Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

YENİLİKLERE YELKEN AÇIYORUZ!

Bu hafta gökyüzü bize güzel sinyaller veriyor. Güneş Jüpiter üçgeniyle haftaya başlıyoruz. Her tür konuda şansın fırsatların bizimle olacağı bir süreç diyebiliriz. Eğitim, ticari faaliyetler, seyahatler, dini konular, felsefe alanları, girişimcilik, hayatımızda kendimizi geliştireceğimiz ve deneyim kazanacağımız alanlarda güzel sonuçlarla karşılaşabilir, güçlü insanlardan önemli destekler görebiliriz. Bu Pazartesi işlerimizi 14:13’e kadar halledelim. Sonrasında 20:15 e kadar Ay boşlukta (açısız) olacak. Elimizi attığımız işlerden net bir sonuç almakta zorlanabiliriz.

Salı günü Güneşin Yay burcuna geçmesiyle beraber gökyüzünde bir ateş enerjisi devreye girecek, sıcak, coşkulu daha hevesli olacağız. Yabancı insanlar, tanımadığımız insanlarla olan bağlantılar kuvvetlenirken yüksek eğitime, bir konunun derinlemesine, araştırılmasına bu yolla deneyim elde edilmesine, seyahatlere ve yeni tanışılacak insanlara daha fazla hayatımızda yer vereceğiz.

Salı günü Merkür’ün Venüs’le kavuşumu doğru zamanda doğru şeyleri söyleyeceğimizi de gösteriyor. Mantıkla, aklımızla aldığımız kararları ilişkilerimize güzel bir şekilde yansıtabiliriz, sevdiklerimizden güzel destekler görebiliriz, ağzımızdan bal damlayabilir. O yüzden sıkıntı problem yaşadığımız konu ve olayları toparlamak anlamında bu etkiyi kullanabiliriz.

Perşembe günü 24 Kasım Öğretmenler Günü önemli bir Yeniay devreye girecek. Yay burcunda gerçekleştiği için yönetici gezegeni Jüpiter de tam o gün düz hareketine başlayacak. Yay burcu eğitim, ticaret, hukuki alanlar, yabancılar, mülteciler, ithalat, ihracat, uluslararası ilişkiler, uluslararası ticaret, sosyal medya, girişimlerle ilgili olduğundan bu konularda hızlıca verilecek önemli kararları karşımıza getirecek. Turizm ve eğitim sektöründe hızlı gelişmeler bekleyebiliriz.

Ankara’ya göre çıkarmış olduğumuz yeniay haritasında 22 derece Başak burcu yükseliyor ki Başak burcu sağlık alanları, çalışanlar, muhasebe ve finans sektörünü temsil eder. Bu konuların hareketli olacağını söyleyebiliriz. Yeniay 3. Evde gerçekleşiyor. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, lojistik, ticari faaliyetler, ulaşım alanları hareketlenebilir.  Demiryolları, karayolları, ulaşım, lojistik gibi alanlar, komşu ülkelerle olan ilişkilerimiz ve durumumuz önem kazanabilir.

Bu Yeniayda Güneş ve Ay  Toliman sabit yıldızıyla kavuşuyorlar. Toliman sabit yıldızı öğrenme, eğitim ve ruhsal gelişimle ilişkilendirilen bir sabit yıldız. Kişi, düzeltilmesi ve iyileştirilmesi gereken bir neden ya da konuyu -bu hem kişisel hem de kolektif olabilir- eğitim ve öğretme yoluyla şifalandırmaya çalışmakla kendisini görevli hisseder diyor. Aslında güzel bir takım yıldızı Venüs ve Jüpiter doğasında o yüzden biz de önümüzdeki dönemde iyileştirilmesi, düzeltilmesi gereken bir konuda önemli bir görevimiz varmış gibi hissedebiliriz. Bu inançlarımızla, iş hayatımızla bağlantılı olabilir, uzak çevremizdeki insanlar, çevremizdeki insanlarla olan bağlantılarımızı kapsayabilir. Güneşin ve Ayın bu sabit yıldızla kavuşuyor öğretmenlik ve sürekli öğrenmek isteğini vurguluyor. Bu yeniayla beraber öğretmenlerimizle ilgili belki çok uzun zamandır bekledikleri güzel haberler, belki tayinlerle ilgili önemli konular devreye girecek. Ya da hem öğrenmekten hem de başkalarına yol göstermekten mutlu olacağımız da bir süreç olabilir. Başak burcu bir konuyu metodik ve verimli hale getirmekle çok bağlantılıdır. İşlerimizi daha verimli hale getirmek üzere harekete geçeceğiz, Başak burcunu kullanacağız. Bunu da hangi alanlarda yapacağız? İletişim, satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlar, lojistik ve kısa vadeli planlar, radyo, televizyon, iletişime dayalı her tür konu ve komşu ülkelerle olan ilişkilerimiz basın ve yayıncılık bu Yeniayın konularından olacak. Burada hızlı ilerlemeler, önemli adımlar kaydedilebilir.

Güneş’in Jüpiter’le Ay’ın Jüpiter ile olumlu açısı refah ve ticaretin gelişeceğini bizlere gösteriyor. Önümüzdeki dönem biraz rahatlayacağız, biraz daha bollaşma enerjisi devreye girecek. Ekonominin kalkındığı aynı zamanda ticari başarıların devreye girdiği gemi ve deniz işlerinde yiyecek-içecek ve gıda sektöründe de güzel adımların, devreye girdiği bir dönem olacak. Mülteciler, göçmenlerle ilgili konular da hızlanıyor. Bir de fanatizm var, çünkü kendi düşüncelerimiz, kendi haklılığımızdan emin olacağız. Genellikle Kasım sonu ve Aralık ayında dünyada önemli olaylar ve karışıklıklar bekleyebiliriz.  Çünkü ateşli ve coşkulu enerjiyle başkalarını dinlemeden hareket etme, kendi haklılığımızdan emin olma, pireyi deve yapma enerjisi Yayın gölge taraflarından ve bu Yeniayın da gölge taraflarından olabilir. Yay burcu Tc haritasının sağlık, işçiler, hizmet, ordu ve donanma alanlarını kapsadığı için önümüzdeki dönem askeri operasyonlar hızlanabilir. Ama Mars geri hareketindeyken başlatılan operasyonlar, genelde başarıyla sonuçlanmayabilir. Bu anlamda dikkatli olmamız gereken bir dönem. Allah ordumuzun ve askerlerimizin yanında olsun.

Bu hafta fırsatlarınız bol olsun…

21 – 27 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar bu Pazartesi ilişkiler hayatınızda önemli. Hafta sonundan aldığınız etkilerle sevdiğiniz insanla bir araya gelme, beraber plan yapma ya da yalnız kalmama, diğer insanlarla paylaşımlarınızı artırmak önemli olacak. 14.13’te Ay boşluğa düşüyor. Pazartesi günü boşluktan sonra akşam 20.00’ye kadar önemli kararlar almamaya çalışın. Ondan sonra ise birkaç gün boyunca para ile ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşebilir.

Salı günü Güneş Yay burcuna geçiyor, öğrenmekten mutluluk duyacaksınız ve bir ay boyunca seyahatler, eğitim, ticari faaliyetler, hukuki girişimler diğer insanlarla yapılacak her türlü iş medya, basın, yayın ya da kendinizi geliştireceğiniz her türlü alanlar hayatınızda açık. Deneyim kazanacaksınız, yeni insanlarla tanışacaksınız, hayata iyimser gözlerle bakacaksınız, kendi hayat amacınızı gerçekleştireceğiz her tür noktada hayat size göz kırpacak. Güneş Jüpiter üçgeni ile beklenmedik yerlerden göreceğiniz güzel şans ve fırsatlar da bu hafta karşınıza gelebilir. Bu şans ve fırsatları para ile ilgili konulardan alabilirsiniz.

24 Kasım’daki Yeniay ticaret, yurt dışı bağlantılı işler, yabancı insanlarla yapılacak her türlü iş, gelecek planları, girişimleriniz, geziler, dolaşmak, seyahatlerle ilgili alanda vereceğiniz önemli kararları barındırabilir. Hukuki bir davanız varsa bu davanızla ilgili verilecek önemli bir mevzu da devreye girecek ama ne karar veriyorsanız verin ve nasıl ilerlemek istiyorsanız ilerleyin çünkü aynı gün Jüpiter de düzelmiş olacak. Bu hafta önemli yerlerden önemli haberler gelebilir, maddi yönden güçlü olacaksınız, sağlığınızda korunuyorsunuz ve bir şekilde yırtmasını da başarıyorsunuz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar sağlık, işle ilgili konular, gündelik hayatınızın koşturmasıyla haftanıza merhaba diyorsunuz. Hafta sonu da böyle bir etki vardı, işlerinizi düzenlemek, organize etmek ya da gündelik hayatınızda tembellik yapmak ön plana çıkmış olabilir.

Haftaya da bu enerjilerle giriş yapacaksınız. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar sizi çok mutlu edebilir. Sosyal çevrenizdeki insanların ortaklı işlerinizde ve iş hayatınızda sizi desteklediğini, size güzel tekliflerle geldiklerini görebilirsiniz.

Salı günü Güneş Yay burcuna geçiyor ve bu geçişle beraber ortak parasal konular konuşulmaya başlanıyor. Müşterek alacak verecek, hesap kitap işleri, banka işlemleri, vergiler, krediler, faizler ilgilenmeniz gereken önemli konular, mirasla ilgili süreçler ya da nafaka ile ilgili yapılması gerekenler önem kazanıyor. Bu dönemde kendinizi ruhen geliştirmek isteyebilirsiniz ve farkında olmadan önemli insanlar hayatınızda önemli değişimlere neden olabilir. Salı günü güzel bir para ile ilgili bir mevzuyu tatlıya bağlayacak ve 24 Kasım’daki Yeniay da para ile ilgili konularda atmanız gereken önemli adımları destekleyecek. Jüpiter de burada düzeliyor, artık maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların, sosyal çevrenize yansıyan para problemlerinin, arkadaşlık ilişkilerinizde yaşanan bazı zorlanmaların geride kaldığını görebilirsiniz. Hafta sonu gezmek, dolaşmak, eğlenmek hakkınız tadını çıkarın.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler keyif dolu etkilerle ve ilişkilerle büyüyeceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu hafta gerçekten güzel etkileşimlere sahip olacak. İş hayatınızda her şeyin derinine inme, zaman zaman problemlerle uğraşma, çeşitli krizlerle evrildiğiniz bir dönem içerisindesiniz. Pazartesi günü kariyerinizde çok önemli bir mevzu karşınıza gelecek. Güzel bir konuşmayla, bir anlaşma ile işlerinizi iyi bir noktaya taşımanın keyfine varacaksınız. Salı günü Güneş Yay burcuna geçiyor Merkür ve Venüs de burada. İkili ilişkiler ve özel hayatınız bir ay boyunca önemli olacak. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planları devreye koyabilir, aranızdaki sıkıntıları aşmak, ilişkinizi kuvvetlendirmek adına iletişiminizi artırabilirsiniz. Biriyle tanıştıysanız vereceğiniz kararlar da önemli olacak eğer kafanızda birine bir ilişki teklifi etmek, sözlenmek, nişanlanmak gibi etkiler varsa 24 Nisan’daki Yeniayı beklemenizi tavsiye ederim çünkü tam da o gün Yay burcunun yönetici gezegeni Jüpiter düzelecek bu da vereceğiniz kararların çok daha olumlu ve iyi bir noktaya taşınmasını sağlayabilir.

O yüzden ilişkiler, ortaklı işler, taşınma, hukuki birtakım konuları başlatmak istiyorsanız 24 Kasım’daki Yeniay ve sonrası 15 gün adım atmak aklınızın bir köşesinde bulunsun. İlişkiler yüzünüzü güldürecek, iş hayatınızdaki sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını göreceksiniz. Sağlıkla ilgili konularda hala dikkat etmeniz gerekenler var. Bağışıklık sisteminizi kuvveti tutmanız gerekiyor ama haftanın geneline baktığımızda dört dörtlük, keyifli bir hafta sizi bekliyor.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, ailevi konularla haftanız başlıyor. Hafta sonu da evinizde, yuvanızda olmak, ailenizle vakit geçirmek önem kazanıyordu. Bu hafta evinizden işlerinizi idare etmek ya da ailevi konuları toparlamak önemli olurken Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri aşk hayatınızın hareketlendiğini görebilirsiniz. Çocuğunuz varsa bu dönem onunla ilgili konularda da çeşitli sınavlarınız olmuş olabilir. Aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda, sanatsal faaliyetlerde ayağınızda takılan ufak tefek krizler bu hafta itibariyle çözüme kavuşmaya başlıyor. Pazartesi günü özel hayatınızda güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelecek. Sevdiğiniz insanla seyahat planlarınızı hızlandırırken çocuğunuz varsa onun hobileri, sanatsal alanları aktif olmaya başlıyor. Siz de onunla beraber eğlenmekten ve vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz. Özel hayatınızda ise sevdiğiniz insanla planlar aklınızdan geçebilir.

Salı günü Güneş Yay burcuna geçiyor. İş hayatınızda kendinizi göstereceksiniz bir ay boyunca çalışmak, üretmek, başkaları için bir şeyler yapmak aynı zamanda yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa onlarla olan iletişiminizi kuvvetlendirmek ya da birilerinin yanında çalışıyorsanız o insanlarla güzel işler çıkarmak önemli olacak. Kontrollerinizi yaptırmak için de uygun bir dönem. Sağlığınızda sıkıntı ve problemler yaşıyorsanız ya da yıllık kontrollerin vakti geldiyse Salı günü ve sonrası bu işler için çok ama çok uygun görünüyor. Tüm bu alanlarda önemli girişimler, önemli adımlar istiyorsanız 24 Kasım Perşembe günü oluşacak Yeniayı bekleyip buna göre hareket edin. İş değiştirmek, yeni işlere başlamak, yeni projelere dahil olmak, gündelik hayatınızda değiştirmek istediğiniz konuları ele almak anlamında bu Yeniay size göz kırpacak. İlişkilerde yaşadığınız sıkıntılar geride kalıyor. Tutulma sizi en çok çocuğunuzla ilgili problemlerden vurmuş olabilir ama şimdi işinize, gücünüze, sağlığınıza odaklanacak ve bu alanlarda yapılması gerekenleri ele alacaksınız. Hayatınızın öğretmeni olacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, yakın çevrenizden alacağınız önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Kısa vadeli yapmanız gereken önemli işler varsa bu hafta bu işleri Pazartesi günü 14.00’e kadar ele almaya çalışın sonrasında ise Ay boşluğa düşecek akşam 20:15 itibariyle Akrep burcuna geçecek. Birkaç gün boyunca eviniz, aileniz, yuvanız önemli olacak. Perşembe gününe kadar evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla ilginizi alakanızı kaydırabilir, önemli bir aile mevzusu için bir araya gelebilirsiniz.

Ekim ve Kasım ayındaki tutulmalar aile hayatınızda yaşanan krizleri, sıkıntı ve problemleri karşınıza getirmiş olabilir. Şimdi bütün bunları geride bırakmak isteyeceğiniz bir sürece ilerliyorsunuz. Salı itibariyle Güneş Yay burcuna geçiyor. Bir silkelenin sevgili Aslanlar! Ateş enerjisinin o motive edici tam da iyi hissettiğiniz o enerjisini üzerinizde hissetmeye başlayacaksınız. Aşka yelken açacaksınız, size keyif veren konu ve olaylarla uğraşmak isterken, çocuğunuzla daha fazla vakit geçirmek, çocukla ilgili konulara odaklanmak, çocuk sahibi olmak ya da spor, aktiviteler, eğlenceler, şans oyunları aynı zamanda borsada yatırım yapmak gibi risk içeren işlerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız. Eğitimciyseniz, danışmanlık işleriniz varsa bu dönem eğitmenlikte ve danışmanlıkta istediğiniz şartları da sağlayabilirsiniz. Gerek özel hayatınızda gerek çocuğunuzla ilgili konularda Salı günü önemli bir mevzu gündeme gelebilir ve bu işi tatlıya bağlamasını güzel konuşmalarla karşı tarafın gönlünü almasını da bileceksiniz. Eğer birinden hoşlanıyorsanız Salı gününü değerlendirin çünkü ağzınızdan bal damlayacak. Yine tam da bu alanlarda önemli girişimleriniz varsa, spora yazılacaksanız bir eğitim alacaksanız bir eğitime başlayacaksanız ya da aşk hayatınızda önemli kararlar almak istiyorsanız 24 Kasım Perşembe günü oluşacak Yeniay ve sonrası adımlarınızı hızlandırmak, çok daha uzun soluklu ve kalıcı olacaktır hayatınızda. Hafta sonu gündelik hayatın ritmine ayak uydurmak biraz zor gelebilir, kemiklerinize, dizlerinize, dişlerinize dikkat edin. Gündelik hayatınızı düzenledikten sonra kendinize vakit ayırabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, bu hafta başında para ile ilgili konulara kendinizi daha fazla vereceksiniz. Bunu yapacaksanız 14.00’e kadar işleri halledin. 14.00’ten 20.15’e kadar Ay boşlukta olacak Pazartesi günü. Ondan sonraki dönem Perşembe gününe kadar ise hızlı ve hareketli zamanlar sizi bekliyor. Yakın çevrenizle yapacağınız önemli planlar devreye girecek. İletişimsel işlerinizin üzerine düşeceksiniz ve akraba, kardeşlerle bir araya gelme, onların hayatında yaşanılanları dinleme, onlarla bağlantı kurmak anlamında hayat sizi destekleyecek.

Salı günü ev, aile ve yuva alanlarınıza Güneş giriyor ve evinizde halledilmesi gereken konu ve olaylarla daha fazla ilgili olacaksınız. Ailenizde konuşulan, tartışılan önemli bir fikir ya da bir mevzuyu tatlıya bağlama olasılığınız da yüksek görünüyor. Emlak alım satım, kiralama gibi işleriniz varsa bu işlerinizde bir kapora yatırmak ya da karşı tarafı ikna etmek anlamında da olumlu olacak. Eğer kafanızda böyle fikirler varsa, ev alacaksanız, yer değiştirecekseniz, taşınacaksanız ya da bu konuyla alakalı adım atacaksanız 24 Kasım’daki Yeniay ve sonrası hareket etmeye özen gösterin. Tam da o dönem Jüpiter de düzeliyor hem ilişkiler hem ailevi konular evle ilgili konularda artık şansınızın döndüğünü göreceksiniz.

Hafta sonu keyfe, aşka daha fazla yer vermek önemli olacak. İşleri, ailevi konuları hallettikten sonra artık gönlünüzce sporunuzu yapabilir, sevdiğiniz insanla bir araya gelebilir ya da çocuklarınıza vakit ayırabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, haftaya hızlı enerjilerle başlıyorsunuz. Etrafınızdan alacağınız bir sürü haber olabilir, bu haberlere vereceğiniz tepkilerden kaynaklı olarak zaman zaman dengesizlikler yaşayabilirsiniz. İlişkiler bu aralar sizin için önemli, her tür ilişkide aslında neyi doğru yapıp yapmadığınızda sorgulayabilirsiniz. Pazartesi günü öğlen ikiye kadar hareketli olacak. 14.00-20.00 arası ay boşlukta olacağı için kendinizi keyfe ya da tamamlanması gereken işlere verebilirsiniz. Perşembe gününe kadar para ile ilgili konuları ele almak önemli olabilir. Tam da tutulmalardan aldığınız etki ile para alacak verecek dengesi hayatınızda önemli olacak. Salı gününden Perşembe gününe kadar parasal işlerle uğraşacak ya da bir harcama yapacaksınız. Maddi konularda güzel bazı sonuçlar elde edebilirsiniz. Pazartesi günü önemli işlerinizin sonuçlarını almak, maddi yönden kendinizi güvene alma ihtiyacınız yüksek olabilir, önemli şanslar yakalayacaksınız.

Salı günü Güneş Yay burcuna geçiyor, iletişiminiz hızlanıyor. Yakın çevrenizde olan herkesle bu dönem yeni olasılıklara, yeni keşiflere yelken açabilirsiniz. Eğitim hayatınız güzelleşebilir, kısa vadeli planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Lojistik, ulaştırma, eğitim, medya alanlarınız bu dönem aktif olacak ve derslerinizin üzerine düşmek anlamında bu süreci kullanacaksınız. Yakın çevrenizde aranızın bozuk olduğu, ikna etmek istediğiniz birileri varsa Salı günü bunu yapmaya özen gösterin çünkü ağzınızdan çıkan güzel sözler hem o insanla aranızdaki bağları kuvvetlendirecek hem de kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. İletişime, yakın çevrenize, girişimlerinize dair kafanızda ne varsa 24 Kasım’da oluşacak Yeniay ile beraber bu konu ve olayları başlatabilir, hızlandırabilirsiniz tam da o gün Jüpiter düzelecek. İşle ilgili konularda yaşadığınız aksilik ve sıkıntılar geride kalırken aynı zamanda iletişimsel konularda da şanslı bir sürece merhaba diyeceksiniz. Hafta sonu bu kadar koşturmaya yönelik bir haftanın ardından evinizde, yuvanızda dinlenmek sevdiklerinizle vakit geçirmek sizin için önemli olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Olayları büyütme potansiyeliniz var ama diğer taraftan kurumsal bir işte çalışıyorsanız sabah 09:00 akşam 18:00 işiniz varsa kendi halinizde olmak önemli olacak. Akşam saatleri alacağınız haberlerle hayatınız hızlanıyor Perşembe gününe kadar oldukça hareketli olacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri hızlı planlar yapacak, yerinizde duramayacak kendi istek ve beklentilerinize odaklanacaksınız. Bu hafta keyifli, tam da güneş burç değiştirmeden önce aşk hayatınızda çok keyifli haberler devreye girebilir. Sevdiğiniz insanın sizi ne kadar düşündüğünü üzerinize ne kadar eğildiğini aslında sizinle romantik vakit geçirmek istediğini görebilir aynı zamanda şans oyunlarından tutun da risk içeren her türlü işinizde kazanç elde edebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla aranızdaki bağlantılar kuvvetli olacak.

Salı günü Güneş Yay burcuna geçiyor, para ile ilgili konular hayatınızda önem kazanıyor. Seyahatlerden, eğitimden, yabancı insanlardan, yurt dışı bağlantılı konulardan, ticari faaliyetlerden güzel kazançlar devreye girebilir. Elinize güzel para geçebilir ya da bu alanlara daha fazla para harcayabilirsiniz. Salı günü önemli bir maddi konu ya da bir mevzuyu tam da istediğiniz gibi tamamlayarak nihayete erdirebilirsiniz. Önemli anlaşmalar devreye girebilir güzel kazançlar elde edebilirsiniz. 24 Kasım Perşembe günü güzel bir Yeniay var, bu Yeniay maddi konularda sıkıntı yaşadığınız konuları düzeltmek anlamında size önemli kapılar aralayacak ve kafanızdaki planları bu Yeniay ile beraber hayatınıza geçirebileceksiniz. Jüpiter de düzeliyor aynı gün hem aşk hayatınız hem de para ile ilgili işlerde artık daha şanslı bir sürece girdiğinizi net bir şekilde göreceksiniz. Hafta sonu yakın çevrenizle yapılacak kısa vadeli planlar devreye girerken akraba ve kardeşlerle de bir araya gelme potansiyeliniz var.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, sosyal çevrenizden alacağınız önemli haberlerle haftanız başlıyor. Arkadaşlarınızdan gelecek haberler var ki Pazar günü de bu konularla uğraşmış olabilirsiniz ya da bazı aktiviteler, davetler, organizasyonlar adına planlar yapıyor olabilirsiniz ama Pazartesi günü planladığınız her şey saat 14.00’ten sonra yön değiştirebilir hatta gece saatleri ve birkaç gün boyunca kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz. Eğer halledilmesi gereken önemli işleriniz varsa bu işlerinizin üzerine düşmek de önemli olacak. Hayatı anlamlandırmak istiyorsunuz, bazen her şey size çok ağır geliyor, geçmiş karşılaştırmalarınızın da yüksek olduğu bir dönem. O yüzden kafanıza takılanlar, korkularınız, endişeleriniz, anksiyeteleriniz bu dönem biraz artmış olabilir. Neyse ki Perşembe ve Cuma günleri hayatınız eğlenceli bir noktaya doğru dönüşecek. Siz iyimserliğin, coşkunun burcusunuz. Pazartesi her ne kadar kendi halinizde olsanız bile bu dönem ailevi konularda büyük şanslı fırsatlarınız olduğunu da göreceksiniz. Ailenizde huzuru ve mutluluğu yakalamamanız için hiçbir neden yok. Eşinizle, babanızla, annenizle bir sıkıntı yaşıyorsanız aslında onlardan ne kadar destek aldığınızı da görme potansiyeliniz var. Yine evle ilgili, babanızın işiyle alakalı bir mevzuda güzel haberler Pazartesi günü devreye girebilir.

Hemen akabinde Salı günü de Güneş Yay burcuna geçecek, sağlık olarak da güçlendiğiniz kendinizi ön plana çıkartmak ve güvende olmak istediğiniz de bir dönem ve bu dönemde önemli anlaşmalar konuşmalar ve görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Konuşmalarınızda ikna yeteneğinizle etrafınızda etkileyemeyeceğiniz kimse olmayacak. 24 Kasım’daki Yeniay sizin Yeniayınız bu Yeniayla beraber tüm girişimlerinizi başlatma olasılığınız var. Ben ilişkimde bu adımları atmak istiyorum, ben spor yapmak istiyorum, ben eğitimde şunları almak istiyorum diye kafanızda şimdiye kadar oluşturduğunuz, düşündüğünüz her tür konuyu 24 Kasım ve sonrasında başlatabilirsiniz, tam da o gün yönetici gezegeniniz Jüpiter düzeliyor. Hem hayati konularda hem de ev, aile ve yuva ile ilgili konularda büyük şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Hafta sonu parasal konular ön planda olacak, para harcamalarına açık olacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, iş konuşmaları göz önünde olacağınız ortamlarla hareketli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Pazartesi akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca sosyal çevrenizle bağlantılar hızlanıyor, arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilir daha fazla konuşma içerisine girebilirsiniz ve onlardan alacağınız bazı geri dönüşleri de kendi iş hayatınızda kullanmanız söz konusu olacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizdeki insanlar sizin bu sene en çok krizleri yaşadığınız ve yara aldığınız konuları da barındırıyor. Salı Çarşamba günleri daha çok bu konularla ilgili olacak bu konuları çözmeye ulaştırmak isteyeceksiniz. Sosyal çevrenizden bir insan önemli bir işinizde size büyük kapılar aralayacak, büyük şans ve fırsatlar Pazartesi günü karşınıza gelecek. Diğer taraftan geri planda durduğunuz yurt dışı bağlantılı işlerinizde önemli bir mevzuyu da halletmek üzere Salı günü harekete geçeceksiniz.

Güneş  Salı günü kadersel alanınıza giriyor yani bir ay boyunca önemli mevzularla uğraşmak yerine plan yapmak, geri planda durmak ya da hayatı çok fazla zorlamamak önemli olacak. Spiritüel alana yönelmek ve kendinizi geliştirmek anlamında bu dönemi kullanabilir, yurt dışı bazlı her türlü işinizde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Perşembe günkü Yeniay diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gereken bir Yeniay olacak o yüzden bu Yeniayda kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmaya özen gösterin. Yine aynı gün Jüpiter düzeliyor, Jüpiter’in düzelmesi ile beraber hem iletişimsel işlerinizde hem de manevi konularda gücü üzerinizde hissetmeye başlıyorsunuz. Hafta sonu şahane, bütün bu olayların üstüne hafta sonu size ilaç gibi gelebilir, bolca gezip dolaşıp kendinize vakit harcayacaksınız.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, dış ortamlardan güzel haberleriniz var, hafta sonu da bolca gezmiş olmalısınız kendinizi dışarı atmış ve farklı insanlarla bir araya gelmiş olmanız gerekiyor. Evliyseniz eşinizin akrabaları ve kardeşleri ile de bir arada olmuş olabilirsiniz. Bu hafta iş ve kariyer konuları önemli olacak. Kariyerinizde, iş hayatınızda, toplum önünde konuşmalarınızda sizi aşağıya çeken durumlar olduysa bu konuları çözüme ulaştırmak adına hareket edebilirsiniz. Pazartesi günü kariyerinizde çok güzel bir iş fırsatı, güzel para kazançlarıyla karşınıza gelebilir bu iş daha önceden konuşulmuş yarım kalmış bırakılmış bir iş de olabilir.

Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevreniz çok hareketli zaten hem kariyer hem iş arkadaşları, sosyal çevre konuları, davetler, aktiviteler, organizasyonlarla ilgilisiniz. Sosyalleşeceksiniz ve sosyal olmaktan, başka insanlarla fikir alışverişleri yapmaktan amaç ve hedeflerinizi belirlemekten de geri durmayacaksınız. Ön planda olduğunuz kariyerinizi şekillendirmek durumunda kaldığınız ama aynı zamanda bazı işlerinizde de önemli dersleri üzerinize alacağınız bir hafta. Bu hafta önemli konuşmalar sosyal çevrenizden gelecek. Bir insanı bağlayabilirsiniz, bir insanı ağzınızdan çıkan güzel sözlerle ikna edebilirsiniz önemli bir parasal mevzu da tam da Salı günü çözüme kavuşabilir. Bu alanda atacağınız her tür adım işten elde edilen gelirlerinizle ilgili vereceğiniz kararlar için 24 Kasım Perşembe günü oluşacak Yeniayı kullanın. Önünüzde dolu dolu bir 15 gün var para ile ilgili konular geleceğinizi ilgilendirecek önemli işler, çevrenizle beraber atılacak önemli adımlar mesela arkadaş çevrenizde önemli biriyle tanıştıysanız bu insanla verilmesi gereken önemli kararlar bu Yeniay zamanı hareketli olacak. Jüpiter de aynı gün düzeliyor hem sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler hem de para ile ilgili konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem Ocak başına kadar hayatınızda etkili olacak. Bu dönem sosyal çevreniz hareketli ama hayalcilik, tembellik yapmayın harekete geçin, istediklerinize sahip olacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, para harcamaları ve parayla ilgili işleri düzene kavuşturacağınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Pazar gününden bu yana para ile ilgili bir konu kafanıza takılmış olabilir bu Pazartesi bu konuyu halletmek üzere harekete geçebilirsiniz. Öğlen 14.00’e kadar halletmeye çalışın sonrasında ise akşam saat 20:00’ye kadar Ay boşlukta olacak, 20.00’den sonraki süreçte ise Perşembe gününe kadar gezmeye dolaşmaya ve dış ortamlarda yapılacak önemli işlere kendinizi kaptıracaksınız. Öğrenciyseniz Salı Çarşamba günleri eğitim hayatınızdan hızlı haberler karşınıza gelebilir. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, radyo, medya alanında işleriniz varsa buralarda hızlı olaylar ya da hızlı duygusal kararların devreye girdiğini görebilirsiniz.

Bu hafta çok keyifli, kariyerinizde önemli açılımlar yaşayacaksınız. Uzak yerlerden gelecek haberler hayatınızla ilgili konularda kendinizi iyimser ve şanslı görmenizi sağlayacak. Hayata karşı tutunduğunuz noktalarda insanların desteğiyle ne kadar da sevildiğiniz ve insanların size ne kadar destek verdiğini de net bir şekilde göreceksiniz. Kafanızda bazı planlar varsa, bu planları üstlerinizle konuşmak anlamında Salı gününü kullanın.

Salı günü itibariyle Güneş Yay burcuna geçiyor kariyer konularınız çok hızlanacak. İşinizde gücünüzde olacak, kendinizi göstermek isteyecek, önemli deneyimlerinizi iş hayatınızdan kazanacaksınız. 24 Kasım’daki Yeniay bu alanlarda verilecek önemli kararları karşınıza getirebilir. Hızlı adımlar, yenilikler, işe başlama, yeni bir projeye dahil olma, işinizin lansmanını insanlara sunma, toplum önü duruşunuzla alakalı vereceğiniz kararlar, evlenme ile ilgili kararları 24 Kasım’daki Yeniay ile beraber hayatınıza geçirebilirsiniz. Yine aynı gün yine bu Yeniayın yöneticisi Jüpiter düzeliyor, kariyerde ve hayatınızla ilgili konularda Ocak başına kadar gayet şanslı olacaksınız. O yüzden bu dönem kararsızlıklarınız varsa tembelliğiniz iyice üzerinize çöktüyse bir silkelenin bu hafta ile beraber hayatınızda önemli açılımlar olacak. Ocak başına kadar koşturduğunuz, aktif olduğunuz, emek sarf ettiğiniz her alanda istediklerinize sahip olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın