Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar

26 Kasım – 2 Aralık Haftalık Burç Yorumları

26 Kasım - 2 Aralık Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

26 Kasım – 2 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya ailevi konularla başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Eviniz için yapmanız gerekenler, ailevi konuşmalar önem kazanıyor. Diğer yandan bu hafta Pazartesi ve Çarşamba günleri eskiden konuşulmuş bir iş fırsatı, görüşmesi yeniden alevlenebilir. Karşınıza bir seyahat fırsatı çıkabilir, eğitim yönünden şanslı etkiler altında olacaksınız. Eski konuları çözüme kavuşturmak anlamında faydalı haftalardan bir tanesi. Pazartesi günü gergin ve sinirli konuşmalardan uzak durmalısınız.

Aralık ayına giriş yaparken Cumartesi günü özel hayatınzıa ve ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Gerginlikleriniz yüksek olacağı için sevdiğiniz insanı anlamakta zorlanacak, kafanıza buyruk davranmak isteyeceksiniz. Yine Cumartesi günü itibarıyla Merkür Akrep burcuna geçerek 06 Aralık’ a kadar gerilemeye devam edecek. Ortak parasal konularda, para işlerinizde bu tarihe kadar önemli kararlar almaktan kaçınmalı, bir borcun altına girmemelisiniz.

Pazar günü itibarıyla venüs Akrep burcuna geçiyor. Ortak parasal işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Eşinizin veya ortağınızın para durumundaki artışlar sizin ortak para hanenizide arttırabilir. Vergi, kredi, faiz, banka işlemlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza yakın çevrenizle beraber ailevi konulara odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi parasal konuşmalara, tartışmalara çabuk tepkiler verebilir, sizinle aynı görüşü paylaşmayan insanlara karşı toleranlı olamayabilirsiniz. Yine de Bu Pazartesi ve Çarşamba günleri parasal konularda karşınıza güzel seçenekler ve şanslar gelebilir. Eşinizin parasal hayatındaki güzel gelişmeler sizin hayatınızı da renklendirecek. Daha önceden konuştuğunuz bir para olayını halledebilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlarınızı çözüme ulaştırmak adına Çarşamba gününü kullanın.

Cumartesi günü beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla anlaşmazlıklar hız kazanabilir. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda ilişkilerinizde sorunlara açık olabilirsiniz. Yine bu Cumartesi itibarıyla merkür Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. 06Aralık a kadar özel hayatınzıa ve ikili ilişkilerinize gereken özeni gösterin, iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa bu dönemde yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Eski aşklar, ilişkiler bu dönemde daha çok konuşulabilir.

Pazar günü itibarıyla, özel ilişkilerinize yoğunlaşacak, sevdiğiniz insanla bağlarınızı kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönemde üzerine düşebilir, kıskançlık ve bazı baskılarınızla onu yorabilirsiniz. Ortaklaşa atılacak adımlarda kuracağınız ilişkilerde biraz sakin olun, tutkulu davranışlarınız iyi gidecek olan işlerinizi zora sokabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya maddi konulara özen göstererek ev ve aile hayatınız adına yapacağınız harcamaları göz önünde bulundurarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Bu hafta fırsatların yüksek olacağı haftalardan bir tanesi. Pazartesi, salı ve Çarşamba günleri özel hayatınızdaki konuları tatlıya bağlayabilir, daha önceden konuşulmuş konularda seçeneklerinizi ve yapacaklarınızı devreye sokabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar oluşabilir. Bu Pazartesi göz önünde olacağınız ortamlarda kızgınlıklarınızı ve gerginliklerinizi iyi idare edin, konuşmalarınızda siniriniz tepenizde olabilir.

Cumartesi günü kendinizi çocuğunuzla olan ilişkilerinizde, aşk hayatınızda sinirli ve gergin olaylar içinde bulabilirsiniz. Çevre bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Yine bu Cumartesi itibarıyla merkür Akrep burcuna geçerek 06 Aralık’a kadar gerilemesine iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda devam edecek. Bu tarihlerde iş hayatınızda yanlış anlaşılmalara, sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Bu dönemde bir işe başlamamaya çalışın, sağlığınızla ilgili önemli kararlar almayın. Daha önceden konuşulmuş işlerin peşine düşün ve tamamlayın.

Pazar günü itibarıyla, iş hayatınızı, günlük hizmetlerinizi sevecek, başkaları için birşeyler yapmaktan, hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlar ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Yine bu dönemde sağlığınızı daha fazla önemseyebilirsiniz. Yemeye, tüketmeye olan ihtiyacınız yüksek olacağından bu dönem kilo alımına açık olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya kendinize ve yapacaklarınıza önem vererek başlıyorsunuz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta kendi kişisel istekleriniz önem kazanırken, duygu durumlarınızda iniş çıkışlar oluşabilir. Bu hafta şanslı haftalardan bir tanesi. güzel iş fırsatları ya da olayları kendi istediğiniz yöne çekebilme, gelişme büyüme fırsatları karşınıza gelebilir. Bu anlamda daha önceden konuşulmuş işleriniz için Pazartesi, Salı ve Çarşamba günlerini kullanabilirsiniz. İş alanlarınızda sıkıntı ve sorunlarınızı konuşarak, çözüm üreterek üstesinden gelebilirsiniz.

Cumartesi günü ev, aile ve yuva ilişkilerinizde dikkatli olun. İş alanlarınızdaki gerginlikler aile ortamınıza yansıyabilir. İlişkilerinizi idare etmeniz gereken zamanlar ama yapmak istemeyebilirsiniz. Yine bu cumartesi itibarıyla Merkür akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. Aşk hayatınızda, çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizde sorunlara açık olabilirsiniz. Eski aşkları konuşmak, eski konuları halletmek adına uygun bir dönem. Diğer taraftan yeni bir ilişkiye başlamak konusunda desteklenmeyeceksiniz.

Pazar günü itibarıyla, aşk hayatınız size heyecan verebilir ama bir o kadar da derin duygularla bezenmiş olabilirsiniz. Bu dönemde kıskançlığa, sahip olma kavramlarına ve bunu hayatınızda kullanma biçiminize dikkat edin. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınızın üzerine eğileceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftaya geri plandan yürüttüğünüz işlerinizle biraz isteksiz enerjilerle başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta oldukça keyifli etkileşimler altında olabilirsiniz. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri bu anlamda size göz kırpıyor. Aşkı, mutluluğu, keyfi, eğlenceyi yaşayacağınız günlerden. Eski aşklar geri gelebilir, eski bir meselede keyifli sonuçlar alabilirsiniz. Bir hobi, eğitim fırsatı, güzel bir teklif sizi çok mutlu edebilir. Sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için bu günlerin enerjisinden faydalanın.

Cumartesi günü yakın çevrenizle olan bağlantılarınıza ve ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Gitgelleriniz yüksek olacak. Fikirsel olarak çabuk tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Yine bu Cumartesi itibarıyla merkür Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 06 Aralık’a kadar ev, aile, yuva alanlarınızda iletişim sıkıntılarına ve gerginliklere açık olacaksınız. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin, laf sokmayın, gerginlikleri tetiklemeyin. Yine emlak alım, kiralama, yer değiştirme, satma işleri için harekete geçmeyin.

Pazar günü itibarıyla, evinize ve yuvanıza sevginizi göstereceksiniz. Aile büyüklerinizle paylaşımlarınız artabilir. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanacak. Boya, badana, tadilat işlerinizde bası sıkıntılar ortaya çıkabilir. Rutubet ve tuvalet sorunlarına dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta sosyal çevrenizde, arkadaş ilişkilerinizde iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Arkadaşlarınızın arasındaki bir konuyu halledebilirsiniz. Bu Pazartesi ailenizdeki insanlarla iletişiminize dikkat edin, sinirsel gerginlikleriniz istenmedik konuşmaları karşınıza getirebilir ama çözümü de yok değil. Bu hafta aile alanlarınızda oldukça keyifli haftalardan bir tanesi. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri aile hayatınızda veya evle ilgili bir konuda çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş bir konu çözüme ulaşabilir. Önemli bir girişim fırsatı, emlak şansı oluşabilir.

Cumartesi günü parasal konularda çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. Alacak verecek dengesini oturtmak, planlarınızın istediğiniz gibi işlememesi sizi zorlayabilir ani tepkiler vermenizi kolaylaştırabilir, sıkılganlıklarınızı kontrol edin. Yine bu Cumartesi itibarıyla merkür Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 06 Aralık’a kadar yakın çevre iletişiminize dikkat etmelisiniz. Akraba, kardeşleriniz, komşularınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Önemli girişimlerinizi, iletişim işlerinizi 06 Aralık sonrasına bırakın, yeniliklerden kaçının.

Pazar günü itibarıyla; eğitim, öğrenim, yazma, ifade etme konusunda, reklam, tanıtım alanlarında güzel kazançlar sağlayabilir, iletişim işlerinizde doğru ilişkiler peşinde koşabilirsiniz ama biraz dilinizi tutmayı öğrenmelisiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza göz önünde olacağınız işlerinizle, anne tarafınızın konularıyla, iş koşturmalarınızla başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Pazartesi günü beraber çalıştığınız, yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan iletişiminize dikkat edin, sinirsel gerginlikleriniz ve tepkileriniz yüksek olabilir. İçinizde tuttuğunuz konular bir anda ortaya dökülebilir. Diğer taraftan Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri iletişimsel yönden güzel fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir. Daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış bir iş teklifi, konuşma keyfinizi yerine getirecek. Yeni şartlardan kaçının ama daha önceden konuşulmuş işlerin üzerine gidebilirsiniz. Yine tepki verdiğiniz konuları düzeltmek için Salı günü harekete geçebilirsiniz.

Cumartesi günü ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanın kafasına göre davranma isteği bardağı taşıran son damla olabilir. Bu aralar siz de kendinize dönük olabilir, sıkılganlıklarınızı ilişkinize yansıtabilirsiniz. Yine bu Cumartesi günü itibarıyla Merkür Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 06 Aralık’ a kadar parasal konularda önemli adımlar atmayın, yeniliklerden kaçının. Yeni bir ticari girişimde bulunmayın, adım atmayın. Daha önceden konuştuğunuz ama olmamış işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla, parasal kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Kendinizi maddi konularda güvende hissetmek isteyeceksiniz. Para getirilerinizin artacağı gibi derin, araştırma isteyen, ortak parasal harcamalarınızda artabilir. Tatminsizlikler size para harcattırabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza önemli koşturmalarınızla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizi bu Pazartesi halledebilirsiniz. Bu hafta parasal konularda çok güzel şanslarınız olacak. Bu olumlu haberlere geçmeden önce Pazartesi günü parasal konularda gerginliklerinizi iyi kontrol etmeli, riskten kaçınmalısınız. Bazı konuşmalara ve görüşmelere tepkisel yaklaşabilirsiniz. Gelelim güzel haberlere Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri, güzel bir parasal iş, teklif sizi çok mutlu edecek. Güzel anlaşmalar altına girebilirsiniz ama dediğim gibi bu anlaşmalar daha önceden konuşulmuş ve görüşülmüş işleri kapsamalı yoksa yeni adımlarda muhakkak bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Yine parasal konuları çözümlemek ve bir sonuca ulaştırmak için Salı gününden faydalanın.

Cumartesi günü iş alanlarınızdaki beklenmedik olaylar ortak iş yaptığınız insanlara çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Özel ilişkilerinizde de gergin etkiler altında olabilirsiniz.

Yine bu Cumartesi itibarıyla Merkür sizin burcunuza geçerek gerilemeye devam edecek. 06 Aralık’a kadar yanlış anlaşılmalara, aksiliklere, sorunlara meyilli olabilirsiniz. Önemli girişimlerden, kararlardan kaçının.

Pazar günü itibarıyla, kendinize, dış görüntünüze önem vereceksiniz. Sosyalliğiniz artabilir, tutkulu, derin, şüpheci yönlerinizi dengeleyebilirseniz, özel hayatınızda ve kişisel adımlarınızda göz doldurabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu hafta oldukça şanslı haftalardan bir tanesi sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Haftanız parasal konularla başlayabilir, ev ve aile ortamlarınızda bu Pazartesi çabuk sinirlenmelere ve tepki vermeye açık olacaksınız. Sevdiklerinizden fikirlerinize dair onay almak kolay olmayabilir. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Duymazsa durum ve olayları toparlayacağınız zamanlarda olacak. Salı günü ilişkinizi konuşmak, eski bir konuyu çözüme ulaştırmak anlamında şanslı birgün. Pazartesi ve Çarşamba günleri hayat size göz kırpacak, hem özel hayatınızda, hem de kariyerinizde büyük bir teklif veya fırsat ayağınıza gelebilir. Şanslı ve iyimser etkiler altında olacaksınız.

Cumartesi günü çevre ilişkileriniz ve özel hayatınız arasında dengeyi iyi sağlayın. Bazı arkadaşlarınızla aranızda sorunlar oluşabilir. Sıkılgan ve koparıcı etkiler altında olabilirsiniz. Yine bu Cumartesi itibarıyla Merkür Akrep burcuna geçerek gerilemeye başlıyor. Bilinçaltında biriktirdiğiniz, çözmeniz gereken konu ve olayları 06 Aralık’a kadar tamamlamalısınız. Eski olaylar, karmalar karşınıza gelebilir. Yeni adımlardan, girişimlerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Pazar günü itibarıyla, itibarıyla çok çalıştığınız noktalarda kendinizi geriye çekebilirsiniz. Hayatı anlamlandırmak, gözlemlemek isteyecek, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı gözden geçireceksiniz. Sosyal çevrenizden elinizi, ayağınızı çekebilir, ruhunuza daha fazla vakit ayırabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza özel hayatınzıa ve ilişkilerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu Pazartesi yakın çevrenizle olan iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Sizin dışınızda gelişen olaylar sizi sinirli kılabilir. Olayları gözünüzde çok büyütmeyin. Ayrıca bu hafta  şanslı etkileriniz de var. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri kendinizi maddi, manevi şanslı, mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde geri planda durmanın hayatınıza ne gibi rahatlıklar sağladığını görebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel ilerlemeler oluşabilir. Kafanızda çözemediğiniz bir olayı Salı günü sonuçlandırabilir, çözüme ulaştırabilirsiniz.

Cumartesi günü toplum içinde, kalabalık ortamlarda gergin, sıkılgan olabilir, ilişkilerinizi vereceğiniz tepkilerle zedeleyebilirsiniz. Kariyer bağlantılarınıza, aile ilişkilerinize dikkat edin. Yine bu Cumartesi Merkür Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 06 Aralık’a kadar eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yine arkadaş ortamlarınızda yanlış anlaşılmalar, eski sorunlar karşınıza gelebilir. Organizasyona dayalı işlerinizde büyük adımlardan ziyade, daha önce konuşulmuş işlerinizin peşine düşmelisiniz.

Pazar günü itibarıyla, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, yayıcılık, hukuk alanlarınızdaki kararlarınız uygulamaya konulabilir. Bu alandaki fırsatları kalıcı işlere çevirmek için bu yeniayı iyi değerlendirin.


KovaKova Burcu

Haftanız yapılması gereken rutin gündelik işlerinizle başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aile işlerinizin üzerine eğilebilir, işlerinizi tamamlamadan rahat etmeyebilirsiniz. Bu hafta oldukça şanslı etkiler altındasınız. Öncesinde bu Pazartesi bazı parasal işlerinize vereceğiniz tepkilere dikkat edin. Sinirli ve agresif tutumlardan kaçının. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri çok büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, aktiviteler devrede olurken, çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir, hem aşk, hem iş bağlantıları kurabilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş önemli bir iş Çarşamba günü devreye girebilir.

Cumartesi günü dış ortamlarda, dah az samimi olduğunuz insanlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olun. Düşüncelerinizde sıkılganlıklarınız yüksek olabilir, çabuk tepkiler verebilirsiniz. Yine bu Cumartesi itibarıyla Merkür Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 06 Aralık’a kadar kariyer ve iş alanlarınızda, göz önünde olacağınız ortamlarda yanlış anlaşılmalara, aksilik ve sorunlara açık olabilirsiniz. Eskiden iş yaptığınız insanlarla görüşmeleriniz hızlanabilir. Yeni iş adımlarından kaçının.

Pazar günü itibarıyla, kendinizi göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Güçlü ilişkiler bulunacağınız toplum önü işlerinde arkanızda duracak, kendinizi gösterecek, statünüzde ilerlemeler kaydedeceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanız yaratıcı, keyifli etkilerle başlayacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hobilerinizin, size keyif veren konuların üzerine eğilebilirsiniz. Bu hafta oldukça şanslı etkileriniz var. İş ve kariyer alanlarınızda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Pazartesi günü sinirli ve gergin etkileriniz devrede olacak. Konuşmalarınıza dikkat edin. Yine Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri daha önceden konuşulmuş bir iş teklifi ve fırsatı sizi çok mutlu edebilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda güzel teklifler sizi yukarılara taşıyabilir. Özel hayatınızda da güzel oluşumlar yaşayacaksınız.

Cumartesi günü parasal işlerinizde gerginliklere dikkat etmelisiniz. Eşinizin veya partnerinizin parasal çekişmeleri, gerginlikleri sizi de zorlayabilir. Alacak verecek dengesini iyi sağlayın, sıkılgan etkilerle farklı davranmayın. Yine bu Cumartesi itibarıyla Merkür Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 06 Aralık’a kadar geleceğe yönelik işlerinizde, seyahat, eğitim, ticaret, medya alanlarınızda bazı sıkıntılar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Eski çalıştığınız insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla, seyahatleriniz artabilir. Gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyacak, yeni yerler keşfetmekten, öğrenmekten kendinizi alamayacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlarla bu dönemde daha rahat anlaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın