Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

30 Mayıs – 5 Haziran Haftası Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haziran ayında yakın çevrenizle oldukça ilgili olacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde yüzeysel ama bir o kadar da çok yönlü olabilirsiniz. Parasal konularda çözüme yönelik hareket etmeniz devam ediyor olacak. Haziran başı biraz zor açılarla dolu bu yüzden önemli işlerinizi Pazar günü oluşacak olan yeniaydan sonra devreye sokmaya çalışmalısınız.

 

Perşembe ve Cuma günleri yanıltıcı ve aldatıcı etkilere açık olabilirsiniz. Fikirleriniz, beklenmedik olayların cereyan etmesi, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde hayalkırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Yine bu tarihlerde satış, reklam, pazarlama işlerinizde gözünüzü dört açmalı ve aldatıcı etkileri hesaba katarak yolunuzda ilerlemelisiniz.

 

Pazar günü oluşan Yeniay,  iletişim, satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım alanlarınızdaki yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı destekliyor. Yine iletişime dayalı işlerinizde farklı ve değişik teklifler ve uygulamalar oluşabilir. İlişkilerinizde abartılı hareket etme şekliniz işlerinizde sıkıntılara sebep olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftanın ilk 2 gününde  parasal, güzel iş bağlantıları ve konuşmaları devrede olacak yalnız Haziran ayı en gergin ve parasal anlamda en stresli aylarınızdan bir tanesi sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Perşembe günü  sosyal çevrenizdeki insanların kararsızlıkları, yanlış yönlendirmeleri, parasal anlamda birtakım hayal kırıklıklarına ve sıkıntılara sebep olabilir. Perşembe ve Cuma gününe  denk gelen günlerde önemli anlaşmalardan kaçınmak yerinde olur.

Eşinizle ve partnerinizle Cuma ve Cumartesi günleri karşı karşıya gelme, birtakım sıkıntılar yaşama ihtimaliniz söz konusu.

Pazar günü  para evinizde bir Yeniay gerçekleşecek. Bu tarih ve ondan sonraki 15 gün boyunca para ile olan yeni çözümlemeleri, yeni adımları, yeni bağlantıları, yeni fırsatları devreye sokabilirsiniz. Eğer kafanızda şu son zamanlarda parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar üzerine herhangi bir değişiklik yapma ya da önemli kararlar alma varsa, bu tarih ve sonrasında bu süreci kullanmaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Haziran ayında  her şey sizin için daha hareketli akarken bir yandan da ikili ilişkilerinize ve aile hayatınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

Perşembe günü kişisel girişimlerinizde, toplum önünde beraber çalıştığınız insanların sizi yanıltma ihtimaline karşı dikkatli adımlar atmalısınız.

Cuma günü, özel hayatınızda sıkıntı ve problemlere açıksınız. Sevdiğiniz insanın sorumluluklarını üstlenmek istemeyebilirsiniz, bunu ağır bulabilirsiniz ya da o sizin çok sorumsuzca davrandığınızı düşünerek buna göre hareket edebilir.

Maalesef haftasonu da bu etkiler devam ediyor. Cumartesi günü kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranıza bir duvar örebilirsiniz. Gerçek duygularınızdan ona bahsetmek, ona açılmak kolay olmayacak.

Pazar günü oluşan  Yeniay, kişisel girişimlerinizle ilgili önemli bir Yeniay. Belki ilişkileriniz anlamında bu ay çok iç açıcı olmayabilir ama bir yandan da kendi istekleriniz, beklentileriniz, kendi kuracağınız ilişkiler anlamında da size yeni olasılıkları karşınıza getirecek. Bu yüzden de kafanızdaki plan ve projeleri uygulamaya koymanın tam zamanı.YengecYengeç Burcu
:

Haziran ayında sosyal çevrenizde konuşma ve görüşmeleriniz bir yandan devam ederken bir yandan da plan ve projelerinizi oluşturmanın tam zamanı olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Perşembe günü yabancılarla yapılacak olan işlerinizde, daha az samimi olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntılar, hayal kırıklıkları ve problemler oluşması söz konusu. Kolay kandırılmalara meyilli olacaksınız. Cuma günü iş hayatınızdaki sorumluluklarınız, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu sorumlulukların fikirsel olarak ve bedensel olarak sizi yorduğunu, hayatın sizi desteklemediğini, iş koşullarınızın sizi mutsuz ettiğini görebilirsiniz.

Cumartesi günü kendinizi fazlasıyla yalnız ve mutsuz görebilirsiniz. Bir yandan yakın çevrenizdeki güzel oluşumlar, hayatı daha farklı algılatabilir.

Pazar günü oluşan Yeniay, diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte. Bu Yeniay, sizin kadersel alanınızda oluşuyor. Bu yüzden önemli girişimlerden kaçınmanız, acele kararlar almamanız bu Yeniay’da çok önemli olabilir.


AslanAslan Burcu:

Haziran ayında bir yandan kariyerle ilgili konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken diğer yandan da sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz daha da kuvvetlenecek sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Hemen Haziran başında sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla girişeceğiniz parasal işlerinizde dikkatli adımlar atmalısınız. Bir anlamda borç alışverişlerinden kaçının.

Perşembe ve Cuma günleri devreye giren olumsuz açılarla beraber özel hayatınızda, aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntılar, sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sorumlulukların kişiliğinize fazlasıyla ağır geldiğini göreceksiniz. Bu etkiler Cumartesi günü de devrede olabilir.

Pazar günü  sosyal çevre alanlarınızda oluşan bir Yeniay gerçekleşiyor. Bu Yeniay yeni partilerin, yeni aktivitelerin, yeni grupsal organizasyonların habercisi olabilir. Bu Yeniay ile beraber geleceğinize yönelik önemli yeni kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber hareket edeceksiniz. Yine bu alanda kurduğunuz bazı ilişkilerde abartılı iyimser ve coşkulu tavrınız, özellikle parasal konularda hiç düşünmeden hareket etmenize neden olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı hem gelecek işlerinizi devreye sokabilir, hem de sevdiğiniz insanla destekleyici fikirler ya da projeler üretebilirsiniz. Haziran ayında göz önünde olacağınız konu ve olaylar, ilişkiler önem kazanıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar.

Perşembe günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanın birtakım davranışları sonucunda birtakım hayal kırıklıkları, sıkıntılar, aldanmalar oluşabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Özellikle erkek figürleriyle ve patronlarınızla anlaşmakta zorlanacaksınız. Sorumluluklarınızı çok fazla üstlenmek istemeyebilir ve bu sorumluluklardan kaçmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle Cuma günü, özel ve iş ilişkilerinizde birtakım aldanmalara, birtakım hayal kırıklıklarına açıksınız.

Pazar günü oluşan Yeniay, kariyer hayatınızda önemli karar ve başlangıçları uygulamanız için sizi harekete geçirecek. Bu Yeniay ile beraber bazı işlerinizde bitişler görülürken bazı noktalarda da çok güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Bir kapı kapanır, bir kapı açılır siz hiç merak etmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşında ailevi konularda konuşmalarınızla onlardan destek alabilirsiniz. Haziran ayının girişindeyse fikirlerinizde ve düşüncelerinizde biraz  olumsuzluklar altındasınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler.

Perşembe günü iş hayatınızda aldanmalara ve beraber çalıştığınız insanların sizi bazı noktalarda kandırmasına meyilli görünüyorsunuz. Bu yüzden önemli işlerinizde enerjiniz düşük çalışacak. Bu süreçte çok ciddi anlaşmalar, görüşmeler ve yenilikler içine girmemeye özen göstermelisiniz.

Cuma günü olumsuz bakış açısıyla bazı işlerinizde; geleceğinizi ilgilendiren, seyahat ve eğitimle ilgili birtakım işlerinizde yakın çevre sorumluluklarınız size nefes aldırmayabilir. Verdiğiniz sözleri tutamayacağınızı da görebilirsiniz. Cumartesi günü bir yandan hayatın sizi koruduğu hissiyatı hakimken bir yandan da ilişkilerinizdeki bozulmalar sizi biraz zorlayacak.

Pazar günü oluşan  Yeniay, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuk medya, ticaret alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamanız için uygun. Fakat Yeniay’dan bir gün önce oluşan olumsuz koşullar ve Haziran ayının girişinde bulunan olumsuz gezegen hareketleri, sizin bu yeni girişimlerinizde de birtakım ilişki sıkıntılarını ve problemlerini gündeme getirebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı  özel hayatınızda sevdiğiniz insanla fikirlerinizi güçlü bir zemine oturtabilirsiniz. Yine de Haziran ayında parasal konularda sizi zorlayan etkiler var sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Haziran başında para giriş-çıkışlarınızı iyi dengelemeye önem vermelisiniz.

Perşembe günü parasal konularda önemli kararlardan kaçınmalısınız. Keza Cuma günü de sizi zorlayacak. Özellikle patronunuzun ya da beraber iş yaptığınız insanların hayatında da birtakım parasal sıkıntıların gündeme gelmesiyle beraber sizin de moraliniz bozuk olabilir. Önemli iş konuşmaları, görüşmeleri ve parasal anlaşmalardan bu tarih civarında uzak durmalısınız.

Bir yandan bu kadar olumsuz etkiler varken bir yandan da Pazar günü devreye giren Yeniay, ortaklaşa parasal alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı devreye sokabilir. Bu Yeniay ile beraber yine sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan göreceğiniz farklı destekler ve yardımlar, biraz da olsa umutlanmanıza ve parasal çözümlere ulaşmanızı sağlayacak.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşında ilişkilerinize daha fazla yoğunlaşmanız gerekebilir. Haziran başında biraz sıkıntılı zamanlarınız var, sevgili Yay ve yükselen Yaylar..

Perşembe günü ikili ilişkilerinizde, aile içi dayanışmalarınızda birtakım aldanmalara, enerji düşüklüklerine, problemlere ve sıkıntılara açıksınız.

Cuma günü özel hayatınıza çok dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlayamama, onun hayatına karşı esnek olamama, bir yandan sizin hayatınızın sorumlulukları, onun sizin sorumluluklarınızın arkasında durmaması gibi etkilerle ilişkilerinizde var olan sorunların ortaya çıkması söz konusu. Cumartesi günü göz önünde bulunacağınız ortamlarda aşırı iyimser, belki de insanların dikkatini çeken abartılı tavırlarla hareket edebilirsiniz. İnsanlara bazı durumları çaktırmak, ruh halinizi göstermek istemeyeceksiniz ama bu içten içe sizde derin yaralar bırakabilir.

Pazar günü oluşan Yeniay önemli çünkü yaşadığınız hayal kırıklıkları, sıkıntı ve sorunların ertesinde belki de ya “devam” ya “tamam” kararı vereceksiniz. Vereceğiniz kararlar sizin lehinize. Bu yüzden ister devam ettirin, ister ilişkinize “tamam, bitti” deyin ama kararlar almaktan korkmayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Haziran ayında iş hayatınız ve bu alandaki emekleriniz, bunların karşılığını almak, zaman zaman işinizde birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşmak ön plana çıkabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İş hayatınıza daha fazla yoğunlaştığınız aylardan bir tanesine giriyorsunuz.

Perşembe günü, yakın çevrenizde iletişimsel iş yaptığınız insanlar varsa onlarla olan bağlantılarınızda birtakım hayal kırıklıkları ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda birazcık daha gerçekçi adımlar atmalısınız.  Cuma günü, bir işinizde sonlanma, bir sıkıntı, bir problemin ortaya çıkması, hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılmanızı sağlayabilir. Cumartesi günü kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Özellikle bu süreçte sağlığınızla ilgili birtakım sıkıntı ve problemler varsa bunlar da devrede olabilir.

Pazar günü oluşan Yeniay’da iş, hizmet ve sağlık alanlarınızdaki başlangıçlarınızı ve kararlarınızı devreye sokacaksınız. Aslında bir yandan var olan işinizdeki sıkıntılar ortaya çıkabilir ama bir yandan da hiç beklenmedik yerlerden güzel teklifler, farklı teklifler karşınıza gelebilir.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı özellikle aile hayatınızda bazı konu ve olayları güçlü ve etkili şekilde çözebilirsiniz. Haziran ayına hayata aşkla, keyifle, mutlulukla ve çocuklarınızla olan paylaşımlarınızı arttırma isteğiyle başlayacaksınız sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Haziran ayı, zorlayıcı aylardan bir tanesi. Özellikle ortaklaşa parasal konularda birtakım aksilikler, sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var.

Perşembe günü borsada yatırım yapıyorsanız, riskli bir işte bulunuyorsanız başkaları tarafından kolay kandırılabilirsiniz. Hayalperest adımlar size yanlış yaptırabilir ve bazı işlerinizde kayıplara neden olabilir. Cuma günü sosyal çevre sorumluklarınız, hayattan alacağınız keyfi bir parça da olsa kısacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın sorumsuzlukları, sosyal çevrelerde aranızda birtakım sıkıntılara neden olabilir.

Cumartesi günü ilişkinizde birtakım problemler, sonlanmalar, bitişler görülebilir. Kendinizi yalnız, yorgun, halsiz hissedecek ve kimsenin sizi anlamadığını düşüneceksiniz.

Pazar günü oluşan Yeniay, aşk hayatınızdaki önemli kararları ortaya koymanıza neden olacak. Ortaklaşa parasal konularda aşk hayatınızda abartılı hareketlerden uzak durmalısınız. Para harcamayı seveceksiniz ve düşünmeden yapacağınız harcamalar, bu dönemde sizi sıkıştırabilir.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı iletişimsel konularda yaşadıklarınızı hem yakın çevrenizle hem sosyal ortamlarınızda paylaşabilirsiniz.. Haziran ayında ailevi konular ön planda olurken eğer eviniz için giriştiğiniz birtakım eşya değiştirme, dekorasyon, boya, badana, tadilat işleriniz varsa bu konularda birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar.

Perşembe günü aile hayatınızda birtakım hayal kırıklıklarına ve sıkıntılara açık olacaksınız. Bazı girişimlerinizi ve bazı beklentilerinizi ailenizin karşılamadığını düşünebilir, hem siz onları yanlış yönlendirebilir hem de onların sizi bazı düşüncelerinizde yanlış yönlendirdiğini fark edebilirsiniz.

Cuma günü hayat sizi desteklemeyecek. Özellikle ailenizdeki büyüklerden birinin sağlığıyla ilgili konu ve olaylar karşınıza gelebilir.

Pazar günü oluşan Yeniay, ailevi konularda önemli kararlar aldırabilir. Bu kararlarla beraber aile hayatınızda bir yenilenme sürecine girebilirsiniz. Yerleşimle ilgili, yer değiştirmeyle ilgili konularınızı konuşabilir, kararlar alabilirsiniz. Emlak ile ilgili konu ve olaylar bu Yeniay’dan sonra yapılırsa çok daha sağlıklı adımlar atılacaktır.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

 • Cevaplamak
  Nooshin
  10:03'de Mayıs 30, 2016

  marhaba . Ban Nooshin Iran da size yaziyorum. banim yukselen burcumu nadir? Augustos 20, 1973 saat 15:30 dogum gunu dir .
  cok cok tasakkur edarim.
  sag olun var olun.

Bir Cevap bırakın