Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

24 – 30 Haziran

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Oğlak burcundayken, dünden gelen dolunay etkisiyle başlıyoruz. İş konuları, ticaret ve ekonomi gündemimizde olacak. Duygusal konulardaki hassaslıklarımız birkaç gün devam edebilir.

Salı günü, daha sosyal, daha reformist ve daha fazla diğer insanlarla birarada olmak isteyebiliriz. Gün içinde pişmanlıklar, bazı fikirsel olarak kendimizi aşağıya çekmeler söz konusu olabilir.

Çarşamba günü en hareketli günlerden bir tanesi. Zira bir sürü gezegen hareketi devrede olacak. Öncelikle Merkür Yengeç burcunda gerilemesine başlıyor. Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, dedikoducular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler etkilenecekler arasında yer alabilir. Su grubundaki gerilemeler, eski tekrar eden olayları, huy ve davranışlarımızı gözden geçirmek için en ideal olanıdır. Çözülmemiş duygusal meselelerin üzerine gidilmelidir. Duygusal ve mantıksal denge mücadele halindedir. Açık sözlü, içten ve samimi ilişkiler kurmak ve içinde olmak bu süreçte önemlidir. Zira duygusal sorumluluklardan kaçmaya teşebbüs etmek, ileriki dönemlerde daha komplike ve karmaşık olayların yüzeye çıkmasına neden olur. Geçmişte yaşadıklarımız, geçmiş bağlantılarımız ve geçmiş kişiler duygusal değişim ve gelişimimizde en büyük provakatör olarak karşımıza çıkabilir. Bu etkileşimden en başta Yengeçler ve diğer öncü gruplar sırasıyla, Teraziler, Oğlaklar, Koçlar diğer burçlara göre daha fazla etkilenecekler. 20 Temmuz’a kadar önemli başlangıçlardan, kararlardan ve imzalardan kaçınmamız gerektiğinin altını çizelim. Yine aynı gün Jüpiter Yengeç burcuna geçecek ve su grupları (Yengeç, Akrep, Balık) için harika bir dönemi başlatacak. Yine Yengeç burcunun konuları, ev, aile, yuva, vatan, millet, güvenlik, geleneksellik duygusallık, yurtseverlik, sezgisellik, annelik, verimlilik, dişilik ve yaratıcılığa dair her şeyde artış, genişleme, büyüme söz konusu olacak. Tabii olumsuz tarafından bakacak olursak, alınganlık, huysuzluk, negatiflik te artabilir. Yine Çarşamba günü otorite ve erkek figürlerinden hayatımızda yapacaklarımıza dair destekler alabiliriz.

Perşembe günü Venüs Aslan burcuna geçecek. İlişkilerimizde duygusal, flörtöz ve gösterişli yönlerimiz ön plana geçebilir. Yine Türkiye haritasında para evinde ilerleyecek olan Venüs, bankalar, girişimcilik, ticaret için güzel bir dönemi başlatacak. Eğlence, lüks, keyif için tüketimlerimiz artabilir. Altın değerlenebilir.

Cuma ve Cumartesi günleri daha dalgın, daha hayalci bir duygusal atmosfer içinde olabiliriz. Pazar günüyse, kolay sinirlenmelere açık bir gün olacak. İlişkilerimizde baskı, tutku, yönlendirmelere açık bir gün.

Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın