Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

16 – 22 Mayıs Gezegen Faaliyetleri

17 - 23 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Başak burcundayken günlük işlerimizin üzerine düşerek, ve tamamlanması gereken konuları hallederek başlıyoruz.

Önemli işlerimizi öğlen 13:14 e kadar halletmeye çalışalım. O saatten sonra ay boşluğa girecek ve 20:32’ye kadar açı almayacak. Yine de tamamlamamız gereken işlerimiz üzerine eğilebiliriz.

Cuma günü Güneş burç değiştiriyor ve İkizler burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde sosyal, konuşkan, paylaşımcı, değişken ve kararsız yönlerimiz ortaya çıkabilir. Hava grupları (İkizler, Terazi, Kova) rahatlıyor ve kendilerini daha keyifle gösterebilecekleri bir döneme giriyorlar.

Pazar gününe girdiğimiz gece saat 00:14 te Yay burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunay zamanı enerjimiz en üst noktadadır ve olayları kontrol etmek kolay olmayabilir. Yay burcunun patavatsızlığı, aceleciliği, ateşli yapısıyla gerelecek olan bu dolunayda, eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, hukuk, medya alanlarında, uzak akrabaların hayatındaki olaylarda bazı hassaslıklara, iniş çıkışlara, çalkantılara açık olabiliriz. Bilgiyi iyi idare etmeli, düşünce yapımızdaki iniş çıkışların mantığımızı etkilemesine izin vermemeliyiz. Zira bu dolunayda sinirli ve agresif çıkışlara ve sert tavırlara açık olacağız. Yine bu Pazar merkür’ün düzeliyor olması, iletişimimizde yaşadığımız sıkıntı ve sorunları ortadan kaldıracak. Sabitlik ve inatçılık yaptığımız düşüncelerimizde rahatlamaya başlıyoruz.

 

Herkese iyi haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın