Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

25 Nisan – 1 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

AYDINLANMA ZAMANI!

Haftaya ay Kova burcundayken giriş yapıyoruz. Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız, toplumsal konu ve olaylar öne çıkabilir. Bu pazartesi Merkür- Neptün olumlu açısıyla yaratıcı ve sezgisel olacağız. Başka insanlara yardım eli uzatabilir, sezgisel, farklı, yaratıcı fikirlerle yolumuzda ilerlemek isteyebiliriz. Satış, reklam, yazma, üretme veya tanıtım gibi işlerimizde ilhamımız yüksek olabilir.

Salı günü kadersel ilişkiler bize yol gösterecek. Çarşamba günü Venüs’ün Neptün’le kavuşumu ilişkilere pembe gözlüklerle bakacağız anlamına geliyor. Çok çabuk kendimizi kaptırabiliriz, birilerine teslim olabiliriz. Aşkla, keyifle, romantizmle ilgili olaylar hızlanabilir ama yine de bir insana yakıştırmalar yapmadan o payeyi vermeden önce gözümüz açık olsun. Kaptırmak çok güzel ama gerçeklikten uzaklaşmayalım. Sanatın her türlüsü, her tür yaratıcı artistlik form gerektiren işler için gayet güzel bir gün olacak. Adeta mucize etkisinin devrede olacağı bir zaman dilimi. Çarşamba günü yine çok keyifli çünkü Merkür’ün Jüpiter’le de olumlu bir açısı var. Her tür iş görüşmesi, önemli toplantılar, işleri ilerletmek, fikirlerimizi yaymak, geliştirmek anlamında da bugünü kullanabiliriz.

Perşembe günü Merkür’ün Plüton’la olumlu açısı, derinlik isteyen araştırmalar ve konuşmalar yapmak anlamında destekleyici. Ama artık ay iyiden kapanmaya başlıyor. Bu yüzden bu hafta Perşembe gününe kadar gökyüzünün enerjisinden faydalanalım.

Cuma günü Plüton gezegeni geri hareketine hazırlanıyor. Bizi zorlayan, değiştiren, dönüştüren konuların üzerinden geçmek durumunda kalabiliriz. Yine Plüton’un yönettiği alanlarda bazı aksilik ve sıkıntılarla karşılaşma olasılığımız var.

30 Nisan gece saatlerinde Parçalı Güneş tutulması gerçekleşiyor. Boğa burcu verimlilik, sabitlik, dinginlik, üretkenlik, istikrar, yeme, içme düzeni, beslenme ve para konularıyla bağlantılıdır. Doğayı, toprağı, sahip olduklarımızı temsil eder. Gıda, beslenme, tedarik zinciri, tarım ziraat, vergilendirme, arazi, para piyasaları mercek altında olacak. Tutulmanın Boğa burcunda olması bankacılık sektörü, kaynak ve rezervler, yatırımlar ve finansla ilgili konuların öne çıkacağını gösteriyor. Doğal afetler, toprağın hareketliliği yine boğanın konularındandır.

Tutulmanın Uranüs gibi devrimleri ve ani değişimleri nitelendiren bir gezegenle birleşmesi bu yukarıda saydığım alanlarda hızlı gelişmeleri karşımıza getirebilir. Bu gelişmeler olması gerekenler anlamına geliyor.  Aslında beklenmeyeni beklemeliyiz. Para piyasalarında, ekonomide, altında, tutarlı ve güvenli alanlarda, tarım çiftçilik, gıda tedarikinde, üretim ve maliyetlerde beklenmedik olaylar oluşabilir.

Yine tutulmanın yöneticisinin Venüs’ün yüceldiği Balık burcu derecesinde ve Jüpiter’le kavuşuyor olması ruhsal ve manevi konularla dolu olduğumuz aynı zamanda mucizelere açık olduğumuz, evrensel şifalanmanın gücünü hayatımızda ciddi anlamda hissedeceğimiz ve bu tutulmayla beraber gerçekten hayatımızda değiştirmek istediğimiz konuların sonuçlarının bizi destekleyeceği, sevgi ve anlayışın ön planda olacağını gösteriyor.

Bireysel anlamda, bu tutulma değişimi esas tutuyor.  Değişimler kolay değildir ama özgürlük isteği, farkındalığın ve bilincin açılmasıyla bir domino etkisi yaratan olaylarla bu değişimleri, uyanışları ve aydınlanmaları hepimiz farklı alanlarda yaşamak durumunda olacağız. Bunun sonucunda güzel sonuçlarla ve mucizelerle karşılaşma ihtimalimiz yüksek.

Yine 30 Nisan Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna giriyor. İletişimde hızlı bir döneme merhaba diyoruz. 10 Mayıs’a kadarki dönem gerçekten çok hızlı akabilir. Fikirler, düşünceler, hareketlilik her tür konuda kendimizi ön plana çıkarma, çözüm üretme konusu önemli olacak.

Pazar günü Venüs’ün Plüton’la olumlu açısı, ilişkilerde tutku ve güç isteğini ateşleyebilir. Derin ve tutkulu aşkların peşinden gitmek isteyebiliriz.

30 Nisan Güneş tutulması yazımı 25 Nisan Pazartesi gecesi sitemden okuyabilirsiniz. İzlemek isteyenler Hande Kazanova ile Astroloji Youtube kanalımı ziyaret edebilirler.

Herkese farkındalığı yüksek, şanslı bir tutulma dilerim…

 

25 Nisan – 1 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, bir ruhanilik, bir maneviyat, bir kendini bırakma, adeta hayatın ortasına kendinizi bıraktığınız bir dönem içindesiniz. Aynı zamanda maneviyatınızın çok kuvvetli olduğu, para kazançlarını düşündüğünüz ve bu alanda da gelişmelerin karşınıza geldiği de bir dönem. Belki de kendinizi, hayata bakış açınızı değiştirdiğiniz ve daha fazla maneviyat dolu olduğunuz için bolluğu ve bereketi de hayatınıza çektiğinizi çok net bir şekilde görüyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı ve her tür işinizde çok koşturmalı ama diğer insanlarla çok fazla irtibat halinde olmadığınız alanlarınızda rahat olduğunuz etkiler var. Hiç beklenmedik insanlardan göreceğiniz yardımlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.

İkili ilişkiler ve özel hayatınızda kafanızda olan bir insanla ilişkiyi büyütme olasılığınız var. Bazı noktalarda sevdiğiniz insandan çok fazla beklentiniz olabilir. Bu hafta daha çok bu konularla ilgili olacaksınız. Haftaya sosyal çevrenizden alacağınız önemli haberlerle başlıyorsunuz ama Salı ve Çarşamba günleri akşam saatine kadarki dönem biraz daha kendi iç huzurunuza odaklandığınız ve kendi halinizde olacağınız zamanları temsil ediyor. Ama Çarşamba gece saatleri, Perşembe ve Cuma günleri hayat sizden yana çünkü adeta kanatlanıyor ve hızlanıyorsunuz.

Cumartesi günü Merkür İkizler burcuna geçiyor, yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınıza önem verdiğiniz bir dönem başlıyor. Toplantılar, konuşmalar, görüşmeler, önünüzdeki günlere dair neler yapacaklarınızı planlama öne çıkacak. 10 Mayıs’a kadar satış, reklam, tanıtım, pazarlama gibi alanlarda kendinizi ortaya koyma, sıkıntı ve problemlerinize çözüm üretme, yakın çevrenizle olan iletişiminizi hızlandırma gibi etkilerle dolu olacaksınız.

30 Nisan’da parçalı bir güneş tutulması var. Cumartesi günü oluşacak bu güneş tutulması para ile ilgili konuları hızlandıracak. Hızlı, ani, beklenmedik parasal değişimler gündeme gelebilir. Belki parayı kazandığınız alanlarda bazı değişimler devrede olacak ya da paranın geldiği arkadaşlarınız, sosyal çevre ya da para kazançlarınızı oluşturan insanların hayatında önemli değişimler devreye girebilir. Bütün bu değişim ve dönüşümlerin hayatınızı olumlu bir şekilde değiştirdiğini göreceksiniz. Önünüzdeki 6 ay boyunca hızlı para giriş ve çıkışlarınız gündeminize yerleşecek. Bu hafta Jüpiter’den aldığınız etkilerle hayata karşı gerçekten kendinizi korunan, mutlu, iyimser, coşkulu görecek maneviyatınızı daha da kuvvetlendireceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, iş koşturmaları, meslek hayatınızda yapılması gerekenler Pazartesi öğlene kadar vaktinizi alabilir ama zaten Ay boşlukta olacağı için tamamlanması gereken işlerle uğraşmanız çok daha doğru olacaktır. Çarşamba gece saatlerine kadar sosyal çevreniz çok hareketli. Organizasyonlar, aktiviteler, davetler ya da arkadaş grupları, takım çalışmalarıyla yapılacak her türlü iş birliklerine ve buradan gelecek güzel sonuçlara açık bir dönem. Aynı zamanda işten elde edilen gelirlerinizde gözle görünür bir artış söz konusu olacak. Gerçekten de bu hafta karşınıza gelecek fırsatlar sizi çok ama çok mutlu edecek. Bir kere yeni insanlarla tanışma olasılığınız yüksek. Hayatınızda biri yoksa bir insanın ilgisini fark edebilirsiniz ya da birilerinin tanıştırmasıyla bir insanı hayatınıza alabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa da onunla beraber gezmekten, dolaşmaktan, sosyal çevrelere girmekten mutluluk duyacak ve gelecek planlarınızı bu hafta hızlandıracaksınız.

Cumartesi günü Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber 10 Mayıs’a kadarki dönem para ile ilgili konularda hızlı gelişmeler olabilir. Para harcamalarınız da olabilir ama harcamalarınız fazlaysa şimdi bu harcamalarınız konusunda neler yapabileceğinizi düşünebilir ve sıkıntı ve sorunlarınız varsa bunlara çözüm üretebilirsiniz. Kafanız parayı nereden, nasıl kazanırım ya da cebime para nasıl girer gibi düşüncelerle dolu olacak ve istediğiniz şartları da yaratabilecek ortamlar içerisinde bulunacaksınız.

Cumartesi günü sizin burcunuzda güneş tutulması yaşanıyor. Eğer 30 Nisan’a yakın bir zamanda doğduysanız, 25 Nisan’dan 5 Mayıs’a kadarki dönemde doğan tüm Boğalar, hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik gelişmelere açık olmanız gerekiyor. Bu gelişmeler, bu değişimler tüylerinizi diken diken edecek değişmeler değil. Bu değişmeler yeni girdiğiniz çevreler, yeni karşılaştığınız insanlardan aldığınız desteklerle aslında sizi hayatınızı destekleyecek değişimler. Kendinize güvenin, değişmesi gereken noktalarda inatçılık yapmayın, hayatın akışına kendinizi bırakın ve bu dönem sağlığınıza gereken özeni gösterin. Bu değişim size iyi gelecek. Bu hafta şanslı etkiler var ve bu tutulmanın etkilerini hayatınızda çok daha rahat yaşamak istiyorsanız güzelliklere odaklanmayı unutmayın.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, dış ortamlardan alınacak haberler, eğitim hayatınızla ilgili konu ve olaylar Pazartesi günü daha hızlı akacak ama Pazartesi öğleden sonra Çarşamba akşam saatlerine kadarki dönem hem mesleğinize hem iş hayatınıza kendinizi daha fazla kaptıracak ve yapılması gerekenleri ele alacaksınız. Bu aralar iş ortamlarınızda herkes sizi konuşuyor olabilir. Yardımsever, anlayışlı, empatik, yaratıcı ve sanatçı yönlerinizi ön plana çıkarıyor olabilirsiniz. Çevrenizden göreceğiniz desteklerle gerçekten iş ortamlarınızda çok konuşulacak, aranılacak ya da istediğiniz o terfi, yükselme gibi etkileri çok rahat bir şekilde bulacaksınız. 11 Mayıs’a kadar kariyer hayatında en şanslı burç olarak siz ön plana çıkıyordunuz. Merkür İkizler burcuna geçiyor biraz rahatlayacaksınız çünkü geçtiğimiz dönemde kendi halinizdeydiniz, huzuru kendinizde bulmaya çalıştığınız zaman zaman zorlandığınız bir dönemdi. Şimdi Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber Cumartesi gününden 10 Mayıs’a kadar hayatınız adına hızlanacaksınız. Düşünce ve fikirlerinizi insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız ve etrafınızdaki insanları fazlasıyla etkileyeceksiniz.

30 Nisan Cumartesi günü bir parçalı güneş tutulması yaşanacak, bu parçalı güneş tutulması bilinçaltınızda hızlı olayları ortaya çıkarabilir, geçmişte yaşadığınız bazı konuların neden olduğunu çok net bir şekilde görebilirsiniz. Bu tutulma beklenmeyene açık olmanız gerektiğini gösteriyor. Aynı zamanda kötü alışkanlıklardan kurtulmak, geleceğe yönelik birtakım planlar yapmak istiyorsanız, yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bunlarla ilgili hızlı, ani, beklenmedik bir fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayrıca bir eğitimin sonlanması yeni bir eğitime başlama bu konuda neler yapabileceğinizi görme ve bununla ilgili önemli açımlarınız devrede olacak. Şartlar ve koşullar çok elinizde değil o yüzden tutulma zamanı tansiyon, hormonal dengesizlikler, boğaz bölgesi problemleri olabilir. Hem sağlığınıza hem iş koşullarınıza mümkün olduğunca dikkat edin ve kendinizi akışa bırakmayı unutmayın. Bu ara çok çalışıyorsunuz, uğraşıyorsunuz olumsuzluklardan mümkün olduğunca uzak durun çünkü mükafatını en güzel şekilde alacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, bu hafta hem sosyal çevrenizden hem uzaklardan haberler gelecek. Diğer taraftan hem eğitim alanlarınızda hem yurtdışı bağlantılı işlerinizde ve öğrenmek istediğiniz alanlarda güçlü etkileşimler var. Daha az tanıdığınız insanlara faydanızın ve yardımınızın da yüksek olduğu bir dönem. Adeta kendinizi yeniden keşfettiğiniz yeniden bulduğunuz da bir dönem olacak.Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber elinizi ayağınızı önemli işlerden çekmek isteyebilirsiniz. Hem yakın çevreniz hem de yurtdışı bağlantılı işlerinizin zaman zaman engellendiğini, sekteye uğradığını ya da bazı konuları tekrar tekrar gözden geçirmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Partnerinizin sağlığı ya da işi ile ilgili konularla ilgilenmek ön plana çıkabilir. Konu ne olursa olsun işleri 10 Mayıs’a kadar hızlı tutmaya özen gösterin çünkü 10 Mayıs’ta Merkür İkizler burcunda gerilemeye başlayacak.

Bir iş seyahati, eğitimle ilgili bir fırsat olabilir bu hafta en çok bu noktalardan yana şanslısınız. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri hayat sizi desteklerken Cuma günü Plüton geri hareketine hazırlanıyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda gerileyecek olan Plüton bu alanlarda bazı gecikmeleri, aksilikleri ve problemleri de karşınıza getirebilir ama şimdiye kadar ilişkinizde problemler yaşadıysanız Plüton’un gerilemesiyle beraber ilişkinizdeki sıkıntılar geride kalmaya başlayacak.

30 Nisan’da parçalı güneş tutulması var siz bu güneş tutulmasını sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde yaşayacaksınız. Çevrenizde hızlı değişimlere hızlı gelişmelere açık olmanız gereken bir dönem olacak. Ama bütün bunları yaşarken aslında bu değişimlerin sizi ne kadar farklı noktalara çektiğini, yaşadığınız bazı sorunlar varsa bu sorunların aslında ne kadar güzel olaylara hizmet ettiğini çok net bir şekilde göreceksiniz. Çevrenizdeki insanlara gülümseyin, karşınıza gelecek olan insanlar size hayatınızın önünüzdeki döneminde neler yapmanız gerektiğini çok net bir şekilde gösterecek.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, bu hafta hem kariyer hem meslekle ilgili konularda çok destekli olacaksınız. 30 Nisan’da bir de parçalı güneş tutulması olacak ve bu tutulma sizin için çok önemli. Haftaya ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklı olarak başlayacaksınız. Çarşamba akşam saatlerine kadarki dönem biraz daha kendinize döndüğünüz ve parasal konularla ilgileneceğiniz bir dönemi temsil edecek.

Hafta sonu Merkür İkizler burcuna geçiyor, sosyal çevrenizdeki insanlarla irtibat haline geçeceğiniz bir süreç başlıyor. 10 Mayıs’a kadar organizasyonlar, aktiviteler, arkadaşlarınızla yapılacak planları hareketlendirecek ve gelecek planlarınız için harekete geçmekten mutluluk duyacaksınız. Önemli organizasyonları üstlenebilir parasal konularda adım atmanız gerekiyorsa bu alanlarda yapılması gerekenleri ele alabilirsiniz.

Bu hafta parasal konulardan yana şansınız çok yüksek. Başka insanlara yaptığınız yardımlar en çok iş hayatınızda ve kariyerinizde size fayda sağlayacak. Önemli bir yerden beklediğiniz bir para varsa bu para Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri karşınıza gelebilir.

Cumartesi günkü parçalı bir güneş tutulması kariyer ve meslek alanlarınızda gerçekleşecek. Hızlı, ani, beklenmedik olana açık olmanız gerekiyor ama bu değişiklikler başta sizi yorsa bile sonucuna baktığınızda parasal yönden sizi destekleyecek. Önünüzdeki 6 ay boyunca bu etkilerin devrede olacak. Belki de işinizden mutlu değilsiniz az para kazanıyorsunuz ya da işinizde gerekli kadar değer görmediğinizi düşünüyorsunuz şimdi işinizdeki değişimlerle aslında başta rahatsız olsanız bile sonrasında bakacaksınız ki para durumunuz iyileşmiş, istediğiniz bazı sonuçlar karşınıza gelmiş. Yani ne olursa olsun sizi destekleyen sizi yücelten ve isteklerinizle bir olacak bir tutulma sizi bekliyor. Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri oldukça faydalı etkiler altında olacaksınız. Cuma günü Plüton gezegeni geri hareketine geçecek. İş hayatınızda, gündelik hayatınızda düzene koyduğunuz konularda aksamalarla karşılaşma ihtimaliniz var. Ev, aile ve yuva alanlarınızda yaşayacağınız ufak tefek sorunlar Plüton’un geri hareketiyle devreye girebilir. Ama onun dışında bu hafta hayallerinize doğru yol alacaksınız o yüzden haftanızın tadını çıkarın.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, gündelik hayatınızın ritmiyle haftanızı başlatıyorsunuz. Koşturmalarınız yüksek olacak. Pazartesi öğleye kadar bütün işlerinizi tamamlayın çünkü hafta ortasına kadarki dönem başka insanlarla bir arada olacağınız ve yalnız kalmayacağınız bir süreç olacak. Bu hafta çok güzel etkileşimler var gökyüzünde ve siz bu etkileşimleri özel hayat alanında yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insanla bütün olma, aşkı doyasıya yaşama, ortaklı işlerinizden fayda elde etme, yeni insanlarla tanışma ya da önemli anlaşma ve sözleşmelerin arifesinde olma gibi durumlar söz konusu olabilir. Bütün bunlar sizi heyecanlandırıyor ve geleceğe yönelik adımlarınızda da sizi mutlu ediyor. İşte bu hafta bu etkilerle dolu olacaksınız. Önemli konuşmalar, görüşmeler varsa Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri bu görüşmeleri yapmaya çalışın.

Cuma günü Plüton’un geriliyor olması aşk hayatınızda zaman zaman pürüzleri, sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. Bazı konuları da yeniden ele almanız gerektiğini Plüton gerilemesi sırasında birkaç ay boyunca fark edeceksiniz.

30 Nisan’da Merkür İkizler burcuna geçiyor, kariyer ve iş fırsatlarınızın artacağı bir süreç başlıyor. 10-11 Mayıs’a kadar vaktiniz var, bunu iyi değerlendirin çünkü 10 Mayıs itibariyle Merkür geri hareketine hazırlanacak. Önemli konuşmalar, anlaşmalar, görüşmeler, kendinizi ifade etmek, patronlarınızla konuşmak anlamında çok destekli olacaksınız.

30 Nisan’da parçalı bir güneş tutulması var, bu güneş tutulması uzak çevre, yurtdışı, yabancı insanlarla yapılacak işler, seyahat, eğitim, medya alanlarınızda gerçekleşecek. Burası aynı zamanda hukuk alanları. Demek ki bu alanlarda hızlı değişimlere maruz kalabilirsiniz. Mesela çok uzun zamandır almak istediğiniz bir eğitim ya da bir kurs, seminer fırsatı bu tutulmayla beraber 6 ay boyunca gündeminize yerleşebilir. Sevdiğiniz insanın yakın çevresi, akrabaları, kardeşleriyle olan bağlantıları bu dönem hayatınızda daha görünür olacak. Bu süreçte diğer insanlardan göreceğiniz faydaları bir kenara yazın. Gerçekten bu aralar herkesin gözü sizin üzerinizde olacak ve istediğiniz sonuçlara da çok net bir şekilde ulaşacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, Pazartesi gününe özel hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız ama Pazartesi öğle saatlerinden Çarşamba akşam üstüne kadarki dönem iş hayatınızın ritmine odaklı olacaksınız. Sağlığınız, iş hayatınız, hizmet alanlarınızın önem kazanıyor. Bazen bu alanlarda gereksiz fedakârlık yaptığınız ya da bu alanlarda gereksiz yere tembellik yaptığınız bir süreç de olabilir. Beraber çalıştığınız insanlardan yana şans ve fırsatlarınız yüksek olacak.

Yine de oldukça keyifli zamanlar, önemli işler, projeler, yenilikler karşınıza gelecek ve yaptığınız işlerle diğer insanların dikkatini çekecek, övgüler alacaksınız.

Cumartesi günü oluşacak parçalı güneş tutulması ile beraber gündelik hayatınızın ritmi, iş koşturmaları, kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilme konuları parasal yönden işinize yarayabilir. İşte bu tutulmayla beraber ortak para alanlarınızda hızlı, ani olaylara ve beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız ama bu gelişmeler yaptıklarınızı destekleyen gelişmeler olacak. Bir borçla ya da bir ödemeyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz ama bu ara yaptığınız işler o kadar keyifli noktalara dokunacak ve öyle insanlarla bir araya geleceksiniz ki böyle bir borcunuz olsa bile hızır gibi bir şeylere yetişecek ve istediklerinizi yapacak, üstüne de ekstra bazı şeyler koyacaksınız.

Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günü keyfinize diyecek yok. 30 Nisan Cumartesi günü Merkür İkizler burcuna geçiyor, öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. 10 Mayıs’a kadar diğer insanlarla bir araya gelmek, hukuki meselelerin üzerine düşmek, seyahatlerinizi planlamak ya da eğitimle ilgili konularda kendinizi göstermek ön plana çıkacak. Öğrenciyseniz bu dönem fikirlerinizle, konuşmalarınızla, sınavda göstereceğiniz başarılarla birçok insanın dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Bir kursa başlamanın da tam zamanı, elinizi çabuk tutun 10 Mayıs’ta Merkür bu alanlarınızda gerileyecek.

Plüton geri hareketine hazırlanıyor 29 Nisan itibariyle Plüton’un ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemesi ev ortamınızda oluşturduğunuz bazı düzenlerin, alışkanlıkların değişmesi anlamına gelebilir. Bazı işleri, olayları yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftaya ailevi konularla başlıyorsunuz. Öğle saatleri itibariyle biraz daha hayata adapte olacağınız zamanlar başlıyor. Çarşamba akşam saatlerine kadar aşka, keyfe, özel hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. Bu hafta gerçekten mucizevi, evrensel etkilerle dolu bir hafta. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda şansınız çok yüksek. Sevdiğiniz insandan inanılmaz güzel etkiler alacaksınız. Hayatınızda bir insan varsa ona aşkınızı anlatmaktan büyük mutluluk duyacaksınız. Sanatsal, kreatif işlerinizde elinize kimse su dökemeyecek. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınızda ona karşı ne kadar fedakâr olduğunuzu çok net göreceksiniz. Kreatif, sanatsal işler ve eğitim işlerinde de şansınız yaver gidebilir.

30 Nisan’da Merkür İkizler burcuna geçiyor para ile ilgili konuları konuşmaya başlıyorsunuz. 10 Mayıs’a kadarki süreçte para ile ilgili konularda yapacaklarınıza ve sorularınıza yanıt üreteceğiniz ve sorunlarınıza çözüm bulacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönem banka kredisine başvurmak, banka işlemlerinizi halletmek anlamında da size fayda sağlayacak ama araya bayram girdiği için 10 Mayıs’a kadar elinizi çabuk tutun.

30 Nisan’da parçalı bir güneş tutulması var bu güneş tutulması sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerçekleşiyor. Hızlı, ani, beklenmedik olaylar var. Sevdiğiniz insanın ya da ortağınızın hayatında da böyle olaylar yaşanabilir. Evle ilgili, taşınma ile ilgili bir mevzu hızlı, ani, beklenmedik bir şekilde gündeminize yerleşebilir. Böyle bir durum olduğunda sevdikleriniz sizin yanınızda yer alacak. Hoşlandığınız, beraber olduğunuz ya da hayatı paylaştığınız kişiden alacağınız güçle aslında bu değişimi hiç yapmak istemezken bir anda her şey size çok daha rahat ve her şey size çok daha keyifli görünebilir. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri özellikle Pazar günü keyfi yüreğinizde hissedeceğiniz zamanlar.

Cuma günü Plüton gerilemesi başlıyor. Yakın çevrenizde oturttuğunuz bazı konularda sıkıntılar, aksilikler yaşama olasılığınız yüksek. Plüton modern astrolojide sizin yöneticiniz olduğu için önünüzdeki birkaç ay boyunca hayatınız, kendinizle ilgili konular ve seçimleriniz konusunda bazı konuları tekrar tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilir ve buna göre planlar yapabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, yakın çevrenizden alacağınız kısa bilgilerle hemen yapılacak plan ve programlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi öğleden sonra bu planlarda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çarşamba akşam saatlerine kadar ailevi konularla daha fazla ilgili olacaksınız. Çarşamba akşam saatinden sonraki süreçte sizi kimse tutamaz. Bol bol gezecek, özel hayatınıza odaklanacak ve gündelik işlerin peşine düşeceksiniz. Bu hafta ailevi konularda keyifli etkileşimler var. Yani evinizde, huzuru, mutluluğu hissedebilir, misafir ağırlayabilir, evinizde değişiklik yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bahçe yenilemesi, balkonunuza masa sandalye alma size ekstra bir mutluluk verecek. Buradaki bütün değişimler, halledilen bütün konular sizi manevi anlamda huzurlu kılabilir ve sevdiğiniz insanları bir masa etrafına toplamak gerçekten bu hafta önemli olacak.

30 Nisan’daki tutulma sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Demek ki iş hayatınızda değişmesi gereken bazı konular olabilir. Hızlı, ani olaylar altında olacaksınız belki de çok uzun zamandır evinize yardıma gelen birilerin hayatında yaşanacak bir olay yüzünden bir değişime maruz kalabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun bakıcısı olabilir, onunla ilgili yaşanacak bir sorunla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanın hayatında yaşanacak bir olay yüzünden onun işini siz üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Konu ne olursa olsun iş hayatınızda önemli değişimler altında olacaksınız. Bu değişimler sizi yoracak değişimler değil. Evinizde mutluluğu hissettiğiniz, manevi tarafınız kuvvetli olduğu müddetçe bu değişimlere çok rahat bir şekilde karşılık vereceksiniz. Amcanız, halanız varsa onların hayatında da hızlı değişimler bu tutulmaya beraber gündeme yerleşecek. Bu tutulma zamanı boğaz bölgesine, boyun tutulmalarına aynı zamanda tansiyon inişlerine çıkışlarına, hormonal dengesizliklere, tiroidlere dikkat edin. Önünüzdeki 6 ay boyunca bunlar devrede olabilir zaten böyle stresli olduğunuzda bunların arttığını görebilirsiniz.

Cuma günü Plüton para evinizde geriliyor, parasal konuları yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber Cumartesi gününden sonra ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşmalarınızı hızlandıracağınız bir dönem başlıyor, tadını çıkarın.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, iletişimsel ve para ile ilgili işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Hafta ortasına kadar yakın çevrenizle beraber yapılacak planlar, bu haftaya damgasını vuracak. En güzel haberler buradan gelecek, işle ilgili uzun zamandır beklediğiniz birtakım haberler varsa bunları çok rahat bir şekilde alacaksınız. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri hayat size gülümseyecek. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlar, sosyal medya alanında önemli girişimleriniz varsa bunlardan yana fırsatlarınız da yüksek olacak.

Cumartesi günü Merkür İkizler burcuna geçiyor ve iş, hizmet, sağlıkla ilgili konular önem kazanmaya başlıyor. 10 Mayıs’a kadar işinizde gücünüzde olacak, plan ve programlarınızı hızlandıracak, önemli konuşma ve görüşmeler altında olacaksınız. Sağlıkla ilgili konularda ele almanız gerekenler çok önemli, o yüzden kontrollerinizi yaptırın. Bayramdan sonraki dönem Merkür’ün gerilemesine fırsat vermeden bütün bunları başlatmaya özen gösterin çünkü 10 Mayıs’ta Merkür geri hareketine başlayacak. Hayatınızda bir insan yoksa yeni bir insanla tanışma, yakın çevrenizden birinden hoşlanma, yakın çevrenizdeki insanların sizi birileriyle bir araya getirmesi etkileri devrede.

30 Nisan’da yaşanacak parçalı güneş tutulması aşk evinizde gerçekleşiyor. Aşka, keyfe, mutluluğa hızlı, ani, beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Hayatınızda bir insan varsa onun çevresinden çok büyük fayda sağlayabilirsiniz ve yeni taşınacağınız insanlar işle ilgili konularda size güzel kapılar aralayabilir. Bu hafta oldukça eğlenceli oldukça keyifli etkileşimler söz konusu.

Cuma günü Plüton sizin burcunuzda yeniden geri hareketine hazırlanıyor yani kendi gücünüzü, hayatı kontrol etme arzunuzu etkin bir şekilde ortaya koyduğunuz bir dönem. Şimdi artık bunları gevşettiğiniz ve rahata bıraktığınız bir süreç olacak. Hem inatlaşmalarınız geride kalabilir hem de bu dönem hayatınızda baskın olan ne varsa her şeyin biraz daha rahatladığını görebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta sizin haftanız, ay Kova burcundayken giriş yapıyoruz. Demek ki kendi istek ve beklentileriniz önemli olacak ama kendinizi şöyle bir rahat bırakmakta da zorlanacaksınız. Çarşamba akşam saatlerine kadar para ile ilgili konular önem kazanacak. Hayatın keyfini çıkarmak isteyeceksiniz. 11 Mayıs’a kadarki dönemde parasal konular yüzünüzü güldürecek. Bu hafta para ile ilgili konularda ne kadar fedakar olduğunuzu aynı zamanda para ile ilgili konularda ne kadar mucizevi etkilerin de olduğunu fark edeceksiniz. Başka insanlara yaptığınız yardımlar, harcamalarınız gerçekten de hayatın yeni fırsatları karşınıza getirmesini sağlayacak. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri güzel gelişmeler sizi bekliyor. Önemli işleriniz varsa bu günleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Cuma günü Plüton’un gerilemesiyle beraber manevi ve ruhen kendinizi kontrol ettiğiniz bazı noktalarda bazı aksamalar devreye girebilir. Ya da iş hayatınızda ve kariyerinizde bazı konuları tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Önünüzdeki 5 ay boyunca aslında neler yapabileceğinizi çok net göreceğinizde bir süreç olacak.

30 Nisan’da bir parçalı güneş tutulması var. Bu tutulmayı ev, aile ve yuva alanlarınızda yaşayacaksınız. Evinizde, ailenizde hızlı, beklenmedik olaylara açık olun. Demek ki bu tutulmayla beraber ev değişiklikleri, evle ilgili girişilecek önemli bir mevzu ya da aile hayatında yaşanacak önemli meseleler gündeme gelebilir. Ama bütün bunlar ilk başta sizi zorlasa bile, ne yapacağınızı bilemeseniz bile parasal konularda size çok güzel fırsatlar da sunacak. Uzun zamandır beklediğiniz bir ev satılabilir, mesela bu evi istediğiniz fiyata satabilirsiniz ya da eviniz için yapacağınız harcamalar evin değerini yükseltebilir. Değişimlere çok direnmemeniz gereken bir dönem. Evinize, yuvanıza, ailenize gereken özeni göstermeyi unutmayın.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, hafta başında isteksiz bir enerji var bu isteksiz enerjileri öğle saatleri itibariyle geride bırakıyorsunuz. Çünkü 13:24 itibariyle ay sizin burcunuza geçiyor. Çarşamba gece saatlerine kadar ay Balık burcunda olacağı için kendi istek ve beklentilerinize, yapacaklarınıza odaklanacağınız, heyecanlı haberler alacağınız bir hafta geçireceksiniz. Bu hafta gerçekten keyfi, mutluluğu, huzuru, dostluğu, şansı, bolluğu, bereketi yüreğinizde ve kendi hayatınızda hissettiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı yumuşak karnınız olabilir, onlara gereğinden fazla fedakâr davranıyor olabilirsiniz. Diğer taraftan ailenize karşı da bu etkileriniz devrede olabilir ama bunların hiçbiri umurunuzda olmayacak çünkü o insanlardan, çevrenizdeki insanlardan göreceğiniz desteklerin de çok yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Sizin yüce gönüllülüğünüz, anlayışınız, empatiniz, sevginiz, saygınız onların da size bu şekilde davranmasını sağlayacak. Önemli iş başlangıçları, görüşmeleri varsa özellikle Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini kullanabilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür İkizler burcuna geçecek ev, aile ve yuvayla ilgili konu ve olaylar hareketleniyor. 10 Mayıs’a kadar evinizde konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Mesela bir emlak alma, satma, evle ilgili bir mevzuyu konuşma gibi etkiler devreye girebilir ya da aile büyüklerinizle bilgi alışverişi içerisine girebilirsiniz. Evinizden öğrenmeyi evinizde bilgiyi paylaşmayı seveceğiniz bir süreç.

Cumartesi günü bir tutulma var, bu parçalı güneş tutulması iletişim alanlarında yapmanız gerekenleri hem de hızlı, ani, beklenmedik olaylarla karşınıza getirecek. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, dijital platformlar, eğitim, ulaşım ile ilgili işleriniz varsa bu tutulma ve sonrası 6 ay boyunca bu alanlarda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu alanlarda bir iş başlatmak istiyorsanız bu tutulmayla beraber işlerin kontrolünüz dışında gelişen olaylarla hızlandığını görebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar bu dönem sizi fazlasıyla destekleyecekler, siz de gelecek planlarınızı hemen hareketlendirecek ve hayalinizdeki işe, paraya, hayalini kurduğunuz birçok şeye bu hafta ve sonrasında kavuşmuş olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın