Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Mart 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Haftaya maddi konular ve bu konulardaki görüşmeler ve ilişkiler hayatınızda etkili olarak başlayacaksınız sevgili koçlar. Güzel ve farklı olan herşeyden mutluluk duyuyorsunuz ve ilginiz bu haftabaşı daha çok materyalist konular üzerine yoğunlaşacak. Bencilliğiniz yüksek olabilir.

Salı günü, parasal konularda yardıma muhtaç olan insanlara karşı yardım etmekte istekli olabilirsiniz. Keyfiniz yoğun olabilir. Hareketli ve enerjik yanınızı maddi konulara yöneltebilirsiniz.

Her zaman çok keyifle baktığınız konulara bu çarşamba ciddi ve soğuk yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Moralman kendinizi yüksek tutmalısınız. Yabancı işler, seyahat veya eğitimsel konularda başkalarından göreceğiniz destek kişisel girişimleriniz adına hem bugün, hem bu hafta sizi mutlu edebilir.

Haftasonu ise maddi konularda aşırıya kaçmadan harcamalarda bulunun zira keyfiniz yüksek olacak kendinizi tutamayabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu: Bu hafta hayatınıza yön vermek istediğiniz bir çok konu ve alan olabilir sevgili boğalar. Tek sorun hangisinden başlayacağınızı tam olarak kestiremiyorsunuz. Hayatınızın güzel gelişmeleri arasında yapmanız gerekenler için bir an önce planlarınızı hazırlamalısınız.

Salı günü, arkadaşlarınıza her konuda yardım etmek ve onlardan yardım almak için uygun bir gün olacak. Özel hayatınızda bazı şeyleri oturup konuşmak size zor gelebilir zira bu aralar hem çevrenize, hem kendinize dönüksünüz.

Çarşamba günü ortaklaşa para alanlarınızda sorumluluklarınızla hareket edeceksiniz. Bu dönem canınız önemli işlerle uğraşmak istemese bile, yapmanız gerekenlerin farkındasınız.

Haftasonu, aile hayatınıza ve kendi özel alanlarınıza harcamalarınız yüksek olabilir. Size keyif veren bir misafir ağırlayabilir veya evinizde mutluluğu yakalayabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu: Bilinçaltınızı aktive eden konularda bu haftabaşı hisleriniz sizi doğru bir şekilde yönlendirecek sevgili ikizler. Korku ve endişelerinizi idare etmesini iyi becereceksiniz. Platonik aşka düşkünlük veya var olan ilişkinizde kendinizi feda etmeye yatkınlık hissedebilirsiniz.

Salı günü, iş ortamlarınızda sizden iyilik ve yardım isteyenleri geri çevirmeyeceksiniz. Bazı konuları gözden geçirmek için uygun bir gün olacak. Öğleden sonra bağlantılarınız yüksek olabilir. Kendi yapacaklarınız devreye girmeye başlıyor.

Özel hayatınızda ve birebir ilişkilerinizde duygularınızı ortaya dökmek bu çarşamba kolay olmayabilir. İlişkilerinize bir görevmiş gibi yaklaşmamaya özen gösterin. Sosyal ortamlarda bulunacağınız yerlerde partnerinizden istediğiniz desteği göreceksiniz. Yine ortaklaşa adımlar atacağınız işlerinizde kalıcı ve sağlam destekler ortaya çıkabilir.

Haftasonu ise, yakın çevrenizle yapacağınız planlar para harcamalarınızı ve keyfinizi arttıracak. Kendinizi mutlu hissedeceksiniz.


YengecYengeç Burcu: Bu haftabaşı, dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinizde kendinizi rahat ve iyi hissediyorsunuz. Bir arada olduğunuz insanlar sizi adeta kucaklıyor ve yaptıklarınızı takdir ediyorlar. Özel hayatınızdaki güç gösterileri içsel gerginliklerinizin tek sebebi olabilir.

Salı günü, seyahat veya eğitim işlerinizde sosyal çevreniz size destek olabilir. Ya da siz bu alanlarda arkadaşlarınıza destek olabilirsiniz. Maddi konularda cömertliğiniz üzerinizde olacak ve öğleden sonra durgunlaşabilirsiniz.

Çarşamba günü, kafanız hala iş alanlarınızda olabilir. Yaratıcı etkiler altındasınız ama biraz rahatlamaya ihtiyacınız var. Sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir. Önemli iş sorumluluklarınızla patronlarınızın gözüne girmek ve istediğiniz desteği onlardan almak zor olmayacak.

Haftasonu, aktif sosyal çevrenizle belki de arkadaşlarınızın doğum günü partileri veya aktiviteleri yüzünden düşündğünüzden daha çok para harcamaya meyilli olabilirsiniz.


AslanAslan Burcu: Bu haftabaşı kafanız tamamen kendi işinize odaklı çalışıyor. Bu ara artan iş taleplerini karşılamakta zorlanabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizi güçlü tuttuğunuz müddetçe çoğalan işleriniz size yük olmaktan  ziyade güzel kapılar açacak. Bu dönemi ve haftayı es geçmeyin ve iyi değerlendirin.

Salı günü, iş alanlarınızda diğer insanlardan hem maddi, hem manevi destek almanız zor değil. Yardımsever etkilerin size mükafat olarak döndüğünü görebilirsiniz. Hızlı başlayan gününüz, sosyal çevrenizi hareketlendirebilir.

Çarşamba günü, hayatı ciddi algılamaya müsait olduğunuz bu dönem sorumluluklarınızı gözünüzde büyütebilirsiniz. Yaratıcı işler peşindesiniz ve bu aralar dış ortamlarda şansınız yüksek olacak. Seyahat, eğitim, hukuk veya ticaret işlerinizde kalıcı adımlar atılabilir.

Bu haftasonu, göz önünde olacağınız ortamlarda kendinizi gösterecek ve eğlencenin dozuyla para harcamaya meyilli olacaksınız.


BasakBaşak Burcu: Haftaya dış ortamlarınızdaki işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili başaklar. Kendinizi bir yandan geliştirmeye uğraşırken, diğer yandan eğlenceli ortamların içinde olmaya özen gösteriyorsunuz. Kafanız ve aklınız çok meşgul ama canınız ağır işlerle uğraşmak istemiyor. Farklı kültürden insanlarla vakit geçirmek size iyi gelebilir.

Salı günü,  seyahat isteğiniz ve tutkunuz, sevdiğiniz insanla romantik bir gezi planı yapmanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde yabancı gruplarla anlaşmalar içinde olacaksınız. İşleriniz bir yandan da önem kazanıyor olacak.

Çarşamba günü ev ve aile ortamlarınızda ciddi ve sorumlulukla hareket edeceksiniz. Hayatınızda önemli değişimler söz konusu ve siz bu değişimlere kendinizi bırakmış durumdasınız. Ev hayatınızdaki sorumluluklarınızı bilmeniz parasal kazançlara neden olabilir.

Haftasonu gezmek ve dolaşmak ve farklı yerlerde bulunmak sizi duygusal ve ruhen mutlu edebilir. Bu alanda para harcamalarınız artabilir.


TeraziTerazi Burcu: Maddi konularda paranızı idare etmeyi ve nasıl kullanmanız gerektiğini bileceğiniz ve bu konularda sorunlarınıza kalıcı çözümler bulacağınız bir haftabaşı içindesiniz. Her konuda içgüdüsel davranmaya müsaitsiniz ve gizemli olan herşey ilginizi çekiyor.

Salı günü, İş konularında beraber çalıştığınız insanlara yardımsever etkilerle yaklaşacaksınız. Siz başkalarına yardım ettikçe yeni fırsatlar kapınıza gelecek. Sosyal ilişkilerinizde göz kamaştırıyorsunuz.

Yakın çevrenizdeki insanlara karşı bu Çarşamba  mesafeniz fazla olabilir. Biri size birşeyden bahsettiğinde hemen ciddiye alıyorsunuz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı frekansta olacak, birbirinizi iletişimsel konularda destekleyeceksiniz.

Haftasonu, arkadaşlarınızla bulunacağınız çevrelerde parasal harcamalarınız yüksek olabilir. Bir yandan da bu ortamlarda iş bağlantıları devreye girebilir.


AkrepAkrep Burcu: Bu haftabaşı özel ilişkilerinize odaklanabilirsiniz sevgili akrepler. Özel hayatınızda beraber olduğunuz insanla konuşmak, sorunlarınızı halletmek ve ilişkinizi ilerletmek için harika olacak. Kendinizden çok karşı tarafın isteklerine yönelik olmanız işinizi kolaylaştırabilir.

Salı günü, aşk hayatınızda duygusal, romantik ve bir o kadar keyifli etkileriniz olacak. Bu dönem iş hayatınızın gerginliğini ve streslerini bir tek aşk hayatınızla rahatlatabilirsiniz. Maddi işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Çarşamba günü, iş alanlarınız bu aralar bir hayli yoğun ve bu kadar çok emek sarfetmenin karşılığında hala ekonomik hareket etmek sizi yıpratabilir. Gücünüzü dağılmadan kullanmaya çalışın. Bir yandan da iş alanlarınızda önemli insanlardan destek ve yardım görebilirsiniz.

Haftasonu, sevdiğinizle göz önünde olacağınız yerlerde mutluluğunuz çok fazla. Özel hayatınızda bu haftasonu abartılara, eğlenceye açık olacaksınız.


YayYay Burcu: Bu haftabaşı, beraber çalıştığınız insanlarla ilişkileriniz iyi bir noktaya ilerliyor sevgili yaylar. Bu haftabaşı iş ve hizmet alanlarınızda bir çok konuya içgüdüsel yaklaşabilirsiniz. Güzel ve estetik bakış açınız yaptığınız işlerde farkedilmenizi sağlayacak. Sağlığınızda abartıdan ve özellikle çok yemekten kaçının.

Salı günü, ailenize karşı yapmak zorunda olacağınız işlerinizi büyük bir yardımseverlik ve istekle yapacaksınız. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Çarşamba günü, kişisel hayatınızın sorumluluklarıyla, aşk hayatınızda partnerinizden istediğiniz desteği alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla konuşmalarınız ve görüşmeleriniz sizi mutlu edebilir.

Bu haftasonu, dış ortamlarda seyahatlerde yeme, içmenizi abartabilirsiniz. Abartıdan uzak durmalı biraz kendinizi kontrol etmelisiniz.


OglakOğlak Burcu: Bu haftabaşı aşk hayatınızda olumlu gelişmelere gebesiniz sevgili oğlaklar. İçiniz kıpır kıpır ve sizin eğlenmeye her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var. Çocuk sahibi olmak isteyen oğlaklar uygun bir dönem içindeler. Çocukları olanlar onların isteklerine karşılık vermekten keyif alacaklar.

Salı günü, yakın çevrenizle işbirliğiniz yoğun olabilir. İnsanlara yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Ya da çocuğunuz için yakınçevreniz size yardım edebilir. Öğleden sonra yapmanız gereken işleriniz sorumluluğunuzu arttırabilir.

Çarşamba günü duygusal olarak blokajlarınız olabilir.Aileniz ve sevdikleriniz dışında kimseyle görüşmek istemeyebilirsiniz. Kafanızdaki planları sadece kendinize saklamayın ve  ailevi konularda başkalarından da yardım ve destek göreceksiniz.

Haftasonu ise, aşkınız, çocuğunuz için harcamalarınız yüksek olabilir. Hayatı güzel bir açıdan göreceksiniz.


KovaKova Burcu: Eviniz ve işiniz arasında yalpaladığınız bu dönem önceliklerinizi sıraya oturtmanız her zamankinden daha önemli olacak sevgili kovalar. Sevdiklerinizle bir arada olacak, dargın olduklarınızın gönlünü alacak, ailenizin gözbebeği olmayı başaracaksınız.

Salı günü, aile hayatınıza parasal konularda yardımınız olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa vadeli, günlük planlarınız devrede olabilir. Sosyal hayatınızda bazı tatminsizlikler akşam saatleri devrede olacak.

Sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızda duygularınız bu Çarşamba sorumluluk dolu olabilir. İnsanları anlamakta ve onlarla aynı noktadan bakmakta zorlanabilirsiniz. Yine de size yakın olanlarla iletişim halinde olacaksınız ve desteklerini üzerinizde göreceksiniz.

Bu haftasonu, aile hayatınızda sevdiğinizle abartılı eğlenceye, harcamalara ve keyfe hazırlıklı olun.


BalikBalık Burcu: İletişim kuracağınız insanlar fazlalaşıyor ve haftanız iletişimi yüksek bir şekilde başlıyor sevgili balıklar. . İşinizle ilgili konularda bir çok insandan destek ve yardım istemek öncelikleriniz arasında yer alabilir. Akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminiz artarken, girdiğiniz çevrelerde insanları etkilemeyi başaracaksınız.

Salı günü, yakın çevrenizdeki insanlar size hayatınızla ilgili konularda yardımcı olacaklar. Siz de onlarla iyi bir iletişim halinde olacaksınız. İş alanlarınızda parasal olarak güzel gelişmeler yaşanabilir.

Çarşamba günü, toplumsal sorumluluklarınız ve iş yoğunluklarınız hayatınızdan alacağınız zevki bu aralar kısıyor. Parasal konulara odaklanmış durumdasınız, merak etmeyin karşılığını alacaksınız.

Bu haftasonu, yakın çevrenizle kısa vadeli planlarınız devrede olacak. Yemek, içmek bu haftasonu artabilir ve yemek konularını abartabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın