Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Aralık Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

23 - 29 Aralık Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

23 – 29 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta parasal işleriniz önem kazanıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş ve kariyer alanlarınız hızlanırken bu hafta hayatı esnek ve keyifli göreceksiniz. Bu anlamda Salı ve Cuma  gününün enerjisinden faydalanın.

Perşembe günü gerçekleşen Güneş tutulması iş hayatınızda aradığınız güveni ve saygıyı  karşınıza getirebilir. Kariyerinizde beklenmedik adımlar atabilir, hızlı gelişmelerle kendinizi çevrenize ispat edebilirsiniz. Unutmayın kolaylıktan ziyade çok çalışarak, uğraşarak istediklerinize sahip olacaksınız. Çalışın ve hakettiğinizi alın sevgili Koçlar.

Pazar günü Merkürün iş ve kariyer alanlarınıza kaymasıyla bu alanlarınızda  çözümcü, pratik, disiplinli yönleriniz ortaya çıkacak. 2 hafta boyunca daha fazla iş konularınıza kanalize olacaksınız. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Birden fazla işle uğraşabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta ilişkileriniz ve diğer insanlarla yapılacak iş birlikleri önem kazanırken, hayata karşı kendinizi daha güçlü ve esnek hissedebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda açılımlarınız yüksek olabilir. Önemli işleriniz için Salı ve Cuma günlerinden faydalanın.

Perşembe günü oluşacak Parçalı Güneş tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, turizm, ithalat, ihracat, ticaret, hukuk alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bu alanlarda hızlı gelişmeler, sürpriz adımlar altında olacaksınız.

Pazar günü itibarıyla seyahat, eğitim, hukuk, medya konularınızda konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak. Bu alanlarda yaşayacağınız sorunlara etkili ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Eğitim hayatınızda düzenlemeler yapabilir, seyahatleriniz varsa araştırmalarınızı hızlandırabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız yapılması gereken günlük işleriniz veya sağlığınızı ilgilendirecek konularla başlayabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta hayata bakış açınızda çok ilginç açılımlar oluşabilir. Üzerinizde büyük değişimler olduğunu görüyorsunuz. Sizi değiştirecek olaylara karşı esnek ve anlayışlı olacak, değişiklikleri hayatınıza almak isteyeceksiniz.Bu anlamda bu hafta Salı ve Cuma günleri sizi destekleyecek.

 

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması parasal konularda önemli sorumlulukları, hızlı başlangıçları karşınıza getirebilir. Partnerinizin parasal konularda çok çalışmasının sonuçlarını aldığını görebilir, diğer taraftan önemli işlerde baskı gibi durumların hayatında öne çıktığını farkedebilirsiniz. Hayata bakış açınız esnek ve rahat olduğu müddetçe güzel sonuçlar karşınıza gelebilir.

Ay sonuna kadar parasal konularla, hayatınızdaki ilginç değişimler ve dönüşümlerle ilgilenecek, yeniyıla buralardan öğrenmiş olduğunuz deneyimlerle merhaba diyeceksiniz sevgili İkizler.

Bu Pazar itibarıyla ortaklaşa para alanlarınızda çözüme yönelik hareket etmeye başlayacaksınız. Bir ödeme çizelgesi hazırlayabilir, banka işlerinizi istediğiniz düzene sokabilirsiniz. Bir yandan da gizemli konuları konuşmak hoşunuza gidecek.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza işlerinize, özelinize ve hobilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde, fikirleriniz, düşünceleriniz değişiyor, kendinizdeki değişimin ilişkilerinize olumlu yansıdığını görebilirsiniz. Ortaklaşa atılacak adımlarda esnek ve rahat olduğunuz müddetçe bu hafta şans sizden yana olacak. Salı ve Cuma günlerini hayatınıza geçirin.

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, özel hayatınızda, ilişkilerinizde, ortaklı adım atacağınız işlerinizde hızlı başlangıç ve kararları karşınıza getirebilir. Bir gün sonra jüpiterle kavuşum halinde olan güneş’in etkisiyle özel ilişkilerinizde şanslı açılımlar oluşabilir. Bu oluşumlar çabalamadan, uğraşmadan karşınıza gelmeyecek sevgili Yengeçler. Meselelere daha soğukkanlı ve pratik yöntemler geliştirmelisiniz. Başka bir yere, ülkeye taşınmayla ilgili konularda hareketlenebilir.

Yine Pazar günü ve sonrasında özel hayatınızda yaşayacağınız sorunlara çözüm üretmek daha kolay görünüyor, sevdiğinizle konuşmayı ve olayları gerçeklikle incelemeyi denemelisiniz. Başkalarına danışmak ve onlardan görüş almak isteyeceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza ailevi işlerinizi hallederek, evinizle ilgili konularda hareketli davranarak başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta yapılması gereken işlerinizde gönül gözünüz açık olacak. Neler yapılması gerektiğini bileceğiniz gibi, farklı ve değişik konuların peşinden gitmek isteyeceksiniz. Salı günü güzel bir fırsat karşınıza gelebilir. Yine Cuma günü iş ve hizmet alanlarınızda kreatif bir iş veya projeyle karşılaşabilirsiniz.

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş tutulması, iş, hizmet alanlarınızda hızlı konuları karşınıza getirirken, bazı bitmesi gereken, tamamlanması gereken işlerinizden sıyrılabilir, yeni kararların hayatınızda önem kazandığını görebilirsiniz. Bu tutulma etkisi sağlığınızla ilgili konuları da hızlandırabilir. Çok çalıştıysanız, sorumluluktan kaçmadıysanız işlerinizin karşılığını  alacaksınız sevgili Aslanlar.

Bu Pazar itibarıyla iş ve sağlık alanlarınızda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttırıyorsunuz. Kafanız hızlı, net, pratik ve gerçekçi çalışacak. Ele alınması gerekenleri belirleyecek, düzeninizi oluşturacaksınız. Bu dönem sağlık kontrollerinizi yaptırmak için size göz kırpıyor.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza yakın çevrenizle beraber girişilecek işleriniz ve görüşmelerinzle başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Girişken yapınızla bu Pazartesi bir sürü işi yapmaya yatkın olacaksınız. Bu hafta hem özel hayatınızda, hem de sanatsal işlerinizde değişik ve farklı olan ilginizi daha çok çekebilir. Bu hafta hayata ve geleceğinize daha farklı gözlerle bakacaksınız. Önemli gelişmeler Salı ve Cuma günü karşınıza gelebilir.

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş tutulması aşk, çocuk, sanat, eğlence, eğitim alanlarınızda hızlı konu ve olayları karşınıza getirebilir. Aşık olabilir, aşık olduğunuz insanın hayatında önemli olaylar gelişebilir, evliyseniz çocuk sahibi olabilir veya hızlı bir hamilelik haberi alabilirsiniz. Sanatsal veya kreatif işlerinizde de güzel başlangıçlar devrede olacak. Esnek olduğunuz zamanlarda hayatın tadını daha rahat alacaksınız.

Pazar günü itibarıyla aşkı daha fazla konuşabilir, sorgulayabilir veya varsa bu alanlarınızdaki sorunlara kesinlik ve netlik getirmek isteyebilirsiniz. Yine varsa çocuğunuzla olan iletişiminiz artıyor. Öğrenmeye veya öğretmeye açık bir dönem.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine eğilerek giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Maddi konularda bu Pazartesi hırslı ve biraz da öfkeli olabilirsiniz. Diğer taraftan ailenizi ilgilendirecek parasal işlerinizde bu hafta şanslı, farklı etkiler altında olabilirsiniz. Evinizin bolluğu, bereketi artarken parasal işlerinizde rahat davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu anlamda Salı ve Cuma günleri gayet uygun.

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, ev, aile, yuva alanlarınızda hızlı gelişmeleri, aniden oluşacak olayları karşınız getirebilir. Yakın çevrenizle ilgili konu ve olaylar bu tutulmada karşınız gelebilir. Diğer taraftan bu tutulma hem aile hayatınıza, hem sahip olduklarınıza bakış açınızı olumlu bir şekilde değiştirecek. Yine ev sahibi olmak, ev değiştirmek, yuva kurmak, babanızın konularıyla ilgilenmek bu tutulma zamanı hızlanabilir.

Pazar günü Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber ailevi meselelerin üzerine daha fazla düşecek ve onlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Bu alanlarda yaşadığınız sorunlara kesin ve net çözümler üretmek isteyebilirsiniz. Ailevi konulara duygusallıktan çok soğukkanlılıkla ve pratik yaklaşacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza hızlı, keskin, sinirli etkilerle başlayabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kişisel istek ve beklentileriniz artarken etrafınızdaki insanları çok fazla düşünmeyebilirsiniz. Bu hafta özel ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda rahat ve esnek bakış açınızla hareket ederken, önemli bir takım konuşmalar ve görüşmeler ortaya çıkabilir. Çevrenize ve sevdiklerinize esnek yaklaşacaksınız. Bu anlamda Salı ve Cuma günleri sizi destekliyor.

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, yakın çevrenizle ilgili konularda, iletişime dayalı işlerinizde hızlı başlangıç ve kararları karşınıza getirebilir. Parasal işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Diğer taraftan özel hayatınızdaki insanın bu dönemde sizi desteklediğini göreceksiniz.

Pazar gününden sonra yakın çevre koşullarınızda yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturacağınız, iletişiminizi hızlandıracağınız bir dönem başlıyor.

İfadenizde ve işlerinizde sorunlarınıza kesin ve net çözümler üretmek, kontrolcü davranmak önem kazanabilir. Kendinizi geliştirmeye ve öğrenmeye açık olacak, kendinizi yazılı ve sözlü olarak iyi ifade edeceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz ve geri planda durma isteğinizle başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta tutulma öncesinde günlük iş alanlarınızda önemli açılımlarınız oluşabilir. Hem sağlıkta, hem işte, hem günlük hayatınızın düzeninde hayata geniş, farklı ve esnek bakacaksınız. Maddi konularda şanslı etkiler Salı ve Cuma günleri devrede olacak.

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, parasal konularda hızlı, ani ve beklenmedik olayları tetikleyecek. Önemli kararlar alabilir, maddi uygulamalara geçebilirsiniz. İş alanlarınızdaki değişimleri artık bu tarihle ve yaşayacaklarınızla beraber kabulleniyorsunuz.

Pazar günü itibarıyla parasal konularda daha fazla düşünecek, konuşmalar içine gireceksiniz. Ticari hayatınız hareketlenebilir. Bu alandaki sorunlara disiplinli ve net tavırlarla yaklaşabilirsiniz. Becerileriniz artarken, kazançlarınızı yatırıma dönüştürmenin yollarını arayabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza sosyal çevre bağlantılarınız ve ilişkilerinizle giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta hayata oldukça esnek, rahat ve farklı gözlerle bakacak, kendinizi daha fazla geliştirecek alanlara yöneleceksiniz. Özel hayatınızda da keyfiniz yerinde olabilir. Salı ve Cuma günleri bu anlamda size güzel şanslar ve fırsatlar sunabilir. İş alanlarınızda bazı konulara ayılacak ve yenilikleri deneyimlemek isteyeceksiniz.

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş tutulması hayatınızda önemli adımları ve açılımları karşınıza getirecek. Gizli bir olay ortaya çıkabilir. Hayatınızda önemli kararlar hızlı ve beklenmedik bir şekilde karşınıza gelebilir. 26 Aralık (+,-3 gün) yakın bir zamanda doğduysanız 2020 yılı sizin için önemli olacak sevgili Oğlaklar. Büyük girişimler ve adımlar için bu tutulma size start verebilir.

Pazar günü Merkürün sizin burcunuza geçmesiyle beraber artık ifade de rahatlıyorsunuz. Kendiniz ve hayatınızla ilgili konuşmalarınız artabilir. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar içine girebilirsiniz. Planlarınızı uygulamanın zamanı gelmiş bulunuyor.


KovaKova Burcu

Haftanıza kariyer koşturmalarınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu haftabaşı oldukça hareketli etkilerle başlayabilir. Ay boşlukta olacağı için tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilmelisiniz. Bu hafta aile hayatınızdaki değişimler, bu alanlardaki oluşumlar yüzünüzü güldürebilir. Hayata farklı, esnek gözlerle bakabilir, ev ortamlarınızda kendinizi daha huzurlu ve açık hissedebilirsiniz. Salı ve Cuma günleri manevi alanda sizi destekleyecek, evle ilgili alanlarda da güzel haberler alınabilir.

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik olaylara maruz kalabilir, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmada olayları iyi kontrol etmelisiniz. Diğer taraftan kendinizi ve ruhunuzu geliştirecek konular bu tutulmayla beraber hızlanabilir. Sizi rahatlatacak ritüller, disiplinlere yer açacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla ruhsal konulara ve bilinçaltındaki düşüncelerinize odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Olayları gözden geçirebilir, planlarınızı bu süreçte oluşturabilirsiniz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, önemli adımlardan kaçının.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza uzun vadeli planlarınıza odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu haftabaşı uzaklardan alacağınız haberler sabah saatlerinde daha gergin ve hızlı hareket etmenize neden olabilir. Bu hafta iletişime dayalı konularda, girişimlerinizde hızlı, farklı ve değişik kararlar alabilir, önemli işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşma ve konuşma Salı ve Cuma günleri devrede olabilir.

 

Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş tutulması önemli çevre olaylarını, takım çalışmalarını, organizasyonları, sorumlulukları karşınıza getirecek. İş yapmayı sevdiğinizi görebilir, çok uğraşarak, çalışarak elde ettiklerinizi ölçebilirsiniz. Esnek ve farklı bakış açısıyla yolunuzda ilerlediğiniz ve yeniyılın getireceklerine hazırlandığınız bir zaman dilimi olacak. Hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz sevgili Balıklar…

Pazar günü itibarıyla arkadaşlarınızla yapacağınız planlı ve net organizasyonlarınız devreye gireyebilir. Onlarla paylaşımlarınızı ve iletişiminizi arttıracaksınız. Onlara yardım etmek, onlardan yardım almak isteyebilirsiniz. İşten elde edilen gelirleriniz bu dönemde artabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın