Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24 Şubat – 1 Mart Haftalık Burç Yorumları

HK-24subat-1mart
Bu yazıyı paylaşın;

24 Şubat – 1 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza yeniaydan aldığınız etkilerle başlıyorsunuz ama bu yeniayda önemli konuları harekete geçirmemek sizin için önemli olacak sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Eski, sizi zorlayan alışkanlıklarınız varsa işte bu yeniayda bunları temizleyebilir, düşündüğünüz ama olmamış planlarınız üzerinden ilerleyebilirsiniz. Bu dönem biraz dinlenmeye, geri planda durmaya çalışın.

Salı günü iş hayatınızın, ailevi konuların sizi yorduğunu, aşağıya çektiğini, gücünüzü tükettiğini görebilirsiniz. Aynı süre gelen durumlara dur demek adına kafanızda planlarınız olabilir. İşte bu planlar doğrultusunda kararlarınızı uygulamak Salı ve Çarşamba günü size avantaj sağlayabilir. Çözmeniz gereken konular varsa Çarşamba günü size bu anlamda göz kırpacak.

Perşembe ve Cuma günleri daha rahat hareket edecek, kendi istek ve beklentilerinize odaklanacaksınız. Alacağınız haberler sizi kıpır kıpır yapabilir. Cumartesi günü oldukça farklı ve sıradışı birgün sizi beklerken ilişkinizde kıskançlıklara, manipülasyona, yönlendirmelere dikkat edin.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza yeniaydan aldığınız etkilerle sosyal çevrenize, arkadaşlıklarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Arkadaşlarınız ve çevrenizle ilgili almak istediğiniz kararlar varsa yeniliklerden ziyade bu alanlarda daha önceden verdiğiniz ama bir türlü yapamadığınız kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Salı günü enerjinizi aşağıya çekecek insanlardan yerlerden uzak durun. Alacağınız haberler enerjinizi etkileyebilir. Tanımadığınız insanlarla iş yapacaksanız dikkatli olmakta fayda olacak. Yaşadığınız aynı olaylardan kurtulmak için çevrenizden ve arkadaşlarınızdan faydalanabilirsiniz. Onların yapacağı planlar neşenizi yerine getirebilir. Bazı arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve sorunlarınızı çözmek için Çarşamba gününden faydalanın.

Perşembe ve Cuma günleri isteksiz yapınız devrede olurken hafta sonu kendinizi rahat, keyifli ve esnek hissedeceksiniz. Ayrıca bu Cumartesi ilişkilerinize dikkat edin. Gerginlikleriniz ilişkinizi zorlayabilir. Karşı tarafı anlamakta zorlanabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza yeniaydan aldığınız etkilerle kariyer ve iş alanlarınızdaki önemli kararlarınızla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu alanlarda Merkür’de gerilediği için bu yeniayla beraber yeniliklerden ziyade daha önceden düşündüğünüz ama bir türlü yapamadığınız tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşmelisiniz.

Salı günü arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber giriştiğiniz işleriniz varsa bu alanlarda enerji kaybı yaşadığınızı, parasal olarak bazı zararlara uğradığınızı görebilirsiniz. Maddi konularda bazı aşağıya çekilmeler görülebilir. Moralinizi yüksek tutun keza iş olasılıkları, konuşmaları sizi maddi yönden hareketlendirecek. Salı ve Çarşamba günleri bu alanlarda hızlı ve hırslı hareket edeceksiniz. Yine iş hayatınızda çözülmesi gereken bir işiniz, konuşulması gereken bir konu varsa Çarşamba günü bu işlerinizin üzerine düşün.

Perşembe ve Cuma günleri arkadaşlarınız ve çevrenizle önemli davetlet ve organizasyonlar içine girebilirsiniz. Bu Cumartesi duyacaklarınız ve yaşayacaklarınız hayatı başka gözlerle ve esnek bir şekilde algılamanıza neden olacak. Arkadaşlarınızla para konularında sürtüşmelerden uzak durun.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza yeniaydan aldığınız etkilerle seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, uzaktan alınacak haberler başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu alanlarda önemli adımlar atmak, kararlarınızı uygulamak isteyebilirsiniz yalnız Merkür de bu alanlarınızda gerilediği için yeni adımlardan ziyade bu alanda var olan işlerinizin üzerine düşmeye çalışmalısınız.

Bu hafta Salı günü özel ilişkilerinizde, ortaklı adımlarınızda, kariyer koşturmalarınızda gücünüzün aşağıya çekildiğini, aynı sorun ve olaylarla uğraştığınızı görebilirsiniz. Gerçek gücünüzü kime ve neye harcadığınızı farkedeceksiniz. Bu da sizi hırslandırabilir. Salı ve Çarşamba günleri geleceğinizi şekillendirmek adına harekete geçebilirsiniz. Szi zorlayan durumlar aslında size farklı yönden ve iyi bir şekilde hizmet edebilir. Çarşamba günü çözüme ulaşması gereken bir konu devrede olacak, konuşmalarınızı hızlandıracaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri kariyer ve iş koşturmalarınız artarken haftasonunda Cumartesi günü güzel, farklı ve sizi heyecanlandıracak planlar peşinden koşacaksınız. Cumartesi günü, sevdiğiniz insanla toplum içinde bazı sürtüşmeler yaşanabilir. Kafanız yapmanız gerekenlere takılı olabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza yeni aydan aldığınız enerjilerle parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu yeni ay ortak parasal işlerinizi ve kararlarınızı hızlandırırken, yeniliklerden ziyade daha önceden planladığınız ve tamamlamaya çalıştığınız parasal meselelerin üzerine eğilebilirsiniz.

Bu hafta Salı günü günlük işlerinizde, iş hayatınızda sizi aşağıya çeken durumlar karşınıza gelebilir. Enerjinizi kime ve neye harcadığınızı görecek, bu alanlarda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakmak için kolları sıvayacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri  yapılması gereken gündelik işleriniz için hızlanacaksınız. Çarşamba günü bir para mevzusu yeniden ele alınabilir, çözüm ayağınıza gelecek ama siz de bu olsun diye uğraşacaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri dış ortamlar, farklı yerler sizi desteklerken, hafta sonu Cumartesi günü farklı kararlarla sıra dışı ve değişik bir hafta sonu sizi bekliyor olacak. Günlük işlerinizi kafanıza takmayın ve keyifli bir şekilde gününüzü geçirmeye çalışın.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza yeni aydan aldığınız etkilerle özel ilişkilerinize, hayatınıza, ortaklı işlerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu alanlarda yeni fikrileriniz, kararlarınız olabilir ama yenilikleri hayata geçirmekten ziyade var olanı korumak veya daha önceden planladıklarınızı nihayete erdirmek işinize yarayabilir.

Bu hafta Salı günü enerjinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda enerjinizi aşağıya çekenler olabilir, parasal konulara, tutkulu adımlara takılabilirsiniz. Aynı olayları tekrar tekrar yaşadığınızı aslında gücünüzü neye ve kime harcadığınızı görebilirsiniz. Neyse ki bu durum sizi farklı bir şekilde hareketlendirecek. Şimdiye kadar talep etmediğiniz, istemediğiniz şeyler için kendinizi ortaya koyacak, mücadelenizi vereceksiniz, bu da özel hayatınızda size kazandırabilir. Sevdiğinizle sorunlarınız varsa Çarşamba günü bu sorunları çözebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri parasal işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Hafta sonu Cumartesi günü, sevdiğiniz insanla yapacağınız güzel planlar hava almanızı sağlayacak. Olaylara esnek gözlerle bakacaksınız. Aşk hayatınızda sürtüşmelere dikkat edin. Kıskanç ve obsesif davranışlarınız sevdiğinizle aranıza girebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza yeni aydan aldığınız etkilerle günlük işlerinize ve sağlığınızla ilgili konulara odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu alanlarda yeniliklerden ve başlangıçlardan ziyade daha önceden düşündüğünüz ve planladığınız bir türlü olmamış veya yarım kalmış işlerinizin üzerine düşmek ideal olacaktır.

Bu hafta ev ve aile alanlarınızda enerjinizi neyin aşağıya çektiğini, gücünüzü nereye harcadığınızı görebilirsiniz. Ailevi konularda kadersel etkiler altında olacaksınız. Diğer taraftan Salı ve Çarşamba günleri aile ve ev hayatınız için koşturmalarınız hızlanabilir. İş alanlarınızda çözüme ulaştırmanız ve tamamlamanız gereken konular için Çarşamba günü harekete geçebilirsiniz. Keza sağlığınızda da gözden geçirmeniz gerekenlerin üzerine eğilebilirsiniz.

Özel hayatınızı ilgilendirecek konular Perşembe ve Cuma günü devrede olurken, hafta sonu Cumartesi günü yapılması gerekenler konusunda hayatı esnek algılayacaksınız. Yine bu Cumartesi keyfiniz yerinde olacak ama aile hayatınızda baskıcı ve kıskanç tavırlardan uzak durmalısınız. Sevdiğiniz insanı kafanıza göre yönlendiremeyeceğinizi artık anlamalısınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza yeni aydan aldığınız etkilerle aşk hayatınıza, varsa çocuğunuzla ilgili konulara, sanatsal ve kreatif işlerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu alanlarda yeniliklerden ziyade daha önceden planladığınız, yarım kalmış, tamamlanmamış meselelerin üzerine gitmek hayat kurtarıcı olabilir.

Bu hafta Salı günü iletişime dayalı işlerinizde, seyahat ve eğitim hayatınızda, yakın çevrenizi işin içine alacak alanlarda enerjiniz düşük çalışabilir veya gücünüzü aşağıya çeken kişileri, olayları fark edebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Yine bu Salı ve Çarşamba günleri özel hayatınız için harekete geçmekten korkmayacak, planlarınızı devreye sokacaksınız. Özel hayatınızda konuşulması ve yapılması gerekenleri hareketlendirmek, konuşmak için Çarşamba günü oldukça ideal.

Perşembe ve Cuma günleri gündelik işleriniz veya sağlığınızla ilgili konular önem kazanırken Cumartesi günü özel hayatınızda oldukça farklı ve sıra dışı birgün geçirebilirsiniz. Diğer taraftan güzel gelişmeler ruh halinize olumlu yansıyacak ama inatçılığı ve sabitliği bir kenara bırakmanız gerekiyor.


YayYay Burcu:

Haftanıza yeni aydan aldığınız etkilerle ev ve aile hayatınızda yapmanız gerekenlere odaklanarak başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yeniay zamanı başlangıçlar ve önemli kararları devreye sokmak öne çıkar yalnız bu yeni ayda Merkür gerilediği için yeniliklerden ziyade tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilmeye çalışmalısınız.

Salı günü maddi konularda enerjinizi aşağıya çeken durum ve olaylarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konuları idare etmek, istediklerinize ket vurmak moralinizi hemen bozabilir. Kadersel durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu Salı ve Çarşamba günleri ev ve aile hayatınız için neler yapılması gerekiyorsa bunun için hemen kararlar almak ve harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sizi yavaşlatan durumları üzerinizden atar atmaz hızlanacaksınız. Yine aile hayatınızda bazı önemli konuşmalar devrede olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri keyfi yapmak önem kazanırken, hafta sonu Cumartesi günü aile işlerinizde sıra dışı, farklı ve bir o kadar da esnek bir gün geçirebilirsiniz. Bu Cumartesi günü, aşk hayatınızda kıskançlık ve sahip olma etkilerine dikkat edin.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza yeni aydan aldığınız etkilerle iletişim ve girişime yönelik adımlarınızı hızlandırarak başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu yeni ayla birlikte bu alanlarınızda Merkür’ün gerilediğini aklınızdan çıkarmadan yolunuzda ilerleyin. Yeniliklerden ziyade tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşmelisiniz.

Salı günü ev ve aile hayatınızda yapılması gerekenler gücünüzü aşağıya çekebilir. Aile ortamınızdaki insanların sizi yorduğunu, zorladığını görebilirsiniz. Bu hafta iyi organize olmaya çalışın. Alacağınız haberler sizi çabuk harekete geçirecek. Salı ve Çarşamba günleri işlerinizi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Belki de yaşayacağınız zorluklar sizi kamçılayacak ve hırslı hissetmenizi sağlayacak sevgili Oğlaklar.

Perşembe ve Cuma günleri aile ve ev hayatınıza kendinizi vereceksiniz. Bu hafta sonu Cumartesi günü oldukça keyifli, aşk dolu açılımlar karşınıza gelebilir. Yine bu Cumartesi, yönlendirici yapınızla kıskanç ve sahiplenici tavırlardan uzak durmalısınız. Çevrenizle iletişiminizi kesmemeye çalışın.


KovaKova Burcu

Haftanıza yeni aydan alacağınız etkilerle parasal işlerinizdeki girişimlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu alanlarda hızlı ve yenilikçi hareketten ziyade tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşmeli, parasal alanda yapılması gerekenleri bu hafta halletmelisiniz.

Salı günü, iletişime yönelik işlerinizde, yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda bazı insanların enerjinizi çaldığını, sizi aşağıya çektiğini görebilirsiniz. Yine yakınlarınızın iş ve kariyer hayatında bu hafta zorlanmalar görülebilir. Geri planda durmanız ve enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamız Salı ve Çarşamba günleri hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Sizi zor durumda bırakan bir olay aslında sizin yararınıza dönebilir sevgili Kovalar. Salı ve Çarşamba günleri işlerinizi kolay toparlayacaksınız. Bazı parasal işlerinizi çözüme ulaştırmak için Çarşamba gününü kullanmaya çalışın.

Perşembe ve Cuma günleri oldukça hareketli geçecek. Cumartesi günü ev ve aile hayatınızda rahat ve esnek hareket edeceksiniz. Yalnız Yakın çevre ilişkilerinizde size uygulanacak baskıdan uzak durmanız yerinde olabilir. Sosyal ortamlarda değişik planlar devreye girebilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza sizin burcunuzda oluşan yeni aydan aldığınız etkilerle giriş yapıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu yeni ay sizin yeni ayınız yalnız Merkür’de sizin burcunuzda geriliyor. Bu yüzden yeniliklerden ve başlangıçlardan ziyade planlanmış ama bir türlü olmamış, yarım kalmış tamamlanması gereken adımlarınızı hayata sokabilirsiniz.

Salı günü organizasyon işlerinizde, geleceğinizi ilgilendirecek adımlarda parasal konular sizi aşağıya çekebilir. Gücünüzü harcadığınız konuları görecek ve bu konuların sizi ne kadar yorduğunu ve vaktinizi aldığını farkedeceksiniz. Bu da sizi yeni planlara yönlendirebilir. Salı ve Çarşamba günleri sizi harekete geçirecek insanlarla, işlerinizle yola koyulabilirsiniz. Önemli işlerinizde çok çabuk hırslanacak ve hemen harekete geçeceksiniz.

Perşembe ve Cuma günleri parasal işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevrenizle beraber daha önceden yaptığınız bir planı devreye sokacaksınız. Sıra dışı ve farklı birgün yaşayabilir, hayata keyfile ve esneklikle bakabilirsiniz. Yalnız, sosyal ortamlarınızda parasal konularda bazı sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın