Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

25 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları

25 Şubat - 3 Mart Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

25 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza gizemli, sizi derinden etkileyen ve buralar düşünmenize neden olan konu ve olaylarla başlayabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sevdiğiniz insanla veya partnerinizle ortak para çalışmalarınızın önem kazanacağı ve parasal işlerinizin üzerine düşeceğiniz haftalardan bir tanesi. Salı ve Çarşamba günleri geleceğinize yönelik işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Bu anlamda Çarşamba günü daha rahat ve şanslı hareket edebilirsiniz. Perşembe günü parasal konularda hırsınız, istekleriniz yüksek olabilir. Harekete geçecek, işlerinizi kolay toparlayacaksınız.

Mart Başında yoğun ve baskın iş alanlarınızdan biraz sıyrılıp sosyal çevrenizdeki insanlara vaktinizi ayıracaksınız. Değişik gruplara dahil olabilir, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlarla fikirsel olarak bakış açınız aynı olabilir. Aktiviteler, davetler, organizasyonlar önem kazanıyor. İşten elde edilen gelirlerinizi arttıracaksınız. Cuma günü sosyal ortamlarınızda şakalar zor bir olaya dönüşmesin, arkadaşlarınızla anlaşmak kolay olmayacak. Çabuk sıkılabilir, ani tavırlarınızla çevrenizi şaşırtabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza her tür ilişkinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Diğer insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyabilir, sevdiğiniz insandan onay almak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda sosyalliğiniz yüksek olabilir. Salı ve çarşamba günleri parasal işlerinizi düzenlemek, bir yola sokmak için harekete geçilebilir. Çarşamba günü bir ödemeniz, bir banka işiniz varsa şanslı etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü sosyal çevrenizdeki insanlarla oluşturduğunuz fikirler ve planlar hayatınızı hareketlendirebilir. İstekli, şevkli ve organize olacak, işlerinizi kolaylıkla bitireceksiniz.

Mart başında Cuma günü itibarıyla toplum önü işlerinizde kendinizi gösterebilirsiniz. Kariyer atılımlarınızda kuracağınız dostane ilişkilerden fayda sağlayacağınız bir dönem başlıyor. Patronlarınız veya üstlerinizle ilişkileriniz artabilir. Kariyerinizde güzel açılımlar sağlayacaksınız yalnız bu Cuma günü sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde kontrolcü davranışlara göstereceğiniz tepkiler yüksek olmamalı. Bardağı taşıran bazı konulara sert tepkiler verebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza yapılması gereken günlük işlerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İş hayatınızda bu Pazartesi işlerinizi toparlamak, günlük düzeninizi oturtmak, plan yapmak önem kazanıyor. Salı ve Çarşamba günleri diğer insanlarla işbirliklerine açıksınız. Sosyalleşmek isteyecek, özel hayatınıza özen ve itina göstereceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel planlar Çarşamba gününüzü keyiflendirebilir. Ortaklı işlerinizde güzel konuşma ve anlaşmalar anlamında yine Çarşamba günü size göz kırpacak.

Cuma günü Mart ayına girerken parasal işlerinizdeki hareketliliği geride bırakıyorsunuz. Bu yeni başlayan dönemde seyahat etmekten mutluluk duyabilir, sizi daha az tanıyan insanlarla işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Eğitim hayatınız güzelleşiyor. Farklı kültürlere ilginiz artabilir. Yine legal konulara dayalı işlerinizde mantıklı ve işe yarar ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde doğru ilişkiler kuracaksınız.  Yine bu Cuma günü bazı arkadaşlarınızla, çevrenizdeki insanlarla sürtüşmelere dikkat edin. Parasal konularda da çabuk tepkiler vermeye meyilli olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız hobileriniz, eğitim hayatınız veya yapılması gereken hem keyifli hem de önemli işlerinizle başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Hayata daha geniş gözlerle baktığınız bu dönemde sizi zorlayan konuları geride bırakacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri günlük işlerinizin üzerine eğilecek, sağlığınıza vaktinizi ayıracaksınız. Çarşamba günü işinizde güzel gelişmeler, keyifli oluşumlar devrede olabilir. Gündelik işlerinizi daha kolay toparlayabilirsiniz. Yine doktorunuzdan beklediğiniz sonuçlar varsa bugüne denk geliyorsa sizi mutlu edecek sonuçlar almanız mümkün. Perşembe günü sosyal çevrenizle beraber harekete geçmeniz gereken konularda gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Hızlı, kararlı, hırslı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Mart ayına girerken Cuma günü itibarıyla ortak parasal işlerinizde ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kredi almayı düşünüyorsanız önünüzdeki 3 haftalık dönemde girişimlerinizi başlatabilirsiniz. Gizemli ve derin konuları seveceğiniz bir dönem, cinsellik, rüyalar hayatınızda önem kazanıyor. Yine partnerinizin parasal konularında güzel sonuçlar alınabilir, maddi yönden rahatladığını görebilirsiniz.

Yine bu Cuma günü ilişkileriniz zorlanabilir. Sevdiğiniz size karşı aşırı kontrolcü davranabilir, aile ortamlarınızda ve kalabalık yerlerde gerilimlere açık olabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza aileniz veya eviniz için yapmanız gereken işlerinizle, harcamalarınız veya alışverişlerinizle başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Parasal koldan halledilmesi gereken işler bu haftabaşında yapılmalı. Salı ve Çarşamba günleri daha keyifli konu ve olaylarla donanacaksınız. Çarşamba günü çocuğunuz veya sevdiğiniz insanla oldukça keyifli ve şanslı etkiler devrede olabilir. Eğitim, öğrenim, sanata dayalı işlerinizde Çarşamba günü güzel sonuçlar alabilirsiniz. Perşembe günü  toplumsal işlerinizde, kariyerinizde hızlı, kararlı ve aktif birgün sizi bekliyor. İşlerinizin çabalarınızın sonucunu alabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla özel hayatınıza önem vereceksiniz. Özel ilişkileriniz kuvvetlenmeye başlıyor. Sevdiğiniz insanla arkadaşlığınız, sosyalliğiniz artabilir. Taşınma söz konusuysa yine sağlam ilerlemeler kaydedeceğiniz bir dönem. Ortaklı işlerinizde şanslı görüşmeler altına olacaksınız. Yalnız bu Cuma  iş hayatınızdaki ilişkilerinize dikkat edin, köprüleri çabuk atmaya meyilli olacaksınız. Diğer taraftan özel hayatınızda sevginizi karşı tarafa göstermek, aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek adına şanslı bir zaman dilimi olacak.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza iletişiminizi hızlı tutarak başlıyorsunuz, yakın çevrenizde olup bitenler bu Pazartesi önemli olacak Başak ve yükselen Başaklar. Sevdiklerinizle beraber yapılacak programlara daha istekle bakacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri aile hayatınız önem kazanırken, ev ve yuvanızda güzel fırsatlar ve şanslar altında olacaksınız. Çarşamba günü keyfiniz yüksek olabilir. Perşembe günü ise, önemli işlerinizde başkalarından göreceğiniz desteklerle yola koyulabilirsiniz. Ortaklı atılacak adımlarda sistemli, hevesli ve istekli olabilirsiniz.

Mart Başı Cuma günü itibarıyla çalışmaktan mutluluk duyacağınız, günlük hayatınızı düzene sokacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Birilerinin yanında çalışıyorsanız onlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir, diğer taraftan yanınızda çalıştırdığınız insanlarla kuracağınız güzel dostluklar ve bağlar, iş kollarınızda hızlı ilerlemeler sağlayabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstereceksiniz. Diğer taraftan Cuma günü özel hayatınızdaki ilişkilere dikkat etmelisiniz, sıkılganlıklarınız yüksek olabilir, onun dışında işle ilgili konularda güzel gelişmeler altında olacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle, iş hayatınızdaki parasal görüşmelerle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu haftabaşı günlük işlerinizi çabuk toparlayacak, görüşmeleriniz için planlarınızı oluşturaksınız. Salı ve Çarşamba günleri daha aktif ve hareketli günler sizi bekliyor. Randevularınız ve toplantılarınız varsa Çarşamba gününe denk getirmeye çalışmalısınız.  Perşembe günü iş alanlarınızda ve günlük rutin işlerinizde parasal çalışmalarınız sizi hareketlendirecek. Önemli adımlarda bulunabilirsiniz.

Mart ayı hem günlük işleriniz, özel hayatınız ve aile alanlarınızı çalıştıracak. Cuma günü itibarıyla itibarıyla sevginizi göstereceğiniz, ilişkinizde özgürleşme arzunuzun arttığı bir döneme giriyorsunuz. Flört etmeye hazırsınız, arkadaşlıklar, hobileriniz, sanatsal işlerinizde güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir dönem. Çocuğunuz varsa onunla olan ilişkileriniz önem kazanacak. Yalnız bu Cuma günü ilişkilerinize ve keyfinize yoğunlaşmadan önce aile hayatınızdaki sorunlara dikkat edin.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza kişisel isteklerinizle, kendi hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta sizin için önemli önemli haberler alabilir, duygusal olarak kendinizi ve ruhunuzu besleyecek işlerin ve kişilerin peşinden gidebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri parasal konuların üzerine eğilmek için harika günler, bugünler içinde en büyük faydayı, keyfi Çarşamba gününden alabilirsiniz. Bir anlaşma sizi duygusal olarak güvenli kılabilir. Perşembe günü ise, özel hayatınız için harekete geçebilirsiniz, sevdiğiniz insanın arkadaşları, çevresi sizi de gaza getirebilir, yine önemli işlerinizde hırsınızı, şevkinizi ortaya koyabilirsiniz.

Mart başında Cuma günü itibarıyla ailenizdeki insanlarla bağlarınızı güçlendireceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla konuşabilir, onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Evinize yeni eşyalar alabilir, dekorasyon, boya, badana, tamirat veya tadilat işlerinize yönelebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz. Yuvanızı seveceğiniz bir dönem olacak. Yine bu Cuma , iletişim halinde olacağınız kişilerle bağlarınızı çok zorlamayın. İş alanlarınızda kolay tepkiler verebilirsiniz. Gerginliklere dikkat.


YayYay Burcu:

Bu hafta geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle, kapalı yerlerde bulunabilir, daha çok kendi iç dinamiklerinize dönük olabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Büyük işleriniz varsa gününüzü planlamakta zorlanabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri hareketleneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınız için harekete geçecek, sosyalliğinizi arttıracak, duygularınıza göre kararlar alacaksınız. Çarşamba günü duygusal olarak sizi sevindirecek önemli kararlar, fırsatlar karşınıza gelebilir. Perşembe günü aile hayatınız için yapılması gerekenler hızlı ve kararlı birgün geçirmenize neden olabilir. Kolay koordine olacak, işlerinizi kolayca ve sağlıklı bir şekilde toparlayacaksınız.

Cuma günü yakın çevrenizle, akraba, kardeş, yakın dostlarınızla olan bağlarınızı arttıracağınız, sevginizi yakınızdakilerle paylaşacağınız bir döneme geçeceksiniz sevgili yay ve yükselen Yaylar. Girişimlerinizi gerçekleştirmek için arkadaşlarınızla doğru ilişkiler içine girebilirsiniz. Yine 3 hafta boyunca öğrenim hayatınızda ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Bu dönemde öğrenmekten mutluluk duyabilir, kısa vadeli planlarınızı uygulayabilirsiniz. Yalnız bu Cuma parasal işlerinizde riskten kaçının, çabuk sıkılacaksınız ve tepkilerinizle çevrenizi şaşırtabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızı kullanarak, arkadaşlarınızla iletişim halinde olarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Girişimlerinizde, geleceğinize etki edecek insanlarla görüşmeleriniz hızlanabilir. Salı ve Çarşamba günleri daha fazla kendinize yönelik günler geçirebilirsiniz. Çarşamba günü geri plandan yürüteceğiniz işlerinizde daha başarılı birgün sizi bekliyor, kendinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Perşembe günü hem özel hayatınız, hem de kişisel işlerinizde hızlı ve sağlam adımlar atılabilir. Spora, hobilerinize dört bir koldan sarılabilir, enerjinizi yüksek tutabilirsiniz.

Cuma günü  itibarıyla parayı kazanmak, harcamak öne çıkıyor. Kuracağınız dostane ilişkilerle ticari konularda önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. Bir yandan da teknolojiye para harcamak size mutluluk verebilir. Mart ayı bu anlamda faydalı ve hareketli enerjilerle başlıyor. Yalnız bu Cuma aile hayatınızdaki sürtüşmelerden kaçının.


KovaKova Burcu

Haftanıza hızlı ve etkili bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta parasal işlerinizi toparlayacak, alacak verecek işlerinizi halledecek, cebinize girecek parayla ilgileneceksiniz. Güzel konuşmalar bu Pazartesi önemli olacak. Salı ve Çarşamba günleri çevrenizden alacağınız yardımlara odaklanacaksınız. Çarşamba günü geleceğinize etki edecek önemli bir teklif veya iş sizi mutlu edebilir. Perşembe günü ise, aileniz veya eviniz için yapmanız gerekenler konusunda enerjik, hareketli ve cabbar olabilirsiniz.

Mart Başında, Cuma günü itibarıyla Venüs Kova burcuna geçiyor. Rahatlayacaksınız. Kendinizi önemseyeceğiniz, arkadaşlarınızla planlar yapacağınız, sosyalliğinizi arttıracağınız bir döngüye gireceksiniz. Kendinizi sevecek, önemseyecek ve başka insanları üzerinize mıknatıs gibi çekeceksiniz. Görüntünüzde değişiklikler yapmaya hazırsınız. Özgürlüğünüzü ve bireyselliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Yine bu Cuma ilişkilerinize gereken özeni gösterin. Çabuk sıkılacak, anlık tepkiler vereceksiniz, sorunlarınızı yakın çevrenizdeki insanlardan çıkarmamaya çalışmalısınız.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza gezerek, dış ortamlarda bulunarak, sizi mutlu edecek konuşmalar içinde olarak başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Konuşmayı, paylaşmayı, öğrenmeyi seveceğiniz bu hafta hayat planlarınızı uygulayabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri iş alanlarınıza kanalize olacaksınız. Göz önünde olacak, önemli işlerinizi halledeceksiniz. Çarşamba günü güzel bir iş fırsatı, alacağınız bir haber sizi duygusal olarak çok mutlu edebilir. Perşembe günü yakın çevrenize verdiğiniz sözleri tutabilir, yüksek enerjinizle network, sosyal medya, iletişim işlerinizde kendinizi gösterebilirsiniz.

Mart başında Cuma günü itibarıyla biraz yalnız kalmak, başınızı dinlemek isteyeceksiniz. Hayatı anlamlandırmak, ilişkilerinizi gözden geçirmek için size fırsat tanıyacak olan bu dönemde yaratıcılığınız yüksek çalışacak. Yazmakla ilgili bir düşünceniz veya işiniz varsa bu dönemde ilhamınız yüksek olabilir. Yine yurtdışına gitmek, ruhsal çalışmalarda bulunmak, hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Yine bu Cuma parasal konularda anlık kararlar almayın, sıkılganlıklarınızı kontrol edin, arkadaşlarınızla aranızda parasal çekişmeler oluşabilir.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    ella
    17:18'de Şubat 28, 2019

    cabbar ne demek kullanmissiniz eski turkceyle aram yok

Bir Cevap bırakın