Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

31 Mart – 06 Nisan 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya hızlı ve hareketli etkilerle başlıyorsunuz. Bu haftabaşı duygusal anlamda duygu değişkenlikleriniz fazla olacak. Canınız kolay sıkılabilir ve çevrenizdekilerin ve sevdiğiniz insanın sizin hızınıza yetişmesini isteyebilirsiniz. Heyecanlı, yarışmacı ruhunuz yeniden canlanmış durumda, bu da sadece kendinizi düşünmeye ve hiç düşünmeden hareket etmenize neden olabilir.

Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta çok kolay sıkılacak, değişik ve farklı girişimlerden zevk alacaksınız. Tansiyon iniş çıkışlarına dikkat. Ayrıca özel hayatınız ve sosyalliğiniz bu hafta itibarıyla geri çekilmeye başlayabilir. Yalnız kalmak, yalnız olmayı istemek ve sevdiğiniz insanla aranıza set çekmek, duygularınızı gizlemek gibi etkileriniz yüksek olabilir. Platonik ilişkiler, gizli saklı işlere meyiliniz önünüzdeki 3 haftaboyunca artabilir.


BogaBoğa Burcu:

Kendinizi daha tam anlamıyla canlı hissedemiyorsunuz, hele bu haftabaşı kafanızın içindeki konular ve hayal dünyanız fazlasıyla aktif olacak sevgili boğalar. Bazı insanlar davranışlarıyla sizi şaşırtabilirler. Özellikle iş ortamlarınızda sinir iniş çıkışlarına dikkat edin. Tansiyonunuzu koruyun.

Haftanıza bakarsak bu hafta sosyal çevreniz hareketleniyor. Organizasyonlar, aktviteler ve davetler içinde yer almak hız kazanacak. Birkaç hafta boyunca oldukça faal olabilirsiniz. Katılacağınız davet, organizasyon ve grup çalışmalarından fayda görebilir, işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Beklenmedik geçmiş konu ve olaylar da bu hafta  hızlanabilir. Yakın çevrenizle beraber eğlenceli işler peşinde olabilirsiniz. Yeni açılımlarınız olacak.

 


İkizlerİkizler Burcu:

Bu haftabaşı, sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla bir aradayken, farklı ve değişik duygusal tepkiler verebilirsiniz sevgili ikizler. Normal ve rutin olan herşeyden kolay sıkılacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla paylaşım içine girmek isteyeceksiniz. Sorumluluklarınızdan biraz uzaklaşmaya ihtiyacınız var. Aşk veya çocuk oluşumlarınız bu özgür duygunuzu frenliyor.

Haftanıza bakacak olursak, bu hafta sosyal ortamlarda sizin yapınızdan ve kültürünüzden farklı insanlarla tanışabilir ve o insanlardan çok keyif alabilirsiniz. Ya da değişik sosyal işler sizi bulabilir. Ayrıca kariyerinizdeki ilişkilerin artacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönem zam, terfi gibi konuları üstlerinizle konuşmak için de uygun bir dönem olacak. Yapacağınız seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz. Hukuki konularda da şansı hissedebilirsiniz.

 


YengecYengeç Burcu:

Haftaya kariyer hayatınız oldukça aktif bir şekilde başlayacaksınız sevgili yengeçler. Çalışsanız da, çalışmasanız da bu haftabaşında  göz önünde olmak, insan arasına karışmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmaya tahammülünüz olmayabilir. Evdeki sorumluluklarınız duygusal anlamda sizi zorladığından, biraz unutmaya ve rahatlamaya ihtiyacınız olacak.

Haftanızın geneline bakarsak bu hafta seyahatleriniz, yabancı şirketler, yabancılarla yapılacak işleriniz devrede olabilir. Sizden farklı insanlarla ilişkilerinizi daha iyi kullanacaksınız. Yine size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı, kurs veya seminerler ön plana çıkabilir. Hukuki davalarınızda iyi ilişkiler sonucunda güzel neticeler elde edebilirsiniz. Ayrıca kariyer hayatınızda beklenmedik olaylar hayatınızı değiştirecek. Değişik olan herşey size keyif verecek ve bu değişimi, fırsatları olumlu karşılayacaksınız.  

 


AslanAslan Burcu:

Bu pazartesi dış ortamlarda ve daha az iletişim halinde olduğunuz insanlarla bir araya gelebilirsiniz sevgili aslanlar. Geziler, seyahatler, farklı ortam ve yerlerde bulunmak sıkılganlığınızı yenmenize yardımcı olabilir. İş ortamlarınızda yolunda gitmeyen konulara takıklığınız devam edebilir. Zihinsel olarak sinirli olacak ve çabuk tepki vereceksiniz. Bu da kaza yapma ihtimalinizi arttırabilir aman dikkat.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta beklenmedik seyahatler, eğitim fırsatları ve iş konularına açık olun. Ayrıca  ortaklaşa para alanlarınızda çözülmesi gereken işlerinizi rahat halledeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kredi, faiz, vergi, borç ödeme gibi konular gündeminize oturabilir. Yine cinselliğe olan düşkünlüğünüz artabilir.

 


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı kendinizi gözlemleyebilir, duygu değişimlerini her zamankinden daha fazla yaşayabilirsiniz sevgili başaklar. Sevdiğiniz kişiyle ortaklaşa para konularında iyi anlaşacaksınız. Kafanız çözüme yönelik çalışacak. Hissettiğiniz duyguları kendinize saklamayın karşı tarafla paylaşın.

Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta eşinizin ve sevdiğiniz insanın parasal durumunda ilginç gelişmeler ve fırsatlar olabilir. Ayrıca özel hayatınıza ve birebir ilişkilerinize vakit ayırmanız gereken bir dönem içinde olacaksınız. Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı halletmek ve romantizmi canlandırmak bu dönemin konusu olacak. 3 hafta boyunca sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artacak, onu fazlasıyla önemseyeceksiniz.

 


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı, sevdiğiniz insanla güzel  planlar yapabilir, ortaklaşa hareket etmekten mutluluk duyabilirsiniz sevgili teraziler. Eğer ortaklı bir işiniz varsa, beraber hareket etmeye ve aynı fikirleri paylaşmaya özen gösterebilirsiniz. Aile hayatınızda ısrar ve inattan kaçının ve zaman zaman sevdiğiniz insanla aranızda oluşacak gerilimlere hazır olun.

Haftanızın geneline bakarsak bu hafta, iş hayatınızdaki ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. İş yapmayı sevecek, bir yandan da tatlıya olan düşkünlüğünüz nedeniyle birkaç hafta boyunca kilo almaya meyilli olacaksınız. Özel yaşantınızda beklenmedik olaylara açık olun. Sizden çok farklı bir insan ilginizi çekebilir.

 


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşında işinizi yapmaktan gocunmayacaksınız sevgili akrepler. İş ilişkilerinizde hızlı ve çabuk adımlar atabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız günlük düzeniniz devam edecek. Çalışma yoğunluklarınız nedeniyle, duygusal hayatınızda dengeyi bu aralar kurmanız zor gibi gözüküyor. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta ve yönlendirmekte zorlanabilirsiniz.

Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta hızlı ve farklı iş teklifleri ve konuları gündeminizde olacak.  Ayrıca aşkı farkedip daha etkili bir şekilde yaşayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla harika bir dönem içinde olacaksınız. kalbi boş olanlarsa aşkı yakalayabilirler. Aşk, eğlence ve çocuk alanlarınızda şans sizden yana olacak.

 


YayYay Burcu:

Haftaya eğlenceli, sanatsal ve hareketli bir şekildee başlayacaksınız sevgili yaylar. Bu pazartesi birden fazla organizasyon yaparak gününüzü doldurabilirsiniz. Herşeyi aynı anda yapma isteğiniz yoğun olabilir. Yarışmacı ve girişken taraflarınız ön planda olacak yalnız arkadaşlarınızdan duyacağınız bazı şeyler canınızı sıkabilir, onlarla sürtüşmeler içine girmeyin.

Haftanızın geneline bakarsak, aşk hayatınızda sıradışı olaylar oluşabilir. Aniden bir insandan hoşlanabilir veya sevdiğiniz insanla farklı aktiviteler içine girebilirsiniz. Evinizi daha çok seveceğiniz ve orada vakit harcayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat,yer değiştirme gibi olgular gündeminizde olacak. Dışarıda olmaktansa, sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.


OglakOğlak Burcu:

Bu haftabaşı, ailenize ve evinize karşı istekli, farklı ve cesur yanlarınız ön planda olacak sevgili oğlaklar. Yaptıklarınızla ailenizi ve sizi sevenleri şaşırtabilirsiniz. Tabii bazı konularla onlarında sizi şaşırtması mümkün. Aklınıza gelen iş sorunları ve olumsuzlukları zaman zaman da olsa keyfinizi kaçırabilir. Bu Pazartesi, iş hayatınızda yoğun bir programınız varsa, ailenizle ilgilenmek durumunda olmanız sizi sinirli kılabilir.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta aile hayatınızda beklenmedik olaylar yaşamaya açıksınız. Yine aniden ortaya çıkacak bir ev alım, satım fırsatı önünüze gelebilir. ayrıca yakın çevre ilişkilerinizin güçleneceği bir dönem içine giriyorsunuz. Yine satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörlerinden işiniz varsa olumlu bir dönem içinde olacaksınız.


 KovaKova Burcu:

Bu haftabaşı iletişime yönelik alanlarınız devrede olacak sevgili kovalar. Yakın çevrenizdeki insanlarla, akraba veya kardeşlerinizle ilişki halinde olabilir, beraber planlar yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için ürettiğiniz endişe ve korkularınız sizi gün içinde zorlayabilir. Yine zihinsel olarak huzursuz ve biraz da gitgelli olabilirsiniz. Gün içinde çabuk sinirlenmelere karşı dikkatli olun.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta, yakın çevrenizde beklenmedik ve sıradışı olaylar oluşabilir ya da iletişim alanlarınızda ani fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca maddi konularda güzel gelişmelerin yaşanacağı ve kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriş yapacaksınız. 3 hafta boyunca ticaret konuları artabilir ve  kadınlardan fayda ve yarar görebilirsiniz. Güzel eşyalar, objelere olan tutkunluğunuz artacak.


 BalikBalık Burcu:

Herşeyi maddi açıdan karşılaştırdığınız ve sorguladığınız bu süreçte belki de uzun zamandan sonra ilk defa kendinizi takdir edebilirsiniz sevgili balıklar. Başkalarının söylediklerine kulak vermekten çok, kendi fikirlerinize güvenmeli ve buna göre yaşamalısınız. Yine de gün içinde bazı ödemeler canınızı sıkabilir.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta kendinizle olan bağlantınız güçleniyor. Sosyal olmaya başlayacak, kendiniz için alışveriş yapacak, görüntünüzü yenileyeceksiniz. Bu dönemde kendinize olan sevginiz artacak. Gözler sizin üzerinizde olacak sevgili balıklar Ayrıca parasal konularda beklenmedik gelişmelere ve durumlara bu hafta açık olmalısınız. Bu alanda fırsatlarınız yüksek olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın