Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Temmuz – 03 Agustos 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu bayram  keyifli, rahat ortamların etkisiyle hareket edebilirsiniz. Özel hayatınızdaki ilişkilerinizde ve sevgiyi ifade ediş şeklinizde içinizden geldiği gibi davranmak yerine daha tutarlı ve ciddi adımlar atacaksınız. 

Bu hafta,  Merkür aslan burcuna geçecek. 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlayacak. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. 

Spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde gösterişli ve zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız. Haftasonu bu alanlarınızda önemli teklifler ve şanslara açıksınız.

 


Boga Boğa Burcu:

Bu pazartesini,  yoğun çalışma ve hafta içi yaşadıklarınız nedeniyle ev ortamında geçirebilirsiniz. Enerjiniz  yüksek çalışmayabilir. Kendinizi sıkıntıdan abur cubura vermemeye özen gösterin. 

Aşk hayatınızda hala karşı tarafı anlamakta zorlanıyorsunuz. Bu hafta itibarıyla Merkür iki hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket ediyor. Eve dair emlak alım satım veya kiralama yer değiştirme gibi işleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. 

Geçmiş konular, aile içinde konuşulmaya ve görüşülmeye başlanabilir. Haftasonu bu alanlarınızda önemli şanslar ve iyilikler görebilirsiniz.

 


İkizler İkizler Burcu:

Bu bayram yakın çevre işleriniz ve ilişkileriniz gündeminizde olacak. Aşk hayatınızda ciddi ve sorumlulukları bilerek atılacak adımlar, eğlence hayatınızı biraz kısıtlayabilir. İçinizden yükselen enerjiyle aslında abartmak ve kafanıza göre davranmak isteyeceksiniz. 

 

Haftanıza bakarsak bu hafta merkür aslan burcuna geçecek. Birkaç hafta boyunca Pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda duygusal bir şekilde hareket etmenize neden olacak. 

Akraba, kardeş ya da komşularınızla, iyi ve nazik bir iletişim kurabilir varsa onların sorunlarına çözümler getirebilirsiniz. Haftasonu iletişiminiz hızlanırken bu konularda önemli bir şans veya teklif karşınıza çıkabilir.


Yengec Yengeç Burcu:

Bu bayram sahip olduklarınız ve para konuları gündeminizde olabilir. Daha çok aileniz ve evinizdeki oluşumlarla ilgilenmek isteyeceksiniz. Enerjinizi hala istediğiniz gibi ortaya koyamıyorsunuz. 

Haftanıza bakarsak bu hafta maddi konular da zorlandığınız konular üzerinde kafa patlatabilir ya da becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Birden fazla işle uğraşmak, işlerinizi düzene sokmak açısından da uygun bir dönemdesiniz. 

Hafta sonu elinize yüklü bir miktar para geçebilir veya bir para işine imza atabilirsiniz.


 AslanAslan Burcu:

Bu Pazartesine, hayatınızla ilgili alanlarda girişken ve atak davranarak başlayabilirsiniz. Kendinizin istediklerini yapmak ve kafanıza göre takılmak isteyeceksiniz. Aklınıza gelen fikirleri düzenli bir şekilde yoluna koymak istiyorsunuz ama heyacanlı gelişmeler buna izin vermeyecek. 

Bu hafta  Merkür sizin burcunuzda hareket etmeye başlayacak  Merkür iki hafta boyunca sizin kişisel alanınızı dolaşacak, önemli görüşmeler, konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konuda rahatlıkla harekete geçebilirsiniz. 

Yine toplum içerisindeki konularda kendinizi anlatmak, övmek ön plana çıkarmaktan hoşlanıyor olacaksınız.

 


Basak Başak Burcu:

Bu Pazartesi  isteksiz olabilir, kafanızda işleri ve yapmanız gerekenleri  büyütebilirsiniz. Haftanıza isteksiz başlıyorsunuz. Bu bayram maddi konularda kendinizi tutarak  pratik davranmayı başaracaksınız.

Haftanıza göz gezdirirsek bu haftanın konusu  Merkür aslan burcuna geçecek. Önemli planlarınız varsa bu dönem harekete geçmemelisiniz. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu biraz da sizin dikkatsiz hareket etmenizden kaynaklanıyor olacak. 

Bu dönemi bir plan oluşturma dönemi olarak düşünün. Bu hafta sonu hiç beklemediğiniz yerlerden iyilikler göreceksiniz.

 


Terazi Terazi Burcu:

Bu hafta başı arkadaşlarınız ve dost meclisleri içinde bulunmak isteğiniz fazla olabilir. Katılmanız gereken bir davet veya organizasyon varsa gözler sizin üzerinizde olacak. Özel hayatınızdaysa ilişkilerinizde dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz. 

Haftanıza bakarsak bu hafta Merkür aslan burcuna geçecek ve sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlayacak. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda, yeteneklerinizi ve becerinizi sergileyeceksiniz. 

Arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Haftasonu ise yeni işler, yeni ortamlar ve insanlar size yeni bir dönemin kapısını aralayabilirler. Sosyal ortamlarda şansınız çok yüksek.

 


Akrep Akrep Burcu:

Bu dönem olabildiğince göz önündesiniz ve bir sürü fırsatla karşılaşıyorsunuz. Zaman zaman çevrenizdekilerle anlaşmakta zorlansanız bile, yine de yaptığınız işleri duygusal olarak iyi bir şekilde sırtlanmanızdan kaynaklı olarak  çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. 

Yine bu hafta itibarıyla Merkür on beş gün boyunca, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. 

Yine patronlarınızla ve üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirebileceğiniz bir dönem olacak. Bayram sonrası  işle ilgili konularda harika bir döneme ve tekliflere açık olun.

 


Yay Yay Burcu:

Bu hafta başı,  kendinizi geliştireceğiniz alanlara yatırım yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Başka insanların hayatına karşı sorumluluklarınız ve onların sorunlara bakış açınız ciddi olacak ve kendi eğlence dünyanızda yaşadıklarınızı  tam olarak ifade edemeyeceksiniz. 

 Haftanıza şöyle bir bakarsak bu hafta şanslı etkiler devrede. Haftasonuna doğru ilgi alanlarınız daha çok seyahat ya da kendinizi geliştireceğiniz alanlara kayıyor. Seyahat, eğitim, hukuk, ticaret alanlarınızda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Parasa konularda sabırsızlık etkisine karşı dikkatli olun.

 

 


Oglak Oğlak Burcu:

Bu bayram  ortaklaşa para konularınız devrede olacak. Ödeme ve masraflarınız gündeme gelebilir. Kafanızda bir çok düşünce var ve siz başkalarına bu konuları açtıkça, kafanızın daha fazla karıştığını hissedebilirsiniz. Kendinizi eğlenceye ortamlara bırakmayı deneyin. 

Haftanıza bakarsak bu hafta, ilgi alanlarınız ortaklaşa para konularına kaymaya başlıyor. Kredi, borç almak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Banka hesaplarınızı düzenlemek, kredi geçişi yapmak, vergi konularına çözümler bulmak için harika bir 15 günlük süreç içerisinde olacaksınız.  

 

 


Kova Kova Burcu:

Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz aktif olarak haftaya başlıyorsunuz. Bu bayram fikirleriniz ve düşüncelerinizde keyfe eğilim olacağından yapacaklarınızı erteleyip, yenilikler peşinde koşabilirsiniz. Para alışverişlerinizde kendinizi kaptırmamaya özen gösterin. 

Haftanıza bakarsak bu hafta Merkür aslan burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca ilişkilerinizi ve özel yaşamınızı etkileyecek. Yaşadığınız ilişkide sorun ve probleminiz varsa çözüm bulmak için harekete geçebilirsiniz. 

Anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir. Haftasonu bu alanlarda inanılmaz şanslı etkilere sahip olacaksınız. Bir teklif söz konusu olabilir.

 


Balik Balık Burcu:

Bu bayram bir şeylere hizmet etmek, kendinizi meşgul tutmak  esas olacak. Maddi konularda harcamalarınız artabilir, elinize geçen bir parayı rahatça savurmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızda alınganlıklar ve yanlış anlaşılmalara dikkat. 

Haftanıza bakarsak bu hafta itibarıyla, 2 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz, işiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa bayramdan sonra becerilerinizi geliştirebilir, iletişimi seven yanlarınızla iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkartabilirsiniz. 

Ayrıca haftasonu bu konularda şans sizden yana olacak. Önemli bir iş teklifi ayaklarınızı yerden kesebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın