Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

19-25 ağustos 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Kova burcundayken, grupsal iş ve bağlantılarımıza odaklanarak başlayabiliriz. Yeni insanlar, çevreler ve ortamlar bu hafta bizim için önemli olabilir. Duygusal olarak mesafeli ve özgürlüğümüze düşkün olacağız.

Çarşamba günü, Jüpiter-Uranüs karesiyle, özgürlük isteğimiz yüksek çalışabilir. Var olan koşullarda çabuk tepki verebiliriz. Hayatımızı değiştirmemiz gereken fırsatlar karşımıza çıkabilir. Düşüncesiz hareket etmemeli ve her tür işimizde sabırlı olmalıyız.

Türkiye haritasında bakacak olursak, dini konularda çatışma, anlaşmazlıkların iyice artması, düzensizlikler,mahkemelerde ve davalarda sorunlar, hoşnutsuzluklar, karşıt görüşlerin güçlenmesi etkisi devrede olacak.Yine aynı gün oluşan dolunay, toplumsal konuları, özgürlük statümüzü ve grupsal işlerimizi ön plana çıkaracak ve bizleri ilişkilerimizde hassas kılacak.

Arkadaş ilişkilerimizde dikkatli olmalıyız. Kimliğimizi daha çok ön plana çıkarttığımız bu dönem, tek başımıza değil, grupsal enerjilerle ve diğer insanlarla işbirliği içinde olmalı, başkalarının haklarına kayıtsız kalmamalıyız.

Demokratik ve özgürlükçü düşünüz biçimi yüksek olacak.

Cuma günü güneş başak burcuna geçecek. Kimliğimizde 1 ay boyunca titiz, çekingen ve eleştirel yönleri ortaya çıkarabilir. Daha somut adımlar atmak, işimizde fazla riske girmemek isteyebiliriz. Toprak grupları (Başaklar, Oğlaklar, Boğalar) kimliklerini güçlendirecekleri güzel bir dönem içinde olacaklar.

Türkiye açısından bakarsak, bu Cuma Venüs-Marsla birleşecek. Ortaklaşa atılan adımların bozulması, ilişkilerde zorlanmalar, yabancı ülkelerle olan ticari ilişkilerimizde zorluklar görülebilir.

Cumartesi günü ise Merkür Başak burcuna geçecek. 2 hafta boyunca iletişimimizde kafamız mükemmeliyetçi, pratik ve çözüme yönelik çalışabilir. Yine bu cumartesi Güneş-Merkür birleşimiyle konuşmalar ve görüşmeler devrede olabilir. İletişimimiz güçlenmeye başlayacak. Yalnız Venüs-Plüton karesiyle özel hayatımıza dikkat etmeliyiz. Kıskançlık, baskı, tutku, manipülasyon gibi etkiler ilişkimize zarar verebilir. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın