Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Mayıs 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Haftanıza bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili koçlar. Bu Pazartesi,  oluşan yeniay sizin para ve maddi değerler evinizde gerçekleşecek. Parayla veya hayatınızla ilgili her tür somut adımı, ticarete dayalı işlerinizi, maddi anlamda başlayacak her tür oluşumu bu süreçte değerlendirebilirsiniz.

Salı günü devreye girecek olan ikizler burcundaki merkür gerilemesi, elektronik eşyalarınızın bozulmasına, randevularınızı kaçırmanıza, iletişim aksaklıklarının iş hayatınıza yansımasına neden olabilir. Bu süreçte iş arkadaşlarınızla sorunlara açık olmalısınız. 12 haziran a kadar önemli başlangıçlardan kaçının. Anlaşmalardan uzak durun. Yine yakın çevrenizle eski sorunları, onlarla olan eski çözülmemiş konuları halledebilirsiniz.

Perşembe günü güneş ikizler burcuna geçecek.1 ay boyunca ilginizi yakın çevre, akraba veya kardeşler alanlarınıza kaydıracaksınız. Yakın çevrenizde oluşan olaylar, hayatınızın merkezine yerleşebilir. Yine satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler, komşu), reklam, yazım, öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınızla kısa yolculuklar ve iletişime dayalı konular ön planda olacak. Merkürün bu alanlarınızda gerilediğini düşünürsek eski sorunların çözümü, eski ve bitmemiş işlerin karşınıza gelmesi olasılıklar içinde olacak.

Cuma günü, iş alanlarınızda size etki edecek insanlarla olan ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler, yönlendirmeler söz konusu olabilir. Sorumluluklarınıza daha büyük bir açıdan bakmak önem kazanacak.

Cumartesi günü, olumsuz bakış açısına sahip olabilirsiniz. Uzak çevre sorumluluklarınız iletişiminizi kısabilir. Bazı sorumluluklarınızda kaçmak isteyebilirsiniz. Önemli işlerinizde anlaşmazlıklar bu tarihte sizi zorlayabilir.


BogaBoğa Burcu: Bu Pazartesi sabahı sizin burcunuzda oluşan yeniay, üzerinizdeki ağır ve yoğun baskıları azaltmaya ve girişimleriniz için yeşil ışık yakmaya başlayacak. Her tür konuda uygulamalarınızı bu döneme denk getirmeye özen gösterin. Enerjiler sizden yana olacak yalnız parasal işlerde gözünüz açık olsun.

Salı günü yani yeniayın hemen arkasından gerilemesine başlayacak olan merkür maddi konularda sıkıntılar çıkararak sizi zorlayabilir. Başkalarının sorumluluklarını üstlendiğiniz bu yıl, sadece kendi paranızın hesabı değil, başka insanların parasal hesaplarıyla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu yüzden parasal işleriniz için önemli yenilikleri veya başlangıçları 12 hazirandan sonra yapmaya çalışın.

Perşembe günü itibarıyla para kazanımlarınızı arttırmak daha çok işlerin maddi yönlerine odaklanmak önem kazanabilir. Yaklaşık bir ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacak, bu alanlarda ilerlemeye çalışacaksınız. Hayatınızda para  ile ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak. İşte tam da bu yüzden merkürün bu alanlarınızda gerilediğini unutmadan yolunuzda ilerlemelisiniz.

Cuma günü, fikirsel olarak negatif, manipülatif ve kıskançlık gibi etkilere dikkat etmek gerekecek. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı gizli tansiyonlara özen gösterin. İlişkilerinizde sorunların köküne inmeye çalışın.

Cumartesi günü parasal konularda zorlayıcı etkiler devreye girecek. Maddi konularda hayatın sizi desteklemediği fikri önem kazanabilir. Eşinizin veya partnerinizin maddi konularda sorumsuzca davrandığını ve idareyi ele almadığını düşünebilirsiniz. Para dengenizi iyi korumaya çalışın.


İkizlerİkizler Burcu: Bu hafta bir yeniayla başlıyor. Bu yeniayla beraber bu ay atacağınız adımlarda, girişeceğiniz işlerde şartlar sizin elinizde olmayabilir sevgili ikizler. O yüzden diğer herhangi bir yeni girişimde bulunmamalı, planlarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay için planlarınızı tasarlamalısınız. Hayır işleri, başkalarına yardım gibi etkileriniz yüksek olacak.

Salı günü Merkür sizin burcunuzda gerilemesine başlıyor. 3 hafta boyunca yanlış ifadelere, anlaşılmalara açık bir dönem içinde olacaksınız. İletişiminizde duraksamalar, eksiklikler ve sıkıntılar oluşabilir. Bu süreçte önemli girişimlerden ve başlangıçlardan kaçının. Biraz yavaşlamaktan ve tedbirli olmaktan zarar gelmez, işlerinizde bazı sıkıntılar oluşursa bu hep aklınıza gelsin.

Perşembe günü itibarıyla artık sağlığınız düzelmeye başlıyor. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak. Geçen zor bir ayın ardından, kendinize güveninizi tazeleyeceksiniz. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız.

Cuma günü, maddi konularda eşinizle, sen, ben tartışmasından, manipülatif hareketlerden uzak durmalısınız. Yine kıskançlık, sahip olma arzunuz ilişkinizi yıpratabilir.

Cumartesi günü, özel hayatınızda erkek figürleriyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Karşı tarafla uzlaşmak ve kendinizi ifade etmek kolay olmayabilir. Partnerinizin sorumlulukları size ağır gelebilir ve bu sorumluluklardan kaçmak isteyebilirsiniz. Aynı şekilde karşı tarafta durumu böyle algılayabilir.


YengecYengeç Burcu: Bu pazartesi itibarıyla, sosyal çevre ve arkadaşlıklar evinizde bir yeniay oluşıyor sevgili yengeçler. Artık daha sosyal olmak ve arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bol bol gezin, dolaşın, çeşitli grupsal aktivitelere katılın ve yalnız kalmayın.

Salı günü gerilemesine başlayacak olan merkür, geçmişte yaşanmış konu ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Çözülmemiş yakın çevre meselelerine odaklanabilirsiniz. Bu yüzden önemli başlangıçlarınızı ve kararlarınızı merkür düzeldikten sonra yapmak en iyisi olacak. 12 haziran a kadar bu süreci bir bilinçaltı temizliği olarak görmelisiniz ve olayları geldiği gibi yaşamalısınız.

Perşembe günü itibarıyla biraz geri plana çekilmek, olaylara dışarıdan bakmak isteyeceğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bu dönem, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riskiniz olacağından dikkatli olmalı, sırlarınızı herkesle paylaşmamalı ve iş alanlarınızda projelerinizi ve düşüncelerinizi kendinize saklmalısınız.

Cuma günü, özel ilişkilerinizde bazı sorunlar, karşı tarafın sizi yönlendirmesi söz konusu olabilir. Kendinize yönelik hareket ettiğiniz bu dönemde karşı taraftan tepki alabilirsiniz. Yine kıskançlık, sahiplenme arzusu gibi etkilere açık olabilirsiniz.

Cumartesi günü, sağlık ve iş alanlarınızda hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Bu dönem iş sorumlulukları size ruhen ağır gelebilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir kaç gün sizleri bekliyor.


AslanAslan Burcu: Bu haftabaşına kariyer evinizde oluşan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Artık kariyeriniz ve iş alanlarınız için harekete geçebilirsiniz. Her tür girişim ve adımlarınız destekleniyor olacak. İçinizdeki ateşi ve sabırsızlık etkilerini kontrol edebilir ve günün şartlarına uygun olarak hareket edebilirseniz, her şey harika olabilir.

Salı günü Merkür sosyal çevre ve arkadaş alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, bir davette karşılaşabilir veya var olan arkadaşlık ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Bu dönem grupsal işlerinize ve onlarla olan diyaloglarınıza 12 haziran a kadar dikkat etmelisiniz. Anlaşmalardan kaçının.

Perşembe günü itibarıyla, sosyal çevre ilişkilerinizin güçleneceği ve daha çok geleceğe yönelik işlerinizine kanalize olacağınız bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Organizasyonlar, grup aktiviteleri, işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Geleceğinizi yönlendirecek insanlarla tanışmanız mümkün. Merkürün bu alanlarda gerilediğini düşünürseniz yeni insanlarla tanışmak yerine daha önceden tanıdığınız insanlarla iş yapmaya çalışın. Sosyal olacağınız bu dönemi iyi değerlendirin sevgili aslanlar.

Cuma günü, iş hayatınızdaki insanların size müdahelesi ve yönlendirmeleri ilişkilerinizi zorlayabilir. Kafanızdakileri hayata geçirmekte zorlanmanız karşısında negatiflikten uzak durmalısınız.

Cumartesi günü, aşk hayatınızın veya çocuğunuzun sorumlulukları, sosyal çevrenizde sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızdan istediğiniz veya beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinize ve özel hayatınıza dikkat etmeniz gerecek.


BasakBaşak Burcu: Haftanıza yeniayla başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Sizin uzak çevre, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda gerçekleşen bu yeniay, bu alanlarda bir işiniz varsa önemli kararlarınızı tetikleyebilir. İş alanlarınızda daha önceden konuşulmuş işlerinizin peşinden gitmelisiniz.

Salı günü merkür sizin kariyer alanınızda gerilemesine başlıyor. Bu dönem zarfında önemli iş başlangıçlarından kaçınmalı ve yeni anlaşmaların altına imzanızı atmamalısınız. Yine toplum önü konuşmalarınızda bazı yanlış ifadelere ve bir takım iletişim sorunlarına açık olabilirsiniz. 12 haziran a kadar sakin olmak ve işlerinizi kontrol ederek ilerlemek önemli olacak.

Perşembe günü itibarıyla kariyer hayatınız hızlanıyor, yaptığınız işlerin görünmesini isteyecek, kendinizi toplumsal konularda daha çok göstereceksiniz. Göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinde duramamak gibi etkiler altındasınız. Enerjinizi bu olumlu dönem için yükseltin sevgili başaklar…

Cuma günü, sevdiğiniz insanın, sosyal ortamlarda kıskançlık, yönlendirme etkisine karşı hazırlıklı olun. Bulunacağınız çevrelerde gözler sizin üzerinizde olurken, sevdiğiniz insan sizi taşımakta zorlanabilir.

Yine bu cumartesi, karşı cinsle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Aile sorumluluklarınızın toplum önünde ve iş hayatınızda sizi zorladığını düşünebilir ve otoritelerden istediğiniz desteği almakta zorlanabilirsiniz.Yine ailevi ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.


TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı bir yeniayla başlıyor sevgili Teraziler. Ortaklaşa çalışmalarda bulunmak, sevdiğiniz kişiyle ortak bütçe oluşturmak ve bu alanlarda adımlar atmak için uygun bir dönem içinde olacaksınız. Bankaya dair işleriniz, kredi alım, vergi konuları, prim, nafakaya dayalı işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Salı günü devreye giren merkür gerilemesinde yeni işlerde, yapacağınız sözleşmelerde şartlar merkür düzeldiğinde değişeceğinden adımlarınıza ve girişimlerinize çok dikkat etmelisiniz. Özellikle az tanıdığınız insanlarla olan iletişiminizde zorlanmalara ve sıkıntılara açık olmalısınız. Seyahatlerinizde oluşacak sorunlara dikkat edin.

Perşembe gününden sonra seyahat, eğitim veya medya fırsatlarınızın artacağı bir döneme giriş yapacaksınız. Bu konular hızlanabilir. İstediğiniz bir kurs, seyahat, seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir.

Cuma günü, aileniz veya partneriniz, iş alanlarınız üzerinden size baskı kurabilir veya ilişkilerinizi manipüle edebilirler. Davranışlarınızı özellikle toplum önünde gözden geçirmeli ve hırslarınıza yenik düşmemelisiniz.

Cumartesi günü, hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Özellikle dış ortamlarda erkek figürleriyle anlaşmak kolay olmayacak. Bazı işlerinizdeki sorunlar sizi yorabilir.


AkrepAkrep Burcu: Haftaya özel hayatınızı etkileyen bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler alanınızda gerçekleşen yeniay, bu alanlarınızda kararlarınızı uygulayacağınız bir döneme işaret ediyor. Evlilik ve ilişkilerinizle ilgili önemli konular içinde olabilirsiniz.

Salı günü merkür ortaklaşa para alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 12 hazirana kadar önemli para işlerinden kaçının. Borç almayın, vermeyin, kredi çekmeyin. Eski ödemeleriniz ve borçlarınızı kapatmak için uğraşabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla, bir yandan da parasal konular giderek daha da hızlanmaya başlayacak. Cinselliğe olan düşkünlüğünüz artabilir. Ruhani konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek bir tecrübeli bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz sevgili akrepler.

Cuma günü, fikirsel olarak daha az tanıdığınız insanları yönlendirme isteğiniz veya onların sizi manipüle etme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız. Dış ortamlardaki ilişkilerinizde zorlanmalar, baskılar devrede olabilir.

Bu Cumartesi, para alanlarınızda dikkatli olun. Bir borç altına girmeyin, harcamalarda bulunmayın veya sevdiğiniz insanla para kavgalarına kalkışmayın.


YayYay Burcu: Haftanıza yapmanız gereken işlerinizle başlıyorsunuz ve bu alanda bir yeniay oluşacak. Bu yeniayla birlikte bir işe başvurmak, adım atmak, işinizle ilgili konularda atılımlara geçmek için uygun bir süreç içinde bulunuyor olacaksınız. Yine sağlığınızla veya beslenmenizle ya da alışkanlıklarınızla ilgili kararlar alabilir ve uygulayabilirsiniz.

Salı günü ve sonrası evlilik ve özel ilişki alanlarınızda gerileyecek olan merkür, ilişkinizde eski sorun ve olayları karşınıza getirebilir. Sevdiğinizle anlaşmak 12 hazirana kadar kolay olmayacak. İletişiminizi açık tutmalı ve bu dönemi sorunlarınıza çözüm oluşturmak ve sorunları temizlemek için kullanmalısınız. Bu süreçte taşınmayın ve ortaklı bir işe başlamayın.

Özel hayatınız bu Cuma itibarıyla daha da önem kazanmaya başlayacak. Karşı tarafı, eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun rahatına, istek ve beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak. Partner isteğiniz, ilişkilere odaklanmanız, taşınmayı düşünmeniz bu süreçte çok normal olabilir.

Cuma günü, maddi konularda özellikle ortaklaşa atılacak adımlarda manipülatif davranışlara dikkat edin, ne siz yapın, ne de yapanların peşinden gidin. Parasal bağlantılarınızı iyi yönlendirmeniz gerekebilir.

Cumartesi günü, sevdiğiniz insanla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Hayati sorumluluklarınızı karşı tarafın üstlenmemesi veya iplememesi ilişkinizi gerebilir. Siz de karşı tarafın üstüne çok gitmemeye çalışın.


OglakOğlak Burcu: Haftanıza aşk hayatınızı devreye sokan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar.  Aşkı arıyorsanız, etkilerine çok çabuk kapılabilirsiniz. Çocuk istiyorsanız, şartlar yine sizden yana. Merkürün gerilemesini hesaba katarsak iletişiminize herzamankinden daha çok özen gösterin.

Salı günü, Merkür iş, hizmet alanlarınızda gerileyecek. Bu süreçte işlerinizdeki sorunlar ve aksiliklere karşı dikkatli olun, yeni bir işe başlamayın. İmza atmayın, başlangıçlardan uzak durun. Yine bu dönemde beraber çalıştığınız insanları anlamak veya kendinizi ifade etmek kolay olmayabilir.

Perşembe günü itibarıyla, işinizi çok seveceğiniz ve daha çok kimliğinizi hem iş hem de sağlık alanlarınızda ortaya koyacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Evcil hayvan besleyebilir varsa onların ihtiyaçlarına önem verebilirsiniz.

Cuma günü, özel hayatınızda  sevdiğiniz insanla olan ilişkinizi manipülatif davranışlarla zedelemeye özen gösterin. İnatçılığınız ve geri adım atmayışınız karşı tarafın sabrını zorlayabilir.

Cumartesi günü, sağlığınıza ve iş alanlarınıza özen göstermelisiniz. Çok çalışmaktan kaynaklı olarak bir takım beklenmedik olaylar yaşamaya meyilli olacaksınız. Yine patronlarınızla anlaşmak kolay olmayabilir.


KovaKova Burcu: Haftanıza aile alanlarınızda oluşan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Evinize dair konularla uğraşabilir, eşya alımı, tadilat, boya, dekorasyon gibi olaylara kalkışabilirsiniz. Ailevi konulara odaklanmanız ve sorunlar varsa bunların üzerine gitmeniz uygun olacak. İletişiminizi sevdiklerinizle açık tutmaya çalışın.

Salı günü merkür, aşk alanınızda gerilemesine başlayacak. Evinizle ilgili önemli kararları bir yandan alırken diğer yandan aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalara açık bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte sevdiğiniz insana kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu merkür gerilemesinde eski aşklarınız ve onlarla olan konuşmalar ve bazı konu ve olaylar yeniden gündeminize gelecek.

Perşembe günü itibarıyla artık oldukça eğlenceli ve keyifli bir sürece giriyor olacaksınız. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Aşk hayatınız alevleniyor sevgili kovalar. Bu konularda birden fazla seçeneğiniz olabilir. Evli kovalar aile hayatlarına katılacak bir çocuk haberiyle bu dönem içinde karşı karşıya kalabilirler.

Cuma günü iş alanlarınızda bazı sürtüşmeler ve çekişmeler gündeme gelebilir. Bazı insanların sizi istedikleri yöne çekmeleri, yönlendirmelerine kolay tepki verebilirsiniz. İş ilişkilerinizi iyi gözlemlemelisiniz.

Bu Cumartesi, çevre ilişkilerinize ve özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Gelecek sorumluluklarınız aşk hayatınızda sorunlara neden olabilir. sanatsal işlerden biriyle uğraşıyorsanız bazı sorunlar ortaya çıkabilir.


BalikBalık Burcu: Önünüzdeki 15 gün boyunca  kardeşlerinizin, akraba veya yakınlarınızın hayatıyla ilgili konular gündeminizde olabilir sevgili Balıklar. Yine iletişime dayalı işler, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, teknoloji alanlarınızda bu haftabaşı itibarıyla harekete geçebilirsiniz.

Salı günü Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Bu tarihten sonra ailenizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalara açık bir süreç içerisinde olacaksınız. Bu yüzden ifadelerinizde her zamankinden daha dikkatli olun. Bu süreçte ev alım satım ve kiralama işleriniz varsa yapmamaya özen gösterin. Eğer yapmak zorundaysanız şartları iki kere gözden geçirmelisiniz.

Perşembe günü itibarıyla ailenizle ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak, onlarla olan konular ve bağlantılarınız ve ev hayatınız hayatınızın merkezine yerleşebilir.

Cuma günü, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız, özel hayatınız konusunda size aşırı yüklenebilir ya da düşüncelerinizi manipüle edebilirler. Kararlarınıza insanları bu kadar fazla dahil etmemeye özen gösterin.

Cumartesi günü, aile hayatınızda dikkatli olmalısınız. Aile büyüklerinizin sağlığında zorlanmalar oluşabilir. Yine büyüklerinizle anlaşmakta sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın