Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24 – 30 Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu pazartesi iş alanlarınızda yakalayacağınız fırsatları iyi değerlendirmelisiniz sevgili koçlar. Uzun zamandır zorlandığınız iş ve kariyer alanlarınızda olumlu etkileşimler yüzünüzü güldürebilir. İletişiminize gün içerisinde dikkat edin.

Haftanızın geneline baktığımızdaysabu hafta oldukça şanslı etkileriniz var. Aile hayatınızdaki güzel ve bereketli oluşumlar, davranışlarınızdaki olumlu adımlar, hayatınızdaki her tür girişiminizde sizi yukarılara taşıyacak.

Ev ve aile alanlarınızda önemli şanslara sahip olacaksınız. Hayatınıza dair tüm başlangıçlarınızı ve kararlarınızı Pazar günü oluşacak yeniaydan sonra yapmaya çalışmalısınız.

 


BogaBoğa Burcu:

Bu pazartesi, yine kendinizi bir çok konuda şanslı hissedeceksiniz sevgili boğalar. Tamamen geleceğinize odaklı planlarınızın peşine düşmelisiniz. Sosyal ortamlarda geçmiş zamanda hoşlandığınız bir insan karşınıza çıkabilir. Yine bu ortamlarda arkadaşlarınızla eski konuları konuşabilirsiniz.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta iletişim alanlarınızda ve organizasyon işlerinizde şanslı etkiler altındasınız. Sosyal ortamlardaki arkadaşlarınız ve dostlarınız, iletişime dayalı her tür işinizde sizi sonuna kadar destekliyor  olacaklar. Grupsal işlerinizi ortaya koymalı ve kendinizi gelecek güzel tekliflere hazır tutmalısınız.

Bu hafta bu teklifleri değerlendirin zira haftasonu oluşan yeniay sizi hareket etmemeniz gerektiği konusunda uyaracak.

 


İkizlerİkizler Burcu:

Bu haftabaşı, eviniz, aileniz ve ortaklaşa para durumunuzda isteklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz sevgili ikizler. Sosyal ortamlarda ani düşünceler ve fikirler farklı davranmanıza neden olabilir. Hayatınıza güzellikler için yer açın ve olumlu dileklerde bulunun.

Haftanızın geneline bakarsak bu hafta kariyer hayatınızdaki en şanslı haftalardan bir tanesi. Paraya dayalı yeni işler devrede olacak, önemli bir iş teklifi ayaklarınızı yerden kesebilir. Güzel gelişmelere açık olmalısınız.

Ayrıca organizasyona ve sosyal çevrenize dayalı her tür işiniz için başlangıçlarınızı Pazar gününden sonra yapmaya çalışın.  Bazı iş ilişkilerinizde yine bu süreçte bozulmalar oluşabilir.


YengecYengeç Burcu:

Ortaklaşa  işleriniz için bu haftabaşının olumlu etkilerinden faydalanabilirsiniz sevgili yengeçler. İş hayatınızdan alacağınız keyif fazla olacak. Kariyer alanlarınızda biraz daha dikkatli davranırsanızi istediklerinizi gerçekleştirmeniz kaçınılmaz olabilir. Bu pazartesi sevdiğiniz insanla toplum önünde bazı anlaşmazlıklara dikkat edin.

Haftanızın geneline bakarsak bu hafta dış ticaret ve ilişkiler konusunda şansınız yüksek akacak. Önemli bir medya, seyahat veya  iş teklifi sizi hiç olmadığınız kadar mutlu edebilir. Geleceğiniz alacağınız güzel tekliflerle yeniden şekilleniyor.

Yine kariyer başlangıçlarınızı hafta sonu oluşacak yeniaydan sonra devreye sokmalısınız.  


 AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı etkili bir çalışma sizi bekliyor sevgili aslanlar. Çok çalışacak ve bir çok işinizi çözümleyeceksiniz. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz şanslı etkileriniz devam ediyor ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem içinde bulunuyorsunuz. Yine de seyahatlerinizde dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

Haftanızın geneline bakarsak bu hafta ortaklaşa para alanlarınızda şansınız yükseliyor. İstediğiniz konuların karşınıza gelmesi  ne kadar şanslı olduğunuzu birkez daha gözler önüne serecek. Maddi sıkıntınız varsa beklenmedik yerlerden yardımlarınız sizi mutlu edebilir.

Eğitim ve seyahat girişimlerinizi haftasonu oluşacak olan yeniaydan sonra devreye sokun.

 


BasakBaşak Burcu:

Bir kaç gündür evinize veya ailenize yönelik koşturmalarınız yerini, eğlenceli konu ve olaylara bırakabilir sevgili başaklar. Aşkı hissetme, sevme, sevilme ihtiyacınız bu konuda sizi olumlu yönlendirebilir. Sevdiğiniz insanla vaktinizi harcamaktan mutluluk duyacaksınız ya da sevdiğiniz insanın söylediği bazı şeyler, bazı imalarını manidar bulabilir ve üzerinde düşünebilirsiniz.

Haftanıza baktığımızdaysa, bu hafta özel hayatınızda şansınız sosyal ortamlarda iyi çalışacak. Belki de hayatınızın aşkını sosyal ortamlardan ve arkadaşlarınızın vasıtasıyla bulacaksınız. Ortak para kararları almak için haftasonu oluşacak yeniayı beklemeniz en doğrusu.

 


TeraziTerazi Burcu:

İletişimi yüksek akan bir kaç günün ardından bu haftabaşı ev ve aile hayatınızın detaylarına odaklanabilirsiniz sevgili teraziler. Ailenize ve sevdiklerinize ayıracağınız zaman onlarla keyifli paylaşımlara neden olabilir. Aile hayatınızda zorlandığınız duygusal meseleleri düşünüp onları aşmasını iyi beceriyorsunuz. Bu da ailenizle kalıcı hasarlar yaşamanıza engel oluyor.

Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta toplumsal konularda ve iş fırsatlarınız açısından oldukça olumlu bir hafta olacak. İş hayatınızdaki teklifler, sizi bir tık öteye taşıyabilir. Yine taşınma, ilişki kararlarınızı haftasonu oluşacak yeniaydan sonra devreye sokmalısınız.

 


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde olumlu etkileriniz devam ederken, gün içinde etkili iletişiminizle gerek sosyal çevrenizde, gerekse yakın çevrenizde aranılan biri olabilirsiniz sevgili akrepler. Geleceğe yönelik düşünülerek atılacak her adım ileride işinize yarayacak. Başkalarını etkilemek bu dönemde sizin için oldukça önemli.

Haftanızın geneline bakarsak bu hafta medya, eğitim ve yabancılarla yapılacak işlerde şans sizden yana olacak. Sanatsal işlerinizde de güzel gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca aşkı dış ortamlarda deneyimleyebilirsiniz. İş ve sağlığınızla ilgili düzenlemeleri Pazar gününden sonra yapmaya çalışın.

 


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı gün içinde maddi konularda etkili davranacaksınız sevgili yaylar. İş ve aile alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız ama bu keyif ve tatmin duygusu, harcamalarınız konusunda biraz abartılı davranmanıza sebep olabilir. Kendinizi tutmalısınız.

Haftanıza şöyle bir baktığımızdaysa bu hafta hayat sizi birçok açıdan destekleyecek ve siz bunun farkında olacaksınız. Ev ve aile hayatınızda maddi olarak yapılması gerekenleri rahatlıkla halledeceksiniz. Aşk hayatınızdaki kararları Pazar gününden önce devreye sokmayın, biraz daha beklemeli ve yeniaydan faydalanmalısınız.

 


 OglakOğlak Burcu:

Bu haftabaşı şartların lehinize işleyeceği, kendinizi daha rahat ve keyifli hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz sevgili oğlaklar. Özel hayatınızda keyfiniz yerinde ve güzel oluşumlara açıksınız. İş konularına harcayacağınız enerjinin karşılığını almak sizin için önemli olacak.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta oldukça şanslı bir hafta olacak. ortaklaşa  atılacak her tür adım hem işlerinizi, hem çevrenizi destekleyecek. Partnerinizin hayatında önemli bir anlaşma olabilir. Yine özel hayatınızda sevdiğiniz insandan güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Ailenizle ilgili nihai kararları haftasonundan sonraya bırakın.

 


KovaKova Burcu:

Bu haftabaşı genel olarak üzerinizde bir üşengeçlik ve isteksizlik oluşabilir sevgili kovalar. Düşünme veya yazmaya dayalı işleriniz varsa olumlu etkiler altında olacaksınız. Hayatınızdaki güzel gelişmeler keyfinizi ve enerjinizi yerine getirecek. Bu Pazartesi, iş konularında şansınız yüksek akabilir.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta önemli iş anlaşmaları gündeme gelebilir.Önemli parasal anlaşmalar içinde olacaksınız. Konuşulan bir teklif istediğiniz şartlarla ayağınıza gelebilir. İletişime dayalı işlerinizi Pazar gününden sonra devreye sokun, yeniayı bekleyin.

 


BalikBalık Burcu:

Bu Pazartesi, sosyal ortamlarda önemli insanlarla bir araya gelebilir veya arkadaşlarınızla etkili planlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizin hayatında oluşan güzel gelişmeler sizi de sevindirecek. Keyifli ve etkili iletişimle aşk hayatınızda zorlandığınız alanları düzeltmek için harika bir gün. Sevdiğinizle değişik fırsatlar içinde olacaksınız.

Haftanızın geneline bakarsak bu hafta  aşk ve çocuk konusunda en şanslı haftalarınızdan bir tanesi. Aşk hayatınızda önemli bir teklif alabilir veya sevdiğinizle romantik günler geçirebilirsiniz. Parasal konularda önemli başlangıçları  Pazar gününden sonra yapmaya çalışın. 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın