Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

29 Mayıs – 4 Haziran Haftalık Gezegen Faaliyetleri

6 - 12 Kasım Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftamız Ay yengeç burcundayken evimize, ailemize ve yuvamıza odaklanarak başlıyor. Bu Pazartesi, devreye giren Mars- Satürn karşıtlığıyla enerjimizin, koşullar ve çevre tarafından engellendiğini, bastırıldığını görebiliriz. Hareket etmek, hareketsizlik arasında gidip gelebiliriz. Dış koşulların bizi engellediğini düşüneceğiz. Bazı işlerimizde bitişler, sonlanmalar oluşabilir. Tehlikeli aktivite ve durumlardan kaçınalım.

Türkiye haritasına baktığımızda Mars- Satürn karşıtlığı, sosyal hayatımıza da zorlanmalar getirebilir. İnsanlar arası anlaşmazlıklar, otokrat davranışlar, önemli birinin vefatı, suikastı, polis, ordu, donanmayla ilgili konular, sorunlar ve zorlanmalar söz konusu olabilir. Yine bu hafta Cumartesi ve Pazar günlerine ekstra dikkat edelim.er

Çarşamba günü devreye giren Merkür- plüton etkileşimiyle  araştırma yapacağımız ve derine inmek isteyeceğimiz işlerimiz için olumlu etkiler altındayız. Önemli ve güçlü insanlardan fikirlerimiz veya uygulamaya koyacağımız konular için destekler alabiliriz. Yine aynı gün oluşan Mars-Uranüs olumlu açısıyla günlük yaşantımızda yeni deneyim ve aktivitelerin peşinden koşabilir, farklı bir gün geçirebiliriz. Yeni oluşumların aktivitelerin öne çıkması söz konusu olabilir. Zor sorunların üstesinden gelebileceğimiz birkaç gün içindeyiz.

Haziran ayına Venüs- satürn olumlu açısıyla giriş yapıyoruz. İşlerimizde ve özel hayatımızda sağlayacağımız kalıcı adımlar, doğru ve destekleyici ilişkiler sayesinde oluşabilir. Bu dönem ekonomik davranmak isteyebiliriz. Kuracağımız ilişkiler bizi yavaş ama kararlı bir şekilde yükseltebilir.

Cumartesi günü Venüs- Uranüs birleşimiyle değişik ve farklı ilişkiler daha çok ilgimizi çekecek. Düşüncelerimizde esnek, farklı olabilir, ilişkilerimizde beklenmedik bir şekilde davranmak isteyebiliriz. Yine aynı gün devreye giren Güneş- Jüpiter olumlu açısıyla iyimser, rahat, keyifli olabiliriz. Karşımıza güzel şanslar ve fırsatlar gelebilir.

Pazar günü Mars Yengeç burcuna geçecek ve enerjimizi aile, yuva konularına harcamamıza neden olacak. Evimizin ve ailemizin güvenliğini bu dönem sonrası ihmal etmemeliyiz. Mars Yengeç burcunda düşüşte olduğundan, harekete geçtiğimiz konularda savunmacı, alıngan, hassas tavırlarla hareket edebiliriz, bu da bizi zorlayabilir. Defansif, pasif, agresif etkilere karşı dikkatli olalım. Yine bu Pazar Güneş- Neptün dik açısıyla aldanmalara, kandırılmalara açık birgün olabilir. Savunma sistemimiz düşük olacağından, gıda sıkıntılarına, zehirlenmelerine, hastalıklara karşı açık olabiliriz. Enerjimiz düşük çalışacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Yesim
    16:30'de Mayıs 29, 2017

    Balik burcu yukselen terazi olarak balik burcu ask hayatı evlilik varmi ask hayatı

Bir Cevap bırakın