Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

2 – 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

2-8-kasım-hk-web
Bu yazıyı paylaşın;

2 – 8 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza maddi konularla başlıyor olacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Pazartesi günü öğlene kadar ay boşlukta olduğu için tamamlanmamış işler üzerine düşebilirsiniz.

Pazartesi öğleden sonra, Salı Çarşamba günleri hayatınızda hızlı bir hareketlilik görülebilir. Zaman zaman bu hareketlilikte zorlanmalarda görebilirsiniz. Ancak yakın çevrenizle yapacağınız planların bu hafta hayatınıza yansımasını görebilirsiniz.

Salı günü Merkür’ün düzelmesi ile birlikte, ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda daha rahat ilerleyip, daha rahat kararlar alabileceğiniz bir döngü içine gireceksiniz. Parasal konularda da daha net çözümler ve fikirler karşınıza gelebilir.

Hafta sonuna doğru Cuma günü, Merkür- Satürn dik açısı devrede olacak. İkili ilişkilerde eleştiriye açık olabilirsiniz. Taşınma ya da ortaklı işler de sıkıntılar varsa bu konu ile ilgili engeller karşınıza gelebilir. Parasal konularda sıkışmalar olabilir bu etkilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bakış açınızı daha net pozitif tutmaya özen göstermelisiniz.

Bu hafta en rahat olduğunuz alan, ilişkiler alanınız. Venüs’ten aldığınız etkilerle ilişkilerinizden, sevdiğinizden fayda ve güzellikler göreceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklı başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Pazartesi öğleden sonra, Salı ve Çarşamba günleri, daha çok maddi konularla, cebinize giren parayla ilgilenebilirsiniz. Hayatın tadını tuzunu çıkarmak isteyeceksiniz

Bu hafta Salı günü Merkür’ün düzelmesi ile birlikte, iş hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlarınızı geride bırakmaya başlıyorsunuz. İkili ilişkiler konusunda da daha rahatladığınızı göreceksiniz. Çalışma hayatınıza ve sağlığınıza bu hafta gereken özeni göstermeyi unutmayın.

Cuma günü Merkür-Satürn dik açısı ile yanınızda çalıştırdığınız insanların, ev, aile konularında sorunlarını farkedebilirsiniz. Bu sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ya da bir işin ekstra sorumluluğu üzerinize binebilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu hafta bu etkilere karşı dikkatli olmalısınız.

Olaylara karşı bakış açınızı değiştirdikçe, enerjinin daha rahat aktığını göreceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya isteksiz başlıyorsunuz, sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Pazartesi günü öğleden sonra Ay’ın sizin burcunuza geçmesi ile birlikte Çarşambaya kadar hızlı ve hareketli bir döngü içerisine gireceksiniz.

Merkür’ün Salı günü düzelmesi ile birlikte aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan bağlantılarınızda, hobilerinizde ya da hayata bakış açınızda çok daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiniz bir döngü içine giriyorsunuz. Venüs aşk eviniz de olduğu için  bu hafta aşk hayatınızda oldukça desteklisiniz.

Bu hafta sonuna doğru, Merkür ve Satürn dik açısı ile para harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Gelir gider durumunuzu dengelemelisiniz. Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Herşeyi hemen eleştirmemeye özen gösterin. Bakış açınızı değiştirdiğinizde olayların değiştiğini görebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Çevresel ilişkilerinizin ön plana çıktığı bir haftaya başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız planlar önemli olurken, kendi fikir ve düşüncelerinizi etrafınıza yaymak isteyebilirsiniz. Kendinize ve çevrenize sözler verebilirsiniz. Pazartesi öğleden sonra şartların değiştiğini fark edebilirsiniz. Çarşamba gece saatlerine kadar kendi içinize dönebilir, sosyal alanlarınızdan elinizi ayağınızı çekmek isteyebilirsiniz, bu da söz verdiğiniz planlarınızı uygulamada  zorlanacağınız anlamına gelebilir.

Salı günü itibarıyla Merkür’ün düzelmesiyle birlikte, ev, aile, yuva, aşk hayatınızda daha net kararlar alabileceksiniz. Önünüzdeki dönem, ev, emlak, alım, satım, kiralama ya da evinizle ilgili boya, badana, tamirat gibi işlere girişimlerde bulunabilirsiniz.

Bütün bunları yapacaksanız Cuma günü dikkatli olmanızda fayda var. Hayata negatif bakmaya meyilli olabilirsiniz. Partnerinizin kariyeri ya da işiyle ilgili alanlarda sıkıntı ve problemler ve engeller devrede olurken, aynı zaman da aile büyüklerinizin sağlığı ile ilgili konu ve olaylar moralinizi bozabilir.

Aşk hayatınızda eğlenceli, keyifli bir dönemde olmanıza rağmen, iş hayatınızda veya göz önünden bulunduğunuz ortamlarda yaşadığınız stresler buna izin vermeyebilir. Duygusal iniş çıkışlarla ve olumsuz bakış açınızla sağlığınız fazla zorlamayın.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza kariyerinize, işinize odaklı bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. İş hayatınızın detayları önemli olacak. Pazartesi öğle saatlerine kadar bu konulara fazla odaklanamayabilirsiniz. Pazartesi öğleden sonra, Salı ve Çarşamba günleri oldukça hareketli, sosyal çevrenizin hız kazanacağı bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Hafta sonu ise evde kalmak, kalabalık arasına karışmamayı tercih edebilirsiniz. Salı günü Merkür’ün iletişim alanlarınızda düzelmesiyle birlikte, yakın çevrenizle olan iletişim sıkıntılarınızın geride kaldığını göreceksiniz. İletişimsel konularda kendinizi gösterme zamanı geliyor.

Bu hafta Cuma gününe dikkat etmeniz gerekebilir. İş hayatınızda bazı engeller sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Ailenizden ya da yakın çevrenizden birinin evi, yuvası, sağlığı ile ilgili konu ve olaylar hayatınızda görünür hale gelebilir.


BasakBaşak Burcu:

Çalışma hayatınızın konuları, kariyeriniz, koşturmalarınız, yapmak istedikleriniz bu hafta sizin için önemli olacak sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar.

Borsa, altın gibi yatırımlarınızı farklı alanlarda değerlendirmek istiyorsanız, risk almamanız gereken bir haftadasınız. Özellikle Cuma günü bu alanlarda dikkatli adımlar atmaya çalışın. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konu ve olaylar hayata negatif bakmanıza sebep olabilir. Bu dönem eğlence, aşk, çocuk konularına çok fazla harcama yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu alanlarda kendinizi düzene koymak için uygun bir zaman diliminde olacaksınız.

Salı günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber iletişimler konularının hızlandığı bir dönem başlıyor. Hem kişisel hayatınızda, hem aile ortamlarınızda daha rahat nefes alabilir, sağlığınızla ilgili yaşadığınız sıkıntıların geride kaldığını fark edebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta başında uzaklardan alacağınız haberler önemli olabilir sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Pazartesi günü parasal harcamalar, maddi konular, ödemelerle ilgili kafanız meşgul olabilir. Ancak hafta ortasına kadar dışarı da neler olup bittiğini merak edeceksiniz. Çalışmayı, fikir alışverişlerini sevebilir, Seyahat, eğitimle ilgili konuları hızlandırabilirsiniz.

Merkür bir haftadır sizin burcunuzda gerilemekteydi, Salı günü düz harekete geçmesiyle beraber daha rahat nefes alacaksınız. Kafanızdaki bir takım plan ve projeleri etrafınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Venüs’te  sizin burcunuzda şimdi kendinizi güzelleştirmek, alışveriş yapmak, daha sosyalleşmek anlamında çok şanslı bir dönem içine giriyorsunuz.

Cuma günü her tür yenilikten ve girişimden uzak durmalısınız.  Ailenizden önemsediğiniz birinin desteğini almak çok kolay olmayabilir. Ya da ortaya çıkacak bir aile sorumluluğu, kafanızdaki fikirlerinizi uygulamanıza engel olabilir.

Bu dönem maddi konularda neler yapmanız gerektiğiyle ilgili alanlarda stresleriniz yüksek olabilir. Partnerinizin paraya bakış açısı ve sizinle aynı düşünmemesi buna etken olabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Özel hayatınıza daha fazla vakit ayıracağınız bir hafta başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Pazartesi öğleden sonra ve bir kaç gün boyunca, parasal konulara odaklı olacak, ödemelerinizin üzerine düşeceksiniz.

Salı günü itibarıyla Merkür düzeliyor. Sosyal çevre ve parasal alanlarınızda rahatladığınızı göreceksiniz. Yine de Merkür 10 kasımda Akrep burcuna geçinceye dek önemli iş görüşmeleri, konuşmaları, anlaşmaları ve sözleşmelerden kaçınmaya özen gösterin. Yakın çevrenizin sorumlulukları, hayata bakış açınız ya da eğitimsel bir sorumluluk üzerinizde baskı ve stres yaratabilir. Bu alanlarda  gecikmeler ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

Hafta sonuna doğru konuşmalarınızda, ifadelerinizde olumsuz ve aşırı eleştirel görüşten biraz uzak durmaya özen göstermelisiniz.  Sağlığınıza halen dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Bağışıklık sisteminizi lütfen kuvvetlendirin.


YayYay Burcu:

Gündelik hayatınız, işinizin detayları ve yapılması gerekenlerle  haftanız başlıyor sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar. Bu hafta sevdiğiniz insanla iletişim trafiğiniz yüksek olabilir, zaman zaman aranız gerilebilir, bazen de beraber çok keyifli vakit geçirebilirsiniz.

3 haftadan beri Merkür’ün gerilemesi, evlilik ve ilişkiler alanınızda sıkıntı yaratmış olabilir. Sosyal çevre alanlarınızda, geçmişten gelen konu ve olaylarla çok uğraşmış olabilirsiniz. Salı gününden sonra bu alanlarda rahatlayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yeni insanlarla tanışmak bu insanlardan bir takım faydalar sağlamak, aynı zamanda geleceğe yönelik hareket etme konusunda şanslı bir dönem olacak.

Cuma gününe dikkat etmenizde fayda var. Önemli konuşma ve görüşmelerin sonucunda, parayla ilgili konularda bazı sorunlar ve gecikmeler, engellerle karşılaşabilirsiniz.

Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Bu dönem aşırı gergin olabilirsiniz. Boğaz bölgenizi iyi korumaya özen gösterin.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza keyifli etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi öğleden sonra hafta ortasına kadar gündelik koşturmalarınızın çok hızlandığı bir süreç yaşayabilirsiniz Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Çok hızlı görüşmeler, anlaşmalar devreye girebilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla zaman zaman anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Bu hafta Salı günü Merkür’ün düzelmesi kariyer alanlarınızda yaşadığınız iletişim sıkıntılarını geride bırakmanıza neden olacak. Bazı konuları yeniden elden geçirmiş olabilirsiniz, eskiden çalıştığınız  insanlarla yeniden bir araya gelmiş olabilirsiniz. Bu insanlarla doğru bir şekilde ilerlemek için Salı gününden sonra fırsatlarınız yüksek olacak. Kariyer ve iş fırsatlarınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz.

Cuma günü olması gereken bir işinizde gecikmeler, ertelenmeler devrede olabilir. Durum ve olayları negatif algılamadan önce bardağın dolu tarafından bakmaya özen göstermelisiniz.  Hafta sonu ev aile yuva alanlarınızda bir takım dengesizlikler olabilir, bunlarda sizi yorabilir.


KovaKova Burcu

Evinizde yuvanızda, aile ortamlarınızda haftanızı başlatacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Pazartesi öğleden sonra hafta ortasına kadar çok hareketli bir zaman dilimi sizi bekliyor. Kafanızda planlar olabilir. Aşk hayatınız ya da varsa çocuğunuzla ilgili konuların hareketlendiğini görebilirsiniz. Size keyif veren ne varsa o konularla ilgili daha fazla uğraşıyor olacaksınız.

Salı günü Merkür’ün düzelmesiyle uzaklardan güzel haberler alabilirsiniz. Eğitim fırsatlarınızda, geleceğe yönelik bir takım atacağınız adımlarda artık daha doğru kararlar alabilirsiniz. Kafanızdaki planları etrafınıza, işlerinize daha rahat aktaracağınız bir dönem başlıyor. Venüs’ün de  bu alanlarınızda bulunuyor olması öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir dönemde olduğunuzu gösteriyor. Kariyer ve iş konularında kendinizi gösterdiğiniz bir dönemdesiniz.

Cuma günü Merkür-Satürn dik açısıyla bazı işlerinizde, engeller, sıkıntılar ve sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu dönem her şeyi eleştiriyor olabilirsiniz. Olumsuz bakış açısından uzak durmaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu yapmanız gereken sorumluluklarınız sizi strese sokabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.


BalikBalık Burcu:

Yakın çevrenizden alacağınız önemli haberlerle haftanıza başlıyorsunuz, sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu haberler sizi heyecanlandırabilir ve evinize, yuvanıza, ailenize daha fazla önem verebilirsiniz. Perşembe gününden Cumartesi gününe kadar daha çok aşk hayatınızın detaylarına önem vereceksiniz. Bu alandaki hareketlilik başınızı döndürebilir.

Merkür son bir haftadır para alanlarınızda geriliyordu. Bu alanlarda bir takım sıkıntı ve problemlerle karşılaşmış olabilirsiniz. Salı günü itibarıyla Merkür’ün bu alanlarınızda düzeliyor olması maddi konularda daha rahat ilerleyeceğiniz bir döngü içine girdiğinizi müjdeliyor.  Başkalarının kaynaklarından, parasal durumlarından faydalanacağınız bir dönem olacak. Maddi konularda daha rahat destekler bulacaksınız.

Cuma günü parsal konularda istediğiniz gibi adımlar atmak çokta kolay olmayabilir. Bazı insanlarla girişeceğiniz işlerle ilgili ertelenmeler, sıkıntılar, sorunlar yaşayabilirsiniz. Geleceğe yönelik işlerde negatif olabilirsiniz. Ancak bu olumsuzlukların karşısında çok değişik fırsatların da önünüze geldiğini göreceksiniz.

Hafta sonu parasal konulardaki dengesizlik sizi strese sokabilir. Bu hafta sonu sağlığınıza ekstra özen gösterip kalabalık yerlerde bulunmamaya özen gösterin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın