Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Nisan 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya kariyer ve iş konularınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili koçlar. Bu hafta kolay tepki vermeye ve sinirlenmeye meyilli olacaksınız. Bu pazartesi etkinleşen uranüs- plüton karesi, iş alanlarınızda ve kişisel kararlarınızda sabrınızı zorlayabilir. Sizi kısıtlayan herşeye ve herkese karşı isyankar ve asi davranmaya meyilli olacaksınız. Farklı ve özgür davranışlarınızı, iş alanlarınızdaki insanların anlamasına imkan olmayabilir. Bu sürece çok ama çok dikkat etmelisiniz. Bu hafta genel olarak aile ve iş alanlarınızda gitgelleriniz olabilir. Ortaklaşa para konularında güzel ve sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

 


BogaBoğa Burcu:

Haftaya dış ortamlarda bulunarak veya daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerinize kanalize olarak giriş yapacaksınız sevgili boğalar.  Bu haftabaşı bir kez daha devreye giren uranüs- plüton karesi, geleceğinize yönelik aldığınız kararlarda bazı bozulmalar ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Kafanızda bazı olayları büyütmeye meyilli olacaksınız.  Ayrıca zihinsel olarak başkalarını düşüncelerine karşı direndiğiniz ve onların bakış açılarını görmezden geldiğiniz bir dönem içindesiniz. Bu Pazartesi, tepkisel ve sinirli olmamaya özen gösterin. Sosyal çevrenizden güzel teklifler haftasonuna doğru ayrıca devrede olacak.

 

 


İkizlerİkizler Burcu:

Haftaya ortaklaşa para konularınıza odaklanacaksınız sevgili ikizler. Ödemelerinizde bazı sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Yine bu haftabaşı devreye giren uranüs- plüton karesi, arkadaşlarınızla, parasal ilişkilerinizde bazı sorun ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir organizasyona ödediğiniz bir para veya ücret sizi zorlayabilir. Vereceğiniz tepkilere dikkat etmeniz gerekecek.  Bu Pazartesi, vereceğiniz çoğu tepkiler sizi zorlayabilir. Haftanızın genelindeyse, bu hafta sosyal ortamlarda dikkatli olun, bir yandan da iş ilişkileriniz size önemli iş kapıları aralayacak.1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirmenize neden olacak. Hala geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın ve bilinçaltınızı düzenlemenin tam zamanı. Planlarınızı yeniden gözden geçirmeli, geçmiş hataları tekrar etmemeli ve kendi sıranız için acele etmemelisiniz. Enerjinizde bu dönem düşüşler görülebilir. 

 


YengecYengeç Burcu:

Güne ortaklaşa yapılacak işlerinizle merhaba diyebilirsiniz sevgili yengeçler. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kendinizi sürekli bir savaşın içindeymiş gibi hissediyorsunuz. Bazı noktalarda kendinizi ve ilişkinizi zorluyor olabilirsiniz. Böyle hissetmeniz çok normal sadece durumu daha da zor bir duruma sokmayın. Ayrıca Bu haftabaşı  oluşan uranüs- plüton karesi, ortaklaşa işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. İşinizde değişmesi gerekenlere odaklanmalı, gereksiz çıkışlardan ve risklerden kaçınmalısınız. Yine sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız ortamlarda bazı çekişmelere açık bir gün ve hafta olacak. Sevdiğinizin ailesiyle olan ilişkileri de pek iç açıcı olamayabilir. Bu hafta ev, aile ve iş hayatınızda güç çekişmelerinden kaçının.

 


AslanAslan Burcu:

Haftaya günlük yapılacak işlerinizle başlıyorsunuz sevgili aslanlar. Bu hafta çalışma hayatınız ve sağlıkla ilgili konular ön çıkabilir. İş alanlarınızda aşırı iyimserlikle ve sonuçları düşünmeden hareket etmek size pek birşey kazandırmayacak. Bazı noktalarda fanatik düşünce yapınızla hareket edebilirsiniz. Ayrıca bu pazartesi  iş hayatınıza dayalı anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde bir takım baskılar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Üzerinizde oluşan baskı, vereceğiniz değişik tepkilerle karşınızdaki insanları şaşırtabilir. Bu dönem tehlikeli bir dönem olacağından temkinli ve dikkatli adımlar atmak önemli olacak. Bu hafta her tür gereksiz risk ve tehlikeden kaçının. 

 

 


BasakBaşak Burcu:

Haftaya aşk hayatınızın konularıyla başlangıç yapacaksınız sevgili başaklar. Bu haftabaşı parasal harcamalarınız yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanla toplum içinde gereksiz yere sürtüşmeler ve gerilimler yaşamaya meyillisiniz. Zira onun düşüncelerine ve bakış açısına saygısız davranabilirsiniz.  Ayrıca , bu Pazartesi, yeniden devreye giren uranüs-plüton karesiyle, aşk hayatınızda, parasal konularda bazı zorlanmalar yaşamanız söz konusu olabilir. Tutkularınızla ve inatçılığınızla hareket etmek sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi gerebilir. Bu hafta en çok buna dikkat edin ve iletişime dayalı işlerinizdeki güzel sonuçlara odaklanın.

 

 


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya ailevi konularınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili teraziler. Bu haftabaşı, aile ortamlarınızda sinirli ve gergin olabilirsiniz. Hırsınızı ve tepkinizi iyi kontrol etmelisiniz. Aileniz ve işiniz arasında kendinizi sürekli bir devir daimde, bir sıkışmışlıklar içinde bulabilirsiniz. Aile hayatınızda çatıştığınız ve siz güç uygulamak isteyen kişilere tepkinizi ortaya koyacaksınız. Yine  sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir. Ya da tam tersi durumla siz böyle hareket edebilirsiniz. Yine bu dönem mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme etkileriniz yüksek olacak.  Bu hafta bu konulara dikkat edin.

 


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya iletişime yönelik iş ve konularınız devrede olarak başlyacaksınız sevgili akrepler. Beklenmedik konu ve olaylar yakın çevrenize karşı sinirli ve agresif tepkiler vermenize neden olabilir. Birkaç gün boyunca iletişime dayalı işlerinizde, sağlık alanlarınızda, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir. Özellikle iş alanlarınızda kendi fikirlerinizi kabul ettirmek gibi bir derdiniz olmamalı, bu süreçte olabildiğince sakin olmanız gerekecek. Fikirsel olarak acımasız hedefler, güç sahibi insanlarla girişilecek atışmalar sizi zorlayabilir. Başkalarının görüşlerine ve bakıç açısına çok da saygıyla yaklaşmayabilirsiniz. Bu hafta en çok bu etkiye ve iş ev sağlık alanlarınızdaki sorunlara odaklanabilirsiniz.

 


YayYay Burcu:

Haftaya maddi konularınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili yaylar. Bu haftabaşı parasal konularda güçlü etkili davranmak isterken, bazı olmadık harcamalar sizi mutsuz kılabilir. Pazartesi ve Çarşamba  en zorlayıcı günlerden bir kaçı. Özellikle borsada yatırım yapanlar, borsaya dayalı işlerde bulunanlar veya spekülatif işe sahip olanlar bu tarihlere çok dikkat etmeliler. Yine aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar bütçenizi sarsabilir. Sahip olduklarınızı sorgulayacaksınız. Harcamalarınızda planlı adımlar atarsanız bu hafta sizin açınızdan daha faydalı olabilir.

 


OglakOğlak Burcu:

Bu hafta şartlar sizin lehinizde olacak sevgili oğlaklar,  Dış ortamlarda, iş çevrenizde ve göz önünde olacağınız ortamlarda sinirli ve agresif davranışlar sergileyebilirsiniz. Ayrıca  parayla ilgili konularda özellikle ailenize veya evinize yapacağınız parasal ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel istekleriniz ve aile hayatınız arasında sürtüşmeleriniz oluşabilir. Çabuk başkaldırmaya meyilli olacaksınız. Aile hayatınızdaki sorunlar, sizi bayağı bir zorlayabilir. Bu hafta genel olarak, özel hayatınıza, ailevi konu ve olaylara ekstradan dikkat etmeniz gerekecek. Olumsuzlukları ancak daha esnek olarak atlatabilirsiniz.

 

 


KovaKova Burcu:

Haftaya biraz isteksiz başlayabilirsiniz sevgili kovalar. Bu hafta iş hayatınızda bazı zorlanmalar, aşırı iyimserlikle atılacak adımlar sonucunda bazı sorunlar oluşabilir. Ayrıca birkaç gün boyunca beklenmedik olaylarla yakın çevre ilişkileriniz veya iletişime dayalı iş alanlarınızda bir takım bozulmalar veya sorunlar oluşabilir. Bu alanlarda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Bu hafta düşündüklerinize, sağlığınıza ve iletişim halinde olacağınız herşeye çok dikkat edin. Yine de parasal konularda ve kariyerinize dayalı işlerinizde bu hafta güzel ve kalıcı sonuçlar elde edilebilir. 

 

 


BalikBalık Burcu:

Haftaya sosyal ortam işleriniz ve sosyal çevre alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili balıklar. Maddi konularda zorlanmalarınız oluşabilir. Bu haftabaşı devreye giren uranüs-plüton etkileşimi sosyal çevre, organizasyon, gruplara dayalı işlerinizde, parasal konularda sizi zorlayabilir. Bu alanlarınızda değişmesi gereken konuların üzerine eğilmeli, sorun yaşarsanız ani ve sert tepkiler göstermemelisiniz. Yine aşk hayatınızda ve sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanın ve arkadaşlarınızın arasında bazı sürtüşmeler oluşabilir. Tüm hafta boyunca para harcamalarına ve sosyal çevre olgularınıza dikkat edin. Geleceğe yönelik işlerinizde kalıcı adımlar bu hafta devrede olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın