Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

21 – 27 Temmuz 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay boğadayken parasal konulara ve bütçemize odaklanarak başlayabiliriz. Bir yandan da hayatın keyifli yönlerine odaklanmak önem kazanacak. Öğleden sonra 16:30 dan sonra ay boşlukta olacağından bu saatten sonra önemli kararlar almamaya özen gösterelim.

Bu hafta Salı günü güneş aslan burcuna geçiyor. Kimliğimiz öne çıkmaya başlayacak. Hayata geniş açıdan, eğlenceli ve cömert yaklaşımlarda bulunabiliriz. Yine aynı gün oluşan merkür- plüton karşıtlığıyla olayların derinine inmek, şüphelenmek ve ikna olmakta zorlanabiliriz.

Perşembe  günü şanslı bir gün. Hayatı oldukça keyifli, şanslı ve mutlu algılayabiliriz. Bir yandan da ilişkilerimizde mutluluğu, romantizmi hissedebilir, üretkenliğimizi ortaya koyabiliriz. Cuma günü, fikirlerimizi somut durumlara çevirmek, önemli anlaşmalar yapmak için uygun. Yine de bazı konularda kolay tepkiler verebilir ve kendi kafamızın dikine gitmek arzusunda olabiliriz.

Cumartesi günü uzun zamandan sonra mars akrep burcuna geçecek. Güçlü ve konsantre enerjilerle hareket edeceğiz. Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, aşk, çocuklar, aktiviteler, sanatsal işler, yaratıcı ve eğlenceli konulara olan ilgimizi arttırabilir. Bu alandaki başlangıçlarımız için bu yeniaydan faydalanalım.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın