı ve sorunlar çıkartabilir. Aynı zamanda aile büyüklerinizle, sevdiklerinizle olan iletişiminizde dikkatli olun. 05 Mart civarlarında durum ve olayları fazlasıyla abartabilir, depresif etkiler altında olabilirsiniz. Bu dönemde bir adım atmanız gerekiyorsa şartların netliğinden emin olmalı, merkür düzeldikten sonra koşulların değişeceğini bilerek yola çıkmalısınız.

Çarşamba günü oluşan yeniay ev, yuva, konut, aile işlerinizi hızlandırsa bile Merkür gerilemesi altında olduğunuzu unutmayın. Yine daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış işlerinizin peşinden gitmelisiniz. Karşınıza güzel fırsatlar gelecek, bu fırsatları gerçekleştirmek istiyorsanız şartların uygunluğunu iki kere kontrol edin.

Çarşamba günü bir diğer önemli olay daha olacak. Devrimlerin, değişimlerin gezegeni Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Uranüs iş, hizmet alanlarınızı etkileyecek. Uranüs’ün etkisiyle her zaman çalıştığınız, aynı koşullara sahip işiniz içerisinde bir takım değişimler, beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Bu da sizi farklı alanlara ve keyfinizi yükseltecek ve kendinizi daha fazla özgür hissedeceğiniz alanlara yönlendirebilir. Artık işlerinizde yeni seçeneklere ve yeni sorumluklara açık olacaksınız. Yeni tekniklerin öğrenilmesi, farklı alanlara kayılması ve bu alanda değişik insanlarla bir araya gelerek çalışmalar yapılması sizi daha fazla destekleyecek. Yine sağlığınızda ani yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı, hormonal dengesizlikler, sinirsel durumlar oluşabilir..

Bu hafta ailenize karşı düşkünlüğünüz yüksek olacak ama onlarla olan iletişiminizde sizi anladıklarını düşünmeyebilir, olayları çok çabuk büyütebilirsiniz. Bunu yapmayın ve sorumluluklarınızı bilerek adımlar atmaya çalışın.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza parasal bağlantılarınız ve işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Maddi konularda güzel haberleri Pazartesi akşam saatlerinde alabilirsiniz.

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi çünkü iletişim gezegeni merkür gerilemeye başlayacak. Yakın çevre iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Etrafınızdaki insanların sizi kullandığını düşünebilir, pasif davranışlar sergileyebilirsiniz. Yine merkür gerilemesi sırasında iletişim, satış, reklam, tanıtım, sosyal medya, öğrenim işlerinizde sıkıntı ve sorunlar baş gösterebilir. Kendinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız. 28 Mart’a kadar anlaşmalardan, sözleşmelerden kaçının. Yapacaksanız şartları iki kez gözden geçirin. Bu dönemde işlerinizde zihinsel istikrarı sağlamanız kolay olmayacak.

Diğer yandan öğrenciyseniz merkür eğitim, öğrenim alanlarınızda gerileyecek. Bu dönemde ders çalışmak istemeyebilir, iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Sınavlarınız bu döneme denk gelirse hatalara, zihinsel karmaşalara dikkat edin.

Çarşamba günü itibarıyla Uranüs aşk alanınıza girecek. Yaklaşık 7 yıl boyunca burada bulunacak. Uranüs farklı ve değişik aşk ilişkilerini karşınıza getirebilir. Değişik ve sıradışı ilişkilere kapılabilir, aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler altında olabilirsiniz. Hobileriniz, çocuklarınızla ilgili konularda da iniş çıkışlar görülebilir. Değişik ve farklı olanı seveceksiniz sevgili Oğlaklar.

Bu hafta etrafınızdaki insanlarla, iletişim halinde olacağınız kişilerle doğru ilerlerseniz işleriniz bir düzene girebilir ve kalıcı bir şekilde istediklerinize sahip olabilirsiniz. Söylediklerinizi uygulayacak, hayatınızda işinizde istikrarı sağlayacaksınız. Alınganlıklardan uzak durmaya çalışın.


KovaKova Burcu

Bu hafta sizin haftanız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Arkadaşlarınız ve çevrenizle konuşmaktan, paylaşım içinde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Pazartesi akşam saatlerinde keyfiniz gayet yerinde, güzel haberler alacaksınız. Gezmeyi tozmayı çok fazla abartmayın.

Bu hafta Mart ayının en önemli haftalarından bir tanesi. İlk haber Salı günü iletişim gezegeni Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Parasal konularda kararsızlıklarınız oluşabilir. 28 Mart’ a kadar parasal konularda önemli kararlar almamaya çalışın. Daha önceden iş yaptığınız insanlara yönelin. Yeni insanlarla yapılacak işlerinizde sorunlara, aksiliklere, istikrarsızlıklara açık olabilirsiniz. Ticaret hayatınızda tamamlanması gereken konular üzerine eğilmeniz sizi olası zorluklardan koruyabilir.

Çarşamba günü itibarıyla Uranüs aile alanlarınıza giriyor. Özellikle kovanın ilk derecelerinde bir yükseleniniz varsa bu etkiyi daha fazla hissedebilirsiniz. Aileniz, ilişkileriniz ve çevrenizde önemli değişikliklere açık olmalı, ailenizle olan sürtüşmelerinize, tansiyonlu durumlara dikkat etmelisiniz. Eğer yükseleniniz ilk 05 Derece Kovaysa, aile ve yuva alanlarınızda beklenmedik ani değişimler, sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir. 20-21-22-23-24-25-26 Ocak’ta  doğan Kovalarsa bu dönemde değişimlere çok fazla direnç göstermeliler. Gerginlikleriniz, isyankarlıklarınız yüksek olabilir. Size söylenilenleri yapmak istemeyecek, çevrenize ve etrafınıza karşı isyankar davranacaksınız.

Çarşamba günü para alanlarınızda bir yeniay oluşacak. Yeniay yeni başlangıç ve kararları destekler ama birgün önce merkür’ün bu alanlarınızda gerilemeye başlaması yüzünden tedbirli olun, yeniliklerden ziyade tamamlamanız gereken işlerinizin üzerine eğilmelisiniz.

Perşembe günü eşinizle, sevdiğinizle ortak bir para mevzusuna kafa patlatacaksınız. Bu hafta parasal işlerinizde haftasonuna doğru istikrarı sağlayabilir, güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Eski bir sorunu halletmek için kolları sıvayın. Aile hayatınızda da parasal konuları rahat halledebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanız geri planda durmak arzunuzla, daha fazla düşüncelerinizin üzerine eğilerek başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Olayları farklı gözlerle göreceksiniz.

Bu hafta önemli haftalardan birtanesi çünkü iletişim gezegeni Merkür geriliyor. Sizin burcunuzda gerileyecek olan merkür 28 Mart’a kadar yanlış ifadeleri, anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Önemli girişimlerinizi bekletmeli, daha önceden başladığınız işlerin üzerine düşmeli ve onları tamamlamalısınız. Bu hafta depresif etkilere dikkat edin. Gerçeklerle yüzleşmeme isteğiniz yüksek olacak, zihinsel istikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz. Bu gerileme sizin için gerçekten önem arz ediyor sevgili Balıklar. Bu yüzden bu dönem hayata vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Karar almanız gereken yerlerde kendinizi çok zorlamayın.

Çarşamba günü oluşan Yeniayla birlikte önemli kararlarınızı devreye sokarken Merkür ün gerilediğini unutmayın, daha önceden yapamadığınız konuları tamamlamaya, bitirmeye özen gösterin. Büyük başlangıçlardan kaçının.

Çarşamba günü itibarıyla yakın çevrenizle bağlarınız değişmeye başlıyor. Akraba, kardeşlerinizin hayatında ani ve sürpriz gelişmeler oluşabilir. Bir yandan da teknolojiyi iletişime dayalı işlerinizde daha fazla kullanabilir, teknoloji, bilim, elektrik, elektronik işlerden fayda sağlayabilirsiniz. İletişiminizde elektrikli ve farklı tavırlarınız ortaya çıkabilir.

Bu hafta organizasyonlar, aktiviteler, sosyal çevre sorumluluklarınız haftasonuna doğru devrede olabilir. Kararsızlıklarınızı, belirsizliklerinizi, arkadaşlarınızdan göreceğiniz tavsiyelerle aşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın