Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

16 – 22 Mart 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Önemli bir haftaya giriş yapıyoruz!

Bu Pazartesi devreye giren Merkür – Satürn karesiyle, hayata yaklaşımımız ve düşüncelerimiz negatif ve eleştirel olabilir. Keskin ve biraz olumsuz bakış açısıyla olayların negatif taraflarını daha fazla algılayabiliriz.

Salı günü 2012-2015 yılları arasında tam beşinci ve son kez etkinleşen Uranüs – Plüton karesiyle bir kaç gün boyunca gerek özel, gerek iş alanlarımızda ortaya çıkacak sorunlar bizleri zorlayabilir. Kökten değiştirmek istediğimiz ama yapamadığımız konu ve olaylar, bu kare etkinliğiyle açığa çıkacak. Kişisel olarak yapmamız gerekenler, fedakarlık, anlayış ve şefkate odaklanmak ve sevginin herşeyi aşabileceği gerçeğini unutmadan hareket etmektir.

Yine Salı günü Venüs boğa burcuna geçecek. 3 hafta boyunca güzelliklere, sanata ve parasal durumumuza ilişkin  ilişkilerimizi devreye sokabiliriz. İlişkilerimizde daha sağlam zemin arayışımız artabilir.

Bu Çarşamba gökyüzünde oluşan Merkür – Neptün birleşimiyle, oldukça duygusal ve hayalperest bakış açısıyla dünyaya ve çevremize yaklaşabiliriz. Netlik ve gerçekçilikten uzak olacağımız için kolay yanılmalara, aldanmalara ve başkalarını aldatmaya meyilli olabiliriz. Önemli işlerden bu Çarşamba kaçınmamız yerinde olabilir. Bir yandan da yardımsever ve fedakar etkiler artabilir.

Cuma günü balık burcunda oluşan güneş tutulması önemli bir tutulma. Zira balık burcunun son derecesinde gerçekleşmekte. 29 derece astrolojide kritik bir derecedir ve o burcun bütün olumsuz özelliklerini içinde barındırır. Bu yüzden de balık burcunun olumlu özelliklerinini yanı sıra (sezgi, bütünü görme, evrensel sevgi, anlayış, kabullenme vs), olumsuz özelliklerin (aşırı hayalcilik, mantıksızlık, karasızlık, karmaşıklık, merhametsizlik, yönünü bulamama vs.) de içerecektir.

Bu Güneş tutulmasından hangi burçlar etkilenecek, ve Türkiye bu tutulmadan nasıl etkileniyor? Tutulmanın ayrıntılarını Salı günü Tam Güneş tutulması başlığıyla okuyabilirsiniz.

Cumartesi günü güneş burç değiştirerek Koç burcuna geçecek. Kimliğimizde 1 ay boyunca atak, lider, gözü pek, düşüncesiz ve aceleci davranan yönlerimiz ön plana geçebilir.

Pazar günü ise, derin ve araştırma isteyen her tür iş ve konu için olumlu etkiler altında olacağız.

Herkese iyi haftalar!….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın