Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

2 – 8 Eylül Haftalık Burç Yorumları

2-8-Eylül-Hande-Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

2 – 8 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya ilişkilerinize veya ortak yapılacak bir takım işlerinize odaklanacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Eylül ayı iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşan Yeniay’ın etkisiyle başlıyor. İşlerinizi organize etmek, düzenlemek ve sağlığınızla ilgili kararlar almak için bu haftayı değerlendirmelisiniz. Pazartesi, Salı günleri günlük işlerinizde, iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla olan konuşmalarınıza dikkat edin, herkesin kendiniz gibi hızlı ve mükemmelci olmadığını anlamalısınız. Biraz daha sakin kararlar almanıza ihtiyaç olabilir.

Bu hafta yapacağınız işlerde kuracağınız doğru ilişkilerle kalıcı ve uzun soluklu iş anlaşmaları, parasal konuşmalarda sizi sonuna kadar destekleyecek. Günlük hayatınızın ritmi hızlanırken eleştirel, pratik ve sağlamcı taraflarınızla ilerleyeceksiniz. Pazartesi, Perşembe, Cuma günleri işlerinizde organize olacak, fırsatları hayatınıza geçireceksiniz. Bugünlere denk gelen anlaşmalarınız olursa gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz.

Çarşamba, Cumartesi günleri  enerjinizi doğru kullanamayabilir, dış koşulların sizi yanılttığını fark edebilirsiniz. Farketmezseniz bu tarihlerde bazı hayal kırıklıkları ve sorunlar da karşınıza gelebilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizi organize ederek, iş hayatınızdaki ilişkilerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Ağustos sonunda aşk, çocuk, eğitim, eğlence ve hobi alanlarınızda oluşan yeniayın kararlarını hayatınıza geçirmek için bu haftadan faydalanmalısınız.

Keyifli, eğlenceli, aşk dolu etkileşimlerle Pazartesi, Perşembe, Cuma günleri Şans ve fırsatlar önünüze gelecek. Eğitim alanlarınızda doğru adımlar atabilir, büyüklerinizin, olgun insanların sizi adımlarınız konusunda desteklediğini görebilirsiniz. Yine aşk, eğlence veya çocuk alanlarınız veya parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

Bu hafta sosyal yaşantınızdaki olaylara ve kişilere dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlar sizi yanlış yönlendirebilir. Bu günlerde biriyle tanışırsanız karşı tarafı çok fazla gözünüzde büyütmeyin. Ya da bazı arkadaşlıklarınızda sorunlarla uğraşabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza keyifle, aşkla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler yalnız bu Pazartesi zaman zaman tembellikleriniz, bazen dengesizliklerinizle hayatı kendinize dar etmeyin. Ev, aile ve yuvanızla ilgili önemli kararlarınızı uygulamak için bu haftadan faydalanmalısınız ama dikkat etmeniz birkaç konu olabilir. Pazartesi ve Salı günleri aile büyükleriniz, aile bireyleriyle olan konuşmalarınıza dikkat edin. Mükemmelci ve iş bitirici tavırlarınızla onları incitebilirsiniz.

Pazartesi, Perşembe, Cuma günleri ailenizle ilgili konularda desteklenecek, yuvanız için doğru ve etkin harcamalarda bulunacaksınız. Yine bu tarihlerde özel hayatınızda güzel ve farklı fırsatlar elde edebilirsiniz. Aile ortamlarınızda, evle ilgili konularda değişik seçeneklere açık olun ama tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

Çarşamba ve Cumartesi günleri aldanmalara, kandırılmalara karşı uyanık olmalısınız. Aile hayatınızda bazı karmaşalar ve hayal kırıklıkları oluşabilir. Emlak alım satım gibi işleriniz varsa bu tarihlere denk getirmeyin. Yine iş alanlarınızdaki belirsizlikler aile ilişkilerinizde gerilimlere sebep olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza daha çok ailevi konulara odaklanarak, bu alanla uğraşarak giriş yapacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Eylül ayına güçlü ve istikrarlı etkilerle giriş yapıyorsunuz. Bu hafta özel ilişkilerinizde aradığınız güveni, istikrarı sağlayabilirsiniz. Yeni ayın etkisiyle girişimde bulunmanız gereken alanlarda kolaylıkla hareket edebileceksiniz. Hırslı, çalışkan ve çabuk harekete geçen yönlerinizle bu Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri işlerinizi kolay toparlayacaksınız. Yine bu tarihlerde ortaklıklarınızdan fayda sağlayabilir, iş alanlarınızda farklı seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri iletişim halinde olacağınız insanlarla olan konuşmalarınızda karşı tarafı fazla zorlamayın, hızlı, hareketli ve mükemmeliyetçi yönlerinizle etrafınızdaki insanların sizin gibi düşünmesini, hareket etmesini isteyebilirsiniz.

Bu hafta en çok daha az tanıdığınız insanlara dikkat etmelisiniz. Çarşamba ve Cumartesi günleri fikirleriniz karmaşık, bulanık ve kararsız olabilir. Çevrenizden alacağınız bilgilere çok güvenmeyin, aldanmalar oluşabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta iletişiminizi yakın çevrenizdeki insanlara yönlendireceksiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta yeniaydan aldığınız etkilerle parasal konularda hızlı gelişmeler ve önemli adımlar atacaksınız. Pazartesi ve Salı günleri maddi konularda hızlı kararlar alabilirsiniz ama parasal konuları ilgilendirecek işlerinizde sinirli ve gergin olmamaya özen gösterin. Bir para konuşması sizi çabuk sinirlendirebilir.

Bu hafta harcamalarınız, kazanımlarınız veya getirileriniz üzerine yoğunlaşacaksınız. Sağlam adımlarla ilerlemek önemli olacak. Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri kalıcı iş bağlantıları, maddi getiriler elde edebileceğiniz gibi güzel teklifler ve işler karşınıza gelebilir.

Çarşamba ve Cumartesi günleri dikkatli olun. Kandırılma ihtimaliniz oluşabilir. Parasal konularda gözünüzü dört açın, herkese hemen inanmayın. İnternet alışverişlerinde dikkatli olmak işinize yarayabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi hallederek veya haftasonu gördüğünüz ama almakta tereddüt ettiğiniz bir obje veya eşyayı alarak başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sizin burcunuzda oluşan yeniaydan aldığınız etkilerle hayatınızı ilgilendirecek önemli kararlarınızı bu hafta dikkatli ve sakin adımlar atarak hayata geçirebilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri sinirli, heyecanlı ve mükemmelliyetçi tavırlarınızı iyi kontrol edin.

Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri adım atacağınız her tür işte başarı sizden yana. Önemli şanslar yakalayacaksınız. Ev almaya niyetliyseniz Pazartesi, Cuma ve Pazar günleri karşınıza farklı seçenekler gelebilir. Bu fırsatlarda aşırı iyimserlikle hareket etmemeye çalışın. Ayaklarınız azıcık yere sağlam basmalı sizin en önemli özelliğiniz bu. Yine bu günlerde özel ilişkilerinizde, çocuğunuzla olan bağlantınızda sağlam, uzun soluklu ve güvenilir bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Yine de hem ortaklı işlerinizde, hem de özelinizi açtığınız insanlara karşı bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri dikkatli olun. Bazı olumsuzlukları gözünüzde büyütmemeniz gerektiği gibi, size değer vermeyen insanları da hayatınızda tutmamamalısınız. Bu hafta bunu anlayabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza kendinizden emin, hızlı, kendi istek ve beklentilerinizi ön plana alarak başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta şartlar sizden yana olacak. Yeniaydan aldığınız etkilerle daha henüz kendinizi ön plana çıkarmanın zamanı değil ama kendinizle, geçmişinizle hesaplaşmanın tam zamanı. Sakinliği ve huzurlu ortamları arzulayabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri kendi kendinizle kavga etmeyi bırakın.Duygu patlamaları ilişkilerinizde sorunları karşınıza getirebilir.

Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri aile ve ev hayatınızda huzuru bulabilir, misafir ağırlayabilir, aile büyükleriniz için yapılması gerekenleri hayata geçirebilirsiniz. Yine bu günlerde geri plandan yürüteceğiniz işlerinizde güzel ve değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. Sosyal medya, tanıtım, reklam ve iletişim işlerinizde farklı tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba ve Cumartesi günleri beraber çalıştığınız, yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat edin. Günlük iş hayatınızdaki kafa karışıklıkları, karmaşalar bazı işlerinizi ve karşınıza gelecek olan fırsatları etkileyebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta başını biraz dinlenmeye ayırmalısınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kafanızda bir sürü plan olabilir ama bunları Salı ve Çarşamba günleri ay sizin burcunuza geçince daha rahat ele alabilirsiniz. Yine bu hafta başında arkadaşlarınıza ve çevrenize karşı sert konuşmalardan ve sinirli tepkilerden kaçının.

Yeni aydan aldığınız güzel gelişmelerle bu hafta sizi destekliyor sevgili Akrepler. Gelecek planlarınızı hızlandıracak. Önemli kararlarınızı sağlam temeller üzerine oturtacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri organizasyon, davete yönelik işlerinizde güçlü insanlardan destekler görebilir, fikirlerinizi disiplinli bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Karşınıza gelen fırsatlarda çok fazla uçmayın, aşırı iyimserlikten kaçının, tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

Eğer yeni biriyle tanışacaksanız Çarşamba ve Cumartesi günleri yanıltıcı etkiler devrede olacak. Karşı tarafı gözünüzde gereksiz yere büyütmeyin ve ilişkinize çok anlam yüklemeyin. Eğer bir ilişkideyseniz bu tarihlerde hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Ya da önemli bir işinize sevdiğiniz insanın verdiği tepkilere inanamayabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız oldukça sosyal ve bir o kadar koşturmalı başlayabilir sevgili yay ve yükselen Yaylar. Salı ve Çarşamba günleri biraz yalnız kalmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri işlerinizde ve toplum içinde konuşmalarınıza ve vereceğiniz tepkilere dikkat edin. Yeniaydan aldığınız güzel etkilerle iş ve kariyerinizde bu hafta güzel adımlar atacaksınız. Maddi konularda sağlam ilerlemeler, kalıcı adımlar Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri devrede olacak. Yine hayatın çeşitli fırsatlarla sizi kolladığını, değişik seçenekleri karşınıza getirdiğini görebilirsiniz.

Yalnız bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat edin. Ailevi konular aklınızı bulandırabilir. Aile hayatınızdaki hayal kırıklıkları ve sorunlar iş ve kariyer alanlarınızı zorlayabilir. Anne, baba ilişkinize, eşin ailesi, sizin aileniz arasındaki gelişmelere karşı gerçekçi olmalısınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız işinize, gücünüze odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta oldukça hareketli ve hızlı haftalardan bir tanesi. Alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Yeni aydan aldığınız etkilerle öğrenmekten, öğretmekten, yeni oluşumları hayatınıza geçirmekten, işlerinizin sonuçlarını almaktan çok mutlu olacaksınız. Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri bu anlamda şanslı günler.

Pazartesi ve Salı günleri hırslı ve atak davranmak isteyebilir, herkesin iş hayatınızda sizin kadar mükemmeliyetçi olmasını talep edebilirsiniz. Konuşmalarınızda sert söylemlerden kaçının.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat edin. Kafa karışıklıkları size hata yaptırabilir. Yakın çevrenizdeki insanların eğitim hayatınızdaki planlarınıza, gelecek dönem ki girişimlerinize, işlerinize karışmasına müsade etmeyin. Karmaşalar, belirsizlikler bu dönemde ortaya çıkabilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza uzaklardan alınacak haberlerle, girişeceğiniz size keyif veren işlerle başlıyorsunuz sevgili Kova ve Yükselen Kovalar. Kariyer ve iş koşturmalarınız Salı ve Çarşamba günleri hızlanıyor. Parasal konular, ödemeler, hayatın pahalı olması bu hafta başında sizi çabuk sinirlendirebilir. Ödemeyle ilgili bir konuda düşüncesiz davranabilirsiniz.

Bu hafta pratik sonuçlarla ilgilenecek, kendi ruhunuzdaki yaraları saracak, şartların daha net olarak karşınıza geldiğini göreceksiniz. Yeni aydan aldığınız etkilerle parasal işlerinizde Perşembe ve Cuma günleri kalıcı adımlar atabilirsiniz. Parasal bir borcun, kredinin altına girebilirsiniz. Yine işten kazançlarınız da artabilir.

Pazartesi, Cuma ve Pazar günleri sosyal çevrenizle yapacağınız işler hız kazanıyor. Değişik ve farklı tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde işleri kaçırmamak adına tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

Ne olursa olsun Çarşamba ve Cumartesi günleri gerçekliğinizi kaybetmeden ilerlemeniz gerekecek. Parasal konularda hatalar yapabilir, çabuk aldanabilirsiniz. Bu tarihlerde parasal işlerinize ekstra dikkat edin. Harcamalarınız, gelirinizi aşmamalı.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza biraz sessiz, maddi konular üzerine yoğunlaşarak giriş yapacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kendinizi geliştirmek, gezmek ve diğer insanlarla paylaşımlar içinde olmak adına bu hafta gayet güzel. Yeni aydan alacağınız etkilerle özel ilişkilerinizde şans ve fırsatlar sizinle sevgili Balıklar. Bir taşınma işiniz varsa bu hafta Perşembe ve Cuma günleri  yapabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri sinirli ve gergin haliniz karşı tarafla konuşmalarınıza yansıyabilir veya karşı taraftan bu gerginliği hissedebilirsiniz.

Evlilikle ilgili gün almak, formaliteleri tamamlamak ve harekete geçmek için Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günlerini kullanabilirsiniz. Yine bu hafta ilişkilerden yana Pazartesi, Cuma ve Pazar günleri çok şanslı olacaksınız. Evlilik veya çıkma teklifi alabilirsiniz. Yine ortaklı işlerinizde güzel gelişmeler oluşabilir.

Yine de bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat edin. İlişkilerinizde karşı tarafı gözünüzde büyütebilirsiniz. Aldanmalara açık zamanlar. Bu yüzden evlilik ve teklif tarihlerinizi bugünlere denk getirmeyin. Kararsızlıklarınızı bir kenara bırakın. Ne istediğinizi bilmek, sınırlarınızı çizmek ve gerçekçi olmak sizi zorlanmalardan koruyabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın