Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

25 – 31 Mayıs 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Bu haftabaşı, ailenize ve sevdiklerinize karşı anlayışsız ve sabırsız tutumlar içine girmeniz mümkün sevgili koçlar. Her zaman ki düzeninizden farklı davranmak isteyebilirsiniz. Oldukça yaratıcı olacağınız bugünlerde kendinize daha fazla vakit ayırmalısınız.

İletişimsel konularda girişimlerinizde yanıltıcı etkilere karşı bu hafta dikkat etmelisiniz. Girişimlerinizde, düşüncelerinizde yaratıcı etkiler altındasınız ama gerçekçi olmak daha önemli olmalı. İş hayatınızı iyi organize etmeli ve işlerinizi tamamlamalısınız.

Haftaortasında Çarşamba günü, iletişimsel konularda daha önceden konuşulmuş işleriniz için sabırsızlıklık duyabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla biraz sabırsız ve sert söylemler içine girmeniz yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir. Bu konularda akraba veya kardeşlerinize veya iş yaptığınız insanlara karşı dikkatli olun.

Cuma günü fikirsel olarak daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış işlerinizde yanılgılara karşı dikkat edin. Bu hafta genel olarak önemli kararlardan kaçının. Yaratıcılığınız yüksek çalışacak ama genel olarak aldanmalara da açık olacaksınız.

Haftasonu, yakın çevrenizle yapacağınız işlerde veya organizasyonlarda enerjiniz düşük çalışabilir. Kendinizi çok yormayın ve beklenmedik olaylara açık olun.


BogaBoğa Burcu: Bu haftabaşı, yakın çevre ilişkilerinizde beklenmedik etkiler altında olabilirsiniz sevgili Boğalar. İlişkilerinizde gerilimli veya tansiyonlu durumlar oluşabilir. Çevrenize karşı daha anlayışlı ve daha toleranslı olmaya çalışın.

Maddi girişimleriniz varsa bu Salı günü,  sosyal çevrenizdeki belirsizlikler sizi yanıltabilir. İş ve para görüşmelerinizde herşeye sağlama almaya çalışın. Hayata sevgiyle yaklaşmak isterken biraz daha esnek olmak işinize yarayabilir.

Çarşamba günü, parasal konularda hemen harekete geçme isteğiniz size yanlışlar yaptırabilir. Önemli anlaşmalarınızı bir sonraki hafta yapmaya çalışın. Daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş bir para işinizde sert ve ani tepkiler vermek kolay olabilir.

Cuma günü, gelecek işlerinizde parasal olarak kolay yönlendirilmelere ve aldanmalara açık olacaksınız. enerjiniz parasal konularda düşük çalışacak. Bu yüzden bu hafta genel olarak önemli yargılardan ve kararlardan kaçınmak sizi koruyabilir. Arkadaş çevrenize dikkat edin.

Haftasonu parasal konularda hala zorlayıcı etkiler altında olacaksınız. Özel hayatınıza odaklı olacaksınız ama bir yandan da davet veya organizasyona yönelik işlerinizde enerjiniz düşük çalışacak.


İkizlerİkizler Burcu: Bu haftabaşı, sosyal ortamlara yönelik harcamalarınızda sabırsız ve toleranssız davranmanız mümkün sevgili İkizler. Bazı işlerinizdeki değişimler, getirilerinizi etkileyebilir. Yakın çevrenizden beklediğiniz desteği görebilirsiniz.

İş hayatınızdaki belirsizlikler, kişisel alacağınız kararlarda ve atılımlarda bu Salı sizi yanlış yönlendirebilir. Toplum önündeki insanlar sizi kolay kandırabilirler. Aile hayatınızdaki insanların sözüne kulak asmak size zor gelmemeli.

Haftaortasında sabırsız ve anlık davranma, düşüncelerinizde sinirli tavırlarla hareket etmeniz söz konusu. Bu da yanlış anlaşılmaları kolaylıkla tetikleyebilir. hemen harekete geçme isteğinizi planlı ve programlı davranarak bastırmaya çalışın.

Cuma günü, önemli insanlar, iş hayatınızdaki kişiler, kişisel düşüncelerinizi, planlarınızı yönlenirebilir ve sizi kolaylıkla kandırabilirler. önemli işlerinizi bir sonraki hafta yapmaya çalışmalısınız. Haftasonu toplum içinde enerjiniz düşük çalışabilir.

Haftasonu, kalabalık ortamlarda kendinizi yorgun, halsiz hissedebilirsiniz. Enerjinizi iyi korumalı ve biraz kendinize vakit ayırmalısınız. Sağlığınıza dikkat edin.


YengecYengeç Burcu: Bu haftabaşı, iş hayatınızdaki gelişmelere iyi tepkiler veremeyebilirsiniz sevgili Yengeçler. Kendinizi fazla düşünüyor olmanız, diğer insanları anlamanızı zorlaştırabilir. Maddi konularda kafanıza takılanları bu hafta analiz edebilirsiniz..

Yakın çevrenizdeki insanlarla bu Salı anlaşmak kolay olmayabilir. Kafanızdaki düşünceleri uygulamak ve planlarınızı harekete geçirmek için uygun birgün ve hafta değil. Gerçekçi olmaktan uzaklaşmayın.

Çarşamba günü, geçmiş konu ve olaylar su üstüne çıkabilir ve siz bunlara sert ve ani tepkiler vermeye yatkın olabilirsiniz. Harekete geçmemeniz gereken bir dönem olduğundan olaylara yaklaşımınız daha tedbirli olmalı.

Cuma günü, uzaktaki kişiler, akrabalar düşüncelerinizi yanlış etkileyebilirler. Planlarınızı kendinize saklamalısınız ve gerçekçilikten uzaklaşmamalısınız. Medya, seyahat, ticaret, hukuk işlerinizi bir sonraki hafta yapmaya çalışın.

Haftasonu ise, enerjiniz düşük çalışacak. İnsanlara yardım öne çıkabilir ama dış çevre tarafından kolay kandırılabilirsiniz.


AslanAslan Burcu: Bu haftabaşı, seyahatlerinizde veya dış ortamlarda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz sevgili Aslanlar. Kariyerinizde bazı beklenmedik olaylar içinde de olabilirsiniz. Çevrenize karşı toleranssız davranmamaya çalışın.

Salı günü, ortaklaşa para işlerinizde ve sosyal çevrenizdeki oluşumlarda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla para alışverişlerinize çok dikkat edin ve onlarla girişeceğiniz işler varsa gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Çarşamba günü, sosyal ortamlarınızda, arkadaşlarınıza karşı eski bir konu veya mesele ortaya çıkabilir, açılabilir. Böyle bir konuşmada sert söylemlerden, ani davranışlardan kaçının. Yoksa yanlış anlaşılmalara davetiye çıkarmış olacaksınız.

Cuma günü, geleceğinizi ilgilendiren konuşmalarınızda ve görüşmelerinizde parasal olarak kolay kandırılmalara ve yönlendirilmelere açık olacaksınız. Borç almayın, vermeyin. Enerjiniz düşük olacağından dış ortamlarda, grupsal işlerde istediğiniz sonuçları elde etmeniz zor görünüyor.

Haftasonu yine kalabalık yerlerde ve sosyal ortamlarda enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu: Bu haftabaşı, sosyal ortamlarınızda ortaklaşa para konularında tepkileriniz ani ve farklı olabilir sevgili Başaklar. Arkadaşlarınızla aranızın bozulmasını istemiyorsanız, bu bir kaç gün borç almayın ya da vermeyin.

Ortaklaşa yapılacak her tür işinizde bu Salı yanıltıcı etkiler altındasınız. Size yol gösteren insanlardan kolay etkilenebilirsiniz. Partnerinizin işleriniz konusunda sizi yanlış yönlendirmesine karşı uyanık olun.

Haftaortasında, iş alanlarınızda daha önceden konuşulmuş bir iş için hemen harekete geçme isteğiniz yüksek olabilir. Ya da bu konuşmalara gereğinden fazla ters veya sert tepkiler verebilirsiniz. Bu da iş yaptığınız insanlarla anlaşmazlıklara neden olabilir.

Cuma günü, ortaklaşa işlerinizde partnerinizle bazı konuşmalarınıza dikkat edin. Hayalkırıklıkları oluşabilir veya onun tarafından yanlış yönlendirilebilirsiniz. Toplum önünde sevdiğiniz insanla da iletişiminize dikkat edin.

Haftasonu, enerjiniz yüksek enerji ve tempo isteyen işlerinizde düşük çalışacak. Partnerinizle anlaşmakta zorlanacaksınız.


TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı, iş ilişkilerinizde veya ortaklaşa iş alanlarınızda istediğiniz esnekliği gösteremeyebilirsiniz sevgili Teraziler. Özellikle göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla tartışmalara girmekten kaçının.

İş hayatınızdaki karmaşalar veya belirsizlikler, medya, seyahat veya eğitim alanlarınızdaki girişimlerinizi yanıltabilir. Bu Salı iş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirler doğru çalışmayabilir. Önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz.

Çarşamba günü, seyahat, eğitim, yabancı ortaklı işlerinizde, daha az tanıdığınız insanların yanında sert ve tepkili söylemlerden ve konuşmalardan kaçınmalısınız. Kafanızdaki planları uygulamak için biraz daha beklemelisiniz zira bu hafta yanıltıcı etkileriniz yüksek çalışacak.

Cuma günü, önemli iş görüşmeleriniz veya konuşmalarınız varsa yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun. Şartlarda bir takım sıkıntılar, gözden kaçan durumlar oluşabilir. İş hayatınızdaki belirsizlikler sizi zorlayabilir.

Özellikle haftasonu uzak ortamlarda, seyahatlerde bağışıklık sisteminiz düşük çalışacağından alerjilere, zehirlenmelere karşı dikkatli olmalısınız.


AkrepAkrep Burcu: Bu haftabaşı, işe dayalı seyahatleriniz ve görüşmelerinizde koparıcı etkilere sahipsiniz. Oluşan sorunlar karşısında farklı ve değişik tepkiler vermeniz mümkün. İş alanlarınızda esnek ve anlayışlı davranmak size çok şey kazandırabilir.

Ortaklaşa maddi konularda bu Salı aldatıcı etkileriniz yüksek olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın sizi parasal konularda yanıltma ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Sosyal çevrenizdeki insanlara karşı algınız kapalı olabilir.

Çarşamba günü, ortaklaşa halletmeniz gereken parasal konularda sert söylemlere, konuşmalara dikkat edin. Daha önceden konuşulmuş ama olmamış bir para meselesi veya yarım kalmış bir para olayı konusunda ters tepkiler içine girebilir ve sabırsız olabilirsiniz.

Cuma günü, parasal işlerinizde riskli adımlardan kaçınmalısınız zira aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Bir para işinizde hayalkırıklığı veya sıkıntılar oluşabilir. Sevdiğiniz kişinin parasal konularda sizinle aynı düşünmediğini, çok para harcadığını düşünebilirsiniz.

Haftasonu aşk hayatınızda ve eğlenceli ortamlarda parasal harcamalarınızı kontrol altına almaya çalışın. Enerjiniz düşük çalışacak, sevdiğinizle bazı sorunlara açık olacaksınız.


YayYay Burcu: Bu haftabaşı, aşk hayatınızda tutkularınız devreye girebilir sevgili Yaylar. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Yine borsada yatırım yapanlar riskli hareketlerden kaçınmalılar. Parasal işlerinizi başka bir gün halledin.

Partnerinizin istekleri ve beklentilerini bu Salı  karşılamakta zorlanabilirsiniz. Birbirinize karşı dürüst olmak zor gelebilir. Bu yüzden ilişkinizde aldatıcı ve yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun.

Çarşamba günü, eşiniz veya iş partnerinizle daha önceden dile getirilmiş ama olmamış konularda veya işlerinizde ters ve sert tavırlar içine girebilirsiniz. Kavgalara dikkat etmelisiniz, aynı şekilde ondan göreceğiniz tavırlarda sizi zorlayabilir.

Cuma günü, davranışlarınızla sevdiğiniz insanı aldatmamaya veya kandırmamaya özen gösterin. Karşılıklı net bir iletişim içine girin. Yine ortaklı işlerinizde de hoşunuza gitmeye konuları hasır altı yapmayın yoksa uzun vadede siz üzülebilirsiniz.

Haftasonu aile hayatınızda enerjiniz düşük çalışacak. Sevdiğinizle anlaşmazlıklara dikkat edin. Onunda birçok konuda isteksiz olduğunu görebilirsiniz.


OglakOğlak Burcu: Bu haftabaşı, ev ve aile yaşantınızda sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde zorlanmalar görülebilir sevgili Oğlaklar. Birbirinize karşı anlayışınız düşük olacak, birbirinizi hırpalamadan davranmaya çalışın. İş konularında muhasebenizi iyi yapmanız gereken bir dönem.

Bu Salı günü, iş hayatınızda yakın çevrenizdeki insanlar yargılarınızı etkileyebilir ve sizi yanlış yönlendirebilirler. Bu yüzden iletişiminizi net tutmak ve gerçekçilikten uzaklaşmamak önemli olmalı. Uzaklardan alacağınız haberler sizi zorlayabilir.

Çarşamba günü, iş hayatınızda daha önceden konuşulmuş işlerinizde hemen harekete geçme isteğiniz yüksek çalışabilir. Bazı işlerinizde görüşmeleriniz varsa sert ve ani tavırlardan kaçınmalısınız. Bu beraber çalıştığınız insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir.

Cuma günü, iş görüşmelerinizde gözünüzü dört açın. Önemli anlaşmalarınızı bir sonraki haftaya bırakın. İletişim halinde olacağınız insanlar sizi yanlış yönlendirebilirler. Bu da bazı işlerinizde sonradan hayalkırıklıkları yaşamanıza neden olabilir.

Haftasonu çalışıyorsanız yine aldanma etkisine karşı dikkatli olun. Genel olarak bağışıklık sisteminiz zayıf olacağından zehirlenmeler, ateşli hastalıklara ve enfeksiyonlara karşı dikkatli olun.


KovaKova Burcu: Bu haftabaşı, iletişime dayalı işlerinizde bazı bozulmalar söz konusu olabilir sevgili Kovalar. Her zamanki tepkinizden daha farklı tepkiler verebilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı planlar yapabilirsiniz.

Bu Salı günü, eğlence ve aşk hayatınızda yapacağınız harcamalar gerçek ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamıyor olabilir. Bu yüzden ince eleyip sık dokumalı ve gerçekçilikten uzaklaşmamalısınız. Borsada yatırımdan uzak durun, rsikten kaçının.

Çarşamba günü, eğlence ortamlarınızda, aşk hayatınızda kafanızda büyüttükleriniz sert söylemler ve konuşmalar olarak dışarıya yansıyabilir. Çocuğunuz varsa onunla inatlaşmamaya ve ona karşı sabırsız olmamaya çalışın. Hayatınızdaki insana karşı biraz daha anlayışlı olmaya çalışın.

Cuma günü, riskli işlerden kaçının. Parasal konularda belirsizliklerinizi iyi tespit edin ve planla, sistemle ilerlemeye çalışın. Aşk, çocuk ve eğlence harcamalarınız fazla olabilir. Parasal konularda yanılgılardan uzak durun.

Haftasonuda enerjiniz düşük çalışacak. Bu yüzden ağır işlerle uğraşmak yerine daha dinlenmeye yönelik hareketlerde bulunmalısınız.


BalikBalık Burcu: Bu haftabaşı, eğlenceye veya aşk hayatınıza dayalı harcamalarınızda bazı sorunlar oluşabilir sevgili Balıklar. Sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Borsada yatırım yapanlar bu hafta boyunca dikkatli adımlar atmalılar.

Ev girişimleriniz ve ailenizle yapacağınız önemli işleriniz varsa bu Salı onları yanıltma ve kendinizi kandırma ihtimaline karşı uyanık olun. Önemli işlerden kaçının. Özel hayatınızda da karşı tarafla anlaşmak bu Salı günü kolay olmayabilir.

Çarşamba günü, aile hayatınızda daha önceden konuşulmuş konularda anlık tepkiler ve sert tavırlar devrede olabilir. Onlarla olan konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Ortaya açılan bir konuda daha temkinle ilerlemeye çalışın.

Cuma günü,  ailenizle olan bağlantılarınız ve iletişiminizde sıkıntılar ve sorunlar oluşabilir. Onlara karşı duygularınızda net olmanız çok önemli. Bir ev alım, satım işiniz varsa gözünüzü dört açın, hatta yanılma ihtimalini göz önünde bulundurarak anlaşmalarınızı bir sonraki haftaya bırakın.

Haftasonu aile hayatınızda veya evinizde enerjiniz düşük çalışabilir. Bu yüzden bağışıklık sisteminize dikkat edin ve evinizde bolca dinlenin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın