Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Aralık 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya iş ve kariyer konularınıza ve yapacağınız işlere odaklanarak başlıyorsunuz. Bu Pazartesi güneşin oğlak burcuna geçmesiyle birlikte iş konularında kendinizi ortaya koymanız önem kazanacak. Yine bu Pazartesi oluşan yeniay, sizin iş, kariyer alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu tarih sonrası kariyer alanınızda yeni başlangıçlar ve kararlarınız gündeme gelebilir. Önemli iş projelerinizi ve planlarınızı bu tarihten sonra uygulamaya özen gösterin.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Siz de bu dönem içinde eğitim, seyahat, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda sınanmaya ve test edilmeye başlayacaksınız. Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir. Uzaktaki akrabalarınızın sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Perşembe günü iş hayatınızda kafanıza takacağınız bazı konular, patronlarınız veya beraber iş yaptığınız insanlarla olan diyaloglarınızı gerginleştirebilir. Biraz sakin olmaya çalışın ve anlık fikir değişimlerinden uzak durun.


Boga

Boğa Burcu:

Haftaya dış ortamlarda bulunarak, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerinize odaklanarak başlayacaksınız. Bu Pazartesi bir yeniay oluşacak. Bu yeniay sizin yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarınızda meydana gelecek. Bu tarih sonrası bu alandaki işlerinizde yeni başlangıçlar yapabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz.

Alacağınız bu kararlar uzun soluklu ve gerçek kararlar olabilir. Salı günü satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Satürn sizin ortaklaşa para alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Yaklaşık 2.5 yıl boyunca sizin ve eşinizin ortaklaşa para alanlarında önemli testler yaşayabilirsiniz. Başkalarının parası konusunda sorumluluklarınız artabilir.

Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım 2015 yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz. Perşembe günü takıntılı ve biraz da olayların derinine inmek isteyen düşünce şekliniz bazı sorunları karşınıza getirebilir. Olayları çok didiklememeye çalışın.


İkizler

İkizler Burcu:

Haftaya ortak para konularınızın üzerine eğilerek başlayacaksınız. Bu Pazartesi, ortaklaşa para alanlarınızda bir yeniayınız oluşuyor. Sevdiğiniz insanın veya eşinizin para durumuyla ilgili yeni gelişmeler, kararlar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Parasal konularda önemli kararlarınızı ve anlaşmalarınızı bu tarihten sonra yapmaya bakın.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Satürn sizin evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Özel ilişkileriniz, evlilik ve ortaklı işlerinizde yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz.

2.5 yıl boyunca bu alanlarınızda değişimlere ve dönüşümlere maruz kalabilirsiniz. Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz. Perşembe günü parasal konularda bazı olayları derinine inerek araştırmak isteyebilirsiniz. Kafanıza takılan bir ödeme veya para konusu bazı sosyal işlerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.


Yengec

Yengeç Burcu:

Haftanıza özel ilişkileriniz ön planda olarak başlıyorsunuz. Bu pazartesi, evlilik ve ortaklı işler hanenizde oluşan yeniay bu konulardaki yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Özellikle evlilikle ilgili alacağınız kararlarda, 2 hafta boyunca güzel ve sağlam etkiler altında olacaksınız. İlişki planlarınızda değişmesi gerekenler üzerine yine bu dönem kafa patlatabilirsiniz.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Satürn sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Yaklaşık 2.5 yıl sürecek olan bu süreçte, kendinizi işinize ne kadar verdiğinizi, sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Perşembe günü sevdiğiniz insanın bazı sözleri, konuşmaları kafanıza takılabilir, Baskı ve yönlendirmeli konuşmalar özellikle göz önünde olacağınız ortamlarda sizi zorlayabilir. Yine haftasonuna doğru ortaklaşa işlerinize dikkat edin, söylenenlere hemen tepki vermemeye çalışın.


Aslan

Aslan Burcu:

Haftaya iş ve hizmet konularınız ön planda olarak başlayacaksınız. Bu pazartesi, iş alanlarınızda yeniay oluşuyor. Yeniay zamanı atılacak her tür adım, başlanacak her tür iş gökyüzü tarafından destekleniyor olduğu için, iş anlaşmalarınızı, başvurularınızı, görüşmelerinizi bu tarihten sonraki 15 gün içinde yapmak size başarı sağlayabilir. Yine bu dönem karşılaşacağınız bir teklif varsa içiniz rahat olsun, o iş uzun soluklu olacaktır.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Satürn sizin aşk, çocuk ve eğlence alanlarınızda gezinmeye başlıyor. Bu dönem sonrası 2.5 yıl boyunca aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Çocuklarınız varsa onların hayatıyla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Perşembe günü bazı iş konuşmaları kafanıza takılabilir, olayların derinine inmek ve gerçekleri ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz, bu da beraber iş yaptığınız yabancı kişilerle sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Yine iş seyahatlerinizde bazı aksiliklere açık olmalısınız.


Basak

Başak Burcu:

Bu Pazartesi yeniay etkisiyle haftanıza başlıyorsunuz. Yeniay en çok aşk hayatınızı ilgilendirecek. Bu tarihten sonra aşk hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir veya başlangıçlar yapabilirsiniz. Yine çocuklarınızla ilgili konular için bu tarih sonrası günleri kullanmak daha yararlı olacak.

Sanat işiyle uğraşıyorsanız, gelecek veya başlayacak olan bir proje, size uzun vadede kazandıracak.Salı günü satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. 2.5 yıl boyunca ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluklar gündeme gelebilir. Tamamıyla kendi hayatınıza fokuslanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz.

Endişelerden kurtulmak, sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı.Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Perşembe günü aşk hayatınızda veya çocuk ilişkinizde baskı, yönlendirme etkisine karşı dikkatli olun. Kafanıza bazı konular takılabilir ve siz bu konularda biraz isyankâr ve düşüncesiz tepkiler vermeye müsait olabilirsiniz.


Terazi

Terazi Burcu:

Haftaya evinizde veya aile ortamlarınızda bir yeniay etkisiyle merhaba diyeceksiniz. Bu tarihten sonra evinizle ilgili yeni düzenlemeleri ve kararları hayatınıza sokabilirsiniz. Ev alım, satım, kiralama gibi işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Yine uzun süreden beri devam eden alışkanlıklarınızı değiştirmek ve yeni kararlarınızı uygulamak için harika bir 15 gün olacak önünüzde.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Bugün itibarıyla, satış, pazarlama, iletişim, yakın çevre, akrabalar, öğrenim ve reklam alanlarınızda sorumluluklarınız başlıyor. 2.5 yıl boyunca Satürn yakın çevrenizde insanlarla ilişkilerinizi sağlamlık açısından test edebilir.Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Perşembe günü aile ortamlarınızda güçlü ve biraz da üzerinizde etkili konuşmalar ortaya çıkabilir, bu konuşmalara partnerinizin veya sizin vereceği tepkiler biraz sinirli ve isyankâr oluşumlara yol açabilir. Bu konuya dikkat edin.


Akrep

Akrep Burcu:

Bu Pazartesi yeniay oluşacak ve sizin yakın çevre alanlarınızda etkili olacak. Akraba veya kardeşlerinizin hayatıyla ilgili konularda yeni karar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Ya da satışa, reklama veya pazarlamaya dayalı işlerinizde iş anlaşmalarınızı ve görüşmelerinizi halledebilirsiniz.

İletişimle alanında her tür iş için harika bir 15 günlük süreç içerisinde bulunuyor olacaksınız. Salı günü satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Satürn, 2.5 yıl boyunca sizi sahip olduğunuz değerler ve para alanında test etmeye başlayacak. Bu konularda sorumluluklarınız artabilir.

Parasal konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğreneceksiniz. Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz. Bu Perşembe yakın çevrenize yapacağınız bazı konuşmalar sizi zorlayabilir. İş alanlarınızda da kolaylıkla bazı konuları kafanıza takmaya meyilli olacaksınız. İş ilişkilerinizi ani sıkılganlıklar ve tepkilerle bozmamaya çalışın.


Yay

Yay Burcu:

Bu hafta, para evinizde yeniay gerçekleşiyor. Maddi anlamda atılımlarınız varsa, ticaretle uğraşıyorsanız veya bir yer açacaksınız çok uygun bir dönem içine giriyorsunuz. Yine parayla ilgili sorumluluklarınız bu süreç içerisinde artabilir. Burası kazanım alanlarınız olduğu kadar, bazı eşya veya objelere sahip olma alanınız olduğundan, satın alacaklarınızda artış görülebilir.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Satürn burcunuza geçerek hayatınızı yeniden yapılandırmanız için sizi harekete geçirecek. Kendiniz için sorumluluk alacak, yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. İleriki yıllar için hazırlanmanın tam zamanı.Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Perşembe günü parasal konularda etkili ve güçlü davranma isteğiniz özellikle risk içeren işlerinizde zorlanmalara neden olabilir. Borsada yatırım yapıyorsanız bu Perşembe ve Cuma günü dikkatli adımlar atmaya çalışın.


Oglak

Oğlak Burcu:

Haftaya kendi istekleriniz ön planda olarak başlıyorsunuz. Bu Pazartesi kişisel alanınızda yeniay oluşuyor. Artık yeni atılımlar, başlangıçlar ve projeleri hayata sokmanın vakti geldi. Bugünden sonra 15 gün boyunca, her tür karar ve başlangıçlarınızı uygulayacağınız bir dönem içinde olacaksınız. Bu dönemi iyi değerlendirin sevgili oğlaklar.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Bugün itibarıyla başkalarının sorumluluklarını üstlenmeye başlıyorsunuz. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızı temizlemek adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız. Temizleme dönemi başlıyor.Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Perşembe günü, kendi istekleriniz konusundaki ısrarınız ve baskıcı konuşmalarınız, aile ortamlarınızda gerilimlere sebep olabilir. Ne siz onları üzün ne de onların sizi üzmesine izin verin. Değişimlere açık olun, sıkılganlıklardan kaçının.


Kova

Kova Burcu:

Bu Pazartesi oluşan yeniay, sizin bilinmeyen ve kadersel dediğimiz alanınızda gerçekleşecek. Astrolojide yeniay zamanı başlattığımız işlerimiz, uygulamaya koyacağımız kararlarımız, önümüzde uzun ve sağlam bir yol hazırladığından, hayati kararlarımızı ve bizim için önemli başlangıçlarımızı bu tarihten sonraki 15 gün içinde almamız yararımıza olabilir. Ama bu etki bu ay sizin için geçerli olmayacak sevgili kovalar. Bu ay yeni atılım ve planlarınız için mümkün olduğunca beklemeli, başınıza gelecek olaylardan birer anlam çıkarmalı, düzeltilmesi gereken ve değişmesi gereken amaçlarınızı gözden geçirmelisiniz. Önemli işlere başlamaktan kaçının.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Satürn, 2.5 yıl boyunca sizin arkadaşlık, sosyal çevre ve gelecek alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Bu dönem tamamlandığında artık ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız. Özellikle organizasyon ve davetlere dayalı işlerde başarı sahibi olabilirsiniz. Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 Ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz.

Perşembe günü, bilinçaltınıza takılan bazı obsesif düşünceler, yakın çevre iletişiminizi zorlayabilir. İletişim halinde olacaklarınıza karşı anlık ve sinirli tepkiler vermeye müsait olacaksınız.


Balik

Balık Burcu:

Haftaya sosyal ilişkilerinize odaklanarak başlayacaksınız. Bu Pazartesi, sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde bir yeni ay oluşacak. Etkilerine şöyle bir baktığımızda, bu yeniayda, yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla beraber önemli kararlar alabilir veya onların hayatındaki kararlara göre hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde yeni bir iş başvurusu, işe giriş gibi konular oluşursa gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz sevgili balıklar.

Salı günü Satürn burç değiştiriyor ve önümüzdeki 2.5 yılın konusunu belirliyor. Satürn sizin kariyer ve iş alanlarınızda 2.5 yıl boyunca dolaşmaya başlayacak. Kariyeriniz ve iş hayatınızda testleriniz başlayacak. Geçmiş dönemde inşaa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek. Alt yapınız sağlamsa başarı kaçınılmaz.

Bu konuda daha fazla ayrıntıyı 02 ocakta sitemde yayınlayacağım yıllık yorumlarımdan takip edebilirsiniz. Perşembe günü, arkadaşlarınızla girişeceğiniz bazı konuşmalar, onlarla olan ilişkilerinizi zorlayabilir. Maddi olarak sahip olduklarınızı sorgulayabilir ve parasal konularda anlık tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın