Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

25 – 31 Ağustos 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı öğleden sonra oluşacak yeniay, iş görüşmeleri, konuşmaları ve anlaşmalarınıza uygun bir zemin hazırlayacak. Bu tarih ve sonrası yeni bir projeye başlayabilir, var olan işlerinizde yeni kararlar alabilir, istediğiniz bir işe başvurabilir ve bunun sonuçlarını alabilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili konularda yeni uygulamalara açık olacaksınız. Sağlığınızı gözden geçirmek, yeni bir diyete başlamak, sağlıklı bir beslenme programı oluşturmak için uygun bir süreç. Yine bu pazartesi ortaklaşa para alanlarınızda bazı girişimleriniz ve enerjiniz engelenebilir. Sakin olun ve tehlikeli yerlerden uzak durun. Salı günü duygularınızı etkileyecek kararlar almanız mümkün. Sevdiğiniz insanla tartışmalara açık olacaksınız. Para sorumluluklarınız yüzünden sevdiğiniz insana duygularınızı ifade edememek, aranıza bir set çekebilir. Çarşamba günü ise, tutkularınız yüzünden aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmanız kolay olmayacak. Kadın erkek ilişkilerinize bu birkaç gün boyunca her zamankinden daha fazla özen gösterin. Cuma günü iş ve hizmet alanlarınızda bazı yanılgılar veya aldanmalar ortaya çıkabilir. Bazı durumların sağlığınızı yanlış etkilemesine izin vermeyin. Beklenmedik olaylar karşısında daha net durmaya çalışın.


Boga Boğa Burcu:

Bu haftabaşı oluşan yeniay, önünüzdeki 15 gün boyunca aşk hayatınızda, eğlence ve yaratıcılık alanlarınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamak için şans sunabilir. Bu dönem alacağınız kararlar uzun soluklu olacaktır. Bu yeniayla birlikte önünüzdeki 15 gün boyunca aşka adım atabilir, aşkı dolu dolu yaşayabilir ve önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Çocuğu olanlar, çocuklarının hayatıyla ilgili karar ve düşüncelerini uygulamaya başlayabilirler. Sanata, üretkenliğe, yaratıcılığa dayalı işlerinizde harika bir dönem içinde olacaksınız. Yeni projelere, yeni tekliflere, oyunlara kalbinizi ve ruhunuzu açın, fazlasıyla eğlenebilirsiniz. Özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde bazı engeller bu Pazartesi oluşabilir. Sakinlik ve planlama yapmak size kazandıracak. Salı günü duygusal hayatınızda, ailevi konularda kopmalar, zorlanmalar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmemeye çalışın. Çarşamba ise, aile hayatınızda ve özel ilişkilerinizde  karşı tarafla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Birbirinizi çok fazla zorlamamaya ve tartışmalar içinde olmamaya özen gösterin. Cuma günü, sosyal çevrenizin ve arkadaşlarınızın aşk hayatınızda ya da yaratıcılığa dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Başkalarını dinlerken dikkatli olun ve önemli görüşmelerden kaçının. Gözden kaçırılan detaylar ve geçmiş konular  özel hayatınızın gündeminde olacak.

 


İkizlerİkizler Burcu:

Bu Pazartesi  oluşan yeniay, eviniz ve ailenizle ilgili konularda yeni karar ve başlangıçlarınızı ayağınıza getirebilir. Hayatınızı yönlendirmeniz ve üzerinde düşünmeniz gereken bir süreç olacak. Önünüzdeki 15 gün boyunca ailenize vakit ayıracak, önemli konuları konuşacak, ev almayı düşünüyorsanız harekete geçeceksiniz. Sadece ev almak değil, ev satışı, bir yerin kiralanması, evinizin güvenliğiyle ilgili sorunların giderilmesi gündeminizde. Herşeyi etraflıca düşünmek ve planlamak uzun vadede işinize yarayacak. Yakın çevrenizdeki insanları planlarınıza katmadan, kendi yöntemlerinizle olayların üzerine gideceksiniz. İş ve hizmet alanlarınızda bazı engeller ve sorunlara ayrıca bu haftabaşı açık olabilirsiniz. Enerjinizi kontrol edin. Salı günü, yakın çevrenizle veya iş alanlarınızda bazı kopmalar, sorunlar oluşabilir. İş alanında yapılması gerekenlere verdiğiniz önem sonucunda, beraber çalıştığınız insanları anlamakta zorlanabilir ve onlardan fazla bir karşılık bekleyebilirsiniz. Düşüncelerinizde karamsar ve negatif olmamaya özen gösterin. Çarşamba günü, yine bu etkiler devam edecek. Yakın çevrenize karşı bir yandan iş bitirici olurken, diğer yandan onlarla zorlanmalara açık olacaksınız. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara açık bir gün olabilir. İş yaptığınız karşı cinsle ilişkinize çok dikkat edin. Cuma günü, iş hayatınızdaki karmaşanın veya belirsizliğin aile ortamlarınızda sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Başkalarının fikirlerine hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda çok fazla güvenmeyin.


Yengec Yengeç Burcu:

Bu Pazartesi akşam saatlerinde  oluşan yeniay, yakın çevre alanlarınızda yeni başlangıç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Yine ulaşım, iletişim, satış, pazarlama veya reklam alanlarında işi olanlar için, bu alanda önemli kararlar ve başlangıçlar yapacakları bir dönem geliyor. Önünüzdeki 15 gün boyunca iletişim kanallarınız açık. Satış, reklam, pazarlama, yazma, çizme, sosyal medya alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınız devreye girmeye başlayacak. Kardeşleriniz varsa onların hayatındaki kararları sizi de ilgilendirebilir. Akraba, komşu veya kardeşlerinizle daha fazla vaktinizi geçireceksiniz. Aşk hayatınızda veya çocuk konularında bazı noktalarda sorunlar ve engeller oluşabilir. Salı günü özel hayatınıza ve iş sorumluluklarınıza dikkat etmelisiniz. Olaylar bu yönde ilerleyecek. İş hayatınızda kendinizi göstermek önemli olsa bile bugün, aşk hayatınızda ve risk içeren işlerinizde sorunlar oluşacak. Borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olun. Aşk hayatınız veya çocuk sorumluluklarınızın sizi moralsiz kılmasına izin vermeyin. Sahip olduklarınızı sorgulayacaksınız. Çarşamba günü bu olumsuz etkiler devam ediyor olacak. Aşk hayatınızda sahip olduklarınızı sorgulayacak ve sevdiğiniz insanla bazı anlaşmazlıklar yaşamaya yatkın olacaksınız. Borsada yatırım yapıyorsanız Salı ve Çarşamba günleri dikkatli olun. Cuma günü düşünsel olarak kafanız karışık olacak. Önemli kararlar almayın. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmalarından uzak durmaya çalışın zira  kolay etkilenmelere ve kandırılmalara açık olacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Bu pazartesi maddi konularda oluşan yeniay, parayla ilgili işlerinizde ve kazançlarınızda önemli başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Paraya dayalı her tür işiniz için bu tarihten sonra rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.  Sahip olduklarınız sizin için önemli olmaya başlayacak. Belki bir işinizde sürüncemede kalan bir para meseleniz var, bir eşya satın almak istiyorsunuz ya da önemli bir ticari işe başlamak üzere para konuşmaları yapıyorsunuz. Konu ne olursa olsun önünüzdeki 15 gün boyunca parasal başlangıçlarınız ve kararlarınız devrede olacak. Bu dönemde adım atmaktan, para konularınızı analiz etmekten kaçınmayın, şans sizinle. Ev ve aile alanlarınızda bazı sıkıntılar ve sorunlara açık bir gün içindesiniz. Salı günü, aile hayatınızda zorlanmalara, sürtüşmelere açık bir gün. Sadece kendinizi düşünmeniz ve bir parça da olsa bencil oluşunuz, ailevi sorumluluklarınızın üzerinize gelmesine ve ailenizdekilere karşı soğuk ve mesafeli davranmanız neden olabilir. Sevdiklerinizle olan ilişkilerinize bu birkaç gün dikkat edin. Çarşamba günü, aile hayatınızda karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir. Kendi zevklerinizin onlar tarafından engellendiğini düşünebilirsiniz, tartışmalardan uzak durun. Cuma günü, özellikle  parasal konularda anlaşmalarda aldanmalara karşı gözünüzü dört açın. Yine bir banka işiniz, ödemeniz varsa, borç alacaksınız, şartların gerçekçiliğini iki kez gözden geçirin. Ticaretle uğraşıyorsanız kolay yanılmalara açık olacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Kendi hayatınıza dair, kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için harika bir 15 gününüz olacak. Bu Pazartesi  oluşan yeniay bu alanlarda  yeni karar ve başlangıçları ayağınıza getirebilir. Bu dönem mümkün olduğunca göz önünde olun ve yapmanız gerekenleri  tamamlayın. Yaptığınız planlar, kafanızda oluşturduğunuz bir yıllık adımlarınız için 15 gün boyunca rüzgar sizden yana esecek. Hayati başlangıçlarınızı ve kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Fiziki görünümünüzü düzeltmek, değiştirmekle ilgili konularda gündeminizde olacak. Üzerinizde bir rehavet ya da yorgunluk olsa bile bu dönem durmayın, planlarınız için koşturun ve doğru bağlantılarla yolunuzda ilerleyin. Girişimlerinizi başlatmanın tam zamanı. Yakın  çevrenizde oluşan bazı olaylar elinizi kolunuzu bağlayabilir. Salı günü sosyal ortamlarınıza, aşk hayatınıza ve yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içinde,  yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Herşeyi kendi içinde fazla sorgulayabilir, çevrenizin yaşadıklarını boş bulabilirsiniz. Bu da onları çok önemsememenize, ilişkilerinizde donuk ve soğuk olmanıza neden olabilir. Beklenmedik olaylara açık olun. Çarşamba günü, yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Özellikle karşı cinsten olan kişilerle olan ilişkilerinizde tartışmalara ve sorunlara dikkat edin ve olayları körüklemeyin. Cuma günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insanın davranışları kafanızı karıştırabilir, aldanmalara dikkat. Onunla olan iletişiminizde mümkün olduğunca dürüst olun ve ondan da olmasını isteyin.


Terazi Terazi Burcu:

Bu Pazartesi  oluşan yeniay, kadersel alanınızda oluşuyor. Bu dönem sonrası 15 gün boyunca geri planda duracağınız ve başkalarına yardım edeceğiniz konular öne çıkmaya başlayacak.  Önemli başlangıçlardan ve kararlardan uzak durun ve planlarınızı yapın. Diğer burçların aksine, bu dönem sizin hayatınızı ve kendinizi gözden geçirmeniz gerekecek. Karşınıza çıkan fırsatlar varsa biraz durmalı, iyi bir hesap yaparak hareket etmelisiniz. Sağlığınız için bu dönem vitamin ve taviyelerinizi ihmal etmeyin. Ruhunuza iyi gelecek filmler, programlar sizi yukarılara çekebilir. Maddi konularda bazı zorlanmalar ve engeller bu Pazartesi devrede olabilir. Salı günü, iş, aile ve özel hayatınızda dikkatli olmalısınız. Bazı işlerinizin parasal karşılığını almakta, zorlanabilirsiniz. Sosyal ortamlarda donuk ve mesafeli hareket etme isteğiniz size iş kaybettirebilir. Arkadaş ilişkilerinizde para konularında dikkatli olmalısınız. Bazı ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Çarşamba günü, sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde kadın erkek ilişkileriniz biraz sorunlu olabilir. Parasal konularda bazı anlaşmazlıklara açık olacaksınız. Cuma günü, enerjinizin düşük olması, iş alanlarınızda sorunlara veya bazı alerjik hastalıklara neden olabilir. Bu Cuma  iş arkadaşlarınızın veya birlikte çalıştığınız insanların işinizle ilgili konularda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

 


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı gerçekleşen yeniay, sosyal ortamlarınızı, grupsal işlerinizi harekete geçirecek. Önünüzdeki 15 gün boyunca arkadaşlarınızla yapacağınız işler, davetler veya organizasyonlar devrede olabilir. Yeni tanışacağınız insanlar, ilk defa girilecek çevrelerde önemli işler, konuşmalar ve görüşmeler hızlanabilir. Yaptığınız işin yanısıra birden fazla iş teklifi, gelirlerinizin artması gibi durumlar söz konusu. Unutmayın geleceğinizi şekillendiriyorsunuz ve bunun için uygun koşullara sahipsiniz. Hayatınızda bazı sorunlara açık olacağınız birgün içindesiniz. Salı günü, iş ilişkilerinize özellikle dikkat edin. Patronlarınızla veya iş yaptığınız insanlarla olan ilişkileriniz zora girebilir. Sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. Bazı ilişkilerinizde sorunlar oluşursa bırakın olsun belki size anlatmak istediği bir şeyler vardır. Çarşamba günü, iş yaptığınız insanlarla veya patronlarınızla olan ilişkinizde zedelenmeler oluşabilir. Özellikle karşı cinsle anlaşmak kolay olmayacak. Cuma günü, iş alanlarınızda esnek ve rahat davranışlarınızla hareket edeceksiniz. Arkadaş ortamlarınızda ve sosyal meclislerde bazı kandırılmalara karşı uyanık olun. Sevdiğiniz insanın arkadaşlarınız konusunda sizi yanıltmasına izin vermemeye çalışın.

 


YayYay Burcu:

Bu Pazartesi  oluşan yeniay, kariyer ve iş alanlarınızda etkili olmaya başlayacak. Kariyeriniz konusunda harekete geçmeniz gereken konular için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Önemli anlaşmalar, kararlar, projeler gündeme gelebilir. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. 15 gün boyunca iş ve kariyer alanlarınızda önemli başlangıçlar yapabilir, kariyerinizi şekillendirebilirsiniz. Zam, terfi, isteyebilir ya da sizin pozisyonunuza uygun bir alana kaymak isteyebilirsiniz. Yine toplumsal konularda sıranın en önlerinde yer alacaksınız. Gözler sizin üzerinizde olacak. Üzerinizdeki fazla sorumlulukları bir kenara bırakarak ilerlemeye ve bu dönemi kullanmaya çalışın. Ayrıca evliyseniz, eşinizin ailesinin hayatında da önemli gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca bu pazartesi bazı konularda enerjiniz engellenebilir. Planlı ve programlı olmaya çalışın. Salı günü, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde sorunlar ve ilişki bozulmaları görülebilir. Seyahatteyseniz gün içinde zorlanmalar ve beklenmedik olaylar yaşamaya müsait olacaksınız. Çarşamba günü, dış ortamlarda enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamamaktan kaynaklı olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.  Bazı ilişkilerinizde sorunlar görülebilir. Cuma günü, bir kaç gün boyunca kişisel hayatınıza veya yaşadığınız bazı geçmiş olaylara odaklı olacaksınız. Eğlenceli konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Sosyal ortamlarda dengenizi sağlamak isteyebilirsiniz. Aile ortamlarınız, iş hayatınızda sizi yanıltabilir.


Oglak Oğlak Burcu:

Bu Pazartesi oluşan yeniay, yabancı ortamlarınızda, seyahatlerinizde, eğitim, medya ticaret alanlarınızda yeni konu ve başlangıçları hayatınıza taşıyacak. Daha az tanıdığınız insanlarla daha rahat anlaşacaksınız. Bu güzel ve geleceğinize yönelik dönemi iyi değerlendirin. Kendinizi güvende hissetmediğiniz zamanlarda oluşturduğunuz savunma mekanizmanızın, bu dönemde azaldığına şahit olacaksınız. Bu 15 günlük süreçte bir eğitim fırsatı gündeme gelebilir, hukuki davanızı başlatabilir, kendi lehinize şartları çevirebilirsiniz. Yine seyahat veya tatil fırsatları yüzünüzü güldürecek. Bu dönemde ekilecek tohumların, atılacak adımların ne kadar işinize yaradığını görünce kendinize olan güveniniz yükselecek. Yine bu haftabaşı sosyal ortamlarda bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir. Salı günü, özel hayatınızda fikirlerinizde bazı tutarsızlıklar oluşabilir. İş alanlarınızda parasal bir sorun ortaya çıkabilir. Ortaklaşa ödemelerde sorunlar, borç alma, verme işlerinde problemler yaşayabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınız sizin hissettiklerinizi anlamayabilirler. Onlara karşı tavırlarınızda soğuk ve mesafeli olabilirsiniz. Çarşamba günü, sosyal ortamlardaki bazı ilişkilerinizde sorunlar oluşabilir. Parasal konularda dikkatli olmalı ve gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Cuma günü ise, Kafanızda bazı karışık durumlar söz konusu. Yakın çevrenizin görüşlerinizi bulandırmasına ve sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Özellikle seyahat veya eğitim konularında kendi gerçekliğinize dayanın.


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı oluşan yeniay ortaklaşa para alanlarınızı aydınlatacak. Bu tarih ve sonrası 15 gün boyunca kredi alabilir, vergi düzenlemeleri yapabilir, hesap, kitap işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Eşinizin veya hayat ortağınızın hayatındaki parasal gelişmeler bu süreçte sizin de hayatınızı ilgilendiriyor olacak. Boşanma davanız varsa nafaka konuları ya da halledilmesi gereken miras oluşumları gündeminizde olabilir. Değişmekten ve hayatı daha geniş bir perspektiften kucaklamaktan vazgeçmeyin.Yine kredi, faiz, banka işlemleriniz varsa kolay harekete geçebilirsiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda plan ve programlı hareket etmelisiniz. Bazı sorunlara bu Pazartesi açık olacaksınız. Salı günü, oluşacak açılarla sağlığınıza ve iş alanlarınıza dikkat etmeniz gerekecek.  Özel hayatınız, işiniz yüzünden zorlanmalara bugün, açık olacak. Yine göz önünde, toplum içinde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla tartışmalar yaşayabilir, ilişkinizi zora sokabilirsiniz.Ortaklaşa bir iş varsa bazı ilişki bozulmalarına açık bir gün olabilir. Çarşamba günü, özel hayatınızda güçlü ve güzel etkiler altındasınız ama bir yandan da partnerinizle didişmeleriniz eksik değil. Özel hayatınızda gururlu ve müdanasız tavırlarınızdan uzak durmalı, biraz daha sevginizi ortaya koymalısınız. Artan iş temponuz belki sizi romantik etkileşimlerden uzak tutabilir ama siz her iki tarafı dengeleyecek güçte ve anlayıştasınız. Sevdiğinizle bu birkaç gün  kavgalardan uzak durun. Cuma günü, maddi konularda önemli kararlar vermeyin, aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Özellikle ortaklaşa para işleriniz veya banka işleminiz varsa başka birgün yapmaya çalışın.


Balik Balık Burcu:

Bu pazartesi oluşan yeniay, özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bugünden sonra özel hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. İlişkilere dayalı her tür işiniz için güzel bir döneme giriş yapıyorsunuz. Ayrıca ortaklaşa atılacak adımlarda, ortağınızla beraber önemli iş başlangıçları, yeni proje oluşumları, anlaşmalar, sözleşmeler gündeminizde olacak. Taşınmayı istiyorsanız bu dönem içinde taşınmaktan korkmayın. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatındaki önemli gelişmelerde devrede olabilir. Ortaklaşa yapılacak her tür iş için yıldızların sizi desteklediğini bilin ve bu dönemi en güzel şekilde değerledirin. Seyahat veya eğitim alanlarınızda sorunlara ve engellere açık birgün olabilir. Salı günü, iş alanlarınızda, işe dayalı seyahatlerinizde bazı zorlanmalar, sorunlar yaşanabilir. Ya da tatildeyseniz, seyahatteyseniz sağlığınızda zorlanmalar görülebilir. Beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde bozulmalara açık olun ve insanlarla aranıza bir duvar örmemeye çalışın. Zorlandığınız konuları kendi lehinize çevirecek güce sahipsiniz. Çarşamba günü, iş arkadaşlarınızla aranızda ufak tefek sürtüşmeler olsa bile, siz kimseyi gerçek anlamda üzmek istemezsiniz. Bu birkaç gün bu duruma dikkat edin. Cuma günü, hayatınızdaki kararsızlıklar ve karmaşalar, özel hayatınızda sizi yanlış yönlendirebilir. Ya da siz sevdiğiniz insanı yanlış yönlendirebilirsiniz. Duygularınızı gizlemek ve birşey yokmuş gibi davranmak yerine samimi yaklaşımları tercih etmeye çalışın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın