Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

26 Aralık 2016 – 1 Ocak 2017 Haftalık Gezegen Faaliyetleri

6 - 12 Kasım Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay yay burcunda, dış ortamlara, farklı yerlere, kişilere ve konulara odaklanarak başlıyoruz. Fikirlerimizi başka insanlara yaymak isteyebilir, aceleci ve sabırsız tutumlar içine girebiliriz. Özgürlük duygumuz yüksek olabilir zira bu Pazartesi Jüpiter- uranüs karşıtlığıyla değişimlerimizi yaşayacağımız alanlarda abartılı ve çoşkulu davranışlar ortaya çıkabilir. Çabuk tepki vermeye açık olabiliriz. Sürprizlere ve beklenmedik olaylara açık bir hafta içindeyiz.

Bu hafta girişimlerimiz konusunda bizi destekliyor ama daha önceden yarım kalmış konulara gücümüzü vermeliyiz. Özellikle Salı ve Çarşamba günleri hayat bizi harekete geçirebilir. Güç, aktivite ve enerji gerektiren alanlarda daha rahat enerjilerle hareket edebiliriz. Yine bu 2 gün ay kapandığı için önemli girişimlerde bulunmamaya çalışalım.

Perşembe günü sabah saat 09:53’te Oğlak burcunda oluşan Yeniay, iş, kariyer ve sorumluluklarımızla ilgili konularda başlangıçları destekleyebilir. Hayatımızda yenilikler içine girmek, düzenlemeler yapmak, sistemi gözden geçirmek için bu yeniay ın enerjisinden faydalanalım. Merkür’ün hala oğlak burcunda gerilediğini göz ardı etmeden işlerimize odaklanalım.

Cumartesi günü yardımsever, fedakar ve başkalarını düşünerek hareket edeceğiz. Cumartesi gecesi Ay kova burcunda olacak ve yeniyılı Ay kova enerjisiyle karşılıyoruz. Özgür, rahat, esnek, sosyal olaylara, toplumsal konulara ilgi duyarak, grup enerjisiyle hareket ederek, bilim, teknik konularına, farklı alanlara ilgi göstererek yeniyıl’ı karşılayabiliriz.

01 ocak Pazar günü enerjimiz düşük olabilir. Hayata ve yaşadıklarımıza yaklaşımlarımızda yanıltıcı etkiler olabilir. Salgın hastalıklara, zehirlenmelere ve alerjilere dikkat.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın