Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

3 – 9 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya biraz isteksiz ve geçmişe yönelik duygularınız yoğun olarak başlayabilirsiniz sevgili koçlar. Bu haftabaşı ve tüm hafta boyunca  aşk hayatınızda, eğlence veya çocuğunuz için üstlendiğiniz parasal harcamalarda bir takım sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya müsait olacaksınız. İlişkinizde daralmalara, sorunlara açık olun. Maddi konuların ilişkinizi mahvetmesine izin vermeyin.

Çarşamba günü, duygularınızı etkileyecek kararlar almanız mümkün. Sevdiğiniz insanla tartışmalara açık olacaksınız. Para sorumluluklarınız yüzünden sevdiğiniz insana duygularınızı ifade edememek, aranıza bir set çekebilir. İlişkinizde ortaya çıkacak tansiyonlu durumlara karşı biraz daha çözümle hareket etmek ilişkinizi kurtarabilir.

Perşembe günü, eğlenceye yada aşk hayatınıza dayalı parasal konularda harcamalarınızı fazla bulabilir bunun sonunda moralinizi hemen bozabilirsiniz. Parasal sorumluluklarınızı kafanıza çok takmazsanız bu döngüden çok daha kolay ve rahat sıyrılabilirsiniz sevgili koçlar…

Cuma günü merkür başak burcuna geçecek. Merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır.

Pazar günü itibarıyla artık enerjinizi aşk hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Aşk hayatınızda, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Spor aktiviteleri, çılgın ve tehlikeli sporlar, sanatsal faaliyetler, hobiler alanında hırslı ve yapıcı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz yalnız mars aslan  burcunda  sabırsız ve baskın davranmayı gerektireceğinden yukarıda saydığım alanlarda biraz daha sakin ve tutarlı hareket etmeye özen gösterin.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı sosyal işleriniz devreye girebilir sevgili boğalar. Aile hayatınızda keyfinizin, bolluğunuzun bazı sorumluluklarınız yüzünden azaldığını ve daraldığını düşünebilirsiniz. Partnerinizle bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Bu hafta yılın en zorlayıcı haftalarından biri olduğu için bu döngüde konuşarak ve anlaşarak çözümler üretmeye çalışmalısınız.

Tüm hafta boyunca genel olarak fikirlerinizde huzursuz olabilirsiniz. Duygusal hayatınızda, ailevi konularda Çarşamba günü, kopmalar, zorlanmalar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmemeye çalışın. Ailevi konularda biraz daha esnek ve çözümcül olmalısınız.

Perşembe günü, aile ortamlarınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Olumsuz fikirler, negatif düşünceler karşısında birbiriniz anlamadığınızı düşünebilirsiniz.

İletişim gezegeni merkür Cuma günü itibarıyla başak burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde dürüst, tutarlı ve  zevkli yönlerinizi bu 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler, bu konuda biraz kararsızlıklar yaşasalarda olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler.Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan  burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak.  Aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız.  Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz. Enerjinizi evinizde harcarken, sabırsız ve kazalara davetiye çıkaracak aceleci tavırlardan uzak durun.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza hızlı başlayacaksınız sevgili İkizler…Yakın çevrenizle (akraba, kardeşler, kuzenler veya yakın dostlar) kurduğunuz ilişkiler ve iletişimde bu hafta bazı sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya açık olacaksınız. Yine sağlık sorunları ve iş sorumlulukları bazı işlerinizde ve ilişkilerinizde daralmalar ve sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta sezonun ve tüm yılın en zorlayıcı haftalarından bir tanesi. Olumsuz bakış açınızı hem çevrenizdekiler size, hem de siz onlara bulaştırabilir ve fikirlerinizin yeteri kadar destek bulmadığını düşünebilirsiniz.

Çarşamba günü, yakın çevrenizle veya iş alanlarınızda bazı kopmalar, sorunlar oluşabilir. İş alanında yapılması gerekenlere verdiğiniz önem sonucunda, beraber çalıştığınız insanları anlamakta zorlanabilir ve onlardan fazla bir karşılık bekleyebilirsiniz.

Yine Perşembe günü, yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Aile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak ama yine de  para alışverişlerine dikkat etmelisiniz.

Bu hafta iletişim gezegeni merkür Cuma günü itibarıyla başak burcuna geçecek. Merkür, 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve konularda çözümsel yaklaşaımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz bu 2 hafta boyunca hızlanacak. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan  burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu 2 ay boyunca araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde savaşçı ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmalı, sabırsız tutumlar içine girmemelisiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza seyahat, eğitimsel işleriniz, eğitim veya medya alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz. Bu işlerden bir tanesiyle uğraşıyorsanız bu konuların daha çok öne çıktığını görebilirsiniz sevgili yengeçler. Maddi anlamda güzel gelişmeler olsa bile bu hafta parasal olarak risk almaktan uzak durun. Harcamalarınızda biraz daralmalar ve kısıtlamalar devreye girecek. Uzak çevrenizden alacağınız haberler daha derli toplu hareket etmeniz gerektiğini size gösterecek.

Çarşamba günü, özel hayatınıza ve iş sorumluluklarınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek önemli olsa bile bugün, aşk hayatınızda ve risk içeren işlerinizde sorunlar oluşacak. Borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olun.

Perşembe günü, maddi konularda negatif düşünmeye meyilli olacaksınız. Aşk hayatınıza, çocuk alanlarınıza ve eğlenceye dayalı harcamalarınızda  bir takım zorlanmalar, sizin hayatınıza negatif bakmanıza neden olabilir. veya bazı girişimlerinizin, düşüncelerinizin hatalarını farkedebilir ve hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Yatırımlarınızdaki iniş çıkışlarda sizi zorlayabilir.

Cuma günü itibarıyla iletişim gezegeni merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir 2 hafta olacak.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin para  evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda,  mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayla ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak. O yüzden ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya önem verin, sevgili  yengeçler.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza ortaklaşa parasal konularla başlıyorsunuz sevgili aslanlar. Kişisel zevkleriniz ve keyfiniz bu hafta ailevi sorumluluklarınız nedeniyle bazı noktalarda azalabilir ve kısıtlanabilir. Kendinizi bir fanus içinde gibi hissedebilirsiniz. Abartıyı hayatınızda azalttığınız müddetçe çıkışınız daha kolay görünüyor.

Çarşamba günü,  aile hayatınızda zorlanmalara, sürtüşmelere açık bir gün. Sadece kendinizi düşünmeniz, ailevi sorumluluklarınızın üzerinize gelmesine ve ailenizdekilere karşı soğuk ve mesafeli davranmanıza neden olabilir. Sizi anlamadıklarını ve onlarla olan ilişkilerinizde sıkıntılı yönlerin ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Perşembe günü, aile hayatınızda kolay moraliniz bozulabilir. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Aile sorumluluklarınız hayatı dolu dolu yaşamak isterken kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir anda sizi aşağıya çekebilir.

Cuma günü itibarıyla iletişim gezegeni merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor.  Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan aslanlar, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan  burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin kişisel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Mars hızlı ve düşüncesizce hareket etmeyi gerektirdiğinden, fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz ve gripten, enfeksiyonel, ateşli hastalıklardan uzak durmalısınız. Artık harekete geçmek ve sadece kendiniz için mücadelenizi vermek isteyeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftaya kişisel ilişkilerinizle ilgilenerek başlayacaksınız sevgili Başaklar. Bu haftabaşında ve tüm hafta boyunca yakın çevre sorumluluklarınız ve hayatı negatif algılama süreciniz kendiniz ve ruhunuzla olan bağlantınızı kısarak, zorlanmalara sebep olabilir. Etrafınızdaki insanlarla ilişkinizi daraltmak ve bazı kişilerle sınırlı tutmak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü, yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Herşeyi kendi içinde fazla sorgulayabilir, çevrenizin yaşadıklarını boş bulabilirsiniz. Düşünce sisteminiz biraz daha fazla eleştiriye yönelik çalışabilir, Beklenmedik olaylara açık olmalısınız.

Perşembe günü yakın çevrenizin ( akraba, kardeşler, kuzenler, komşu veya dostlar) sorumlulukları, fikirsel olarak sizi yorabilir, özellikle konuşmalarınızda, yakın çevrenizle olan iletişiminizde, bu Perşembe   çok dikkatli adımlar atmalısınız.

Cuma günü iletişim gezegeni merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz, daha fazla konuşacağınız ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan  burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz  ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Marsın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle aşk hayatınızda kendi kuyunuzu kazmayın ve sırlarınızı herkesle paylaşmayın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Maddi sorumluluklarınız ve parayı ele alış şekliniz bu hafta sosyal ortamlarda veya geleceğinize yönelik işlerinizde bir takım sıkıntılara veya sorunlara neden olabilir. Davet veya organizasyonlarda kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Bu hafta zorlayıcı haftalardan bir tanesi olacak. Bu yüzden sosyal çevre ilişkilerinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz.

Bazı işlerinizin parasal karşılığını almakta Çarşamba günü, zorlanabilirsiniz. Sosyal ortamlarda donuk ve mesafeli hareket etme isteğiniz size iş kaybettirebilir. Arkadaş ilişkilerinizde para konularında dikkatli olmalısınız.

Yine bu Perşembe sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bir arada bulunacağınız yerlerde parasal konulara kolay moraliniz bozulabilir. Negatif etkilerden uzak durmaya çalışın, olayları kafanızda büyütmeyin. Bazı parasal işlerinizde de sorunlar oluşabilir.

Cuma günü merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, iletişiminizi kısmak yine bu 2 hafta içinde yaşayacaklarınız arasında yer alabilir.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan  burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.Yalnız yoğun istek ve duygularınızın tartışma ortamlarını körükleyerek, arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki insanları kaçırmamalısınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya keyfi ve eğlenceli konulara odaklanmak başlamak isteyeceksiniz sevgili Akrepler. Hayatı sorumlu ve ciddi algılamanız veya önemli kararları devreye sokmanız iş ve kariyer hayatınızda bazı kısılmaları ve daralmaları beraberinde getirebilir. İş küçülmelerini bu hafta kişisel olarak algılamamalısınız.

İş ilişkilerinize özellikle bu Çarşamba  dikkat edin. Patronlarınızla veya iş yaptığınız insanlarla olan ilişkileriniz zora girebilir. Sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.

Perşembe günü özellikle iş sorumluluğunuz  ya da kafanızdaki bir görüşme veya bir konuşma sizi moral olarak aşağıya çekebilir  bir takım konuşmalar sizi zorlayabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Hayatın sizi desteklemediği düşüncesi hayatınıza hakim olacak. Olayları ne kadar az dramatize ederseniz çıkışınız o kadar kolay olacak.

Cuma günü merkür, 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin iş ve kariyer  alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden, rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Eğer işinizde patronsanız, istediklerinizi yapacak ortamlar içinde bulacaksınız kendinizi, biraz da kafanıza göre davranmayı tercih edeceksiniz. Yine bu dönemde eşinizin ailesine karşı tavırlarınızda sabırsız ve anlayışsız tutumlar sergileyebilir, sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza ailevi konulara veya ev hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili yaylar. Bu hafta zor bir hafta. Hayatınızın kontrolünün elinizde olmaması bazı beklenmedik olayları hayatınıza davet edebilir. Seyahat, eğitim, medya veya ticaret işlerinizde bazı sıkıntılara bu hafta açık olmalısınız.

Çarşamba günü, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde sorunlar ve ilişki bozulmaları görülebilir. Seyahatteyseniz gün içinde zorlanmalar ve beklenmedik olaylar yaşamaya müsait olacaksınız.

Perşembe günü dış ortamlarda ve seyahatlerde iletişiminizde  beklenmedik olaylara açık olacaksınız, beklenmedik bir takım olaylar özellikle hayata geniş açıdan bakmanızı zorlaştırabilir. Olumsuz düşünce yapısından uzaklaşmalı, yaşadığınız olayları acımasızca kritize etmemelisiniz. Çünkü tüm bunların yanısıra güzel çözümlerde devrede olacak. Tek yapmanız gereken olumsuzluğunuzun bu çözümleri görmenize engel olmasını sağlamak.

Cuma günü itibarıyla kariyer evinizde ilerlemeye başlayacak olan  merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Bir yandan da yeni projeler ve kariyer oluşumları için de uygun bir dönem olacak. Sevdiğiniz insanın ailesiyle olan iletişiminiz artmaya başlıyor.

Pazar günü itibarıyla, marsın aslan  burcuna geçmesiyle üzerinizdeki ağır enerjilerde ortadan kalkacak. Daha rahat hareket etme, istediğiniz konulara odaklanma, yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız. Ticaret ve medyayla uğraşanlar bu dönem içerisinde mücadelelerini ortaya koyacaklar yalnız sabırsız tavırlar hata yapma hızınızı arttırabilir. Yaklaşık  2 ay sürecek olan bu, süreçte özellikle yolculuklar sırasında aceleci ve ani tavırlardan kaçınmalı ve kazaya sebebiyet verecek oluşumlardan uzak durmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.Yine bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz.OglakOğlak Burcu

Ortaklaşa parasal hanenizde geleceğinize yönelik önemli sorumluluklar yüzünden bir takım daralmalar ve sıkıntılarla haftaya başlayabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızla parasal konularda sorunlara hazırlıklı olmalısınız. Bu hafta yılın en zorlayıcı haftalarından bir tanesi, olumsuzluk ve dar bakış açısı sizi zorlayabilir ve önemli şansları kaçırmanıza neden olabilir. Buna tüm hafta boyunca dikkat etmelisiniz sevgili oğlaklar.

Çarşamba günü, iş alanlarınızda parasal bir sorun ortaya çıkabilir. Ortaklaşa ödemelerde sorunlar, borç alma, verme işlerinde problemler yaşayabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınız sizin hissettiklerinizi anlamayabilirler. Gelecek sorumluluklarınızın parasal olarak üzerinize yük bindirdiğini düşünebilirsiniz. Zaten sorununuz da bu, karşılaştığınız olaylarda hemen negatif veya eksik bir yönünü, kusuru bulmanızda üstünüze yok ama bu, bu hafta daha da ön planda olabilir.

Perşembe günü, arkadaşlarınızla yapacağınız işlerde ya da iletişiminizde  bazı bozulmalar oluşabilir, borç almaya, vermeye bu günler dikkat etmelisiniz. Parasal konularda, bulunacağınız sosyal ortamlarda kolay moraliniz bozabilir. Bazı parasal konuşmaların işinize yaradığını da göreceksiniz bu yüzden kendinizi bu kadar sıkmamalısınız.

Bu Cuma  itibarıyla, medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayacak olan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi bu alanlarda etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Seyahate çıkmak istiyorsanız tüm bunları konuşmak ve plan yapmak için uygun bir gün olacak. Eğitim konularının da hızlandığını görecek, uzak akrabalarınızdan haberler alacaksınız.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan  burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. 8.ev bilinmeyen, gizli ve ölümle ilgili bir ev olduğundan, tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız. Bilinmeyen, ruhani konular bu dönem içerisinde dikkatinizi daha fazla çekecek. Ayrıca cinselliğe ve karşı tarafa düşkünlüğünüz yine bu 2 aylık dönem içerisinde artabilir.


KovaKova Burcu

Haftaya maddi konularınıza odaklanarak giriş yapacaksınız ama iş ve aile sorumluluklarınız bu hafta özel hayatınızı ve ortaklaşa işlerinizi etkileyebilir sevgili kovalar. Kariyeriniz türlü aşamalardan geçiyor, bu da ortaklaşa iş yaptığınız bazı kişilerle sizi zora sokabilir. Eşinizin ailesiyle ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz. Bu hafta genel olarak bu yılın en zorlayıcı haftalarından birtanesi.Sevincin, hüznün, tatmin ve tatminsizliğin yaşanacağı bu hafta olaylara bakış açınız sonuçları değiştirebilir.

Çarşamba günü oluşacak açılarla sağlığınıza ve iş alanlarınıza dikkat etmeniz gerekecek.  Özel hayatınız, işiniz yüzünden zorlanmalara açık olacak. Yine göz önünde, toplum içinde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla tartışmalar yaşayabilir, ilişkinizi zora sokabilirsiniz.

Perşembe günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iş yüzünden anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Göz önünde bulunacağınız yerlerde tartışmalara ve problem yaşamaya açık olacaksınız. Ortaklaşa iş yaptığınız insanlarla fikirleriniz uyuşmayacak, ya o sizi ya siz onu fazlasıyla eleştirebilir ve sonuçlardan memnun kalmayabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye başlayacak olan  merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, bugünden sonra harekete geçebilirsiniz. Yine eşinizin veya partnerinizin parasal anlaşmaları ve konuşmaları hayatınızın merkezinde olabilir. Daha çok gizemli ve ruhani konuları konuşmayı sevecek, hayatınızı sorgulayacaksınız.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan  burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Bu 2 ay boyunca vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Mars aslan burcunda sabırsız ve baskın hareketleri ön plana çıkaracağından, ilişki kurmak üzerine haber beklediğiniz birileri varsa sabırsızlığınıza ket vurmalı ve herşeyi biraz oluruna bırakmalısınız. Yoksa ateşli yapınızla hem var olan ilişkilerinizde, hem de oluşacak yeni ilişkilerinizde karşı tarafın vazgeçmesine neden olabilirsiniz.


BalikBalık Burcu

Bu haftabaşı kendi isteklerinize odaklanacaksınız sevgili balıklar. Uzun yollarda, tatilde veya yabancı yerlerde bazı sağlık gerilemelerine ve ufak tefek sıkıntılara açık olacaksınız. Bazı işlerinizde ertlenmeler, daralmalar ve sıkıntılar oluşabilir. Bu hafta yılın en zor haftalarından bir tanesi olacağı için iyimserliğinizi ve olumlu bakış açınızı kaybetmemelisiniz.

Çarşamba günü, beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde bozulmalara açık olun ve insanlarla aranıza bir duvar örmemeye çalışın. Zorlandığınız konuları kendi lehinize çevirecek güce sahipsiniz.

Yine bu Perşembe yapmanız gereken işlerinizin ve uzak çevrenizin sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Geleceğe dair önemli sorumluluklarınızda bakış açınız biraz dar ve negatif olabilir. İş  hayatınızda konuşmalarınızı arttırabilir veya ilişkilerinizde bazı noktalarda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla merkür, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda iletişiminizin 2 hafta boyunca aktif olacağının altını çiziyor. Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak gerek işinizde, gerekse özel hayatınızda.Yine bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir. Hukuksal konularda görüşmeler yapabilir, danışmanlık almak için bu uygun dönemden yararlanabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla, mars aslan  burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Mars gezegeni ateşle ilgili olduğundan ve ateş gurubu olan aslan girdiğinden, yine bu dönem ateşli hastalıklara, enfeksiyonel oluşumlara karşı dikkatli olmalısınız. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Öznur
    22:38'de Ağustos 3, 2015

    Gerçekten isabetli yorum ? daha pazartesiden sıkışmaya başladım.Tabii artık hazırlıklıyım.Emeğinize sağlık…☺️Umarım en hafifinden atlatırız.

Bir Cevap bırakın