Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

27 Nisan – 03 Mayıs 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay aslandayken başlıyoruz. Eğlenceli konu ve olaylar, sanatsal işler, çocuk ve aşk konularını önemli olabilir. Yine kimliğimizi ön plana çıkartacak işlerimizin peşinden bu hafta gidebiliriz.

Salı ve Çarşamba günleri dikkatli ve detaycı yanlarımızla günlük işlerimizi halletmek, yapılması gereken işlerimiz üzerine düşmek önem kazanabilir.

Perşembe günü devreye giren güneş-neptün olumlu  etkileşimiyle oldukça yaratıcı, duygusal ve yardımsever etkiler altında olacağız. Kendimizden çok başkalarını düşünmek kendimizi mutlu hissettirecek..

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek ve iletişimimizde rahatlayacağımız bir döneme giriş yapacağız. 2 hafta boyunca iletişimimizde mantıklı, becerikli ve çözüme yönelik davranışlar sergileyebiliriz.

Pazar günü ise, merkür- satürn karşıtlığıyla düşüncelerimiz negatif olabilir. Sevdiklerimizle anlaşmakta ve iletişim içinde olmakta zorlanabiliriz. Olayların olumsuz yanlarına takılı kalacağımızdan, dar bakış açısından uzaklaşmalı ve söyleyeceklerimize dikkat etmeliyiz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın