Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

24 Şubat – 02 Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay yay burcunda rahat ve özgür etkilerle başlıyoruz. Öğleden sonra saat 15:50 ye kadar bu Pazartesi ay boşlukta olacağından önemli işlerle uğraşmamakta fayda olacak. Günün ikinci yarısı bizim için daha verimli geçebilir.

Salı günü uzun ve kalıcı bağlantılı ilişkilerimizin devrede olacağı işler önem kazanabilir. Abartılı ve özgürlük duygusunun üzerine çok gidebiliriz bu hafta. Değişim isteğimiz, birşeyleri farklı yapma arzumuz yüksek olacak. Çarşamba günü, yine öğleden sonraya kadar önemli işlerde bulunmayalım.

Cuma günü merkürün düzelmesiyle birlikte birkaç haftadan beri iletişimde yaşanan sorunlar geride kalmaya başlayacak. Özellikle gruplarla yapılan işlerde, organizasyonlarda, arkadaş iletişimimizde rahatlamalar oluşabilir.

Cumartesi günü sabah saatlerinde balık burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniay keyifli ve iyimser etkilere sahip, bolluklu ve şanlı bir yeniay zira güneş- jüpiter üçgeni etkisinde gerçekleşecek. Yine aynı gün terazi burcunda mars gerilemeye başlıyor. Girişimlerimiz ve adımlarımızda birkaç ay boyunca bazı zorlanmalar ve aksilikler oluşabilir. Bu konuyla ilgili olarak hazırladığım yazımı haftasonuna doğru sizlerle paylaşacağım.

Pazar günü, kadın, erkek ilişkilerimizde gerilimlere dikkat edelim. Ayrıca bu Pazar itibarıyla satürn gerilmesine başlıyor. Gözümüzden kaçan konular, öğrenmemiz gereken ama atladığımız bazı dersleri farketmek, anlamak ve tamamlamak için uygun bir sürece giriyoruz. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın