Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Ekim 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı yapılması gereken günlük işleriniz devrede olacak. Aşk hayatınızda iyimserlik ve mutlulukla hareket edeceksiniz. İş alanlarınızda önemli bir girişim size fırsatlar sunabilir.

Bu hafta şanslı bir hafta yalnız Çarşamba günü önemli kararlardan kaçının. Perşembe günü güneşin burç değiştirmesiyle ortaklaşa para alanlarınızda kimliğinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir, yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak.

Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz. Yine aynı gün venüsün de akrep burcuna geçmesiyle birlikte bu alanlarda ayrıca güzel ilişkiler devrede olacak. Gece oluşan parçalı güneş tutulması para alanlarınızdaki sorumluluklarınızı hızlandırabilir.

Bazı şeyleri yapmak zorunluluğu sizi boğsa bile, aktif yapınızla işleri kendi lehinize çevirmesini başaracaksınız. 

Cumartesi günü merkür ikili ilişkiler alanlarınızda düzeliyor, bu tarihten sonra iletişiminizde rahatlamalar görülecek.  

Pazar gününden sonra enerjinizi kariyer ve iş alanlarınıza kaydıracaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla mücadeleleriniz artacak ama bir çok işi disiplin ve sorumlulukla bu dönemde kolay halledeceksiniz. 

 


BogaBoğa Burcu:

Haftaya aşk hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Bu haftabaşı aile hayatınız için yapmanız gerekenler konusunda aşırı iyimser konuşmalar içinde olabilirsiniz. Parasal konularda yapılması gerekenler devreye girebilir.

Bu alanlarda şansınız yüksek akacak ama Çarşamba günü önemli iş ve toplantılarınızı yapmamaya çalışın. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermenize neden olacak.

Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak. Yine aynı gün Venüs’ün bu alana geçmesiyle beraber ilişkinizde biraz kıskanç, yönlendirici yönleriniz ortaya çıkabilir ya da sevdiğiniz insandan böyle bir karşılık görebilirsiniz.

Perşembe gece saatlerinde oluşan güneş tutulması özel hayatınızda oluşacak. Bu tarih ve sonrası özel hayatınızda yeni karar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Evlilikle ilgili kararlar alabilir ya da bazı zorunlulukların size dayatıldığını düşünebilirsiniz. 

Cumartesi günü Merkür düzeliyor. İş alanlarınızda yaşadığınız aksilik ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Pazar günü ise, seyahat veya eğitim alanlarınıza enerjinizi kaydırmaya başlayacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlarla olan mücadeleniz artabilir.

 

 


İkizler

 İkizler Burcu:

Haftaya evinize ve ailenize odaklanarak giriş yapacaksınız. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanmayacağınız bu haftabaşı, iletişiminizde aşırı abartıdan ve iyimserlikten uzak durun. Güzel etkileşimleriniz tüm hafta devam edecek ama Çarşamba günü önemli kararlardan uzak durun.

Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak.

Sorumluluklarınız artıyor sevgili ikizler, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın. Yine aynı gün gece saatlerinde oluşan parçalı ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda daha önceden konuşulmuş ve düşünülmüş işleri gündeminize sokabilir.

Hali hazırda Merkür’ün gerilediğini düşünürsek, yanlış anlaşılmalara açık bir dönem de olabilir. Bu dönemde bazı konuları gözden geçirmek işinize yarayabilir. Yine bugün itibarıyla artık iş konularına daha fazla önem göstermeniz gerekecek. İşinizi sevecek ve iş arkadaşlarınızla güzel ilişkiler geliştireceksiniz. Cumartesi günü merkür düzeliyor yaşadığınız yanlış anlaşılmalar, sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Pazar günü ise, enerjinizi ortaklaşa para alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz.

 

 


YengecYengeç Burcu:

İletişim bu haftaya başlarken anahtar sözcüğünüz. Aile hayatınızda yapılması gerekenler konusunda bu haftabaşı tereddüt etmeyeceksiniz. Maddi konularda iyimserliğiniz ve şansınız bu hafta yüksek akacak yalnız Çarşamba günü önemli kararlardan kaçının.

Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.

Bu alanlarda sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz sevgili yengeçler. Yine aynı gün gece saatlerinde oluşan  parçalı güneş tutulması aşk hayatınızda ve çocuk konularında, yine yaratıcılık ve sanat alanlarınızda hızlı olayları hayatınıza taşıyabilir. Artık daha çok aşk hayatınız hakkında konuşacaksınız.

Çocuğunuzla olan ilişkiniz bu süreçte sizi çok mutlu edecek ama baskıcı ve kıskanç davranmamak koşuluyla. Cumartesi günü merkür ev ve aile hayatınızda düzeliyor. Onlarla olan sıkıntılar ve iletişim problemleri geride kalmaya başlayacak. Pazar günü itibarıyla enerjinizi özel hayatınıza kaydıracaksınız. Sevdiğiniz insanla mücadeleleriniz bu dönem sonrası artabilir. 

 

 

 


AslanAslan Burcu:

Maddi konular bu pazartesi kafanızı kurcalayabilir. Aşırı harcamalar sizi sinirli kılabilir. Aşk hayatınızda güzel ve etkili bir başlangıç yapacaksınız. Bu hafta hayatınızdaki şansları yakın çevrenizle paylaşacak ve şansın ayağınıza geldiğini göreceksiniz.

Çarşamba günü önemli kararlardan kaçının. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz.

Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek. Yine aynı günoluşan güneş tutulması, sizin ev, aile ve yuva alanlarınızı etkileyecek. Bu tarih sonrası aile hayatınızda önemli gelişmeler, önemli kararlar devreye girebilir. Yerleşimle ilgili konuların arttığını göreceksiniz.

Cumartesi günü iletişim sorunlarınız geride kalmaya başlayacak. Artık rahatlıyorsunuz. Pazar gününden sonra enerjinizi iş ve sağlık konularına döndüreceksiniz. Bu süreçte çok çalışmaktan kaynaklı olarak sağlığınızı ihmal etmeyin. 

 

 


Basak Başak Burcu:

Bu haftabaşı ailenizle parasal konularda iyi anlaşacak, işlerinizi kolay halledeceksiniz. Kişisel istekleriniz artarken, maddi konularda görünmez bir el tarafından yardımlarınız yüksek olacak.

Bu hafta şanslısınız ama Çarşamba günü çok önemli işlerde bulunmayın. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak.

Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. Yine aynı gün oluşan parçalı güneş tutulması eğitim, yakın çevre, satış, pazarlama alanlarınızda oluşacak. Bu tutulma sizi birçok konuda harekete geçirecek sevgili başaklar.

Cumartesi günü Merkür düzeliyor, maddi konularda yaşadığınız bazı zorlanmaların geride kaldığını göreceksiniz. Pazar günü ise, aşk hayatınızda mücadeleleriniz artmaya başlayacak. Spora yazılmak ve başlamak için uygun bir dönem.

 


Terazi Terazi Burcu:

Bu hafta yakın çevreniz yapmak istedikleriniz konusunda sizi kolay harekete geçirecek. Karşı cinsle kolay anlaşacaksınız. Katılacağınız sosyal çevrelerde insanlar sizin konuşmalarınızdan etkilenebilir.

Bu hafta şansınız sosyal çevrelerden gelecek. Çarşamba günü önemli işlerle uğraşmayın. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız.

Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız. Aynı gün gece saatlerinde oluşan güneş tutulması para evinizde gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrası para alanlarınızda hızlı ve beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Beklenmedik destekleriniz olacak.

Cumartesi günü Merkür düzeliyor, artık kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacaksınız. Pazar gününden sonra enerjinizi evinize ve ailenize kaydıracaksınız. Bu süreçte onları eleştirmeye ve incelemeye meraklı olacağınızdan aranızda bir takım sürtüşmeler oluşabilir. Evinizin güvenliğini bu süreçte ihmal etmeyin. 

 


Akrep Akrep Burcu:

Kafanızdaki planların ve fikirlerin bu hafta en çok iş konularında işinize yaradığını göreceksiniz. Maddi konularda karşı taraftan destek almanız bu hafta çok kolay olabilir. Önemli işlerinizi Çarşamba günü yapmamaya çalışın. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek.

1 ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak. Yine aynı gün gece saatlerinde oluşan güneş tutulması hayatınızla ilgili başlangıç ve kararları hızlandıracak. Bu sizin burcunuzdaki son tutulma sevgili akrepler. Hayatınıza son dokunuşları yapmak ve kararlar almak için bu tutulmadan yararlanın.

 Cumartesi günü merkür düzeliyor, iletişim alanında daha rahat bir soluk almaya başlıyorsunuz. Pazar günü itibarıyla artık enerjinizi yakın çevre ve iletişim konularına yönelteceksiniz. Bu dönemde yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. 

 


Yay

 Yay Burcu:

Haftaya ritminiz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla kuracağınız güzel ilişkiler hayat adımlarınızda sizi yukarılara taşıyabilir. Onlardan desteğiniz yüksek ve tüm hafta boyunca şansınız yüzünüze gülecek.

Çarşamba günü önemli kararlar almayın. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız.

Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak.

Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Yine Perşembe gece saatlerinde oluşan parçalı güneş tutulması kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde etrafınızda olup biten olaylar sizin hayatınızı etkileyecek ve sizi biraz zorlayacak.

Bu süreçte sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Cumartesi günü merkür düzeliyor. Arkadaşlarınızla aranızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Pazar günü itibarıyla enerjinizi parasal konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Harcamalarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artabilir.    

 


OglakOğlak Burcu:

Kariyer planlarınızda ve konuşmalarınızda bu hafta beklediğiniz parasal destekleri kolay sağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gizli atacağınız adımlar konusunda endişeleriniz olmasın.

Bu hafta birçok konuda destekleniyorsunuz. Çarşamba günü önemli kararlardan kaçının. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak.

Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Yine bu Perşembe gecesi oluşan parçalı güneş tutulması arkadaş alanlarınızda ve sosyal çevre konularınızda yeni kararlarınızı ve değişik olayları hayatınıza taşıyabilir. Önemli bir iş sorumluluğuyla karşılaşabilirsiniz.

 Cumartesi itibarıyla Merkür terazi burcunda düzeliyor. İş ve kariyer alanlarınızda yaşadığınız sıkıntılar ve iletişim problemleri geride kalmaya başlayacak. Pazar günü itibarıyla artık enerjinizi tam olarak kullanmaya başlayacaksınız. Planlı ve programlı hareket etmek size çok şey kazandırabilir.

 


Kova Kova Burcu:

Ortaklaşa para konularınız devrede olarak haftanıza başlayacaksınız. Tanımadığınız insanlar geleceğiniz adına sizi destekleyecek. Partnerinizle güzel planlar hayatınızı zenginleştirebilir.

Bu hafta özel hayatınızda şanslı etkileriniz olacak. Çarşamba günü önemli işlerden kaçının. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız.

Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Herşeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız. Yine bu Perşembe gecesi oluşanparçalı güneş tutulması kariyer alanlarınızda oluşacak. 

 Bu tarih ve sonrası kariyer ve iş alanlarınızda önemli açılımlarınız, sorumluluklarınız sizi bekliyor olacak. Önünüzdeki 6 ay boyunca kariyeriniz hep aktif olacak sevgili kovalar hiç durmayacak ve devamlı göz önünde olacaksınız. Cumartesi günü merkür düzeliyor.

Hayatınızdaki iletişim sıkıntılarının geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Pazar günü ise, enerjinizde geri çekilmeler görülebilir. Arkanızdan iş çeviren insanların varlığına bu dönem çok dikkat edin.

 


Balik Balık Burcu:

İş hayatınızda harekete geçmeniz gereken noktalarda istediğiniz manevi ve maddi desteği rahat sağlayacaksınız. İş hayatınızda herşey sizin istediğiniz gibi gelişiyor ve bu hafta bu konularda şansınız çok yüksek.

Çarşamba günü önemli işlerden kaçının. Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz.

Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız.

Yine Perşembe gecesi oluşan güneş tutulması eğitim, seyahat, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda yeni ve ani olayları ve oluşumları hayatınıza taşıyabilir.

Bu tutulmada yeni ve bilinmedik bir alana kaymaktansa, bilindik bir alana yönelmek en doğrusu olacaktır. 

Cumartesi merkür düzeliyor. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Pazar günü itibarıyla sosyal çevreniz, organizasyonlar ve aktiviteler daha fazla enerjinizi alacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız işlerde onlara karşı anlayışı elden bırakmamalısınız. 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın