Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

27 Haziran – 3 Temmuz Gezegen Faaliyetleri

17 - 23 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Bu haftabaşı ilişkilerimizde daha anlayışlı, keyifli, romantik ve fedakar etkiler altında olabiliriz. Bir yandan da önemli ve farklı konuşmalar ve görüşmeler hayatımızı renklendirebilir. Değişik konular öğrenmekten, tartışmaktan keyif alacağız.

Perşembe günü Mars düzeliyor ve enerjimizi daha rahat ortaya koymaya başlıyoruz. Mücadeleci yönümüz aktifleşiyor. Yine aynı gün iletişimsel konularda daha fazla içe dönebilir, aile hayatımızın üzerine düşebiliriz. Duygusal, hassas ve alıngan etkilere 2 hafta boyunca dikkat edelim. Mantığımız doğru çalışmayabilir. Bir yandan da sezgilerimiz bize doğru yolu gösterebilir.

Cuma günü ilişkilerimizde bir yandan şanslı etkiler devrede olurken, diğer yandan güçlü duyguları hayatımızda iyi idare etmemiz gerekecek. Kıskançlık, sahiplenme, manipülasyona karşı dikkatli olmalı, ilişkilerimizdeki hem pozitif, hem negatif yönleri abartmamaya gayret etmeliyiz.

Pazar günü yardımsever ve yaratıcı etkiler altındayız. Enerjimiz düşük çalışsa bile, başka insanlar için birşeyler yapmak önem kazanabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın